Opinie o Prima Tel w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Tel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Tel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Tel w Zduńska Wola

Janusz Różański Nowy wpis

Serio ??? Nie ma tam ewentualnie innego call center ?

INFORMACJA Nowy wpis

Oddział w Zduńskiej Woli jest zamknięty.

Honorata Nowy wpis

wizytówka google firmy jest nadal aktywna i pokazuje ze firma jest otwarta i działa, jednak ktos w komentarzach pisal ze jest zamknieta na stale, nie znalazlam o tym zadnego info w sieci, wiec jak jest naprawde?

Natalka Nowy wpis

Ile najmniej można miedz zaproszeń w ciągu dnia ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prima Tel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
Janusz Różański

Czy są obecnie przyjęcia do pracy?

kler

Czy Prima Tel dają pensję-część stała od ilości godzin czy tylko prowizję za umówione spotkania?

Były Pracownik
@kler

Z tego co wiem firma Prima Tel w Zduńskiej Woli została zamknięta na stałe i chyba już jej nigdy nie otworzą.

Vanessa

Masakra,nie można rozmawiać z ludźmi swoimi słowami, dają Ci na szkoleniu wydrukowany tekst po czym robią z Ciebie debila,mówiąc że wszystko źle mówisz, jeśli chodzi pieniądze to nie za bardzo mówią co i jak od początku mówią za co odbierają kasę u nich tak zwane "janki,sranki" Moim zdaniem praca dla ludzi o mocnych nerwach, największymu wrogowi nie polecam.

Była

Dobrze wspominam załogę i dni wypłaty. Sensowne rozwiązanie jak na ZW. Polecam wszystkim których CV jest gołe :D

Kapelan

Do wakacji na pewno popracuję a potem po całym tym szalenstwie c19 zamierzam opuścić nasz kraj, spoko ludzie i kasa.

Co jaki okres czasu w Prima Tel można ubiegać się o podwyżkę?

Big ben

Wszystko zależy od Twoich wyników i zaangażowania cała kadra to byli konsultanci! Powodzenia!

Subiektywna raz i dwa

Jak widzę są tacy, których oburza fakt, że nie dają tu kasy za darmo... Nie jest to lekkie zajęcie (chociaż jak ktoś lubi i ma gadane...) ale bez jakiś specjalnych wygibasów można zarabiać kilkaset złotych więcej niż minimalna krajowa.

ja to ja
@Subiektywna raz i dwa

Cóż są tacy którzy myślą, że im się należy :D Tutaj jest pewne: wypłata i dobra atmosfera.

sebastian pęciak

są może teraz przyjęcia do pracy ?

Warto
@sebastian pęciak

Warto spróbować! Polecam te 2,5 k netto to bez jakiegoś naprężania się można zarobić!

J23
@Warto

Tylko to jest najniższa krajowa a może i nie

Warto
@J23

2500 na czysto to nie jest najniższa krajowa!!!

Ola

Praca w idealnych godzinach, zwłaszcza jak ma się dziecko. Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego. Zarobki lepsze niż np w pracy jako sprzedawca. Ja bardzo polecam.

Gadamer
@Ola

Świetne rozwiązanie dla tych bez jakichkolwiek doświadczeń i pustym CV i dla tych po 50. Godziny pracy naprawdę idealne (8-16) i o pieniądze zarobione nie musze się martwić jak to często bywa w cc... Również polecam!

Vi
@Gadamer

Mogłam wziąć mam słabe CV ale to bez umowy?

Beata
@Gadamer

Świetnie, że chwalisz i polecasz Prima Tel. Ciekawi mnie, jakiej wysokości są te zarobione pieniądze, o których wspominasz. Czy to wielokrotność typowej pensji na słuchawce? Z góry Ci dziękuję za odpowiedź.

Janusz Różański

Są może teraz przyjęcia do pracy do pracy? Wie może coś ktoś o tym?

