Cerrad Sp. z o.o.

Starachowice

Opinie o Cerrad Sp. z o.o.

Slk

Czy ktoś ma informacje na temat pracy przedstawiciela handlowego? Poszukują aktualnie pracownika na małopolskie

Lidia

Cerrad Sp. z o.o. prowadzi aktualnie kilka rekrutacji, np. na stanowisko asystentka zarządu. Możecie się z nimi zapoznać wchodząc w podany link: http://www.cerrad.pl/firma/kariera/ Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju zawodowego. Możecie napisać w kilku słowach jak w praktyce wygląda rozwój w tej firmie? Czy Cerrad Sp. z o.o. organizuje różnego rodzaju szkolenia? swoim pracownikom?

Golo

Witam jak wygląda praca na produkcji ? Czy jest to trudna praca ? Czym zajmują się osoby zatrudnione na produkcji ? Czy konieczne jest tam jakieś doświadczenie ?

Michal
@Golo 12.11.2016 17:38

ponury
@Michal 19.02.2017 13:58
Praca nie jest trudna... Zależnie od stanowiska ogólnie jak ktoś chce robić to będzie pracował. Ja jeszcze raz polecam...

ZALEŻY JAKIE MA SIĘ UKŁADY Z MAJSTREM I ILE DA PREMII ,I BARDO WAŻNE CZY JESTEŚ Z RADOMIA

Imprezowicz cerrad

Jak po imprezie panowie pisać czy sie podobało ? Niech wszyscy wiedza jak sie bawimy w cerradzie !!!bylo grruuuboooopotwierdzacie ?

@Imprezowicz cerrad 11.09.2017 09:02

Noo działo sie oj działo !!!!co niektórzy pokazali jak sie bawić !!!

Xxxxx
@Imprezowicz cerrad 11.09.2017 09:02

byles ? Ze komentujesz ? I udzielasz takich informacji na forum publicznym ?

Lidia

@Michał, zazwyczaj początki tak wyglądaj, jednka poźniej wszystko to kwestia wprawy i zdobywania umiejętności, podpatrywania pracowników oto cały sukces. Poza tym takie podejscie jakie Ty przejawiasz bardzo dobrze świadczy o tobie jako pracowniku.

Michal

Polecam! pracuje już ponad 5 lat ale prawda jest taka jak człowiekowi chce się pracować i ma trochę rozumu to będzie pracował długo. A co do rozwijania się kursów szkoleń to bym nie liczył. Zarobki bardzo rożne pracownik na najniższy szczeblu zarabia około 1900 zł do reki gdzie przy 4 bryg. nie jest to jakaś wielka kwota. Co do młodych osób po szkole to firma przyjazna. Ogólnie polecam. Odradzam tym kto chce awansować i czegokolwiek się nauczyć nowego bo taka możliwość jest ale bardzo bardzo rzadko

adi

A gdzie w takim razie zdobywać to doświadzczenie ? na stażu za 800 zł ? kserując kartki papieru ?

bartexx

Witam jestem świeżo po technikum , mam pytania czy jest szansa na znalezienie pracy w cerradzie ? jesli tak to w jakim charakterze ? dzięki z góry za odpowiedz ;)

xyz

Dziś byłem na rozmowie na produkcje i umowa na okres próbny to 2800 lub 2900 brutto. Więc na start to całkiem zacnie :)

LUCJUSZ

Nie , po prostu szukam informacji na ten temat gdyż nie wiem czy warto składać tam papiery .Obecnie pracuje w ceramice ale gdyby znalazło się coś lepszego to chciałbym spróbować .

LUCJUSZ

witam. Jak wyglądają zarobki na prasach czy do tego jest jakaś premia . od 15 lat pracuje w tej branży właśnie na prasach . mieszkam 60km od Starachowic czy są jakieś refundacje kosztów dojazdu ?

Pracownik xxx
@LUCJUSZ 14.09.2016 14:33

Co niektórzy dostają z wyższego szczebla

nick nick

G. pytasz czego się spodziewać na rozmowie. Wiadomo, padają też pytania standardowe, jak na każdej rozmowie, ale od strony merytorycznej lepiej się dobrze przygotuj. Wiem, bo już mam rozmowę za sobą. Zrozumiałe, że chcą sprawdzić wiedzę i kompetencje kandydata, zatem nie są to pogaduszki a konkretne pytania dotyczące procesu produkcji, problemów technologicznych itp. Mam porównanie do innych ceramik i powiem Ci, że stopień trudności na tej rozmowie był najwyższy bo i zakład też jest na wysokim poziomie, kadra w pionie produkcyjnym głównie po AGH. Powodzenia!

olo

Czy ktoś wie ile można zarobić jako automatyk?

