Opinie o System 3E (Dom 3E S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom 3E S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom 3E S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom 3E S.A. w Warszawa

Absolutnie nie polecam, a nawet odradzam. Firma nie jest firmą budowlaną, a marketingową ;) Współpracownicy w sporej części byli super - tutaj nie można narzekać. Z całą pewnością można liczyć na zespół HR. Natomiast o ile na początku poczujecie się zainspirowani i pod wrażeniem po pierwszych rozmowach, to jak będziecie potem będziecie codziennie słuchali dokładnie tych samych słów pustego, nic nie wnoszącego coachingu, to zaczniecie powoli rozumieć w jakie (usunięte przez administratora) weszliście. Przejdę, więc dalej - pewnie teraz już będzie wiadomo, kto jest autorem opinii. Ja odeszłam ze względu na niesamowity (usunięte przez administratora) (cytuję teraz słowa, które usłyszałam jak próbowałam tylko coś wyjaśnić - "zamknij się i zacznij wreszcie myśleć", "zamknij się i przestać rzucać swoimi kretyńskimi komentarzami", a i jestem "kr*tynką, która nie potrafi nawet liczyć"- nie wiem jak właściwie ma się liczenie do spisania ceny otrzymanej oferty, ale okej). Niejednokrotnie zostałam publicznie, nawet przed całą firmą, upokorzona. Kompletny brak poszanowania drugiego człowieka. Idealny profil kandydata: - Nie posiada swojego zdania (ew. zgadza się z opinią wszystkich), - Posiada wszystkie social media (lajkujemy, nawet, jeśli nie chcemy), - Codziennie się uśmiecha, nie ma gorszych dni, - Z chęcią robi coachnigowe prezentacje na temat rzucony właśnie przy stole - prezentacja za godzinkę, - Zadaje pytania, nawet jeśli wie, że nigdy nie uzyska na nie odpowiedzi. Benefity: - Jeśli już macie ten gorszy dzień albo zdenerwujecie się, ponieważ nie macie na jakiś temat wiedzy - nazwij innych krety*ami, - Jeśli jesteś zbyt pewny siebie, spokojnie sprowadzimy Cię na ziemię! Dotarłam do osób, które były mobbingowane przede mną, więc jak widać sytuacja się nie zmienia i nie zmieni. Nie zdziwi mnie wcale, jeśli nagle pracownicy będę "mogli" napisać teraz tutaj opinię o swoim miejscu pracy, tak aby moja opinia zginęła. Moja wskazówka - uciekajcie.

@Były wykonawca

Panie Były wykonawca ciekawe historie wypisujesz. Dopytam dewelopera dlaczego nie zapłacił podwykonawcą za tynki. Myślę, że policję to chyba zawiadomię ja za takie oczernianie w Internecie, nikt nie jest anonimowy. Proszę pisać prawdę, a nie bzdury. Brak odwagi żeby podpisać się z imienia i nazwiska?

OSTRZEGAM !!! przed tą firmą. Jestem inwestorem który niestety podpisał z nimi umowę. Termin budowy w 3 miesiące to fikcja. Ja podpisałem umowę rezerwacyjną w lutym 2021. W lipcu podpisałem umowę właściwą po dwukrotnym odrzuceniu przez Urząd Miejski ich adaptacji projektu który i tak zawierał błędy. Nie zrobili jednego przepustu w płycie fundamentowej a drugi wyszedł im w przedpokoju i pod ścianką działową ( patrz zdjęcia) Na plac budowy weszli dopiero w październiku a zakończenie prac maj 2022. Czyli ponad rok męki z nimi. Kalkulator kosztów na stronie to kolejna fikcja, Długo po rozpoczęciu budowy pokazywał cenę o 40 tys zł niższą niż moja. Nie dajcie się nabrać. Firma po cichu wycina wykonanie instalacji z kosztorysu. U mnie NIE zrobili gazowej i mechanicznej wentylacji chociaż była w projekcie,. W łazience i kuchni nie było żadnego otworu wentylacyjnego. Po interwencji wykuli dziurę w ścianie i suficie i udawali że wszystko ok. Chcieli dopłaty za drzwi wejściowe w standarcie deweloperskim ! Ostatecznie zamontowali je odwrotnie i efekt ,, lustra weneckiego" służy osobie na zewnątrz budynku! Zamieście każdego gwoździa w kosztorysie bo was oszukają. Co do izolacji termicznej przyjrzyjcie się na zdjęciu jakie szczeliny są pomiędzy bloczkami 2-3 mm. Sam materiał jest miękki jak gips, można go zarysować paznokciem. Po dwóch miesiącach pękły ściany działowe w dwóch pomieszczeniach (foto). W dzień odbioru budynku zastałem rozgrzebaną instalację elektryczną (foto), czekałem 3 miesiące na naprawę. Więcej informacji udzielę na maila bo nie wystarczyłoby tu miejsca na opisanie wszystkiego. pastusiak11@gmail.com PS. Na facebooku zobaczycie tylko pozytywne posty bo firma blokuje nieprzychylne opinie.

@Marek

Jakie otwory zostały zostawione pod montaż drzwi, u mnie pod 90 zostawili otwór 105-106 cm

Witam, Mam pytanie dotyczące pracy jako Doradca Techniczny. Widząc poprzednie opinie i komentarze, trochę zapaliła mi się czerwona lampka na temat firmy. Jestem po pierwszym etapie rekrutacji, który według mnie był bardzo atrakcyjny i rzeczowy. Czy ktoś może opisać jak wyglada praca na powyższym stanowisku? Czy tematy z poprzednich wiadomości dotyczą również działu sprzedaży w terenie czy bardziej chodzi o stanowiska biurowe? Dzięki!

DOsprzedaży
@Kandydat

Tez uczestniczyłem w rekrutacji do działu sprzedaży. Nie zostałem wybrany, ale bardzo ciekawe doświadczenie. Bardzo profesjonalnie i merytorycznie. O firmie i o technologi wiem już prawie wszystko. Dodatkowo na plus informacja po każdym etapie i trzymanie się terminu i bardzo dobra atmosfera. Udało mi się podczas rekrutacji porozmawiać z kilkoma osobami i po ich sposobie bycia widać że to nie jest korpo. Firma na pewno się wybija spośród konkurencyjnych.

