Rocar

Płock

Opinie o Rocar

Mario

Powiem ze chyba wiedzę o tym co robią mają i to na tyle . Obsługa tragiczna, ten mechanik cały to gada coś pod nosem nie można go zrozumieć a najgorszy jest czas oczekiwania na wykonaną naprawę . Pytałem po forach to wymiana tego reduktora z ustawieniem to jest Max 1 godzina. Ja czekelem za autem ponad 5 . Na chwilę obecną nie polecam tego warsztatu.

rafcio

Masakra zakład, strasznie nie miła obsługa, nie ma zwrotu towaru, a samochód stoi na warsztacie 2 tygodnie jak ci nie pasuje to się bujaj :) założenie instalacji jest 800zł drozsze niż i konkurencj poza Plockiem.

ligi
@rafcio 28.11.2016, 16:57

Tez tam naprawialem gaz. Po miesiacu jezdzenia po innych gazownikach nikt nie mogl nic poradzic na koncu pojechalem do nich. Kazali zostawić samochód ze oodzwonia jak bedzie zrobiony. Jak do tej pory nie nazekam jest OK

Szkielet

Myślę, że wyrażane tutaj opinie na temat ROCARU, są nieco przesadzone. To nie jest jakaś wielka sieciówka żeby tam awansować, i po kilku stanowiskach zarabiać 10 tyśków. Jest oferta na magazyniera, i taką ma wykonywać pracę. Jest oferta na handlarza i taką pracę wykonuje. Jeśli się sprawdza ma szanse na podwyżkę, premię. Słyszałem pozytywne opinie na temat właściciela od klientów i od pracowników. Chyba niektórzy nie mogą uwierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto nie stosuje mobbingu, i pozwoli spokojnie robić swoje. Pozdrawiam.

Dość pracy w tej firmie

Firma duża i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby obrażają na każdym kroku, głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Na magazynie pracuje "konfident&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dupowłaz. Co do właściciela: hmm ..., o rozwoju w tej firmie można zapomnieć, gbór nie widzący dalej niż czubek własnwgo nosa, "wiąże ręce" i każe pracować. Że tak powiem nie piarniesz żeby On nie wiedział. Na magazynie pracuje "konfident&quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dupowłaz. Nie polecam tam pracować. omijać z daleka

Matiz : trochę czasu już minęło.

Firma duża i prężna i to tyle jeśli chodzi o pozytywną opinię. Niestety pracujące tam osoby są nie miłe, obrażają, na każdym kroku głupie docinki względem kolegów z pracy, co powoduje atmosferę bardzo nie przyjazną. Co do właściciela: nie szanuje pracownika, o rozwoju w tej firmie można zapomnieć. Nie polecam tam pracować. Całe szczęście że już tam nie pracuję.

Zostaw opinię o Rocar - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rocar