G.

Witam, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na dwa pytania na temat pracy jako technolog laborant? 1. Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie o pracę? 2. W wymaganiach na temat stanowiska jest praca na 3 zmiany, czy jest to system czterobrygadowy? Z góry dziękuje za odpowiedz :)

mika

Witam orientujecie się może czy przyjmuja teraz kobiety na sortownie czy raczej marne szanse??

Tj

A czy produkcja na nowym zakładzie ruszyła? czy nabór na elektryków się zakonczył?

Pracują kobiety na sortowni

Dziekuje za odpowiedz

kobieta

Piszą o produkcji ale czy kobiety tez pracują nikt nie pisze

kobieta

Czy w cerradzie pracują kobiety na produkcji ??

@kobieta 26.02.2016 16:56
Czy w cerradzie pracują kobiety na produkcji ??

Pracują na sortowni

JJ

Widzę, na stronie cerrad że jest 9 ofert pracy, m.in. na stanowisko specjalista ds. wdrożeń. Znaczy to chyba, że firma się rozwija, chce wprowadzać nowe produkty na rynek. Czy ktoś orientuje się jakiego wynagrodzenia można się spodziewać u nich na takim stanowisku, czy jest sens aplikować? bo jeśli marne zarobki to może nie ma co zawracać sobie głowy???? I czy to jest nowe stanowisko pracy czy też zwolniło się po kimś?? Może ktoś z pracowników udzieli jakiegoś info...

Jako elektryk to wiadomo trzeba znać się na fachu. Pisałem o pracy na produkcji

Startuj i na 90% robota jest

startuj teraz to łapia ludzi z łapanki. sami dzwonią bo potrzebują ludzi do roboty

Technologa laboranta

M

Ciezko przebrnac przez rozmowe kwalifikacyjna? Ciekawe czy duzo bedzie chetnych na to miejsce...

M

Orientuje się ktoś jakie są wymagania na stanowisko technolog-laborant? jakie zarobki i ogolnie warunki pracy?

Piotr

Witam, czy ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda brygadowy system pracy w cerradzie.

mozna tak zarobic. zależy od miesiąca

Kierownik

Aldi możesz rozwinąć swoją myśl? Kto przychodzi naćpany?

ALDI

CO TO ZA FIRMA ?, GDZIE KIEROWNIK MA SWOICH ULUBIENCÓW T.Z.N PREMIA TYLKO DLA SWOICH , A JAK MISTRZ PRZYCHODZI NAĆPANY DO PRACY TO PRZYMYKA OKO,A NAWET UPOMINA SIĘ WYŻEJ ,ŻEBY GO NIE WYRZUCILI Z PRACY.TAKŻE JAK NIE MASZ PLECÓW TO ZAROBKI 1700.JESTEM CIEKAWY CO NA TO WŁAŚĆICIEL?

reasta

wychodzi na to że motywacją są zarobki a to dla mnie ważny aspekt. jeśli można zarobić 2400 to nie jest tak źle, więc warto się angażować. jestem przed rozmową u nich o pracę :-) Dobre wrażenie wywierane na rozmowie kwalifikacyjnej, to kwestia ćwiczenia i przygotowania więc jeżeli możecie to pomóżcie mi i napiszcie jak to u nich wygląda....

sru

zarobki bardziej w granicach 2 tysiecy, ale wszystko zalezy od miesiaca tzn jak dlugi to okolo 2300-2400 na reke da sie zarobic a jesli krotki to 2 kola:) przy zatrudnieniu nie wymagaja żadnego stazu pracy bo malo jest firm w polsce ktore produkuja płytki wiec gdzie by znalezli pracownikow z doswiadczeniem:) z urlopami spoko, zawsze znajduje sie osoba ktora moze Cie zastapic:) no ale wlasnie najwiekszym minusem jest ta praca w weekendy ,święta, nawet sylwester:(

robi
@sru 02.12.2014 01:35

sory, nie w to okienko kliknąłem

robi

piszesz jak ciota i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie o co ci chodzi

sru

zarobki w cerradzie sa naprawde dobre choc kazdy kto tam pracuje i tak narzeka( bo przeciez chciało by sie miec znacznie wiecej) ale zarobki sa tak wysokie z jednej przyczyny, jest to 4-ro brygadówka i pracuje sie na okragło(świątek,piątek i niedziela) i wiecej dni niz w normalnym trybie pracy wiec to oczywiste ze zarabiac bedzie sie wiecej:) atmosfera dla mnie ok, nie ma jakiegos rygoru,pospieszania do pracy:)ogólnie polecam ta firme:) lecz nie da sie w niej upatrywac swojej przyszlosci bo na zdrowy rozsądek, kto chcialby cale zycie spedzic pracując w takim trybie, bez swiat spedzonych z rodzina,bez weekendów z nia. srednie zarobki są w granicach 2000 zł do ręki.

