Odlewnie Polskie

Filtruj opinie po kryteriach:

Artur
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Przepracowałem tam 64 godziny, przelew dostałem po przewalutowaniu w banku 1358,42zł co daje 323euro.Jak by nie liczyć wychodzi 5 euro za bardzo ciężką pracę!

@Artur 23.05.2019 13:20

A co Ty myślałeś ?? To Odlewnie mają zarabiać nie Ty .

Mr.Nobody
@Artur 23.05.2019 13:20

A masz pasek ?

Marcel
 Opinia

Dobry pracodawca i jeśli ktoś narzeka to niech zmieni firmę i nie psuje atmosfery.

TakNie4
Salceson
@Marcel 08.04.2019 12:52

Dla przykładu , firma ProCast płaci Odlewniom Polskim około 35 euro za roboczo godzinę a Odlewnie Polskie pracownikowi dają z tego od 9,50 do 12 euro na godzinę . Wnioski wyciągnij sam kolego .

Opinia

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Odlewnie Polskie? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

@Administrator 16.06.2018 11:18

Nie polecam tej firmy

Tubo
Nazwa działu: Produkcja
@Administrator 16.06.2018 11:18

Jestem miesiac i jest (usunięte przez administratora) dla tych co chca pracować a nie dla sciemniaczy

Macholek
 Opinia

Witajcie ludzie ja jestem w Kempten już 13 lat pracuję przez Starachowice i Kielce. Megaterm oraz Starpol ale to jest nie istotne. Istotne jest to, że kontrakt ma wiele plusów a mianowicie to, że nie można narzekać na brak pracy i godzin pracy bo praca po 10h w tygodniu zapewniona jest no i dodatkowo po 6h w sobotę. O godziny nie ma co się przejmować, że tym bardziej płacą 1600 za nie. Także zapraszam i polecam.

@Macholek 24.04.2018 08:51

Brawo czyli masz około 6,50 na godzinę , naprawdę są powody do dumy !

Tak2Nie

Wasiara z Picburga
Nazwa działu: Produkcja
@Macholek 24.04.2018 08:51

Pierdu pierdu takie bajki pisać możecie pisać dzieciom 5 letnim.Dlaczego nie napisze że się od 14 do 24 się pracuje i na akord i że trzeba robić wszystkie soboty żenada

Kolo
 Opinia

Czy to prawda że w Bad Saulgau rządzi jakiś gówniak po zawodówce ??

Grażyna
 Opinia

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

@Grażyna 17.07.2018 19:13

Ahahahahahahhahahahahahahahahhahaahhahahahahah !!!!!

@Grażyna 17.07.2018 19:13

Po co tu pisać i tak komentarze nieprzychylne firmie usuwa " Administrator "

Opinia

@odlewnikzadowolony, opisujesz w swoim poście swoją nową pracę w innej firmie. Ten wątek poświęcony jest firmie Odlewnie Polskie. Dlatego, proszę Cię o opisanie swojego doświadczenia, które wynikało ze współpracy właśnie z tym pracodawcą.

@Edyta 18.02.2018 17:45

W Odlewniach Polskich potrzebują silnych i głupich którzy będą (usunięte przez administratora) za około 7 euro netto .

TakNie1

dar
 Opinia

Witam tez dostalem oferte pracy w tej firmie do niemiec czy dobrze trafilem?? chodzi ota firme ze starachowic odlewnie polskie

Zyczliwy
@dar 05.04.2017 14:21

Kierownik na hotelu (usunięte przez administratora) i oszust ,miało być płacone od godziny był akord nie do wyrobienia, za miesiąc pracy 700euro zenada. Jeszcze wymyślił zaliczki na które nie miał kwitkow podpisanych okradł mnie na 300euro więc nie polecam. Za takie pieniądze nie warto.

Tak9Nie

@Zyczliwy 23.04.2018 21:01

To są właśnie te (usunięte przez administratora) "Odlewnie Polskie "

Opinia

To (usunięte przez administratora) są !!!!

Marko
 Opinia

Czy ta firma to Starpol tez ? Proszę o jak najszybsze info bo doatałem propizycje. Pzdrawiam

Prac
@Marko 16.05.2018 12:58

Nie broń boze

@Prac 24.10.2018 22:40

@Prac, rozumiem, że pracujesz obecnie w firmie Odlewnie Polskie w Starachowicach, tak? Jestem ciekawa, jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu. Takie komentarze są bardzo cenne dla osób szukających informacji o pracodawcy.

Lord
 Opinia

(usunięte przez administratora) w niemczech zamiast otrzymywać zwrot to jeszcze trzeba dopłacić to znaczy że oni nie odprowadzają podatku

Tak6Nie

Dawid
 Opinia

Jak się pracuje w firmie? Warto starać się o pracę?

odlewnikzadowolony
 Opinia

Pracowalem w Odlewniach i nigdy wiecej. Jestem teraz na kontrakcie niemieckim w Budotechnice z Pilchowic. Zarobki zupelnie inne, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, mozna robic godziny, szef wyrownuje roznice podatkowe z progresji, nocki dodatkowo platne, jezdze co 3-4 tyg. do domu, placa w pelni ozusowana, zadnych diet i innych sciem. Naprawde nie ma na co narzekac, bardzo dobre warunki. Polecam.

