Opinie o Stal Mech w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stal Mech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stal Mech o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal Mech w Płock

Jacek

Pewni kierownicy dyskryminują pracowników.

Dariusz

Pod uwagę nie jest brane wyrobienie normy.

Maria

A teraz jest dużo roboty w Stal Mech? Zatrudniają? Proszę o odpowiedzi.

J.W. były pracownik

Wszystkie wpisy dokonywane przez osoby podszywające pod moją osobę na temat firmy i jej pracowników są nieprawdziwe. Tym samym będą przedmiotem postępowania w prokuraturze i UODO. J.W.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stal Mech? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Technik Telekomunikacji-Płock
Hrappka.pl
logo firmy Specjalista AKPiA
Grupa590 Sp. z o.o.
Grek

Pewni jesteście, że nie warto tu pracować. W każdej firmie są lepsze i gorsze momenty.

har
@Grek

W ostatnim tygodniu firma poszukuje pracowników na wszystkie prawie stanowiska. Dziwna sytuacja. Ciągła rekrutacja o czymś i o kimś świadczy. A czy dobrze czy żle oceńcie sami czy warto się tam zatrudniać. Kto jest winny takiej sytuacji. Przesyłane oferty kontroluje pani jaśnie sekretarka, która juz się wyeksploatowała i powinna już iść na zasłużoną emeryturę. To przez nią jest taka sytuacja. Do wszystkiego się wtrąca. PUPILKA PREZESA. Pozdrowienia dla nieszczęśliwych pracowników. Mam to juz poza sobą.

przemek1221
@Grek

Jest to firma dla ludzi bez wyjścia , nikt normalny nie Pojdzie tam pracować .pracownika trzeba doceniać dać mu zarobić i wtedy nie trzeba go pilnować a normy były w prlu

Jan
@przemek1221

Piszesz o normach. Jakie są konsekwencje nie wyrabiania ich ?Tak w ogóle, czy zatrudniają tam na umowę o pracę?

Alicja

Dlaczego sądzisz, że w firmie powinny zajść aż tak radykalne zmiany? Możesz przybliżyć, co dokładnie nie odpowiada pracownikom? Napisz proszę coś więcej o samej pracy oraz zakresie obowiązków. Istotne też będą dane o rodzaju umowy oraz dodatkach dla pracowników. Na stronie internetowej nie widzę informacji dotyczących rekrutacji, wiesz, czy poszukiwani są nowi pracownicy?

Alicja

@zik, a co powiesz o atmosferze w miejscu pracy? Jakie plusy pracy w tej firmie zauważyłeś?

Mariusz

Zapytałem się przełożonego czy zostanę przeszkolony na pewną maszynę.Odpowiedział,że nie ma na takie szkolenie czasu.Póżniej dowiedziałem się ,że będzie szkolony Ukrainiec.

mlody pracownik

To jest (usunięte przez administratora) te normy sa wyssane z palca musisz naprawdę mieć obroty na wysokim poziomie by wyrobić norme nie polecam tej firmy pracownika traktują tam jak niewolnika który ma pracować od świtu do nocy

Taki tam
@mlody pracownik

normy jak normy kwestia wprawy, pracując njż jakiś czas nabierasz wprawy i robisz je. Na każdym "nowym" dla Ciebie stanowisku masz szkolenie ktòre pozwala Ci obrać sposób na wykonanie danej pracy w sposób dokładny - przykładanie się - brak popraw - wykonana norma i tyle w temacie

jacek
@Taki tam

nie ma szkoleń,pierdoły opowiadasz

Młody
@jacek

Każdy ma szkolenia. Pracuje już tam 2 rok i nie zdażyło się jeszcze żeby kogoś bez szkolenia postawili na maszynę. A jeśli ktoś twierdzi ze tak nie jest. To bardzo grubo się myli

