Opinie o PRIMA TEL w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PRIMA TEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRIMA TEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA TEL w Starachowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma PRIMA TEL kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

kxkdnsm Nowy wpis

Czy przeprowadzana jest obecnie rekrutacja do firmy?

Jakie są warunki zatrudnienia w PRIMA TEL?

Xyz

kto jest obecnie teraz w załodze? :)

@Xyz

Pytasz, bo chcesz się przyjąć do firmy? Wiesz coś o aktualnych rekrutacjach? Myślałem o złożeniu CV ale nie mam doświadczenia w tej branży. A jak z tobą?

nowy Nowy wpis
@Marek

Teraz chyba nie przyjmują. nie ma żadnych ogłoszeń.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIMA TEL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
Sylwia

Bardzo fajne, klimatyczne cc, kasa na czas, 8-16 idealnie jak dla mnie, polecam!

Hejka

Pieniądze wypłacane na czas. Dla osób robiących normę jest najniższa krajowa +50 gr od godziny.(usunięte przez administratora). Praca nie dla każdego, rekrutacja co tydzień jednak rzadko kto zostaje.

Śnieżka
@Hejka

Lekko może i nie jest język kołkiem staje ale miesiąc w miesiąc przytulam te 2400-2800 na czysto, tak że warto. I duży plus za godziny pracy jest czas na wszystko.

Ponad normą
@Hejka

Ci, którzy przekraczają normę osiągają znacznie więcej niż najniższa krajowa, i nie jest to 50 groszy +, za solidną pracę (nie jest to takie hopsiup...) dobrze płacą. A, że część odchodzi? Telemarketing nie jest dla każdego mimo, że każdy tu może spróbować. Dla mnie więcej plusów (wypłaty na czas, dobre godziny pracy, projekt bez sprzedaży,) niż -. Pozdrawiam.

Student

Stawka dla studentów jest taka sama jak dla reszty?

Diana 98

jak ja sie ciesze ze prima tell ma oddzial w stce sensowna zaloga i moneta ;)

Dynamit

Pozytywne zaskoczenie!

Aga '99

Po półtoramiesięcznej przerwie... Nareszcie w pracy! Każdemu bezskutecznie szukającemu pracy i zarobków (większych niż minimum!) polecam Prima Tel!!!!

Macie żele antybakteryjne?

Aneta 98

Dobre jako pierwsza praca ale też świetne zajęcie dla starszych osób. Dobrze, że nie trzeba pracować po nocach tylko do 16 i siema :)))

Justynka
@Aneta 98

Nic dodać nic ująć!

Student

Wyjechałem z naszego miasteczka ale ludzi i atmosferę wspominam dobrze. Pracowałem 3 miesiące i zawsze pieniądze się zgadzały.

Były
@Student

Potwierdzam i polecam!

Florka

Praca spoko, kadra zawsze pomocna, kasa konkret, jak ktoś lubi gadać i ma mocną psyche to napewno się tu odnajdzie i zarobi dobra kasę. Praca od 8-16 3x15min przerwa. Można się dogadać w każdej kwesti. Nikt nie robi tu nikomu krzywdy. Ogólnie polecam.

Viarus
@Florka

Co jak co ale trzeba być odpornym na nie zawsze miłych ludzi po drugiej stronie telefonu... cóz taki jest telemarketing. Co do reszty pełna zgoda.

Hot
@Florka

Zgadzam się, wczasów nie ma ale poza tym wszystko spox.

Rasta
@Florka

Odpowiadaja mi godziny w jakich pracuję i że nie fizycznie jestem singlem więc te pieniądze na nasz grajdołek też mi starczą. A sama prrca? Nie jest zbyt ambitna :)))

poszukiwacz

W ofertach napisane jest 17zł brutto, co wychodzi pewnie około 12zł netto, i moje pytanie - co w przypadku gdy się uczę i nie mam ukończonych 26 lat? Dostaję pełną kwotę brutto? :)

Czy w PRIMA TEL zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Aniołek

Tak i to nie tylko w okresie próbnym tutaj jak w większości call center wszyscy są na zleceniu tylko zarobić można lepiej niż na niejednej umowie o pracę. Przynajmniej w naszym grajdołku.

Harry Potter

Szczęście, że firma ma u nas oddział. W końcu mam pracę :)

Kinia

Może ciasno i głośno ale pieniążki nie takie złe i fajne towarzystwo.

Oo

Kiedy wypłacana jest pensja?

@Oo

Nie zdarzyło się by była później niż 15-ego, zazwyczaj przed 10-tym. I co do złotówki :) Bez stressssa co wyrobisz to dostaniesz :)

ty
@10

a czy pracownik np po przepracowaniu tygodnia i rzuceniu pracy dostaje wynagrodzenie?

Jasna
@ty

Oczywiście, że tak. Tylko nie tego samego dnia co rzucił ale musi poczekać do tego 10-15 następnego miesiąca. Czyli pracowałaś np. 7 dni w sierpniu, to kasę dostaniesz 10-15 sierpnia i tyle, co do złotówki.

Jasna
@ty

:)))) z pośpiechu pomyłka: PRACOWAŁAŚ 7 DNI W SIERPNIU TO kasę otrzymasz 10-15 WRZEŚNIA oczywiście. Powodzenia!

yoda

Dla wszystkich gotowych zarabiać w telemarketingu polecam tu pracę. Pieniądze pewne!

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA TEL - Starachowice

• Jak się pracuje w PRIMA TEL?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA TEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIMA TEL