Opinie o Ksc-Automation Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ksc-Automation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ksc-Automation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ksc-Automation Sp. z o.o. w Wrocław

Jeżeli lubicie siedzieć w robocie od rana do wieczora (także w weekendy), po średnio 230 godzin miesięcznie, mieć zero czasu na jakiekolwiek życie poza robotą, żyć w 100% na delegacjach w nieustannym stresie i chaosie w organizacji oraz być traktowani jak (usunięte przez administratora) przez przełożonych (większość przepisów i regulacji prawnych dla tej firmy najwidoczniej nie istnieje) przy śmiechu wartych zarobkach oraz braku jakiejkolwiek organizacji to praca w tej firmie będzie dla was spełnieniem marzeń. Odradzam każdemu żyjącemu człowiekowi pracy w tej firmie a samą firmę omijać szerokim łukiem.

aaa

Opowiecie o tych delegacjach coś? Dokąd są te wyjazdy, chodzi mi czy one są na kilka dni, czy tygodni, czy to delegacje na kilka godzin w bliską okolicę? A czy takie delegacje, to oznaczają jakieś premie, dodatki właśnie za wyjazd?

Witajcie, a czy od strony samego konstruktora ktoś mógłby cokolwiek napisać? w tej bieżącej ofercie zastanawiąjąca jest dla mnie kwestia doświadczenia, widzę po opisie, że jest ono oczywiście wymagane, lecz nie dookreślono w jakim zasadniczym stopniu. Nie widzę także informacji odnoszących się do wyksztalcenia, czy je też możecie doprecyzować? Interesuje mnie to co może wpływać na końcową stawkę

ex-pracownik Nowy wpis

Pracowałem w firmie jako inż. automatyk i muszę zgodzić się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Oferta na start (podstawa) jest śmiechu warta, w wielu innych firmach o mniejszych kwalifikacjach zarabia się dużo więcej. Jedyne źródło przychodu to delegacje. Same delegacje to cały czas pracy oraz wielki chaos, trwają losowy czas oraz ich długość zmienia się podczas trwania, przez co nigdy nie można zaplanować reszty czasu. O samej organizacji szkoda gadać, ”kierownik” wszytko wie, ale jedynie w gadce, zorganizować niczego nie potrafi. Każdego pracownika zmuszają do podpisania "lojalnościówki", i potem traktują jak z przyłożonym pistoletem do głowy łamiąc wszelkie prawa oraz normy co skutkuje wielką rotacją pracowników, aż na ich miejsce znajdą się nowe milczące owieczki. Odradzam pracy w tej firmie zanim się jeszcze ma wybór

aaa Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Ksc-Automation Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ksc-Automation Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk - Programista PLC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Od prawie roku już nie ma opinii, chociaż ostatnia była stawia w kontekście automatyka, którego teraz właśnie także do siebie szukają. Macie jakieś szersze ustosunkowanie się co do warunków pracy? z tego co czytam raczej większość rzeczy była na plus, czy to jest niezmienne? ustosunkujecie się także do aktualnych delegacji? Jak teraz wychodzą? W jaki sposób są płatne?

Robert Suwała

Pracowałem w KSC 2 lata jako automatyk programista PLC. Jak dla mnie większość rzeczy na plus. Rozmowa kwalifikacyjna z konkretami, po rozmowie wszystko było jasne. Podstawa wynagrodzenia może wydawać się niezbyt wysoka, jednak delegacje wyrównują pensje do bardzo przyzwoitych wartości. Praca głównie w delegacji. W moim przypadku 100% godzin to była delegacja. Był to mój pierwszy duży projekt i można było wiele się nauczyć. Jest to dobra praca na start w tej branży. Szef doceniał zaangażowanie i w ciągu 2 lat miałem 3 razy podwyżkę z jego inicjatywy. Jeżeli ktoś jest pracowity to może być zadowolony z takiej pracy. Praca w delegacjach nie jest łatwa i wymaga poświęceń. Jedną rzeczą która mi nie pasowała to nadgodziny wypłacane z ponad miesięcznym opóźnieniem. Zmieniłem prace z powodu przejścia na własną działalność.

Barbara

Jak wiele jest podróży służbowych za granice na stanowisku Programista Robotów Przemysłowych? Pytam o to, bo widziałam ofertę i tam o tym wspomnieli. Mnie interesuje częstość. Ile razu w miesiącu? Roku?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Programista PLC w Ksc-Automation Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Czy może się tutaj wypowiedzieć ktoś kto pracuje w tej firmie? Jest ogłoszenie dla programisty PLC czy warto?

Bb

Korzystałem z usług tej firmy. Sprawa trafiła do sądu .nie polecam

@Bb

A wyjaśnisz dlaczego trafia? Bo to wygląda jakbyś zjadł kilka zdań z "rozwinięcia"

Bb
@Honorata

Postawiony przez KSC Automaion obiekt jest niezgodny z projektem budowlanym ,oraz jest wykonany z nieodpowiednich materiałów. Pseudofirma nie ma żadnego zaplecza ,wszystkie prace wykonywali podwykonawcy wątpliwej wiarygodności. Zapraszam Honorate na obiekt ,sama oceni

haha :-D

szef tej agencjo podobnej firmy to kabel i nieczysty gracz na rynku. Gość ma tupet i wymaga rekonstrukcji do poziomu (usunięte przez administratora)

@haha :-D

A nieco bardziej konstruktywnie opisać go nie umiesz? Bo tak to wygląda jak hejt a nie rzetelna opinia

Oferta na start jest śmiesznie mała i tłumaczenie, że na delegacji się zarabia jest jeszcze śmieszniejsze. Same projekty w znacznej większości, są mało rozwijające i jest to głównie utrzymanie ruchu dla osób bez ambicji. Mimo "obietnic", że wyjazdy trwają 4 tygodnie i potem biuro, to przeciągają się do pracy w systemie 6-8 tygodni w delegacji i 7-10 dni w domu. Na szczęście nadgodziny wypłacane są, ale kwartalnie, przy czym rozliczenie ich dostaje się z około półtora miesięcznym opóźnieniem. Organizacyjnie klata bo "kierownik" o niczym nie wie, i nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Łatwiej z klientem się dogadać czy z własną firmą. Po wypowiedzenie szef magicznie nie ma czasu odebrać telefonu od Ciebie, ale od kolegów, którzy pracują odbiera bez problemów. Ogólnie odradzam, jak nie ma się pistoletu do skroni przyczepionego. Usunęli firmę z googla, żeby tam opinii nie można było przeczytać.

Jasiu

Piszę o istotnych dla mnie aspektach

Honorata

Z tym google to jesteś pewny? Bo właśnie sprawdziłam i mogę normalnie dodać opinię, chociaż faktycznie innych brak. Czyli te wcześniejsze usunęli niby?

@Honorata

Nikt nic nie usuwał. Firma zmieniła swoją lokalizację i właśnie dla tego opinii nie widać. Pod starą lokalizacją opnie zostały. Proszę poczytać na ile „łatwo” opinii się usuwa.

Honorata

Genialne! Chociaż z drugiej strony trochę zachodu, jeśli całą firmę trzeba byłoby przenosić dla opinii z google. ;p Kiedyś ktoś mi mówił, że niby można tam wykupić usunięcie ich, ale nie wiem czy to potwierdzone info, wie ktoś?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Ksc-Automation Sp. z o.o.?

Warunki pracy są słabe. Praca mało rozwijająca, praca wyjazdowa w systemie 6tyg i klienta i 1 tydzień w domu. Nie ma się życia.

Ksc-Automation Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4800 i Młodszy programista. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

KSC-Automation Sp. z o.o.

Tak, prowadzimy obecnie rekrutację na Stanowisko Automatyk-Programista PLC odbywa się ona na terenie całej Polski. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest one ustalane indywidualnie w zależności od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Ksc-Automation Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ksc-Automation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ksc-Automation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Ksc-Automation Sp. z o.o.
  • OSOBOWICKA 70A
    51-008 Wrocław

Ksc-Automation Sp. z o.o.