Ida Nowy wpis

dzień dobry. zauważyłam w ofercie dla doradcy technicznego, że rekrutacja ma charakter zdalny. Jeśli tak to jakie pytania mogą trafić się teraz na rozmowie? Są mimo wszystko jakieś scenki?

Witam, dosłownie osiem dni temu zakończyli rekrutację na stanowisko specjalisty ds. ofertowania..pech chciał, ze nie zobaczyłem oferty wcześniej i spoźniłem się z wysłaniem cv. Czy mam czego żałować? Proponują dobre pieniądze na tym stanowisku? Może ktoś z was aplikował i jest już po rozmowie oraz wie więcej na temat warunków które obecnie oferują w firmie? W ogłoszeniu wspomnieli o możliwości pracy w trybie hybrydowym, porządnym wdrożeniu w obowiązki oraz o pracy w zgranym zespole. Zgadzacie sie z tym?:)

hałabała

wdrożenie jest naprawdę kompleksowe. Jest się zaopiekowanym od pierwszych minut w nowej pracy. Szkolenia ogólne, potem szkolenie w dziale. Super przełożony, który odpowiada na wszystkie pytania, a ludzie z zespołu bardzo mili i pomocni. Można pracować hybrydowo 2 dni zdalna/ 3 w biurze.

@hałabała

Po takim wdrożeniu na ile średnio czasu pracownicy decydują się zostać? ciekawi mnie potencjalny poziom rotacji. Czy to jest jeszcze okres próbny?

hałabała

w zespole ofertowania nie ma żadnej rotacji

@hałabała

Jeśli w zespole nie ma żadnej rotacji to w jaki sposób teraz może przedstawiać się zagadnienie związane z rozwojem? Czy pracownicy maja szanse awansować? jeśli tak to na kogo i na jakich warunkach?

DK

często tak jak w innych firmach, osoby z działu ofertowania awansują do działu realizacji np. na koordynatorów.

Agatka Nowy wpis
@DK

Hej, dwa dni temu zostało wystawione ogłoszenie właśnie dla specjalisty ds. ofertowania. Czy naprawdę kolejna osoba awansowała? Po jakim średnio czasie od zatrudnienia się to udaje? Nie ma takich informacji w opisie

Hasin Nowy wpis
@Agatka

Agatka, to nowe stanowisko, powiększamy zespół, firma sie rozwija. Teraz czas na ekspansję na rynki zagraniczne, stąd potrzeba osoby z dobrą znajomością języka angielskiego, która będzie obsługiwała Klientów z innych krajów, m.in z Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji. Wejdź na nasze media społecznościowe i zobacz gdzie byliśmy w ostatnich tygodniach - udział w prestiżowych branżowych targach zagranicznych to miły dodatek do pracy na tym stanowisku :-)

Hasin Nowy wpis
@Agatka

awans rozpatrywany indywidualnie, zależy od zaangażowania, realizacji zadań, efektywności itp. Oceniane są rezultaty pracy oraz aktualne zapotrzebowanie w innych działach. Firma sie rozwija, więc możliwości są, ale oczywiście nie da sie ocenić tego w czasie - bardziej po kompetencjach poszczególnych pracowników.

Cześć szukam opinii jak się pracuje w dziale sprzedaży dom 3e?

Sprzedawca
@Zainteresowany

nie wiem, jak się pracuje, ale miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko doradcy technicznego. Dostałem inną propozycję pracy w swoim mieście, więc się nie zdecydowałem na dom3e, ale śledzę działania firmy, bo bardzo mnie interesuje ta technologia i ciekawy jestem jak rozwinie się firma. Rekrutacje oceniam bardzo dobrze. Atmosfera super, podczas rozmowy dowiedziałem się bardzo dużo, jak się pracuje, z czym się mierzy sprzedawca, jakie ma narzędzia itp. Dostałem też dużo informacji o technologii. Bardzo profesjonalne wrażenie.

młody
@Zainteresowany

Jak to w sprzedaży – presja wyników Firma się bardzo rozwinęła na przestrzeni ostatniego roku Jest coraz lepiej w każdym aspekcie Duża szansa na rozwój jak się zakasze rękawy do pracy Są niestety (jak w każdej firmie) malkontenci, którym nic nie pasuje i oni kariery nie zrobią Widać to po prostu po wynikach Wcześniej firma nie była tak profesjonalna jak jest teraz – kwestia dobrych ludzi, który dołączyli w ostatnim roku.

podwykonawca
@młody

Fakt, widać po prostu po wynikach, że firma pada.

Zbyszek
@Zainteresowany

Super technologia, bardzo łatwo się sprzedaje.

Gerwazy
@Zainteresowany

to nie typowa sprzedaż, a doradztwo techniczne. Potrzebna spora wiedza z zakresu budowy domów. Firma oferuje dużo szkoleń.

ks
@Gerwazy

nie oferuje. jedyne szkolenia jakie tam są, to między sobą.

Halina
@ks

no to ciekawe skąd takie sprzeczne informacje? Może kiedyś nie było szkoleń, ale już są? Bo faktycznie jak doradzać bez takich szkoleń produktowych/technicznych, dziwne. To przyjmują tylko osoby z dużą wiedzą w takim razie?

@Zainteresowany

Szkolenia i warsztaty są. Dużo kompleksowej wiedzy. Jak tylko ktoś chce skorzystać to w krótkim czasie może stać się specjalistą. Szkolenia dotyczące architektury, projektowania, zarządzania sprzedażą, systemu, realizacji inwestycji i wszystkich etapów.

ks

@Ja Szkolenia i warsztaty są prowadzone przez ludzi z zespołu dla pozostałych ludzi z zespołu. Ostatni raz, szkolenie prowadzone przez specjalistę z zewnątrz było w roku 2020. Fajnie jest się dzielić wiedzą między sobą ale nie można tego uznać za pełnowartościowe szkolenia i warsztaty, ponieważ nie ma napływu wiedzy z zewnątrz i przez to nie ma szans wprowadzić nowych praktyk.

