Opinie o Earwig Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Earwig Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Earwig Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Earwig Sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracodawca Earwig Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

KANCELARIA

pomogę odzyskać należności, bez opłat wstępnych i zaliczek, proszę o kontakt 72O......8O2....OO5

Olga Nowy wpis
@KANCELARIA

Absolutnie odradzam wszelkie kontakty z tym numerem telefonu. To nieuczciwa reklama windykacji. Naciągają na koszty

Olga Nowy wpis

Absolutnie odradzam wszelkie kontakty pod tym numerem. Kłamią, wszędzie negatywne opinie, sami wpisują pozytywne. Omijać jak ognia

To deputo uważać proszę

@503313318

Nie jestem pewna czy uwidocznienie pełnego ich numeru w nicku nie wprowadzi kogoś w błąd. Może przydałoby się parę cyfr ocenzurować? Ogólnie to wiesz coś na temat firmy?

Firma Earwig Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Olga

To o co w tym wszystkim chodziło tak naprawdę, że podobno sąd czy komornik okazali się bezskuteczni?

Olga

Do nich to znaczy do kogo?

Piotrek

Polecam płatnosc przed terminem.

@Piotrek

Ooo to na plus jak najbardziej. Ale dużo przed terminem te płatności są? :-)

tanioch
@Magdalena

mi zalegają i brak kontaktu

@tanioch

Co Ty. Jak długo i ile

MATEUSZ

W SPRAWIE PLATNOSCI 503-313-318 TAM DZWONCIE NIECH EARWIG MA ZA SWOJE !!!!!!

to deputo uwazać

DEPUTO wyłudzacze

@anonim tylko na to Cie stać? Brak Ci klientów to atakujesz konkurencję? Miękka faja jesteś

@Ania

Nie no wiesz, fajnie jakby jeszcze jakiś normalny argument podał, a tak to nie wiadomo czy on do lustra mówi czy do kogo. A Ty jaką opinię masz o nich tak właściwie?

Zdziwiony

Śmiać mi się chce jak się windykację reklamują w taki śmieszny sposób, podając numer tel. Hahah nabiera się ktoś na to. Bajki i jeszcze raz bajki

Bartosz Horczak
@Zdziwiony

łukasz przestań udawać zdziwionego, oddałem do windykacji do pana Wojtka i nagle płaciłeś zgłaszajcie go na droge prawną!

@Zdziwiony

A dzwoniłeś i testowałeś, że stwierdzasz, że bajki? Ja osobiście nie sprawdzę, bo też jakoś nie ufam, ale ciekawa jestem czy faktycznie efekt jest, bo często naciągacze się zdarzają niestety

Mariusz Dzierzgoń
@Olga

ja tam się spotkałem swego czasu z panem wojciechem i pozytywnie oceniam, bardzo dobra kawą mnie poczęstował a tak poza tym earwig się pospłacał dzieki niemu i oddaje mu już inne tematy do windykacji

@Mariusz Dzierzgoń

A jest na to jakiś dowód może?

olga

do kontaktu to ty chyba glowe wlozyles za mlodu. Kolejna reklama windykacji

marek

reklama firmy windykacyjnej zglaszam

marek

reklama windykacji zaden kontakt do earwigu zglaszam to

dramat

Magdalena

ale co dramat? praca w tej firmie? dlaczego i o co chodzi?

marcin drozd

karina, przestań się podszywać pod klientów tak cie to boli że nagle musialas oddawac pieniadze??!!!! pan Wojciech Szczęśniak zna się ewidentnie na temacie i sprawnei odzyskał, zlece mu nastepne rzeczy do windykacji

Agata
@marcin drozd

Ma Pan moze kontak do kogos z tej firmy?

albert

kolejna reklama windykacji

wprowadzanie w błąd

wcale nie dodzwoniłam się do earwigu!!

Kolejni oszusci. nie płacą.

Polecam, mi tez sie udalo dodzwonic

adrianna

zadzwoniłam tam, boże co on opowiada tym przepitym glosem, żenada

kamila
@adrianna

no dokladnie zresztą ja go znam opowiada bajki a potem cisza nie odbiera , zwykle naciąganie ludzi na pieniądze

b

kolejna reklama windykacji

Tadeusz
@b

No i? Nie chcesz? Nie dzwoń. Kto Ci każe

@adrianna

Przepitym głosem? A o której dzwoniłaś? I co takiego Ci niby opowiedział?

Agata

Czy ktoś posiada kontakt do tej firmy,oprócz maila? Brak płatności

@Agata

Widzę, że pełno osób ma z tym problem ... Jak długo czekasz już na pieniądze? Współczuję naprawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Earwig Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Earwig Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Earwig Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Earwig Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Earwig Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kielecka 41A lok. 8
    02-530 Warszawa