Odlewnie Polskie

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Odlewnie Polskie

Polo

@Ja12 ja nic nie czaję z twojego komentarza, to w końcu ile się zarabia? Jak odliczy kierownik te godziny?

as

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

Matiii

Pracowalem 2 lata , wyzysk totalny, wypłaty na czas.Firma rodzinna całymi rodzinami pracują w biurze ale jeśli góra się na to zgadza to proszę bardzo ...

Sesi

Kompletne (usunięte przez administratora)dla rodziny i znajomych jak juz ktoś napisali byłem widziałem i nie polecam kręcą jak mogą robota jest przyjechałeś robisz najgorsze elementy praca na akord nie do wyrobienia (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Odlewnie Polskie odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Artur

Przepracowałem tam 64 godziny, przelew dostałem po przewalutowaniu w banku 1358,42zł co daje 323euro.Jak by nie liczyć wychodzi 5 euro za bardzo ciężką pracę!

@Artur

A co Ty myślałeś ?? To Odlewnie mają zarabiać nie Ty .

Mr.Nobody
@Artur

A masz pasek ?

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Odlewnie Polskie? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Nie polecam tej firmy

Tubo

Jestem miesiac i jest (usunięte przez administratora) dla tych co chca pracować a nie dla sciemniaczy

Macholek

Witajcie ludzie ja jestem w Kempten już 13 lat pracuję przez Starachowice i Kielce. Megaterm oraz Starpol ale to jest nie istotne. Istotne jest to, że kontrakt ma wiele plusów a mianowicie to, że nie można narzekać na brak pracy i godzin pracy bo praca po 10h w tygodniu zapewniona jest no i dodatkowo po 6h w sobotę. O godziny nie ma co się przejmować, że tym bardziej płacą 1600 za nie. Także zapraszam i polecam.

@Macholek

Brawo czyli masz około 6,50 na godzinę , naprawdę są powody do dumy !

Wasiara z Picburga
@Macholek

Pierdu pierdu takie bajki pisać możecie pisać dzieciom 5 letnim.Dlaczego nie napisze że się od 14 do 24 się pracuje i na akord i że trzeba robić wszystkie soboty żenada

Kolo

Czy to prawda że w Bad Saulgau rządzi jakiś gówniak po zawodówce ??

Edyta

@odlewnikzadowolony, opisujesz w swoim poście swoją nową pracę w innej firmie. Ten wątek poświęcony jest firmie Odlewnie Polskie. Dlatego, proszę Cię o opisanie swojego doświadczenia, które wynikało ze współpracy właśnie z tym pracodawcą.

@Edyta

W Odlewniach Polskich potrzebują silnych i głupich którzy będą (usunięte przez administratora) za około 7 euro netto .

dar

Witam tez dostalem oferte pracy w tej firmie do niemiec czy dobrze trafilem?? chodzi ota firme ze starachowic odlewnie polskie

Zyczliwy
@dar

Kierownik na hotelu (usunięte przez administratora) i oszust ,miało być płacone od godziny był akord nie do wyrobienia, za miesiąc pracy 700euro zenada. Jeszcze wymyślił zaliczki na które nie miał kwitkow podpisanych okradł mnie na 300euro więc nie polecam. Za takie pieniądze nie warto.

@Zyczliwy

To są właśnie te (usunięte przez administratora) "Odlewnie Polskie "

Witold

To (usunięte przez administratora) są !!!!

Marko

Czy ta firma to Starpol tez ? Proszę o jak najszybsze info bo doatałem propizycje. Pzdrawiam

Prac
@Marko

Nie broń boze

@Prac

@Prac, rozumiem, że pracujesz obecnie w firmie Odlewnie Polskie w Starachowicach, tak? Jestem ciekawa, jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu. Takie komentarze są bardzo cenne dla osób szukających informacji o pracodawcy.

Lord

(usunięte przez administratora) w niemczech zamiast otrzymywać zwrot to jeszcze trzeba dopłacić to znaczy że oni nie odprowadzają podatku

Dawid

Jak się pracuje w firmie? Warto starać się o pracę?

odlewnikzadowolony

Pracowalem w Odlewniach i nigdy wiecej. Jestem teraz na kontrakcie niemieckim w Budotechnice z Pilchowic. Zarobki zupelnie inne, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, mozna robic godziny, szef wyrownuje roznice podatkowe z progresji, nocki dodatkowo platne, jezdze co 3-4 tyg. do domu, placa w pelni ozusowana, zadnych diet i innych sciem. Naprawde nie ma na co narzekac, bardzo dobre warunki. Polecam.

Dar
@odlewnikzadowolony

Witaj a czy moglbys podac na ta firme jakis kontakt?

robert
@odlewnikzadowolony

prosze o namiary na siebie.ja wlasnie tam sie wybieram

Edyta

Widzę, że dyskusja w tym wątku ucichła. Jak na początku 2018 r. prezentuje się ta firma? Każda Wasza opinia pomoże wszystkim użytkownikom, którzy wchodzą na to forum w celu zdobycia jak największej liczby informacji o Odlewniach Polskich jako pracodawcy. Może wiecie coś na temat zmian lub nowości wprowadzonych do struktury firmy w ostatnim czasie?

Pracownik roku

Witam chodzily plotki o tym.ze w tej firmie krecs z podatkami i jednal.to prawda przekonalem.sie na wlasnej skorze na 1 grupie po rpzliczeniu ponat 1000 euro do zwrotu brak slow

ZENEK

NIE BEDZIECIE MI ZYCIA NA KONTRAKCIE UKŁADAĆ

Wojtek

Dostałem ofertę pracy na modelarni, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile godzin tygodniowo pracuje się na tym stanowisku i jakie są zarobki?

Pipens

Również dostalem oferte pracy w nimczech moze wie ktos jak wyglada tam praca na dzien dzisiejszy czy sa jakies plusy i minusy tamtej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice

• Jak się pracuje w Odlewnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnie Polskie?

Odlewnie Polskie