Opinie o Globeck Sp. z o.o. w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Globeck Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Globeck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globeck Sp. z o.o. w Wilkowice

Resorak

Dopóki transport widniał pod nazwa Prosperplast była to porządna firma do której dostęp mieli tylko kierowcy po poprzednim poleceniu przez pracujących już w firmie aż powstał dziadtrans globeck… firma dramat samochody złomy,kierownictwo i pracownicy biurowi bez pojęcia do tego temat wynagrodzenia który jest wielka niewiadomą.. podsumowując jeśli chcesz być niedoceniany, jeździć 6-7 letnim gratem który nie wiesz kiedy się rozpadnie,nie wiedzieć ile zarobisz i w jaki sposób jest rozliczany jest to „firma” dla ciebie!!

Kierowca
@Ciekawski Zenek

Stawka godzinowa, dobre zarobki i bycie w domu? To ile masz na godzinę że tak dobrze zarabiasz i czasu wolnego od groma? Bo jak chcesz zarobić to musisz stukać godziny co zaprzecza Twojej teorii. Otrząśnij się, zmień majtki po mokrym śnie i zacznij się szanować. Bo to co piszesz jako superlatywy to powinien być standard a nie udogodnienia!

Cześć, kojarzę, że w 2021 ogłaszali nabór na spedytorkę, czyli wygląda na to, że nie ma problemu z zatrudnianiem kobiet? Ja się kształcę w tym kierunku, ale ciężko mi jest znaleźć pracę właśnie ze względu na to, że mam wrażenie, że firmy preferują mężczyzn. A tutaj jak jest pod tym kątem, w ogóle na tę chwilę tyle samo płacą, niezaleznie od płci?

Żona kiero Nowy wpis

Mąż pracuje tam parę ładnych lat, nie wydaje mi się żeby mieli problem z zatrudnianiem kobiet. Co do stawek niestety nie wiem.

@Żona kiero

Oo, a możesz coś więcej napisać. Domyślam się, że mąż zadowolony skoro ma taki staż. Nie narzeka na firmę czy na natłok pracy/nagodziny?

Globeck Nowy wpis

Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z zainteresowaniem i cenimy każdy głos, zarówno te pozytywne, jak i te negatywne. Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii, jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych, pomówień czy oszczerstw znieważających inne osoby lub pisania nieprawdziwych informacji. Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające firmę Globeck oraz jej Pracowników powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane oraz jednocześnie archiwizowane przez Administratora portalu w celu dalszych działań prawnych. W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami nie tylko przez portal gowork.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Globeck

Pietrek

Co Ci z multisporta i opieki medycznej jak nie będziesz miał kiedy z tego korzystać. W globecku trzeba dużo czasu spędzać w pracy, jak nie będziesz pracował nadgodzin i weekendów to zarobisz 3000

@Pietrek

No, a jak ktoś nie chce pracować nadgodzin to nie ma obowiązku? Z tego co piszesz to pracując więcej nadgodzin można sporo zarobić, ile wtedy wynosi wypłata miesięczna z weekendami?

Romek

Jakby można było sporo zarobić to niezwolniłoby się tylu kierowców.

Maryśka
@Romek

To w ogóle sporo tych nadgodzin jest na stanowisku kierowcy? Jesteś w stanie w takim razie napisać, ile jest się w stanie dorobić przez te dodatkowe godziny?

Czy w Globeck Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Globeck Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
CP Consulting Engineering Services
Resorak

Ciekawski Zenek
@Resorak

Resorak a ty wogole pracujesz w tej firmie czy tylko tak piszesz bo chcesz im kierowcòw podebrać do siebie czy może usłyszałeś na parkingu . Ja pracuję u nich od 3 miesięcy i mam odmienne zdanie. Przed przyjęciem się do nich czytałem te opinię i nie byłem pewny swojej decyzji. Przeszłem do nich z pewnej dużej firmy że Skoczowa i jestem zadowolony. Robota zaplanowana na cały tydzień zazwyczaj już w piątek , wiem kiedy zjezdzam i że wogole zjezdzam na baze. Potrzebuje wolne czy pomocy w trasie też niema problemu. Mój dyspozytor chociaż zna moje imię a nie jestem numerem na mapie jak w poprzedniej. Auto które dostałem od poprzedniego kierowcy zadbane 4 letnie i jest tylko moje a nie wszystkich co 2 tygodnie i inne. Samochodów mają dużo , starszych i młodszych to fakt tak jak kierowców ale większość naprawdę zadbane przez kierowcow. Większość kierowcow sympatyczna i pomocną, reszta no cóż ...tak jak w innych firmach nawet część na bazie nie powie bo są tu chyba za kare. Zarobki, dla mnie jasne, stawka godzinowa + kilka premi. Wypłata do 10 na koncie a zwykle nawet wcześniej. Co ważne firma też ma bardzo dobrą opinię czy u swoich klientòw czy itd na drodze ( jeżdżę 10 lat i pierwszy raz miałem sytuację żeby w czasie kontroli na drodze ktoś chwalił firmę w której pracuje). Teraz powiesz że nowy i chce się podlizać szefom ..... ale to twoja opinia. Ja jestem zadowolony i polecam wszystkim jeśli chcesz w domu pomieszkać i być kierowca.

Kierowca
@Ciekawski Zenek

Zyga

Z opowiadań kierowców to Pan Kierownik zatrzymał się w czasach PRLu gdzie były jelcze i kamazy, samochody jeżdżące za granicę mają gorsze wyposażenie niż śmieciarka czy wywrotka jeżdżąca po miejscu, o tempomacie aktywnym czy zamrażarce można tylko pomarzyć, jakby mógł to taboret by wstawił zamiast fotela byle było tanio a wszystko kosztem kierowców, niestety pewne rzeczy są dla niego sufitem co dla innych podłogą.