RR
@Zainteresowany

w dziale marketingu, dziale projektowym, r&d, realizacji są szkolenia zewnętrzne, możliwość zdobywania uprawnień, certyfikaty itp Każdy ma taką możliwość. Wszystko zależy od potrzeb pracownika. W skali roku sporo takich szkoleń się odbywa. W dziale sprzedaży prawda, w większości są wewnętrzne szkolenia, ale wiedzy więcej niż na takim pojedynczym zewnętrznym. Bardzo duży zakres. To wspominam najlepiej - szkolenia. W obecnym miejscu pracy już nie mam takiej możliwości. W dom3e na szkolenia i rozwój się nie żałuje.

major

po co tak piszesz, jak nie wiesz jak tu jest? powyższy post napisany zgodnie z prawdą, ale oczywiście trzeba się przyczepić i wyśmiać. nie wszystko zawsze jest kolorowe, ale akurat szkolić się i rozwijać to tu można.

Wykonawca
@podwykonawca

Coś w tym jest co napisałeś. Byliśmy na ich szkoleniu jeszcze w tamtym roku. Obiecano nam spotkanie i do dnia dzisiejszego cisza. Mimo wielu przypomnień, wiadomości i telefonów (których nie odbierają od 2 miesięcy) nic się nie zdarzyło. Brak kontaktu. Firma najwidoczniej upada, albo zatrudnia niepoważnych ludzi.

DzRiP
@Wykonawca

Z kim Pan rozmawiał na szkoleniu? może pomogę? Firma nie upadła i na pewno jej to nie grozi. Wręcz przeciwnie - rośnie w siłę i zatrudnia kolejne osoby. jest tez coraz więcej realizacji. Być może jakiś inny powód braku kontaktu z Panem? Podwykonawców mamy sporo :)

gryzi
@Wykonawca

wiadomo, kto ciągle pisze jedno i to samo, ze firma upada. Co z bzdury. Wystarczy zobaczyć na ich realizacje, na ogłoszenia (ilu ludzi ciagle zatrudniają), na biuro itp. Komuś ewidentnie zależy by zaszkodzić firmie. Nieładnie, nieładnie...

fafron
@gryzi

@gryzi Gdybyś tylko wiedział jak bardzo ta firma jest pogrążona w długach.. Łatwo się wypowiadać jak nie ma się pojęcia, to że w social mediach coś wygląda na dobrze prosperujące nie oznacza, że w rzeczywistości tak jest

Sprzedaż
@Zainteresowany

Bardzo dobra technologia, zdrowy produkt, wiele zalet i z przekonaniem można promować produkt. Natomiast Polacy jeszcze nie dorośli do takiej technologii, chociaż i tak jest o niebo lepiej niż kilka lat temu. Generalnie to nie jest technologia dla mas i dla Januszy co chcą tylko jak najtaniej. Zapytań od różnych osób jest dużo - trzeba przesiać, bo nie wszyscy koniec końców zbudują z systemu 3e. A ci co zbudują są przynajmniej na poziomie i współpraca jest bardzo dobra. Jak się pracuje to zarabia się dobre pieniądze.

@fafron

nie chodzi tylko o social media, ale o liczne nagrody na całym świecie które firma otrzymuje. I to że się ciagle rozwija - coraz więcej pracowników, coraz więcej budów, coraz więcej sprzedanych elementów na całym świecie! ponad 160 domów w Polsce i wiele poza granicami kraju - m.in Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Korea! Trzeba być jakimś trolem by pisać rzeczy, że firma się zwija albo upada... jeśli chodzi o finansowanie - to spółki start-upowi - proszę poczytać w Google jak działa takie finansowanie

Co jest mocną stroną System 3E (Dom 3E S.A.) jako pracodawca?

1. pracownik jest ważny (nie ma barier, zawsze się rozmawia, czy to z przełożonym czy zarządem, który zawsze jest dostępny) 2. szkolenia, akademii, konferencje, targi 3. współpraca: w firmie jest wsparcie na każdym etapie, od wdrożenia, potem w codziennej pracy. Dużo pracy zespołowej. Nikt nie zostaje sam na placu boju. Każdy wie po co tu jest i jaki jest wspólny cel. Nigdzie nie spotkałem aż tak zaangażowanych ludzi do pomocy. Tu jak jest temat, to działa wiele osób. 4. wynagrodzenie 5. nowe auta służbowe 6. możliwość wdrażana swoich pomysłów 7. zespół, dużo doświadczonych fachowców - z bardzo dużą wiedzą, którą się chętnie dzielą. Można się ciągle doskonalić 8. lokalizacja biura (Rondo ONZ) 9. imprezy integracyjne

tendrugi

oprócz dobrej lokalizacji, fajnego biura, miliona różnych herbat, kaw, mlek itp jest całkiem przyzwoita pensja oraz duże wsparcie ze strony przełożonych i HR. Można liczyć w firmie na wiele osób, które naprawdę znają się na swojej robocie.

malutka

Zgadzam się, można się uczyć jak tylko wykazuje się chęć. Firma nastawiona na tych co chcą się angażować i doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać wiedze. Największym plusem (choć nie jedynym) są wspaniali ludzie. Atmosfera jest super.

@malutka

Hej, te szkolenia mnie interesują, jakie były prowadzone w ostatnim czasie i co można było z nich wynieść? One zdarzają się po godzinach czy w trakcie? I czy możesz przytoczyć mniej więcej ich bieżący zakres merytoryczny? I jak na tym wychodzą całkiem nowe osoby? jak można nadrobić ten program?

MP

szkolenia dopasowane do poszczególnych osób. W każdym obszarze inne.

Oo

to prawda, firma na wiele plusów, liczę że nadal będzie się tak rozwijała jak do tej pory. Wspaniały zespół! (<3) W tej branży trudno o firmy które reprezentują tak wysoki poziom i kierują się tak etycznymi wartościami jak dom 3e.

