Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne

Starachowice

Opinie o Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne

Marian Tomaszek m.tomaszek@wp.pl

Byłem z żoną na długim weekendzie w dn 14.06-18.06.17r ,jestem pod wrażeniem ,byliśmy w różnych hotelach ,ale tak dobrej kuchni nigdzie nie było.Wielkie uznanie dla kucharza/y/,obsługa bardzo miła, jedyny mankament ,to kaucja za ręczniki i szlafroki,z czymś takim nigdzie się nie spotkałem,możliwe,że to wina kolekcjonerów hotelowych.Jestem wyrozumiały i nie robię z tego problemu .Standard faktyczny jest o wiele wyższy,polecam ,na pewno się nie zawiedziecie.Proszę o przekazanie pochwały dla obsługi basenu i saun,za życzliwość i wspaniale dobraną muzykę do kąpieli ,miły nastrój ,polecam uzupełnienie uchwytów na ścianie do wspinaczki,szczególnie na wysokości tafli wody basenu.

baba

popieram, baardzo fajne miejsce. hotel spa i konferencje w jednym. poza tym, fajne rabaty nawet 20% mają co wielu klientów (taik jak na przykład mnie) bardzo zachęciło do odwiedzenia tego miejsca. fajny naprawdę mają teraz pomysł z majówką w stylu prl

Masz najnowsze wiadomości o firmie Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne