Opinie o Eugenclassic Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eugenclassic Logistic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eugenclassic Logistic Sp. z o.o. w Warszawa

Fago Nowy wpis

Filmy o bardzo kiepskiej reputacji.Nie płacą za wykonane usługi. Ukrywają się po całej Europie. Nie polecam!!!!!!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.?

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Józek Nowy wpis
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Szanowni przestańcie skubać firmy poszkodowane ciągle ogłaszają się tu tylko Kancelarie które ...........za przygotowanie zawiadomienia z KK chcą lekko od 5 tyś zł wpłaty za co za zawiadomienie realnie żadna nic działań i skuteczności nie ogłosiła tylko mamy i odzyskaliśmy komuś tam jeśli mam zapłacić a ktoś jest skuteczny to weźmie kancelaria od odzyskanej kwoty nie za przygotowanie pisma i obsługę kancelarii a w przypadku zbiorowym to nie nie napracują proszę tylko skuteczne osoby do kontaktu albo kancelaria która udowodni skuteczność i wejdziemy biuro@astransport-24.pl

@Józek

Witam, ja oddałem tylko prowizje od wierzytelności. Dopieor jak mi splacil to kancelaria sobie naliczyla oplate i tyle z kosztow jakichkolwiek

Lidia

Jak tak czytam te opinie to podobno było dużo osób poszkodowanych przez firmę. Do teraz pojawiają się jedynie jakieś reklamy firm prawdopodobnie windykacyjnych, ale nikt z osób deklarujących się jako poszkodowane już nic tu nie pisze. Czy to znaczy, że już nikt nie ma problemów a ta reklama jest bez sensu? Zna ktoś aktualną sytuację?

Jula
@Lidia

Problemy były są i będą, dopóki doputy organy ścigania nie dorwą tych szmaciarzy. Z moich informacji nie ma sprawców ,czyli żadna z tych cudownych firm windykacyjnych nie mogła odzyskać pieniążków,bo od kogo od słupa ..

@Jula

"Słupa"? Czyli to jest jeszcze bardziej skomplikowane niż sądziłam? Chociaż temat tych reklam windykacji został wyjaśniony, ale co dalej z tą "firmą" i poszkodowanymi? Myślisz, że kiedykolwiek uda się to doprowadzić do końca?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Lidia

O jakie płatności chodzi?

Tez polecam

Gabriela
@Marek

Cześć Marek, polecasz jako pracownik? Mógłbyś napisać coś więcej o pracy?

ASTransport

witam proszę o ofertę na email biuro@astransport-24.pl lub telefon 787 930 541

poprosze oferte na lucklogist@gmail.com

Tomasz

A długo trwał ten proces czy poszło raczej sprawnie?

A.K. MARTRANS

Przecież ten cały AS transport 24 to jakiś ruski (usunięte przez administratora) jest. (usunięte przez administratora) głupoty na forum a w rzeczywistości wątpię żeby miał w tej firmie jakieś długi. Chciałem przyłączyć się do wspólnego zawiadomienia to od 5 dni cisza, nikt na emeile nie odpowiada, nie raczy nawet odpisać, oddzwonić i powiedzieć do jakiej prokuratury się zgłosić żeby połączyć sprawę. Ja umoczyłem tam 70tyś zł. Pewnie on tam pracował i zrobił innych w bambuko, a teraz odwraca od siebie uwagę. Trzeba przyjżeć się sprawie i wyciągnąć konsekwencje wobec (usunięte przez administratora)

Trans75

dużo jest osób poszkodowanych?

@Trans75

TAK

Jack

Którą prokuratura prowadzi wasze sprawy?

