counter
3 46 70 5 1
Edek

Może po tym co odjebał "kierownik" w Bad Saulgau warto wysłać go na jakieś szkolenie jak postępować z pracownikami ?? Ewentualnie w biurze w Starachowicach przemyśleć kto zarabia na tą firmę , pracownicy czy "kierownik" ??

pracownik Nowy wpis
@Edek

Ja bym proponował większość kierowników wysłać na szkolenia jak postępować z pracownikami.Nie którzy ledwo zawodówki pokończyli a teraz są wielcy KIEROWNICY.Życzę firmie dużo sukcesów z taka kadrą kierowniczą,

Edek Nowy wpis
@Edek

Dwa lata temu był sygnał dla włodarzy OP że coś jest (usunięte przez administratora) na kontrakcie w Bad Saulgau , olali ten sygnał . Teraz firma straciła ten kontrakt.(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Odlewnie Polskie?

Tadzio Nowy wpis

Praca jak praca ale majstrowie to (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Jeden taki zaczynał jako zwykły pracownik pił z nami.na firmie a teraz wielki Pan

TakNie

(usunięte przez administratora) Kierownicy na kontraktach zarabiają dwa razy więcej niż pracownik. Jeżdżą służbowymi samochodami gdzie chcą a co. Kontrakty 10 - 15 osobowe a kierownik nie pracujący. Za godziny nadliczbowe i soboty płacą tak samo(gola stawka godzinowa) Dla kierownictwa liczy się tylko kasa a pracownika mają gdzieś. Pracowałem 5 lat wiem co pisze.Pozdrawiam kierownictwo odlewni oraz przedstawiciela Pana z Dusseldor tak dalej trzymajcie a sami będziecie zap....

Tak1Nie1
HAHAHA
@Pracownik

I tu się zgodzę z "pracownikiem " kierowniczyna z kontraktu na południu Niemiec buja się służbowym autem , nikt tego nie kontroluje . Więcej w Polsce siedzi niż na kontrakcie . Ale co tam firma płaci . Komuś godzin mniej wpisze , drugiemu stawkę obniży i jakoś będzie . Z takim podejściem do pracowników życzę sukcesów .

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Co wchodzi w socjal Odlewnie Polskie?

@Pytanie

Nic. Tak to byb brakło kasy dla kierownictwa.

Tak1Nie1
Nightmare

Dodałem wpis kiedyś ale Wielki Brat patrzy. Odlewnie Polskie odpowiadają za najsłynniejszy przekręt w historii. Oszukać matematykę nawet gdzie 1h=100 min jest wyczynem niebotycznym.

@Nightmare

W tej firmie kierownicy okradają ludzi z godzin , a jak w kadrach powiesz to twierdzą że to trzeba wyjaśnić samemu z "kierownikiem" . JPRDL z tym co cie okradł , dobra beka !

Tak2Nie1
@Edek

Edek, czy możesz opisać jak wygląda sytuacja ,o której piszesz- czyli okradanie ludzi z godzin? Czy ta sytuacja się powtarza? Zachęcam do podzielenia się opinią, która może pomóc podjąć decyzję potencjalnym kandydatom do pracy w Odlewniach Polskich.

@Edyta

Już nie pracuje (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu pracy w tej firmie .

Karol
@Nightmare

Na kilku kontraktach nadal 1h =100 minut ,(usunięte przez administratora)

MAT

Jak okradać zapytajcie "kierownika" po zawodówce z Bad Saulgau

Polo

@Ja12 ja nic nie czaję z twojego komentarza, to w końcu ile się zarabia? Jak odliczy kierownik te godziny?

as
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

TakNie

Czy zdarzają się nadgodziny w Odlewnie Polskie?

Karol
@Pytanie

Są ale za zwykłą stawkę , bez dodatków

@Karol

Dziękuję @Karol, że odpowiadasz na pytania. A ile można zarobić konkretnie w Odlewni? W ogłoszeniach pisali , że oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Jak to się ma ?