Maria
@Zyga

No to faktycznie słabo to brzmi . Ktoś próbował z nim o tym rozmawiać? Wiesz może?

Kac
@Zyga

Na apenie, to jest dopiero kierownik ... robi robotę rękami innych. Wiadro wazeliny powinien mieć pod biurkiem , jak przyjeżdża jeden pan do niego sprawdzić co się tam robi . Miesza i mataczy między ludźmi, żeby jedności nie było- taki talent z niego

Rozi

Firma to typowa korporacja gdzie wszystko musi być najtańsze, szukanie oszczędności wszędzie. Najtańsze samochody, najtańsze naprawy, najtańsi pracownicy. Jesteś tanim kierowca i chcesz zostać numerem a nie człowiekiem to idealne miejsce dla Ciebie.

Natalia
@Rozi

Serio uważasz że w każdej korporacji wszystko jest "najtańsze"? To co tam macie najniższą krajową czy jak?

W ogłoszeniu na olx pisze "NOWE STAWKI" a powinno pisać "NOWE STAWKI GŁODOWE"

@Andrzej

Koniecznie napisz do administracji olx o tym, może coś zdziałają. ;p Uzupełnij jeszcze o jakie stawki chodzi, żeby było wiadomo co i jak

Alan

Łucja popatrz sobie w ogloszenie a nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań

@Alan

Można prosić o link do tego ogłoszenia?

Nikodem

Jakie są te nowe stawki którymi chwalą się w ogłoszeniu?

Łucja
@Nikodem

Tzn. w jaki sposób się chwalą? Co tam piszą? :))

Zdzisiek

Firma żenada, Pan Kierownik nie rozróżnia stawki netto od brutto. Na wstępie nikt nie może powiedzieć ile będziesz zarabiał, nie przejrzyste warunki zatrudnienia. Szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjna

@Zdzisiek

Jak można niby netto od brutto nie rozróżniać? To co niby mówi, że jak np 3 tys brutto ma być to deklaruje, że będzie trójka na rękę? No to ciekawa jestem ile osób próbuje się w to angażować, skoro na wstępie nic nie wiadomo, przecież to zbyt ryzykowne

Lobi

Dzięki za ostrzeżenie. A miałem do nich dzwonić. Na ogłoszeniu tak pięknie to wszystko wygląda...

@Lobi

A które z ostrzeżeń przekonało Cię najbardziej? Ktoś jeszcze ma podobne odczucia czy nie wierzy w te "ostrzeżenia"?

Zbychu
@Lobi

Szkoda twojego czasu i twoich nerwów,

Szymas

Dziwne że tą firmą jeszcze nie zainteresowały się takie instytucje jak PIP i ITD, kierowca w tej firmie to zło konieczne w dodatku (usunięte przez administratora) i zastraszanie są na porządku dziennym , stan samochodów zostawia wiele do życzenia, druciarstwo i rzeźba na każdym kroku, nie polecam

Maria
@Szymas

Czemu uważasz, że kierowca to zło konieczne? Jakiego typu zastraszanie?

Gonzo

Firma porażka jeden wielki chaos i (usunięte przez administratora) maja wielki problem z kierowcami. Ich idealny kierowca to taki który pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Stawki za prace godne sprzątaczki, rotacja kierowców, samochody w tragicznym stanie technicznym. Firma tylko fajnie wyglada z drogi i na papierze. Chcesz się wkopać w (usunięte przez administratora) zatrudnij się w globeck.

Krystyna
@Gonzo

Jak to możliwe, że kierowca pracuje 24/7. Przecież macie karty. Pracodawca może sobie na coś takiego pozwolić? Przecież to też ogromne kary dla niego.

Grigor

Rotacja kierowców wieksza niż klientów w Lidlu czy w Biedronce

Driver

Firma w której kierowca ciężarówki zarabia mniej niż magazynier, a szacunek do pracownika jest zerowy. W ogłoszeniach obiecują bajki które nie mają nic do rzeczywistości w tej firmie. Według kierownictwa kierowca to (usunięte przez administratora)który ma pracować codziennie po 15 godzin, w soboty, niedziele i święta i jest do tego najczęściej zmuszany. Mobing i zastraszanie pracownika naganami i zwolnieniem jest na porządku dziennym. O jakimkolwiek ubraniu roboczym i pakiecie socjalnym można zapomnieć, nawet rękawiczek nie można się doprosić. Kierownictwo transportu ma kierowców gdzieś i jedyne co ich interesuje to jak im jeszcze obciąć wypłaty i zmusić do pracy w niedziele. Tabor to w większości szrot sprowadzany od turków zza zachodniej granicy. Jak już kupują coś nowego to w najuboższej wersji, nawet bez lodówek. Serwisowanie po najniższej linii oporu, na chińskich zamiennikach i najlepiej jakby to kierowca sobie jeszcze auto naprawiał. Opony chińskie lub nalewki. Wielu starych pracowników już ucieka z tej firmy, a nowi robią tydzień, dwa i rzucają robotą po doświadczeniu cyrku i chamstwa jakie tam panuje. A wszystko za marne 16,90 na godzinę.

Abc
@Driver

Co można oczekiwać po kierowniku transportu który połowę życia przepracował w lesie a wszyscy wiedzą jak wygląda sprzęt w lesie cały po drutowany

MrX

Świetna kadra kierowców, pomocni, uważni i nie widać ich w „złym świetle”. Tak trzymać Panowie, mało już takich firm, które nie zatrudniają obcokrajowców i nie słyną z pijackich podbojów europejskich parkingów!

Zostaw merytoryczną opinię o Globeck Sp. z o.o. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Globeck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Globeck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globeck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globeck Sp. z o.o.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 23