@Oo

firma daje naprawdę wiele możliwości. Tu można się dzielić pomysłami, można awansować, można się rozwijać, brać udział w naprawdę wartościowych szkoleniach oraz prestiżowych miedzynarodowych targach i wydarzeniach. Super jest móc uczestniczyć w budowaniu czegoś wielkiego. A mówią o tym chociażby liczne nagrody, które firma otrzymuje za innowacyjne podejście. Czuje, że jestem częścią czegoś dobrego i chce być jak najdłużej!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom 3E S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista/tka ds. ekspansji (rynek hiszpański).
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy kosztorysy są rzetelnie przygotowane? Czy różnice są kolosalne w ostatecznych kosztach?

Basiura
@Ewa

1 do 1 praktycznie. To co jest w kosztorysie potem przekłada sie na ostateczne koszty. Oczywiście jeśli pojawią sie zmiany w projekcie (tak jak u mnie, bo jednak zdecydowaliśmy się na inne komponenty w trakcie budowy), to cena sie zmienia.

@Basiura

Pitu pitu. Mnie (usunięte przez administratora) Nie zrobili rekuperacji chociaż była w projekcie, nie dokończyli instalacji gazowej i ocieplenia stropu tak jak było wymagane.

@Ewa

rzetelnie przygotowane i bardzo szczegółowe - czasem wydaje się aż za bardzo. Oczywiście nie uwzględniają ewentualnych zmian Klienta na etapie realizacji - jeśli klient chce jednak tańszy komponent albo decyduje się jednak np. na drożże okna czy inne pokrycie dachu

Posty dotyczące zgłoszeń na policje? Ja to tylko chciałam się tu dowiedzieć czegoś o pracy specjalisty ds. ekonomicznych. Ze dwa dni temu wystawiono taka ofertę do internetu. po przeczytaniu wymagań myślę, że raczej je spełniam. Możecie zatem opowiedzieć o tej pracy i tym jak w ujęciu praktycznym wygląda? Przykładowy dzień?

Były

Piękne i prawdziwe podsumowanie współpracy z tą firmą. Brawo!!!!!

Podpisuje sie pod powyższym obiema nogami...

Krystyna

Współczuję,,, A o jakie pytania chodzi? (te, które trzeba zadawać, choć nikt nie odpowie).

Lucky

Prawda w 100%

Asia

Znam to całe towarzystwo z poprzednich firm i z tego co czytam, to nic się nie zmieniło.

Ilona
@Asia

Z poprzednich? Jaką karierę zawodową w tym przewidujesz? Wobec tego mają spore doświadczenie? Opinia sprzed roku. Na dzień dzisiejszy jest ktoś zatrudniony, żeby się odniósł?

MK
@Ilona

to jakieś bzdury z tymi opiniami - nie wiem kto to pisze - gowork albo konkurencja co prawda były osoby, które były kompletną pomyłką, ale bez przesady już ich nie ma i pracuje się bardzo dobrze

Rewolucjonista

Systemem 3E są zainteresowani na całym świecie. A to MY - POLACY jesteśmy jego autorem. Początki są trudne, bo wiadomo jak ludzie reagują na to co nowe... ale małymi krokami zdobywamy rynek (nie tylko polski).

Były
@Rewolucjonista

Rewolucja która sie czołga od ponad 11 lat a nie gdziekolwiek idzie jakimikolwiek krokami. Wpisz hasło do google „dom z perlitu 2012" i wyjdzie poprzednia nazwa firmy. Napisałem w poprzednim komentarzu który zniknął, być może dlatego. Zobaczę co się z tym stanie. Obecna ekipa zarządcza mydlą oczy pracownikom i inwestorom że są start-up`em i dlatego jest dużo problemów do rozwiązania. Drogi Rewolucjonisto... jak kierownictwo mówi o firmie która istnieje od 11 lat że sa start-up to zamieniaj proszę zawsze w swojej głowie słowo „start" na (usunięte przez administratora) i wszystkie ELEMENTY :-) poukładają się właściwie bez kleju i zaprawy.

Agnieszka

Prawda, tez Nie polecam tej firmy, buduje z nimi dom i jest katastrofa! Jak najdalej od Dom 3E, szkoda czasu nerwów i pieniędzy . Z budowlanka nie maja nic wspólnego.

Karolka
@Agnieszka

Cześć, aż tak źle jest? Czemu katastrofa, długo już trwa ta budowa? Przeciąga się, czy chociaż firma zachowuje terminowość?

Były wykonawca

Pani Rymaszewska, Proszę się najpierw rozliczyć z podwykonawcą za ostatnie tynki w Pani apartamencie a później negować współpracę z innymi. Od Szczecina pod Gdańsk nikt z Państwem nie chce współpracować .Państwa sąsiedzi na Wasz widok wzywają Policję. Proszę oddać pieniądze za moją pracę

Dekarz

Do tej pory nie zapłacili mi za roboty dekarskie - zapraszam do US

@Dekarz

Panie Dekarz z kim Pan podpisał umowę? Ja mam podpisaną umowę z firmą Dom 3E i zapłaciłam ze sporym naddatkiem. Jeśli firma Dom 3E nie zapłaciła to proszę to sobie z nimi wyjaśniać. W Internecie nikt nie jest anonimowy. Proszę pisać prawdę, a nie bzdury.

@Były wykonawca

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 26 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Dom 3E S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kontroler Finansowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Rysiu

A nie możecie rozwinąć tematu tych szkoleń? Jaki jest konkretnie przebieg tych ogólnych? Ile trwają i kto je prowadzi? Interesuje mnie praca jako doradca techniczny z branży budowlanej. czy na przykładzie tego stanowiska mógłby ktoś przedstawić cały program szkoleń?

Radomiak
@Marek

Caly Radom huczy o twoich konfliktach ze wszystkimi. Biedni ci sasiedzi bardzo. Rodzice uczniow w twojej szkole skladaja regularnie skargi na twoje dyrektorowanie. O tym prosze opisac wiecej, a nie kazda firme, od ktorej bulke nawet kupujesz wyzywasz.

