Opinie o PRIMA TEL w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PRIMA TEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRIMA TEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA TEL w Starachowice

Ilona 85

Lekko nie jest tak mówić i mówić ale pieniążki dobre i ludzie w porządku. Mieszkam w rynku więc mam minutę do pracy a to też ważne.

Nadzieja
@Ilona 85

Zaleta tej pracy są godziny i terminowość wypłat.

Uparta

Wypłata zawsze na czas, ciasno i głośno taki charakter pracy więc jak zacznie jednocześnie rozmawiać kilkadziesiąt osób to robi się papugarnia, ale atmosfera pozytywna i zarobki też. Polecam osobom odpornym na stres i pracowitym.

Dobra!

Dobra lokalizacja, dobre godziny pracy, dobrzy ludzie ;), dobre zarobki. Po prostu trzeba chcieć!

Miśka
@Dobra!

Dobrze, że firma ma oddział w naszej mieścinie bo było by kiepsko. Każdy może się sprawdzić wiek czy doświadczenie bez znaczenia.

Tereska

Dzień dobry, czy przyjmujecie Państwo do pracy? Jakie są warunki, umowa, zarobki? Dziękuję za odpowiedz.

HR TST
@Tereska

Tak przyjmujemy. Praca od 8 do 16 + 2 soboty w miesiącu od 8 do 15, zarobki zaczynają się od 2200 netto, umowa zlecenie. Zapraszamy serdecznie.

Nenka
@Tereska

Dobre zajęcie i pieniądze.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIMA TEL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.
RH-

Dobra atmosfera, jako takie a w porównaniu z minimum dobre zarobki, fajne godziny pracy, gadanie-zapraszanie to niełatwa sprawa... Sama sprawdź.

Taka sytuacja
@RH-

Mocno mnie przycisnęło finansowo, chyba się zdecyduję. Bo z tego co wiem płacą bardzo dobrze. Tak?

Pebex
@Taka sytuacja

Zarobki wahają się średnio od 2200 do 3000 na czysto. Tak jest, praca nie każdemu musi się podobać ale jeśli serio chcesz to zarobisz.

Plus i minus
@Pebex

Pieniądze może nie poselskie ale lepsze od minimalnych, praca dla lubiących używać języka :D, trochę ciasno, głośno ale generalnie pozytywnie. Także dopóki co zamierzam tu pracować.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PRIMA TEL?

Pomocna

Styl: pomocny. Czyli w każdej chwili kadra jest otwarta na Twoje pytania. Podobnie jest z np. dniami wolnymi. Wszystko można ustalić tylko trzeba to zgłosić odpowiednio wcześniej. Pozdrawiam.

Anka

To normalni ludzie. W 99% z doświadczeniem na słuchawce.

brzoskwinka

Cokolwiek by nie mówić firm realnie oferujących przyzwoity zarobek i nie wymagających przy tym cv długiego jak most świętokrzyski ciągle jest niewiele. Jeśli dodać jeszcze do tego firmy, dla których wiek nie ma znaczenia to naprawdę okaże się, że jest nieciekawie. To jedna z takich firm gdzie każdy tak 18+ jak 50+ ma szansę na nieminimalny zarobek. Wszystko w jego rękach choć tu biorąc pod uwagę, że jest to praca na słuchawce, wszystko w jego ustach :) i głowie.

Star
@brzoskwinka

Tak jest niestety. Dlatego ciesze się, że tu trafiłem. Zajęcie specyficzne ale da się wytrzymać, kasa jak dla mnie bardzo dobra.

Pepa
@brzoskwinka

Narobić gębą się trzeba ale warto! Polecam.

samson

Na fejsie czy na twiterkach nie posiedzisz tutaj, nie da się opierdzielać, sensowna płaca ale za pracę, co normalnych nie powinno dziwić.

Renia
@samson

No nie :) na fejsbukach to się nie da :D w ogóle leniwym odradzam. Tutaj się pracuje aż furcy :))

Dżaga

Ciężarów nie dźwigam, paznokietków nie brudzę, siedzę przed kompem, nawijam makaron na uszy i dobrze mi za to płacą a po 16 bajlango :)

Ale
@Dżaga

Tak pięknie to nie jest, gadanie to ciężka praca! Z jednym zgoda w ludzkich godzinach i sensownie opłacana.

Fantomas

Praca prosta, trzeba mieć gadane i tyle, załoga (a nawet kadra hehehe) zajefajna, przyzwoity hajs, trochę ciasno i głośno ale to szczegół.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA TEL - Starachowice

• Jak się pracuje w PRIMA TEL?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA TEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIMA TEL