Opinie o PRIMA TEL w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PRIMA TEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRIMA TEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA TEL w Starachowice

Jacx11

Fajni ludzie, praca dość łatwa dla wygadanych ludzi, czas na rozmowach bardzo szybko zlatuje ,atrakcyjne wynagrodzenie Minusów jakich kolwiek ciężko dostrzec jeśli się tam pracuje bez obijania bo jednak za coś te pieniądze są ;)

Fakty

Fakty są takie, że ciesze się iż po 3 miesiącach dziadowania znowu zarabiam na rączkę minimum 2300.

Jońcio
@Fakty

Lepsza taka praca niż żadna albo z wymaganiami z księzyca. Tu wszyscy jeśli tylko chcą mogą zarabiać na może nie bananowe ale w miarę normalne funkcjonowanie.

Narrator

Zespół uważam za miły i pomocny. Praca srednio płatna polega na zaprasznaniu na spotkania wzamian za ekspres do kawy lub robot kuchenny. Dużo osób odchodzi.

Lulka
@Narrator

No cóż nie każdy daje radę bo mówienie przez kilka godzin nie jest takie łatwe, ale pieniążki jak na Stce całkiem przyzwoite i robota w przyzwoitych godzinach.

Bleble

Praca polega na bleblaniu co nie jest takie trudne aczkolwiek język kołkiem staje i trzeba dużo pić ale warto i śmiesznie bywa i załoga zaje..ista.

Behemot
@Bleble

Moja opinia? Lepiej tu wśród pozytywnie pier... niż nigdzie a hajs pewny i bez jakiś ściem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIMA TEL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.
Alex

Czy pracują tam jacyś studenci? Ile wynosi stawka godzinowa netto dla studenta? Tyle samo co brutto?

jedna z wielu
@Alex

Tak pracują, niektórzy wracają tu co roku. Polecam. Wszystkie informacje najlepiej na miejscu sie dowiedzieć na Niskiej.

Jojo

Cięzka praca, fajna załoga, kasa na czas.

Mała Mi 123

Jeśli ktoś nie wierzy, że można tutaj dobrze zarabiać to zapraszam. Zapewniam, że nikogo nie trzymamy na siłę.

Varius
@Mała Mi 123

Nie żałuje, choć zapierdziel jest i trzeba się nagadać, swoje wysiedzieć i zrobić jednak 2580 netto piechotą nie chodzi.

Qwerty
@Mała Mi 123

Nie trzymacie ale ryjecie psyche głupim gadaniem

Mateusz

@florka kasa konkret ? Ile na miesiąc ?

P777

Po prostu dobre pieniążki można zarobić a jeśli chodzi o nasze kochane miasto, to powiem nawet, że bardzo dobre.

Łi si jes da
@P777

Prawda. 2620 DO RĄCZKI!!! Za luty :)

Pinky

Może i ciasno, głośno, w końcu to call center i zarabia się gadaniem XD za to konkretny szmal przytulam.

Gaduła
@Pinky

Odporność psychiczna na niektórych po drugiej stronie słuchawki jest konieczna, pozytywne nastawienie i pracowitość potrzebne. Dobre pieniądze fajne koleżanki.

Julka
@Gaduła

Nie jest źle, można się przyzwyczaić, a kasa naprawdę okej.

Angela :)

Jakaś osoba zwróciła uwagę, że sami sobie piszemy te opinie. To prawda. Piszą pracownicy tak załoga jak kadra. A kto ma pisać? Osoby, które nie mają z firmą nic wspólnego? Opinie są skrajne ale F A K T Y następujące: Praca od 8 do 16 z płatnymi przerwami 3 x 15, Zarobki wahają się w zależności od wypracowanych godzin i wyniku od 2200 do 3000 na czysto! Sympatyczna załoga i kumata kadra, która sama zaczynała od pracy na słuchawce Nie patrzymy na wiek ani doświadczenie, każdy ma szansę. To tyle FAKTÓW. Opinie zaś różne i zazwyczaj plują ci, którzy nigdy u nas nie pracowali albo po prostu nie dali rady. Bo za darmo nie płacimy tylko za PRACĘ, która polega na mówieniu. Jak nie wierzysz przyjdź i sprawdź. Są tu osoby, które pracują od początku są też tacy, którzy odchodzą po tygodniu. Ale wszystko co napisałam o zarobkach itd jest prawdą. Pozdrawiam.

Ninka 1997
@Angela :)

Nie jest dla mnie to praca marzeń ani do końca życia. Po prostu tymczasem zarabiam tu jak dla mnie z moimi dotychczasowymi umiejętnościami a raczej ich brakiem całkiem fajne pieniążki.

Gienek :)
@Ninka 1997

Pracuję i zarabiam i szukam dalej. Tylko o lepiej płatne zajęcie to naprawdę trudno w naszej pipidówie.

Eska

Praca tutaj to sinusoida od śmiechu po nerwy, stałe i niezmienne: w miarę przyzwoite zarobki i ekipa w porządku.