AS transport

witam przestrzegam Państwa poszkodowanych przed kancelariami które chcą jeszcze na nas zarabiać mówią o wniesieniu kosztów na niby kancelarie a sprawa jest prosta Eugen nic nie ma do zajęcia a p Bartłomiej czyli Maciej z Kleba-n jest zamknięty i tylko sprawami karnymi możecie dociekać swoich szkód . Nie potrzebujecie za 5 tyś kogoś kto też napisze pismo w razie potrzeby jak napisać pismo i do jakiej prokuratury napiszcie do mnie biuro@astransport-24.pl odeślę wtedy zawiadomienie które podłączy Państwa do sprawy/ Unikajcie firm które twierdzą że jak wpłacicie kilka tysięcy że cos więcej zrobią . Dostaniecie odpowiedź że to na koszty kancelarii a w zapisach będzie że Was ktoś będzie reprezentować a we finale będzie że za wniesienie sprawy kolejne koszty będę

AS transport

areszt to tylko światełko że się coś dzieje odpisujesz mi do przedstawiania swoich racji w tym że kancelaria wydoi kasę i zrobi coś więcej ? mają chłopa ten pruje z rękawa i co więcej może ktoś inny zrobić ?

Leszek

Poszukuję osób/firm które zostały (usunięte przez administratora)przez firmę EugenClassic Logistic z siedzibą w Warszawie przy ulicy Niekłańskiej 35. Przygotowujemy POZEW ZBIOROWY przeciwko tej firmie. Proszę o kontakt osoby zainteresowane przystąpieniem do pozwu ale także osoby chcące wymienić się informacjami dotyczącymi w/w firmy. ..........Tel. 609878901

Zbyszek
@Leszek

podaj email lub odezwij się jest baza osób już mamy też wspólne zawiadomienia do Prokuratury i wiemy kim jest słynny Bartosz a i firma która nas (usunięte przez administratora) mój email ;; biuro@astransport-24.pl

lucklogist@gmail.com

Leszek
@Zbyszek

Wysłałem do Pana prywatnego emaila abyśmy mogli mieć bezpośredni kontakt.

Artur
@Leszek

Pan (usunięte przez administratora) został zatrzymany na 3 miesiące i przebywa w areszcie. (usunięte przez administratora)będzie sypał i Pan (usunięte przez administratora)- organizator tego (usunięte przez administratora) nie będzie już taki anonimowy. Sprawa zaraz nabierze rozpędu. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

@Artur

Szukam firmę które zajmuje się windykacje w ten temacie

LENS

NIE PŁACĄ ? 7 WNIOSKÓW W KRD. W SIERPNIU 39 ZGŁOSZEŃ . NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW.

Iga Tylmanowska

Polecam, świetni profesjonaliści. Współpraca z Panem Szymonem to czysta przyjemność

Kanc

518 665 272

Konan

Witam. Wszystkie pieniądze byli opłacone?

rysiek
@Konan

tak odzyskana cała kwota

rysiek
@rysiek

proszę dzwonić tutaj w sprawie płatności 789-224-341. Ja odzyskałem pieniądze od EUGEN

Krystian

Pobraliśmy ładunek w relacji Berlin-Napoli, wszystko przebiegło książkowo, od pomocy ze znalezieniem miejsca załadunku aż po samą płatność która została wykonana w ustalonym terminie.Polecam.

Matik
@Krystian

Witam, czy mógł bym poprosić do pana kontakt telefoniczny w sprawie tej spedycji ?

Mycha

Krystian jeśli Ci zapłacili,w co wątpię to proszę o kontakt 530250403

Adrian Kolowrocki
@Krystian

Oni są we wszystkich windykacjach, to wielki (usunięte przez administratora), odradzam

Zibi
@Krystian

(usunięte przez administratora) jaka (usunięte przez administratora)płatność jak jest 45 dni

Karol B.

Mam to samo!!

I G

Firma godna polecenia. Dobry kontakt, jak na tak duża liczbe zatrudnionych osób można powiedzieć śmiało że zgrana załoga, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Eugenclassic Logistic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eugenclassic Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.?

Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Niekłańska 35 lok. 1
    03-924 Warszawa

Eugenclassic Logistic Sp. z o.o.