Opinie o VISERION Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie VISERION Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VISERION Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISERION Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Klient

Firma profesjonalnie i skutecznie wypełnia powierzone jej zadania. Warto było zainwestować. Polecam.

Ktoś
@Klient

Są skuteczni w tym co robią, to prawda. Robią to do czego zostali wynajęci.

Jakie są warunki zatrudnienia w VISERION Sp. z o.o. Sp. K.?

Pola Nowy wpis

Umowa zlecenie, dobre stawki.

Zaqr Nowy wpis

Firma natarczywa - osoba dzwoniąca odmawia podania informacji skąd posiadają numer telefonu oraz dlaczego przetwarzają dane osobowe. Po zadaniu pytania o powyższe najpierw Pani odpowiedziała, że nie może udzielić odpowiedzi, bo taka jest polityka firmy, a po drugim pytaniu się rozłączyła

ARTUR

Bardzo proszę. (usunięte przez administratora) Wszystkie osoby uczestniczące w tym procederze mogą zostać oskarżone imiennie z urzędu lub przez klientów o łamanie prawa łącznie z sankcjami karnymi tj. grzywną lub karą pozbawienia wolności.

Tomek Nowy wpis
@ARTUR

Hej? co niepochlebne komentarze kasujecie? Może kandydaci powinni wiedzieć (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie VISERION Sp. z o.o. Sp. K.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Synek

Słyszałem, że przyzwoicie płacą jak za taką pracę. To znaczy ile? I czy naprawdę łatwo się dostać? Mieszkam w okolicach Lublina, gdzie jest biuro?

Hej
@Synek

17 na czysto, aż super łatwo to nie, musisz być wygadany, punktualny i zmotywowany, Krakowskie Przedmieście 55, 1 piętro.

@Hej

O jakim stanowisku w ogóle mówicie?

MK

Specyficzne zajęcie i na pewno nie każdemu się spodoba ale jak już załapiesz o co chodzi to nie będzie powodów do narzekania. Tak ze względu na atmosferę i ludzi jak również na zarobki oczywiście o ile będziesz pracował a nie udawał, że pracujesz. Zrezygnowałem po prawie 2 latach tylko dlatego, że znalazłem pracę z umową o pracę.

Wieloryb
@MK

Nie żałuję, że się zdecydowałem. Zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Tutaj naprawdę można awansować w strukturach a zdecydowana większość kadry zaczynała od pracy na tak zwanej słuchawce.

@Wieloryb

A gdybyś mógł wymienić jakieś dwa największe plusy, to jakie by to były?

Wieloryb
@Paulina

Przyzwoita stawka + premie. Realne możliwości awansowania w strukturach firmy. I co bardzo ważne: fajna, zgrana ekipa.

Bożena
@Wieloryb

No plusy brzmią spoko. ;) A skonkretyzujesz je?

Konkret :)
@Bożena

3 netto w zasięgu a praca serio każdy dostaje szansę tylko nie można być pesymistą i niemową, dobre godziny pracy 8-16, wypłaty w terminie.

Bodzio
@Konkret :)

Tutaj chyba tylko można mieć pretensje, że w życiu trzeba pracować.

Złowieszczy

Firma bardzo często wydzwania z ofertami jakiś spotkań. Jest to bardzo natarczywe.

Konsul
@Złowieszczy

Proszę Pana! Na tym polega praca w telemarketingu, na dzwonieniu. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Stefan
@Konsul

Raczej bym się nie zdecydował na podjęcie pracy, która polega na nękaniu innych ludzi - chociaż to kwestia sumienia.

Telemarketer
@Stefan

Pan chyba nigdy nie był nękany Panie Stefanie... Zdrowia życzę.

@Telemarketer

(usunięte przez administratora) Widać Wasza firma skupia takich ludzi, co najlepiej widać po komentarzach. Dzwońcie sami do siebie, skoro lubicie taką formę kontaktu, a zwykłych ludzi zostawcie w spokoju.