Wielki wróbel
@sru 10.11.2014 12:12

Jakie dobre zarobki co ty gościu pierdzielisz , na obecne czasy 2 tys netto to nędzna pensja, a tu tyle w 4brygadówce- świątek piątek to ukrainiec by odmówił, faktycznie z indii trzeba ludzi......

Typhus

Dno i 30 cm mułu. Chociaż jak masz tam jakiegoś znajomka to może być idealna praca dla Ciebie . Jeśli nie sory... Długo raczej nie popracujesz. I niestety trzeba się bardzo pilnować żeby ktoś Ci jakiejś świni nie podłożył.

xxx

niewiele tych opinii, może ktoś kto tam pracuje, albo pracował, podpowie czy warto się zatrudnić w Cerrad, jak kształtują się zarobki,jak z premiowaniem, jakieś dodatki, auto służbowe,atmosfera i może coś więcej o podkładaniu tych świń. Będziemy bardzo wdzięczni!!! Pozdrawiam

anonim - 2013-06-30 15:01:56 hmm opinie są w wiekszości pozytywne tylko ta ostatnia mniej przyjazna to jak jest w końcu ? a wiecie coś o przyjęciach? bo byłbym zainteresowanyte żekome pozytywne opinie sa pisane przes osoby króre albo maj pozadne znajomości albo te króre utradniąja zycie innym pracownikom i maja to głeboko w powazaniu

anomin

Mariusz - 2010-11-17 18:38:52 Rodzinna atmosfera w firmie, spore wymagania od pracowników, dobre płacejaka rodzinna atmosfera oczyn ty piszesz chyby ze jestes na stołku to tak piszesz a prawda jest zupełnie inna przełozeni podładaja swinie pracownikom (usunięte przez administratora)

sorki. a o jakich kursach i szkoleniach ci chodzi - chyba o bhp itd co jest obowiązkowe

anomim

nie docieniaja ludzi, przełorzeni non stop szukaja dziury w czałym a przedewszyskim podkadają świnie i szczuja wszyskich na siebie i sa równi i równiejsi

omega
@anomim 06.09.2012 23:54

bo tak jest jak jednemu zapłacą dobre pieniążki to będzie gnębił tego z najniższego szczebla , wiecej wiecej

nie doceniają ludzi to jest fakt

Mariusz

Rodzinna atmosfera w firmie, spore wymagania od pracowników, dobre płace

xyz

Firma o bardzo dobrej renomie , która zatrudnia profesjonalistów

DDD

JEDEN KIEROWNIK GŁUPSZY OD DRUGIEGO A PO ZA TYM BRÓD,SYF I MALARIA...NIKOMU TEJ FIRMY NIE POLECAM...

że co?

jaki rozwój? kogo doceniają? jaki awans? jakie kursy i szkolenia? i jakie dobre pieniądze? BANDA OSZOŁOMÓW!!!!!

Tomasz

też się zastanawiam co to są dobre zarobki? Dobre na rynku starachowickim czy na tle kraju? Jeśli możecie mi tę kwestię nakreslić to będę wdzięczny.

Anna

zastanawiam się własnie nad złożeniem podania do Cerradu. Ja również wiele dobrego o niej słyszałam. Zastanawiam się jakiego rzędu wynagrodzenia można się spodziewac w pracy w dziale marketingu, kadrach lub w obsłudze administracyjnej?

Firma z perspektywami rozwoju. Lider w produkcji płytek klinkierowych i kamieni elewacyjnych. Wynagrodzenia bardzo dobre.Kto się stara będzie zawsze doceniony. Możliwość szkoleń i kursów pracowniczych . Atmosfera w pracy bardzo dobra

pinio

pracowalem nie doceniaja ludzi na poszczegolnych stanowiskach za duzo kierownikow dyrektorow itp.

Zostaw opinię o Cerrad Sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerrad Sp. z o.o.