jacek
@Młody

nie ma szkoleń,tylko podpisujesz papier ,że je przebyłeś,nic więcej

Sld

Stalmech kierownictwo ok brygadzisci zależy kto zarobki zależą od wyrobienia norm normy sa dobre czasami lecz to rzadkość w tej firmie raczej 100% w Stalmechu to 40% w innej firmie . A jesli chcesz te 100%wyrobic to zostań na 16 h z czego zapłacą ci za 8h i nikogo to nie interesuje bo każdy trzęsie i podlizuje się przed wodzem .Lecz zatrudnione osoby na górze za rok zajmą miejsce pracowników na dole bo nikt raczej juz nie przyjdzie chociaż są hardkory i robia po pare lat szacunek dla nich oczywiscie dla tych pracujacych a nie podlizuchów. Itd mozna by umówić

kloi
@Sld

Chyba coś pokręciłeś sld. Chyba miało być 100% normy w innej firmie to 40% normy w Stalmechu. Nieprawdaż?

Młody
@kloi

Wybacz ale jesli ktoś się (usunięte przez administratora) a nie pracuje to normy nie wyrobi. No chyba ze maszyna podniesc to co innego.

Alicja

@mlody pracownik W jaki konkretnie sposób przejawiało się to traktowanie jak niewolnika? Jest to bardzo poważny zarzut w stronę firmy Stal Mech, więc będę Ci wdzięczna za konkrety. Czy inni użytkownicy mogliby jeszcze wypowiedzieć się na temat atmosfery w miejscu pracy? Nie została uwzględniona taka informacja do tej pory, a jest to jednak ważny aspekt pracy.

Henry

Młody pracownik miał nadzieję, że w firmie się poobija a tu trzeba pracować?

Alicja

Od Waszej ostatniej aktywności na tym forum minęło już kilka miesięcy. Zachęcam do wznowienia merytorycznej dyskusji o stal mech jako pracodawcy. Jak w tym momencie ocenilibyście swoją współpracę z tą firmą? Czy zaszły w niej wraz z nowym rokiem jakieś istotne zmiany? Informacje, które zdecydujecie się pozostawić na tym wątku posłużą innym, którzy są zainteresowani pracą w stal mech.

Tą firmą powinien się ktoś zająć.robią co chcą straszą ludzi,nikt nie może się odezwać bo od razu wypad,zabierają premie wymyślają jakieś kary których nie ma . Nie oddają dni wolnych jeśli wypadają w weekend .W wakacje urlopu nie dostaniesz.

Alicja

Co możecie powiedzieć o pracy biurowej w stal mech? Na stronie https://pl.indeed.com/Praca-STALMECH znajdziecie ofertę pracy na stanowisko głównej księgowej. Pracodawca oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i możliwość rozwoju zawodowego. Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie na stanowiskach biurowych do pozostawienia swojej opinii na temat warunków zatrudnienia, jakie zapewnia ten pracodawca. Może znane są Wam widełki wynagrodzenia?

Alicja

@Grabek, co w takim razie zdecydowałbyś się zmienić w stal mech? Jakie zmiany byś wprowadził?

Sowa

Pracuje już w stalmechu 4 lata mam umowę o pracę,ale zauważyłem że chodzę jak kaczka..Nie Polecam tej pracy

zik

niestety zarobki sa kiepskie w tej firmie jeszcze zabierają premie

hader

Nie ma ofert @wert, bo nikt za bardzo nie chce się zwalniać, no ale coś czuję, że wkrótce coś się pojawi. Zatrudnienie na umowę o pracę jest na pewno zachęcające

pysiia

Czy w stal mechu pracuja kobiety?

bogdan

Normy wyssane z palca.Brak organizacji pracy .nie ma zasad 5 S.Praca na czarno

Zostaw merytoryczną opinię o Stal Mech - Płock

• Jak się pracuje w Stal Mech?

Zobacz opinie na temat firmy Stal Mech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal Mech?

Stal Mech