@klient
@Konsul

Owszem na tym polega praca telemarketera, ale po uprzedniej zgodzie osoby, do której Pan/i dzwoni. (usunięte przez administratora)

Fjufju

W tej firmie pracuje wiele różnych osób, pracują i zarabiają, i to jest dobre i wystarczy za całą opinię.

@Fjufju

Ale czy warunki tej pracy są ok?

Beti
@Paulina

Pomieszczenia klimatyzowane, każdy ma swój box, laptopa, słuchawki, 3 przerwy, 1 zmiana (8-16), pozytywnie zakręceni ludzie (prawie wszyscy ;)) wypłaty na czas, sama praca... no cóż nie dla wszystkich :) trzeba być rozgarniętym gadułą :)

Taki jeden.
@Beti

No cóż. Nie ma czas. W Puławach już się spóźniają nie pierwszy raz.

Czy pracownicy w VISERION Sp. z o.o. Sp. K. dogadują się między sobą?

Ktoś z załogi

Super ekipa! Pomocni i pozytywnie nakręceni ludzie.

Furi@

Kasa i ludzie na + praca nie należy wbrew pozorom do leciutkich.

Spokojny

istotne jest to, że dają pracę i płacę reszta to rzecz gustu

ALIEN
@Spokojny

Prawda. Są tacy, którzy się odnajdą i tacy, którzy nie... Jedni wolą pracę fizyczną inni takie gadanie. Potwierdzam dają pracę i płacą.

Rozumny

Nie rozumiem tego marudzenia :) tak jak nikt nie zmusza nikogo by tutaj pracował, tak nikt nie zmusza nikogo do odbierania telefonów nieznanych. Wszystko w tym temacie. Pozdrawiam kumatych :D

Pati
@Rozumny

Czasy niepewne dzięki tej pracy nie mam powodów do narzekań. Choć nie zawsze jest lekko łatwo i przyjemnie. Życie.

99%
@Pati

Otóż to! W tych szalonych i niepewnych czasach każdy kto daje płace i prace jest potrzebny. A nie tylko socjale i pasożytnictwo na koszt innych.

Pracuś

Pracy nigdy za wiele a tu jest, dla każdego w potrzebie.

Jaki jest wkład kierownictwa VISERION Sp. z o.o. Sp. K. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Gaby

Równe traktowanie pracowników, takie same zasady dla wszystkich, ustalanie wszystkiego z wyprzedzeniem, merytoryczna i mentalna pomoc.

byly

Zdecydowanie nie polecam!!

Sophia

Jeszcze sie taki nie narodzil co wszystkim dogodzi. Tak samo odnosnie tej Firmy. Daja prace i wymygaja dzwonienia. Taka praca.

Kriszna
@Sophia

Firma ok. Gdyby tak nie było nie miałaby klientów gotowych płacić za usługi telemarketingowe.

Free
@Sophia

Ja lubie tutaj prace i ludzi.

Huba

Sprawa wygląda następująco dobrze, że firma istnieje zawsze dzięki niej wiele osób ma na rachunki i utrzymanie. Także jestem na tak.

Ola

Najważniejsze, że każdy dostaje tutaj pracę. Nie patrzą ani w metrykę ani na wykształcenie. Ważna jest motywacja.

Wiktoria
@Ola

nawet kogos spoza branzy przyjma, bez doświadczenia?

XYZ
@Wiktoria

Tak, wszystkiego nauczą, pomogą, wyszkolą. Trzeba tylko (aż) chcieć. Polecam.

@Ola

Dobra firma a w tej branży to nie jest takie łatwe... Spoko projekty!

Tymex

Dobrze, że zdecydowałem się na współpracę. Obroty wzrosły, skuteczna forma marketingu.

Lucy

Narzekałam jak nikt nie odpowiadał na moje CV a tu szybko konkretnie i bez problemu. Polecam wszystkim!

Zostaw merytoryczną opinię o VISERION Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w VISERION Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy VISERION Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISERION Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 24 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VISERION Sp. z o.o. Sp. K.