Opinie o 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żary

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żary

Roksana Kruczek Nowy wpis

Wizyta na SOR przebiegła bardzo sprawnie. Pacjent z bólem potraktowany na poziomie adekwatnym do skali bólu, natomiast podjęte działania nie mieszczą się w skali. Po ludzku, po prostu, dziękuję Duży szacunek dla pielęgniarek i lekarza . Dziękuję

Antonina M Nowy wpis

Ciekawi mnie ciągła oferta pracy salowej na bloku operacyjnym w 105

@inne Nowy wpis

Mój partner pojechał do szpitala z pękniętym żebrem czekał na sor jak pies po czym go wypisali

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Robi 66

Nie samowita ignorancja, umówiony (zabieg)badanie na 9 tą, jest 10.20 "pana" lekarza dalej nie ma.To jest ta troska o pacjenta? Nic nie znaczące frazesy wypowiadane przed kamerami w kontekście podwyżek płac. Żenada !!!

ronin

Bardzo mnie dziwi że taki duży obiekt nie udostępnia wi-fi

Emilia
@ronin

A tu przypadkiem nie chodzi o bezpieczeństwo? Tutaj można tak po prostu z telefonu korzystać i innych urządzeń na oddziałach? A jak kwestie BHP tutaj tak właściwe wyglądają i ich stosowanie się przez osoby zatrudnione?

Kasia Piorecka

105 szpital wojskowy w Żarach, to jednostka w której ratowników medycznych chyba wzięli z pod sklepu podobnie jak w szpitalu na wyspie. Są tak oświeceni, że ich światło ich oślepia i nie widzą tego po co są tymi ratownikami. Przyjechali do mnie kompletnie nieprzygotowani i (usunięte przez administratora) w kółko o szczepieniach. Jedna wielka pomyłka. Ludzie jak możecie to nigdy nie zostawiajcie bliskich w żarskich umieralnia h. Ledwo chodziłam musiałam iść do ubikacji wywróciłam się a siostra na sorze w 105 nawrzeszczala na mnie i nikt mi nie pomógł. Nikt nie przyszedł z basenem. 24 godziny leżałam na sorze i nikt nic nie zrobił. Chyba czekali aż umrę. Za co oni biorą pieniądze. UWAŻAJCIE na ŻARY i ZAGAN. Tam pracują idioci bez empatii.

admin

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie 105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

elf
@admin

organizacja pracy dla lekarzy POZ w Świętoszowie fatalna, system komputerowy bardzo słaby, recepty trzeba pisać odręcznie, dokumentacja papierowa, nawał pracy z powodu ciągłych braków kadrowych. Szpital chce oszczędzać na lekarzach, nie przewiduje umowy na zastępstwo, proponuje umowę-zlecenie, co przy dużych kosztach własnych, np. dojazdy i wynajęcie mieszkania się po prostu nie opłaca. Żeby móc pracować trzeba mieć działalność gospodarczą, gdyż jest to najbardziej preferowana forma dla szpitala. Obiecują pomoc w zakwaterowaniu, a to co się okazuje na miejscu znacząco odbiega od tego co było obiecane. Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Żary

• Jak się pracuje w 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Zobacz opinie na temat firmy 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 105. Kresowy Szpital Wojskowy Z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Domańskiego 2
    68-200 Żary