Tak9Nie
Dar
@odlewnikzadowolony 18.02.2018 14:25

Witaj a czy moglbys podac na ta firme jakis kontakt?

robert
@odlewnikzadowolony 18.02.2018 14:25

prosze o namiary na siebie.ja wlasnie tam sie wybieram

Opinia

Widzę, że dyskusja w tym wątku ucichła. Jak na początku 2018 r. prezentuje się ta firma? Każda Wasza opinia pomoże wszystkim użytkownikom, którzy wchodzą na to forum w celu zdobycia jak największej liczby informacji o Odlewniach Polskich jako pracodawcy. Może wiecie coś na temat zmian lub nowości wprowadzonych do struktury firmy w ostatnim czasie?

Pracownik roku
 Opinia

Witam chodzily plotki o tym.ze w tej firmie krecs z podatkami i jednal.to prawda przekonalem.sie na wlasnej skorze na 1 grupie po rpzliczeniu ponat 1000 euro do zwrotu brak slow

Tak27Nie

ZENEK

NIE BEDZIECIE MI ZYCIA NA KONTRAKCIE UKŁADAĆ

Wojtek
 Opinia

Dostałem ofertę pracy na modelarni, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile godzin tygodniowo pracuje się na tym stanowisku i jakie są zarobki?

Pipens
 Opinia

Również dostalem oferte pracy w nimczech moze wie ktos jak wyglada tam praca na dzien dzisiejszy czy sa jakies plusy i minusy tamtej pracy

Tak35Nie

max
 Opinia

Zarobki nie sa adekwatne i nikt nic nie mowi bo dzisaj nikt w internecie nie jest anonimowy a kazdy chce pracowac

Żywiec
 Opinia

Panowie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Chodzi mi o pracę na terenie Niemiec. Jakie warunki umowy, zarobki ? W jakim stanie kwatery? Planuję podjąć pracę w tej firmie(wyjazd do Niemiec).

Tak7Nie

guzik
 Opinia

Wydaje mi się, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, bo i tak są do tego odpowiednie socjale, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo nikt nic nie mówi na ten temat w tej chwili.

formierz
 Opinia

PRACA W NIEMCZECH>>>zarobki 1200 euro , oszukują na podatku.za zeszły rok zamiast dostać zwrot podatku to przyszło mi dopłacić 450 euro. warunki mieszkaniowe uchodźcy mają napewno lepsze. stanowczo odradzam chyba ze chcesz być niewolnikiem.

Tak16Nie

Opinia

Jakiego profesjonalizmu oczekujesz? Pisałem że stanowiska są zarezerwowane dla rodziny i znajomych a żeby zatrudnić prostych roboli(oczyszczacz, formierz itp.) nie trzeba aktualizować strony

Tak3Nie

Opinia

Na start 12,50 za godzinę po okresie próbnym 12,90 do tego dochodzi 10% premii i ok 180 zł premii od sprzedaży więc policzcie sobie ile to jest miesięcznie. Zatrudnienie na umowę o pracę

Tak10Nie

Opinia

Czytając te opinie śmiać się chce. Niestety śmiech przez łzy. Stanowiska w tej firmie są zarezerwowane dla rodziny gdyby nie wyrobnicy z dołu i średniego szczebla firmy już by nie było. Pozdrawiam wszystkich odlewników pracujących za małe pieniądze na wielkie premie dla zarządu

Tak17Nie

Tak11Nie

zie
 Opinia

Zgadzam się z powyższym tekstem. Niestety, to wszystko prawda.

Tak7Nie

iza
 Opinia

witam,obecnie praca na umowie zleceniu w niemczech to porażka.Braki detali do wykonania normy wiążą się z mizernymi zarobkami ok. 1200 euro, przy dobrych wiatrach ;)mój mąż jadąc tam liczył na więcej pracy i lepszą kasę a okazało się że czasem muszą siedzieć bez pracy bo nie ma co robić.....co to ma być? poważna firma?

Tak15Nie

taksepatrze
 Opinia

Powyższe opinie wyglądają jakby je pisała jedna osoba i to chyba niezbyt rozgarnięta...

Tak12Nie

gość
 Opinia

Fachowa obsługa . miła atmosfera, ludzie z którymi można spokojnie pokonwersować... pozdrowienia oby tak dalej ...

ktos ;)
 Opinia

super atmosfera chyba najlepsza firma w Starachowicach. pozdrowienia dla działu kadr ,magazynu Nr 1 oraz działu Sprzedaży...

Zostaw opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice