Opinie o PRIMA TEL w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PRIMA TEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRIMA TEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA TEL w Starachowice

Angela

Spodziwałam się czegoś znacznie gorszego. Jest sympatycznie, głośno a pieniądze konkretne.

NN X
@Angela

Da się wytrzymać i zarobić.

Elka
@Angela

W dobrych godzinach i wśród fajnych ludzi a zarobek jak na Stce super :)

Hanka

Przede wszystkim hajsik a po drugie załoga. Na plus też godziny pracy. Wszystko można sobie poukładać i dogadać się jak trzeba wolny dzień.

Mocna 4
@Hanka

Postanowiłam sprawdzić i mogę potwierdzić. Do wakacji popracuję na pewno a co dalej to się zobaczy.

ABC123

Jeśli szukasz pracy a nikt ci jej nie chce dać polecam tą firmę, praca w dobrych godzinach a zarobki... pozytywne zaskoczenie.

lulka
@ABC123

dobre zajęcie jak na pierwszą pracę choć są tu też ludzie w wieku mojej babci :)

Każdy
@ABC123

Każdy ma tu szansę, nie każdy z niej korzysta i taka jest prawda.

Yea

Przyzwoita kasa, pozytywni ludzie, generalnie 4 na 5.

Daga
@Yea

I co dla mnie istotne można dogadać się z grafikiem oczywiście nie z dnia na dzień. Pozdrawiam!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIMA TEL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice
Panna

Przyzwoite wyjście a zarobki b.dobre. Nie to o czym śniłam ale też nie jakaś katorga i koleżanki też fajne.

Mega
@Panna

Nie jest to full wypas ale w Starachowicach nikt więcej mi nie zapłaci.

Screen
@Mega

Niestety takie czasy, cięzkie, a ta firma pozwala mi się jakoś utrzymać na powierzchni.

Chytrus

Niezła kasa zawsze w terminie :)

Iwona

Nigdzie więcej nie dostałam szansy, dlatego doceniam pracę tu i ludzi z załogi. Pozdrawiam. Szczęśliwego Nowego Roku!

Neo z matrixa

Dobre pieniądze a jak znajdę coś lepszego to mogę odejść z dnia na dzień. No a towarzystwo tu prima sort, że tak powiem :)

Mima
@Neo z matrixa

Mimo, że to tylko call center to zarobki lepsze niż w niejednej firmie w Stce. A załoga potwierdzam M e g a.

Ale
@Neo z matrixa

...lekko to nie jest, resztę potwierdzam.

Nie każda
@Neo z matrixa

W każdej pracy trzeba jakoś pracować. Są takie a nie inne wymagania. Nikt nie zmusza do pracy w telemarketingu ale jak już tu jestem to się staram.

Yhym

Ciężka praca, dobra płaca, fajni ludzie.

Muminek

Zapraszam zapraszam zapraszam x 30 przerwa zapraszam zapraszam zapraszam x 30 przerwa zapraszam zapraszam zaprasza x 30 przerwa zapraszam zapraszam zapraszam koniec pracy i tak to wygląda, płacą nawet dobrze :)

@Muminek

Dokładnie tak to wygląda. Trzeba mieć dużo cierpliwości i wtedy można przyzwoicie zarobić.

Duża :D
@Muminek

Śmiech i złość to dwa najczęstsze odczucia w tej pracy. Trzeba panować nad sobą bo są chwile, że pusciłoby się wiązankę :) pieniądze pewne.

IHVIU
@Muminek

Nie zawsze jest niedziela :)) dobre zarobki.

Hehehehe

No tak jest :D

Hello

Głośno jak w kurniku, poza tym da się wytrzymać i zarobić.

Chochoł
@Hello

Tutaj to jest jak na diabelskim młynie :) Trzeba mieć odporność na negatywne bodźce. I cierpliwość.

mx 976

Może być, spodziewałem się czegoś gorszego a tymczasem może być. W ludzkich godzinach i za jako takie pieniądze.

Terminator
@mx 976

Jak na Stce to pieniądze przyzwoite i normalna kadra a to już rzadkość.

Why

Tutaj dają pracę i sensowne zarobki.

Milena

Lepsze to niż nic lub za minimum, tutaj miesiąc w miesiąc minimum 2200 na czysto.

Luka
@Milena

Ja za październik dostałam 2480 do ręki. Jestem zadowolona choć leciutko nie jest.

Naga prawda

Każdemu bez względu na wiek i doświadczenie dają szansę. W praniu wychodzi czy ktoś chce/nadaje się do tej pracy. Przy minimalnym wysiłku (około 160 godzin miesięcznie) przekracza się poziom 2 tysięcy na czysto, są takie osoby, które dzięki wynikom dochodzą do 3 na czysto. Dobre godziny pracy 8-16 Projekt nie jest sprzedażowy Kadra jest normalna Płatnych przerw jest w sumie prawie godzina Jest ciasno i głośno ale to call center a nie kaplica.

Lena
@Naga prawda

Fajnie, że mnie przyjęli. Pierwsza wypłata: 2230 do rączki :) może być jeszcze lepiej, tylko popracuję nad średnią. Dziękuję!

Moritz
@Naga prawda

Z faktami trudno dyskutować. Subiektywne odczucia mam takie: gdyby nie była to praca na słuchawce byłoby idealnie a tak jest po prostu nieźle :)

Iwona 1996
@Naga prawda

Wolę tu zarabiać niż pasożytować na bliskich. Nie jest źle.

Ja :)
@Naga prawda

To wszystko prawda. Porządne call center. Szkoda tylko, że to tylko cc. Dobra praca tymczasowa.

Koleżanka
@Naga prawda

Dobrze, że uległam namowom znajomej i rozpoczęłam pracę. Polecam.

yoda

Dobre godziny pracy, konkretne zarobki i zajefajna atmosfera, także jestem na tak.

Rafałek
@yoda

W tej chwili to zajęcie jest dla mnie jedyną sensowną opcją w TST.

Ja cek

Spoko załoga, nielichy grosz, nie jest źle.

Realist ka

Dla osób bez doświadczenia jak również starszych to jedyna sensowna i dobrze płatna opcja.

40STKA
@Realist ka

Po miesiącach zycia na koszt rodziny jestem bardzo zadowolona, że wreszcie znalazła się Firma, która dała mi szansę.

Morning star

Praca nie jest lekka, syrop na gardło niezbędny ale cała reszta jest czyli hajs, ludzie, itp jest spoko.

Big
@Morning star

Niezbędne duże ilości wody do picia i umiejętność jej lania ha ha ale jak za taką robotę to kasa konkretna. Fajna i ładna załoga.

Fajna i ładna załoga
@Big

Dzięki! :D

Suuny

Spoko ludzie i fajne pieniążki. Mieszkam na Piłsudskiego więc spacerkiem 5 minut na 8 do 16 i z głowy. W domu tego nie wysiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA TEL - Starachowice

• Jak się pracuje w PRIMA TEL?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA TEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIMA TEL