Radomianin
@Marek

Panie Marku, Szukając jakichkolwiek usług specjalistów musi Pan wybierać się do Kielc. Niestetety, nikt z Radomia i okolic nie chece, aby Pan był ich klientem. Doświadczyłem z Panem kontaktu w 2020 roku, kiedy wymieniałem żarówkę w Pana samochodzie. Pisanie postów w internecie jest sposobem na wyłudzanie dodatkowych usług lub niepłacenie wogóle za ich wykonanie. Przerażające w tym wszystkim jest to, iż jest Pan nauczycielem i szkoda mi tych uczniów, z którymi ma Pan kontakt. Standardowe powiedzenie na dzień dobry to: Kur...człowieku jest rozpoznawalne nawet przez Pana sąsiadów. Ktoś Panu musiał dużą krzywdę zrobić w dzieciństwie, że w tym wieku jest Pan takim chamem. Ostrzegam wszystkie firmy przed Panem nauczycielem Markiem. Radomianin

Ktosik
@Radomianin

Podobno ktoś posiada nagrania, jak wyzywa ludzi. Ciekawe, jaka będzie reakcja w MEN, jak to odsłuchają.

@Radomianin

Pozdrawiam partacza który nie potrafił nawet wymienić żarówki.

Wystarczy poczytać posty byłych pracowników firmy3E. Roman dostał polecenie od szefa i służalczo zamieścił wpis.

Potwierdzam , czuję się chory jak widzę partactwo firmy 3E. Właśnie pojawiły się nowe pęknięcia ścian. To jest jakość 3E.

@Marek

Bardzo dziekuje za opinie, gdyz wczesniej nie posiadalam zbyt duzo informacji, Mialam problem z podjeciem decyzji. Pozdrawiam serdecznie

Ciekawska

Moze Pani przyblizyc? Rozwazalam wykorzystanie tej technologii u siebie

@Ciekawska

Nie ma co rozważać technologii bo ta firma to banda budowlanych nieudaczników. Mają dobry marketing i na to się nabierają ludzie. Jak najdalej od 3E

Agnieszka
@Marek

Zgadza się, Jestem w trakcie budowy domu z tą firmą, jest po prostu TRAGEDIA!! Przyznaje racje : JAK NAJDALEJ OD 3E!!!

@Marek

Widzę, że firma Domy 3E stworzyła oddzielny profil firmy Domy 3E Realizacje do zbierania negatywnych komentarzy, a sama żeby miała czyste konto. Obie firmy siebie warte. W internecie super gwiazdy czego to nie robią. W rzeczywistości katastrofa. Adaptacja projektu, kosztorys, umowa mają duże rozbieżności z rzeczywistością. Firma szuka podwykonawców z całej Polski, U mnie na budowie firma z okolic Łodzi, Kołobrzegu, Łomży, Kielc, Białegostoku. Oglądając reklamę firmy miałem wrażenie, że budowa domu 140 m2 będzie leciała jak po sznurku. Kolejne etapy robót będą po sobie następowały bez zbędnej zwłoki. Rzeczywistość pokazała coś innego. Super zapisy w dokumencie adaptacji czy kosztorysie nie są realizowane, przypadkowi wykonawcy nie byli w pełni informowani o technologii wykonywanych robót co powodowało opóźnienia. Brak odpowiedniego nadzoru kierownika budowy. Tworzenie dokumentów na potrzebę chwili. Choć firma działa już od 2017 do tej pory nie ma wypracowanych procedur ciepłego montażu okien. Od prawie 7 lat nie była wstanie opracować systemu montażu kołków rozporowych. Najpierw przysyła dokumenty, że tylko kołki hilti i rawplug, a po jakimś czasie dostaje informacje, że ich materiał jest tak nowy, że nie wiedzą jakie kołki będą dobre. Koszmar, drugi raz bym z nimi umowy nie podpisał.

Graźka

Fajnie, że firma daje opcję pracy w trybie hybrydowym. I wiecie coś więcej o tym, znaczy ile dni w tygodniu można z domu pracować? I jak rozumiem sprzęt do tego bierze sie z biura, tak? Dajcie znać bo mnie interesuje stanowisko Specjalista/tka ds. ekspansji (rynek hiszpański) gdzie teraz rekrutują.

Obecny
@Graźka

Rekrutują, bo właśnie zwolnili Twoją ewentualną poprzedniczkę za zadawanie zbyt wielu niewygodnych pytań???? a zaczęło się właśnie od wysłania jej na zdalną…

KP
@Graźka

Praca zdalna vs. praca z biura - do ustalenia indywidualnie. Niektórzy mają 1 dzień pracy zdalnej, ale są tez tacy którzy na 1 dzień przychodzą do biura reszta zdalnie. Sprzęt oczywiście każdy dostaje.

@KP

Od czego to zależy jak kto przychodzi? To tylko preferencja własna? Zastanawiam się jaka to różnica dla pracodawcy kto jak robi. czy widać jakieś szczególne różnice w osiąganych wynikach ze względu na tryb? Wpływa to na zarobki?

Oo

zależy od pracownika - czy woli przychodzić do biura czy woli pracować zdalnie. Poza tym w każdym dziale trochę inaczej ze względu na samą specyfikę stanowisk - w niektórych działach nie ma potrzeby by być codziennie w biurze.

@Oo

Nie moi drodzy, praca hybrydowa praktykowana jest przede wszystkim ze względu na fakt, że firmy nie stać na większe biuro :-D Zaległości w ZUSie, w US, u podwykonawców, najemcy. Dramat!

@ja

Gdzie jeszcze jest mowa o tym ZUSie tak dla potwierdzenia? Chyba nazwa instytucji nie wpadła mi w oko podczas scrollowania wątków. Jeśli to fakt to na jaką skalę występuje? I czy to oznacza, że nie ma dopłat do energii i tym podobnych na zdalnym?

Magda

Czy warto aplikować do działu HR? Widzę, że jestem wiele negatywnych opinii. Ktoś pracował lub może coś powiedzieć?

