Opinie o Coccodrillo w Żary Bolesława Chrobrego 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Coccodrillo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coccodrillo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coccodrillo w Żary Bolesława Chrobrego 4

PracownikCDRL

Jak Ci nie wstyd kobieto... Nie masz wstydu,żeby tak kogoś oczerniać. Każdy,kto zna Panią Elę NIGDY w życiu nie uwierzy w te twoje brednie. Kłamstwo ma krótkie nogi. Jakim człowiekiem trzeba być,żeby pisać takie okropne rzeczy o kimś,kto jest z klientami tego sklepu tyle lat.Ela docenia pracowników,chwali i służy pomocą. Bardzo dobrze się z nią pracuje,przenigdy nie zdarzyło się, żeby kimś się wyręczała,traktuje współpracowników równo ze sobą,mimo,że jest kierowniczką,nigdy nie traktowała nikogo z góry ani nikogo nie wykorzystywała.W sklepie jest duża rotacja, jak w większości miejsc pracy,z taką płacą za tyle obowiązków, pracowałaś tam,to wiesz,że nie ma czasu,by siedzieć,za to nikt nie płaci. Podział obowiązków w tym sklepie zawsze jest sprawiedliwy. Współczuję Ci,że musisz każdego dnia patrzeć na siebie w lustrze i mierzyć się z tym zakłamaniem a jeszcze bardziej współczuję twojej rodzinie,bo zakładam,że przyjaciół nie posiadasz...

Byłypracownikcdrl

Absolutnie się z tym nie zgadzam lepszego kierownika jak Pani Ela nie można sobie wyobrazić. Robi wszystko co może żeby było dobrze tylko niestety nie wszystko zależy od niej. Raczej szukała bym problemu w firmie bo przeglądów kominiarskich nie przechodzi do dziś i nic zero reakcji ???? chyba firma czeka aż klient padnie na sklepie bo wtedy już trzeba będzie zareagować. Ta firma to jeden wielki nie śmieszny żart gdyby nie to że Pani Ela jest tam kierownikiem i super mi się z nią pracowało nie pracowałabym tam nawet miesiąc. Ilość obowiązków i pracy na jednego pracownika jest taka jakby sie pracowało na dwa etaty co najmniej. Pomijam już że wypłata zawsze się nie zgadza. Polecam sprawdzać odcinki bo zawsze jest manko.Podsumowując zastanów się dziewczyno co ty wypisujesz za bzdury to że masz problemy sama ze sobą nie daje ci przyzwolenia na to aby wyżywać się na innych na forum. Autorki posta absolutnie nie pozdrawiam. A Pani Eli życzę jak najlepiej bo wiem że jest cudowną osobą. ????

ByłyPracownik Nowy wpis

To chyba jakiś żart…. Strasznie ci współczuje takiego podejścia. Pani Ela jest wspaniałą osobą, zawsze była wyrozumiała dla wszystkich ale jeśli pracownik nie potrafi tego docenić to już inna sprawa. Współczuje naprawdę, że nie masz co robić tylko wypisywać brudy na kogoś w internecie, totalne dno, ale to świadczy tylko i wyłącznie o tobie. Nie życzę ci żebyś doświadczyła prawdziwego(usunięte przez administratora)u w pracy bo jest to coś strasznego, ale najpierw to trzeba zapoznać się z tego słowa znaczeniem. Pomyśl dwa razy zanim oblejesz kogoś jadem bo to nie jest zabawa. Twoje słowa to zwykle kłamstwo, naprawdę podziwiam, że nie jest ci wstyd.

To ja Nowy wpis
@Byłypracownikcdrl

A skąd były pracownik wie, że przeglądów kominiarskich nie ma do dzisiaj? Nie ma prawa wiedzieć, droga ELU. Te rzeczy, o których się tu piszę są do udowodnienia, wszystkie. Każda z byłych pracownic wie, że jest tego o niebo o więcej i każda to może zająć.

Byłypracownikcdrl Nowy wpis

To gdzie są ci wszyscy którzy wiedzą jaka jest prawda? Może niech też sie wypowiedzą bo póki co to piszesz tylko ty jedna :) Innych o których ciągle tak wspominasz jakoś tu nie widzę haha Chcesz mi powiedzieć że ci inni nie mają odwagi napisać co myślą bądź co przeszli na forum które jest anonimowe :D Nie ośmieszaj się bardziej haha ja też mogę napisać że piszę w imieniu 10 osób i co z tego skoro tak nie jest :) czasami trzeba przyjąć na klatę że straciło się pracę przez własne błędy i głupotę a nie szukać winy w innych i wyżywać się na całym świecie :D zapomnij dziewczyno bo ta nienawiść cię wykończy :*

Pracownik CDRL Nowy wpis

No proszę... Taki niby nierób z naszej Eli,a tyle lat pracuje w tym sklepie. Pamiętam ją,gdy jeszcze robiłam tam zakupy,była zawsze duszą tego miejsca, każdy z naszego miasta ją zna. Teraz mam przyjemność z nią pracować i zyskałam nie tylko fajna przełożoną, dzięki której nauczyłam się wielu rzeczy,ale także bliską sercu osobę, którą darzę zaufaniem i nie dam źle o niej powiedzieć. I nie ja jedna. Miej tego świadomość. Ciebie za to nie kojarzę ze sklepu...musiałas jakoś krótko tam pracować... Chyba zbytnio się obijałaś,że firma postanowiła zrezygnować z ciebie jako pracownika. Widzisz,dobrzy pracownicy są jak na wagę złota,zwłaszcza w Żarach :D A bez powodu nikogo się nie zwalnia... Może to Cię boli,że tyle w tobie zgnilizny...i musisz ją rozlać na innych,a że akurat Ela jest kierowniczką to na nią padło. Nie produkuj się więcej w komentarzach,za dużo tu osób, które stoją za Elą. A najwięcej krytyki, pośród Twoich obrzydliwych komentarzy i tak pada wobez twojego zachowania. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem tam głęboko w sercu... A nie,czekaj,ty nie masz serca,tylko twardy kamlotek.

Zostaw merytoryczną opinię o Coccodrillo - Żary

• Jak się pracuje w Coccodrillo?

Zobacz opinie na temat firmy Coccodrillo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coccodrillo?

Coccodrillo