Xyz

(usunięte przez administratora)!. Nikt nie mówi jak ciężko wyprosić wolne a potem opieprz jak się choruje. Setki rozmów ze starszymi ludźmi. Niby mówią na szkoleniu co wolno czego nie ale to i tak nic w porównaniu co się dzieje w pracy na słuchawce a potem stoja nad tobą jak kat i wtryniają się w rozmowy byle było zdobione. Cały czas na podsłuchu... Dramat! Na odprawie strach się odezwać do kogoś obok bo od razu zjeby. Myślę że nie warto tu być mimo przyzwoitej stawki. lepiej fizycznie pracować ale psychicznie być spokojnym.

Hakuna matata
@Xyz

Wolne ciężko dostać to fakt, ale jak się jest fair wobec przełożonych to oni są wobec Ciebie. Odprawa jest po to żeby słuchać a nie się spoufalać.

Cdw
@Xyz

Wreszcie ktoś prawdę napisał nie mówiąc już o wolnym, najlepiej jakbyś chory chodził do pracy. Jak się zwolnisz wcześniej co graniczy z cudem to każą przyjść w wolna sobotę odrabiać. Jak zrobisz za mało zaproszeń to na drugi dzień pranie mózgu.

Kłapouchy

Mobło być gorzej mogło lepiej przeciętna praca dla wszystkich.

Janski

(usunięte przez administratora)Trzeba być naprawdę bez uczuć żeby pracować w tej firmie. (usunięte przez administratora) Nie raz dzwoniąc do schorowanej osoby trenerzy podsłuchując rozmowę kazali i tak nakłaniać tych ludzi do przyjścia. Żadne pieniądze nie są tego warte.

Ola
@Janski

To nieprawda. Do tego typu osób służy jedno pytanie, aby mieć potwierdzenie choroby i braku możliwości przyjścia takiej osoby na spotkanie.

NY job

Może być.

Paula
@NY job

Rozglądam się za czymś na stałe ale jako wyjście awaryjne to naprawdę dobre zajęcie.

Dziewczyna30

Czy ktoś może coś więcej napisać o firmie Prima Tel np. jak praca wygląda, ile na rękę się dostaje, jacy są pracownicy i pracodawcy i czemu w tej firmie szukają często nowych pracowników itd? Pozdrawiam

jkj
@Dziewczyna30

Praca polega na zapraszaniu na rozne spotkania, od 8-16 (ale masz 3 przerwy po 15 minut) na reke po calej izolacji pandemicznej jest 13 w spierpniu chyba wzrosnie zaloga bardzo fajna i pozytywna, a czemu rotacja duza? No coz gadanie z sensem i skutkiem nie jest takie latwe. Ja polecam.

Hawaje
@Dziewczyna30

Moja wypłata za sierpień: 2430 oczywiście na rękę! Nie jest źle :) a to moja pierwsza praca :)

Artysta
@Dziewczyna30

Rotacja duża bo główna trenerka zniechecic potrafi każdego. Zawsze coś nie tak. Oprócz tego ludzie naprawdę spoko i reszta kadry zawsze pomoże. Kasa wedle odwalonej roboty. Atmosfera ok.

Osa
@Artysta

Przyzwoite zarobki jak za tego rodzaju zajęcie i zarabista załoga. To mnie tu trzyma.

Królicza jamka :))))

Spoko zarobki i kozacka załogo! Wiadomo to tylko zlecenie więc aby zarabiać trzeba pracować ale tak to już w telemarketingu jest. Polecam jako pierwsze zajęcie albo żeby dorobić no i to chyba tyle.

Mimi
@Królicza jamka :))))

Poważnie myślałam, że będzie o wiele gorzej, tymczasem jest całkiem nieźle choć bywa nerwowo jak jakiś .... po drugiej stronie telefonu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Tel - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Prima Tel?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Tel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Tel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prima Tel