@Magda

Jak dla mnie dział hr to aktualnie najgorszy element całej firmy. Od kiedy dwie konkretne panie objęły stołki, od wtedy zwolniło się całkiem sporo osób, nie mogąc znieść ich sposobu zarządzania zasobami ludzkimi ;) Hr-y mają nieproporcjonalnie wysokie mniemanie o sobie - uważają, że są najlepsze, nie dostrzegają własnych błędów, są wszędzie, chcą wiedzieć wszystko. Knują, mówią jedno, robią drugie, obśmiewają za plecami innych pracowników, traktują w znacznie nierówny sposób, czasem nawet z pogardą. Wprowadzają dziwne, nieskuteczne metody pracy z ludźmi. Mają swoje pupilki, ale to osoby, które grają według ich zasad. Generalnie chciałoby się rzec, że są po prostu społecznie wredne. Na początku tego nie widać, ale potem (bardzo subtelnie) wszystko zaczyna się wyłaniać. Jak już dojdziesz do pewnego pułapu, czekasz tylko, co Panie zaprezentują dalej. Osobiście szczerze nie polecam. Bardzo niefajne doświadczenie.

Szukający
@Magda

Nie, nie warto, jest to fatalny dział, który tylko potrafi zniechęcić kandydata

budowlaniec

w końcu profesjonalny hr dbający o pracownika. Osoby które odeszły, po prostu nie mogły się odnaleźć w firmie w której trzeba pracować i realizować konkretne cele. Wiele osób się ze mną zgodzi. Odkąd są obie Pani w końcu są jakieś cele rozwojowe, w końcu mowa o szkoleniach i w końcu podwyżki oraz określona ścieżką kariery. Jeszcze jest kilka osób, które myślą, że się bedą ślizgać, ale i one pewnie długo nie popracują. Reszta jest bardzo zadowolona. Wiem, bo rozmawiam z ludźmi i słyszę.

Kolega

Pierwszy raz słyszę, by zwalniać się przez haery :D Przecież firma ma kierowników, którzy to zarządzają zespołami. Już widzę jak ktoś zwalnia się przez panią z hr... hihihi niezła ściema opinia raczej personalna

Kandydatka
@Magda

Ja uczestniczyłam w rekrutacji do hr, bardzo przyjemne doświadczenie. Panie bardzo miłe, przyjaźnie nastawione, takie po prostu normalne, życiowe. Niestety nie zdecydowałam się na przyjęcie oferty ze względów, których nie chce tu przytaczać, ale samą atmosferę i profesjonalizm podczas spotkania oceniam bardzo wysoko.

zapracowana

To prawda, z moich obserwacji wynika, że HR angażuje się we wszystko co tylko możliwe. Nic bez tych Pań się nie dzieje w firmie. One wiedzą wszystko. A przy tym doradzą jak trzeba i dodadzą otuchy w ciężkich chwilach. A od kiedy panie objęły "stołki" rotacja znacznie się zmniejszyła.

Iwa

to przykre, ze HR ma w oczach pracowników taki wizerunek i że jeszcze wiele osób twierdzi ze to zbędny dział... gdyby ludzie wiedzieli ile tak naprawdę HR robi dla nich to zmienili by zdanie i przestali pisać takie opinie na forach. Zawsze niestety obrywa się haerom. Tak, się składa, że miałam przyjemność spotkać się z jedną panią z firmy i uważam, że była to przemiła i bardzo partnerska rozmowa. Ilośc procesów, które są realizowane w tej firmie na tak mały dział to szok. Mam nadzieję, że będę jeszcze mieć okazję do spotkania.

Kazik
@Magda

co jak co, ale akurat do działu hr nie można się przyczepić

malutka

Raczej nie napisał tego pracownik tylko albo były pracownik, albo kandydat, któremu się nie udało przejść rekrutacji. Ja nie miałam wcześniej doświadczeń z tak dobrym HR jak w DOM 3E. Zostałam przyjęta tak ciepło, byłam od pierwszego spotkania otoczona opieką, nie było momentu zagubienia w nowej firmie, z każdą rzeczą mogę się zwrócić do HR, zawsze pomocne, zawsze wytłumaczą, podpowiedzą, rozweselą w trudniejszej chwili. Naprawdę bardzo ciepłe osoby. Niektórzy po prostu nie umieją tego docenić i wszędzie widzą wrogów.

Lilka

Hej:) Napiszesz coś więcej, czemu warto? Pracujesz w dziale czy po prostu piszesz jako pracownik? Duży maja zespół? Bo tu głównie toczy się dyskusja o dwóch paniach z HR. Czy w ogole znalazłby się jakiś etat wolny tam?

@Lilka

Pracuje w innym dziale. Warto pracować w dom3e bo jest naprawdę dobra atmosfera + super ludzie, który są wsparciem na każdym kroku. Jest się od kogo uczyć, poza tym duża doza samodzielności. W HR mega ciepłe i pomocne osoby. Tak samo zresztą jak w niektórych innych działach.

Ta od pomyśl i zamknij się

(usunięte przez administratora). Ciągłe komentarze ,, pomyśl” ,, zamknij się”. Drogi Prezesie, przepraszam. Drogi CEO troszkę pokory, mniej biegania za nastolatkami i pracownicami firmy. Za mojej kadencji pozbyli się polowy osób z marketingu. Ciągłe niezadowolenie. Drogi CEO oraz zarząd myśli, że praca u nich to spelnienie marzeń, a pracownicy sprzedadzą duszę za pracę u nich. Później porzucą rodziny, życie prywatne na rzecz pracy( śmiem nadmienić- również w weekendy) ;). Milion sms po godzinach pracy z wymuszaniem lików w social m i przypominajkami o dniach otwartych. Ciągle zwolnienia, a umowę o pracę dostają nieliczni. Można zamieszkać w firmie bo o kredycie na mieszkanie można zapomnieć, myślę, że warto pomyśleć o takiej inicjatywie. ???????????? pomyśl o tym nasz CEO

qwerty
@Ta od pomyśl i zamknij się

O co chodzi z tymi zwolnieniami z marketingu? Ludzie zostali zwolnienia, czy sami odeszli, albo wygasły im umowy? I czy na ich miejsce firma zrekrutowała nowe osoby z zewnątrz, a może z firmy? Czy po prostu już nie obsadzała tych wakatów?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Dom 3E S.A. jako Koordynator Projektu. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Ela

A jak z atmosferą w dziale kosztorysantów? Jest duża presja/nerwy?