Pancerna
@Eska

Pancerna psychika i pozytywne myślenie konieczne w tej pracy i wtedy rzeczywiście można zarabiać grubo ponad 2K na czysto!

Angela :)

Prawda. Piszą pracownicy. A kto ma pisać? Żaneta, której się nie chce pracować?

Natalia

@ktoś czyli call center ? A jakieś inne obowiązki oprócz tego ?

Mała Mi 123
@Natalia

Twoim obowiązkiem jest zapraszanie na spotkania o różnym charakterze, od 8 do 16 z 3 przerwami po 15 minut za które płacimy, stawka zaczyna się od 13 netto a górna granica zależy od Twoich wyników są tu osoby, które zarabiają 15-16 netto, tak to wygląda. Jeśli lubisz rozmawiać i jesteś pracowita to praca dla Ciebie.

Mrówa
@Natalia

Praca może i nie jest leciutka ale kasa konkret w terminie. A jak lubisz używać narządu mowy to będziesz zadowolona :D

Ktoś

Jeśli wiesz o co chodzi w pracy na słuchawce to tutaj się odnajdziesz. Za godziwą zapłatę.

Pempuś :D
@Ktoś

Tak też zrobiłem i absolutnie nie żałuję. Fajnie być niezależnym.

Cześć
@Ktoś

Moja opinia jest konkretna: 2560 do rączki za styczeń i nie musiałam w tym celu pracować dniami i nocami. Polecam gadatliwym i pracowitym z odpornością psychiczną :)

Dominika

Jedyny wymóg tutaj to: pracowitość, punktualność, wygadanie, dla wszystkich ta praca więc jeśli szukasz zapraszam!

Pinki
@Dominika

Wybieram się do Państwa w poniedziałek. Czy rozmowa jest trudna? W jakich godzinach praca?

@Pinki

Rozmowa jest krótka i konkretna i jeśli się decydujesz umawiany jesteś na krótkie szkolenie a potem już tylko zarabiać pieniądze. Od 8 do 16 i 2 soboty w miesiącu od 8 do 15. 45 minut płatnej przerwy dziennie (3x15).

@Dominika

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, spoko atmosfera i bez jakiegoś wywyższania się przez kadrę. Na papierosku też chwalą zarobki, że nie lekko ale kasa konkretna.

Karolcia
@Dominika

Praca bywa niewdzięczna jak jakiś (usunięte przez administratora) po drugiej stronie telefonu ale to tylko telefon :) więc trzeba wypuszczać to drugim uchem... Dla niezłych zarobków (mój za styczeń 2620 do ręki :)) naprawdę warto!

Oki

Firma ok praca może i nietypowa i monotonna ale koleżanki i koledzy pozytywnie p... a i zarobki konkretne.

Kotek czarny.

Jeśli nie masz znajomości ani dłuuugiego cv to praca tutaj jest całkiem opłacalną opcją. Nie dla leniwych i małomównych :)

Sybilla
@Kotek czarny.

Nie mogę narzekać ani na pieniądze ani na atmosferę chociaż sama praca jest specyficzna i nie każdy się nadaje. Niemniej jak ktoś szuka polecam spróbować. Warto!

mmmm123

Szukam pierwszej pracy. Czy każdy ma tam szanse nawet osoba bez doświadczenia która szybko się uczy? W którym miejscu w starachowicach znajduje się ta firma? Na czym ta praca polega?

Hej
@mmmm123

Oczywiście, że masz szansę a jeśli lubisz gadać to jak w banku! Starachowice ul. Niska 3, telefon 507413800, praca polega na telefonicznym zapraszaniu na spotkania. Niczego nie sprzedajesz :)

Info
@mmmm123

Każdy tutaj dostaje szansę nieważne cv ani wiek. Ważna autentyczna wola pracy!

Paula
@mmmm123

Polecam, długo zwlekałam a teraz nie żałuję, że wbrew obiegowym opiniom zdecydowałam się spróbować.

Nokia
@mmmm123

Dobra praca i kasa choć to zlecenie ale kasa naprawdę dobra.

V6O
@mmmm123

Nie ma tutaj pitolenia jest ciężka praca za konkretne, dobre pieniądze, dobre jak na ten rodzaj pracy o wiele lepsze niż minimum krajowe.

Jestem zołzą
@mmmm123

Naprawdę można fajnie zarobić za styczeń 2620 na czysto :)

Matrioszka

Zajęcie zdecydowanie nie dla leniwych i małomównych. Jeśli jesteś zdeterminowana i lubisz przekonywać ludzi to serio możesz dobrze zarobić.

Sophia
@Matrioszka

Dla jasności: 2440 do ręki za ostatni miesiąc :) a "tylko" tyle ponieważ miałam kiepski wynik.

Wika
@Matrioszka

Lepiej tu niż nigdzie bardzo fajni ludzie i pieniążki :)

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA TEL - Starachowice

• Jak się pracuje w PRIMA TEL?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA TEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIMA TEL