Odlewnie Polskie

Starachowice

Opinie o Odlewnie Polskie

Pracownik roku

Witam chodzily plotki o tym.ze w tej firmie krecs z podatkami i jednal.to prawda przekonalem.sie na wlasnej skorze na 1 grupie po rpzliczeniu ponat 1000 euro do zwrotu brak slow

ZENEK

NIE BEDZIECIE MI ZYCIA NA KONTRAKCIE UKŁADAĆ

Wojtek

Dostałem ofertę pracy na modelarni, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile godzin tygodniowo pracuje się na tym stanowisku i jakie są zarobki?

Pipens

Również dostalem oferte pracy w nimczech moze wie ktos jak wyglada tam praca na dzien dzisiejszy czy sa jakies plusy i minusy tamtej pracy

dar

Witam tez dostalem oferte pracy w tej firmie do niemiec czy dobrze trafilem?? chodzi ota firme ze starachowic odlewnie polskie

max

Zarobki nie sa adekwatne i nikt nic nie mowi bo dzisaj nikt w internecie nie jest anonimowy a kazdy chce pracowac

Żywiec

Panowie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Chodzi mi o pracę na terenie Niemiec. Jakie warunki umowy, zarobki ? W jakim stanie kwatery? Planuję podjąć pracę w tej firmie(wyjazd do Niemiec).

guzik

Wydaje mi się, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, bo i tak są do tego odpowiednie socjale, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo nikt nic nie mówi na ten temat w tej chwili.

formierz

PRACA W NIEMCZECH>>>zarobki 1200 euro , oszukują na podatku.za zeszły rok zamiast dostać zwrot podatku to przyszło mi dopłacić 450 euro. warunki mieszkaniowe uchodźcy mają napewno lepsze. stanowczo odradzam chyba ze chcesz być niewolnikiem.

odlewnik

Jakiego profesjonalizmu oczekujesz? Pisałem że stanowiska są zarezerwowane dla rodziny i znajomych a żeby zatrudnić prostych roboli(oczyszczacz, formierz itp.) nie trzeba aktualizować strony

odlewnik

Na start 12,50 za godzinę po okresie próbnym 12,90 do tego dochodzi 10% premii i ok 180 zł premii od sprzedaży więc policzcie sobie ile to jest miesięcznie. Zatrudnienie na umowę o pracę

odlewnik

Czytając te opinie śmiać się chce. Niestety śmiech przez łzy. Stanowiska w tej firmie są zarezerwowane dla rodziny gdyby nie wyrobnicy z dołu i średniego szczebla firmy już by nie było. Pozdrawiam wszystkich odlewników pracujących za małe pieniądze na wielkie premie dla zarządu

zie

Zgadzam się z powyższym tekstem. Niestety, to wszystko prawda.

iza

witam,obecnie praca na umowie zleceniu w niemczech to porażka.Braki detali do wykonania normy wiążą się z mizernymi zarobkami ok. 1200 euro, przy dobrych wiatrach ;)mój mąż jadąc tam liczył na więcej pracy i lepszą kasę a okazało się że czasem muszą siedzieć bez pracy bo nie ma co robić.....co to ma być? poważna firma?

taksepatrze

Powyższe opinie wyglądają jakby je pisała jedna osoba i to chyba niezbyt rozgarnięta...

gość

Fachowa obsługa . miła atmosfera, ludzie z którymi można spokojnie pokonwersować... pozdrowienia oby tak dalej ...

ktos ;)

super atmosfera chyba najlepsza firma w Starachowicach. pozdrowienia dla działu kadr ,magazynu Nr 1 oraz działu Sprzedaży...

ktoś

Pracowałam tam i jest super moze zarobki nie zbyt ale jak na ta okolice to nie dziwne... atmosfera wsród pracowników miła ... każdy sobie pomaga... bywają spory ale nie często... Pozdrowienia dla magazyny Nr1 i działu Sprzedaży . ocena bardzo pozytywna

Zostaw opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnie Polskie