Seba 42
@Karol

Pracujesz ile chcesz ale minus tego jest to polska umowa i to zle .tak praca ok gdyb to byla niemiecka umowa wrocilbym do tej firmy .pracowalem tam 3 lata

Matiii

Pracowalem 2 lata , wyzysk totalny, wypłaty na czas.Firma rodzinna całymi rodzinami pracują w biurze ale jeśli góra się na to zgadza to proszę bardzo ...

Sesi
Nazwa działu: Produkcja

Kompletne (usunięte przez administratora)dla rodziny i znajomych jak juz ktoś napisali byłem widziałem i nie polecam kręcą jak mogą robota jest przyjechałeś robisz najgorsze elementy praca na akord nie do wyrobienia (usunięte przez administratora)

Artur
Nazwa działu: Finanse

Przepracowałem tam 64 godziny, przelew dostałem po przewalutowaniu w banku 1358,42zł co daje 323euro.Jak by nie liczyć wychodzi 5 euro za bardzo ciężką pracę!

@Artur

A co Ty myślałeś ?? To Odlewnie mają zarabiać nie Ty .

Mr.Nobody
@Artur

A masz pasek ?

Marcel

Dobry pracodawca i jeśli ktoś narzeka to niech zmieni firmę i nie psuje atmosfery.

TakNie7
Salceson
@Marcel

Dla przykładu , firma ProCast płaci Odlewniom Polskim około 35 euro za roboczo godzinę a Odlewnie Polskie pracownikowi dają z tego od 9,50 do 12 euro na godzinę . Wnioski wyciągnij sam kolego .

TakNie

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Odlewnie Polskie? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

@Administrator

Nie polecam tej firmy

Tubo
@Administrator

Jestem miesiac i jest (usunięte przez administratora) dla tych co chca pracować a nie dla sciemniaczy

Macholek

Witajcie ludzie ja jestem w Kempten już 13 lat pracuję przez Starachowice i Kielce. Megaterm oraz Starpol ale to jest nie istotne. Istotne jest to, że kontrakt ma wiele plusów a mianowicie to, że nie można narzekać na brak pracy i godzin pracy bo praca po 10h w tygodniu zapewniona jest no i dodatkowo po 6h w sobotę. O godziny nie ma co się przejmować, że tym bardziej płacą 1600 za nie. Także zapraszam i polecam.

@Macholek

Brawo czyli masz około 6,50 na godzinę , naprawdę są powody do dumy !

Tak2Nie

Wasiara z Picburga
@Macholek

Pierdu pierdu takie bajki pisać możecie pisać dzieciom 5 letnim.Dlaczego nie napisze że się od 14 do 24 się pracuje i na akord i że trzeba robić wszystkie soboty żenada

Kolo

Czy to prawda że w Bad Saulgau rządzi jakiś gówniak po zawodówce ??

Grażyna

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

@Grażyna

Ahahahahahahhahahahahahahahahhahaahhahahahahah !!!!!

@Grażyna

Po co tu pisać i tak komentarze nieprzychylne firmie usuwa " Administrator "

Edyta

@odlewnikzadowolony, opisujesz w swoim poście swoją nową pracę w innej firmie. Ten wątek poświęcony jest firmie Odlewnie Polskie. Dlatego, proszę Cię o opisanie swojego doświadczenia, które wynikało ze współpracy właśnie z tym pracodawcą.

@Edyta

W Odlewniach Polskich potrzebują silnych i głupich którzy będą (usunięte przez administratora) za około 7 euro netto .

dar

Witam tez dostalem oferte pracy w tej firmie do niemiec czy dobrze trafilem?? chodzi ota firme ze starachowic odlewnie polskie

Tak5Nie

Zyczliwy
@dar

Kierownik na hotelu (usunięte przez administratora) i oszust ,miało być płacone od godziny był akord nie do wyrobienia, za miesiąc pracy 700euro zenada. Jeszcze wymyślił zaliczki na które nie miał kwitkow podpisanych okradł mnie na 300euro więc nie polecam. Za takie pieniądze nie warto.

Tak9Nie1

@Zyczliwy

To są właśnie te (usunięte przez administratora) "Odlewnie Polskie "

Witold

To (usunięte przez administratora) są !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Odlewnie Polskie
3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Inż. Władysława Rogowskiego 22