Aleksandra C

Ostatnio brałam udział w rekrutacji na Młodszego Specjalistę ds. HR. Rozmowa była bardzo dziwna, pomijając to, że odpowiedzi nie dostałam żadnej, to obie Panie zachowywały się mało profesjonalnie. Jedna z Pań dopytywała kilka razy dlaczego chce się zmienić pracę i dlaczego akurat ta firma. Droga Pani :) jak człowiek szuka pracy to po prostu jej szuka ... szczególnie na stanowiska juniorskie. Myślalam, że takie pytania działy HR zadawały 15 lat temu. Z takim naciskiem "dlaczego właśnie ta firma?" to się jeszcze nie spotkałam. Może to dlatego, że ludzie gdzieś muszą pracować, żeby zarabiać "PIENIĄŻKI" hmmm? :) W każdym razie cieszę się, że rozmowa trwała krótko, bo od takich dalekooooo. Pozdrawiam !

Kubek

W 100% zgadzam się z przedmówczynią. Tak złego hr-u jeszcze świat nie widział. Przychodzisz do nich z pytaniem? Nie dowiesz się nic, bo mimo ich wysokiego mniemania o sobie, wiedzą na podstawowe tematy nie dysponują. Ale oczywiście zmanipulują cię tak, żebyś to ty myślał że problem jest w tobie a nie w nich. Panie zamiast prowadzić do niczego nie prowadzące warsztaty, same powinny udać się do prawdziwych ekspertów i co nieco się nauczyć.

Ona
@Aleksandra C

A właśnie sama aplikowałam na to samo stanowisko no ale po Twoim komentarzu chyba sobie daruję, zauważyłam też, że na początku Kwietnia szukali na to samo stanowisko i teraz znowu szukają. Ciekawe dlaczego.

www
@Kandydat

To już zależy od Ciebie. Jeśli szukasz pracy na dłużej to nie polecam, doradcy techniczni potrafią być zwalniani z dnia na dzień (podobnie jak kierownicy budowy). Mimo wszystko, jeśli jesteś dobry w tym co robisz i masz psychę ze stali to może Ci się udać. Oczywiście jeśli życie w stałym stresie i bycie pod telefonem 24/7 to coś czego poszukujesz w życiu.

@www

Dzięki za ogólna odpowiedz. Możesz napisać coś więcej na temat tego życia w ciągłym stresie i ciągłych telefonów? Jak wyglada współpraca z przełożonymi?

www
@Kandydat

Ogólnie największym mankamentem firmy jest zarząd, jako DT to oni są Twoimi przełożonymi. Wyznaczają jakieś chore zadania, zwalniają ludzi z dnia na dzień, nierealistyczne plany, wydzwanianie po weekendach, przymus weekendowych wyjazdów.... No sporo tego. Za mojego czasu w firmie kazano nam jeszcze w wolnym czasie patrolować wszystkie śmieszne grupy, strony na FB i odpisywanie ludziom pytającym o np. najlepszą technologię do budowy domu. Osobiście potrafiłem po 22 dostać SMSA od BIG BOSSA ze screenem, wysyłającym screeny z wykrzyknikami "(!!!!???)", mówiącego żeby natychmiast zareagować... A spróbuj tego nie zrobić :):) nie wiem czy dalej się to ciągnie, ale szczerze wątpię żeby coś się zmieniło

WWW2
@Kandydat

Praca DTH to ogólnie praca w chaosie. Tworzenie procedur, maili wzorcowych itp, które po 2 mc są zmienianie. Wszyscy wysyłają te same infografiki i maile - "mamy być powtarzalni jak McDonald". SMS-ó w weekend czy nocą nie dostawałem. Za to telefony w ciągu dnia, bo awaria, bo leady leża, bo klienci na FB napisali coś i się nagle okazuje ze masz 400 / 600 albo i więcej leadów na sobie i nie są obrobione. A miesiąc wcześniej dostałeś zadanie zając się innym województwem albo deweloperami, albo klientami określanymi mianem "raczkujący", albo wykonawcami, architektami i ..... (w te kropki wstaw co chcesz). I to nie jest istotne że miałeś inne zadania, wykonywałeś je super, ale tamte leady leżały. Wyjazdy na weekendowe dni otwarte (jak nie jesteś z okolic Warszawy to prawie zawsze będziesz zmieć daleko) są "mile widziane", jak jest mało osób zapisanych na nie to big boss rzuca hasło "ja zaraz załatwię ludzi" i idzie po biurze po czym triumfalnie pisze "załatwiłem jeszcze 2 osoby". A że zawsze jest mało to zawsze jesteś mile widziany. Teoretycznie masz do odebrania dzień wolny za to. Jednak jak masz wyjazd do Rzeszowa, Augustowa, Chojnic czy po prostu pod Łódź to masz nie 8h wyjęte z życia, tylko cały dzień albo nawet dwa bo wyjazd jest dzień wcześniej. Raz w miesiącu do fabryki na dzień otwarty. Co wtorek jesteś mile widziany w Wawie na często bezproduktywnym dniu biurowym. Dniu, który można ogarnąć on-line. Siedzisz do 12 potem godzinny lunch, po którym nie wiesz, czy nadal masz być w biurze, czy możesz wracać do domu. Auto służbowe pozostawia wiele do życzenia — marna Mazda, wytłuczony passat lub najbiedniejsza wersja Corolli (tak co to na Ubera się nadaje, a nie do jazdy na trasie). Chcesz odejść to najlepiej z dnia na dzień. Nie ma negocjacji nawet jak powiesz chciałbym zostać jednak mam ofertę lepsza, porozmawiajmy ponegocjujmy. Nie ma o czym rozmawiać. Mało tego czy odejdziesz sam czy Cię zwolnią to i tak będzie że "byłeś za słabły". Tu każdy z byłych i obecnych DTH był/jest wytrzymalszy na "ściskanie" niż perlit :) A pozbywano się albo pozwalano odejść różnym ludziom - słabym, dobrym, bardzo dobrym czy nawet wybitnym. Reguły nie ma. Dział też nie istotny - sales, kosztorysy czy marketing naprawdę bez znaczenia :) Ps. jeśli kręci Cię budowanie domu to idź w szkielet, keramzyt lub tradycyjne budownictwo, izodom, danwood, wolf haus, abakon, new house, dom pełen energii to firm, które maja dużo więcej poukładane. Ps2. jak chcesz więcej wiedzieć zostaw swojego maila Ps3. Nie się waż rozchorować jak jesteś na B2B :)

bigg boss
@WWW2

Czemu Big Boss nie reaguje na tej stronie, nie wie o niej? Podeślijcie mu to!

Www3
@WWW2

Poza B2B też nie można chorować. Jak ktoś w firmie miał COVID to nie poinformowali nas o tym, nie wysłali na testy, tylko na 2 tyg wprowadzili pracę hybrydową. Ja telefony i SMSy dostawałem o każdej możliwej porze dnia, czasem nawet o 5 rano. Oczywiście z milionem znaków zapytania, wykrzykników i emotikonów. Nie da się być bardziej nieprofesjonalnym niż oni ;-) Każdemu kto chce aplikowac do tej firmy radze żeby sie porządnie zastanowil czy jego zdrowie fiz i psych są warte pracy w tej firmie. To nie jest praca 9-17 tylko 24h/7, każdego dnia lacznie z weekendowymi wyjazdami, na ktore NIE MOZNA nie jezdzic :-)

media
@Www3

A ja wyślę sprawę do mediów, tło Grzegorza Krychowiaka na pewno da rozgłos całej sprawie

@WWW2

Czasami jak to czytam to zastanawiam się, dlaczego byli pracownicy, którzy tutaj się wypowiadają, nie podpisują się prawdziwym imieniem? Sytuacji odchodzenia w niesławie z tej firmy było raptem kilka i większość z pracowników doskonale zdaje sobie sprawę, kto z byłych kolegów i koleżanek tak soczyście smaruje na byłego pracodawcę ???? Skoro tak szerzycie rzetelną prawdę, to dlaczego anonimowo? Toż to bohaterski czyn! ;)

Adam Małysz

Pewnie z tego samego powodu dla którego sam się nie podpisałeś :)

pracownik2

a dlaczego nie anonimowo? komu by to coś dało gdyby wszyscy się podpisali? Tylko tym, którzy tak zacięcie bronią firmy, bo mają w niej swoje układy. Moglibyście chodzić i rozpowiadać głośno plotki nt. byłych pracowników, jak to zresztą lubicie robić, profesjonaliści. Przypadków niemiłych odejść to było "kilka", ale w ciągu miesiąca.

Pracownik3
@pracownik2

Nie trzeba mieć układów żeby komuś się tu dobrze pracowało. W każdym dziale jest inaczej i każdy ma inne doświadczenia, ja np. pracuję tu już dość długo, a nie mogę się utożsamić z większością „problemów” występujących u innych komentujących.

Pracownik4
@Pracownik3

No i fajnie. Gratulujemy

Enigma
@www

Wszystkie negatywne wypowiedzi pisze jedna osoba. Juz IP jest zamowione. Przytocz lepiej swoja przygode powigilijna, o ktorej cala firma wiedziala zanim odeszlas.

Www4
@Www3

Wspolczuje twojemu nowemu pracodawcy. 10:48 godzina dodania opinii, a ty po forach biegasz zamiast pracowac. Chyba, ze roboty nie masz, ale to nie dziwi

Piotr żyła
@Adam Małysz

Jaki portal (gowork), takie forum. Dno dna. Na onecie wylaczyli opinie to tu sie przeniesli. Wszystkie firmy smaruja teraz tu

BiałyStok
@Enigma

Te Enigma a Ciebie też już nie ma w D3E, to może pochwalisz się jak wygląda praca od strony kier budowy?

Enigma
@BiałyStok

skąd takie przypuszczenia? praca wygląda normalnie, kilka budów domów jednorodzinnych w różnych lokalizacjach, osoby do pomocy, nadzór nad podwykonawcami, kontakt z inwestorem, wyjazdy jednodniowe średnio 1-2 razy na tydzień, auto służbowe, nowoczesne biuro, benefity, można liczyć na współpracowników i to bardzo mocno.

DOsprzedaży

Inwestor

Witam serdecznie, Obserwuję firmę od jakiegoś czasu, odkąd pojawiła się informacja o crowdfundingu. Ktoś wie kiedy i czy ruszy zbiórka? Jestem trochę zaniepokojony, gdyż informacja wisi już dosyć długo Pozdrawiam

crowdfounding
@Inwestor

Nie maja z czym iść do ludzi, Widziałeś ich wyniki finansowe?

Makler
@crowdfounding

A widziałeś wyniki finansowe Ubera?? 1,2 mld straty netto.

KARL
@crowdfounding

A gdzie znajdę ich wyniki finansowe ??

Ilona
@Makler

pociągniesz myśl? coś jeszcze to ma z nimi tu wspólnego? ostatecznie ten CF wyjdzie na plus? od kiedy to planowane było?

@zainteresowany
@KARL

W KRSie, niestety nic specjalnego. Sądząc po marketingu myślałem, ze są naprawdę wyjątkowi - produkt, działania, rozwój. Myliłem się, a szkoda.

Czy System 3E (Dom 3E S.A.) zapewnia prywatną opiekę medyczną?

Pbb

Tak, opłaca w 100% pakiet premium

Zostaw merytoryczną opinię o Dom 3E S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dom 3E S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom 3E S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom 3E S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dom 3E S.A.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1