Opinie o Biedronka w Rzeszów Aleja Józefa Piłsudskiego 34a

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biedronka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Rzeszów Aleja Józefa Piłsudskiego 34a

dinozaur2829

Praca w biedronce na ulicy Aleja Józefa Piłsudskiego 34a w Rzeszowie, Chciałem nabyć doświadczenie w sklepie na stanowisku kasjer/sprzedawca w Biedronce jestem osobą młodą nie posiadam żadnego doświadczenia, zadzwonili do mnie z Biedronki i zaprosili na rozmowę rozmowa trwała jakieś 15 minut odrazu zaproponowali mi współpracę i umowę,wykorzystywano mnie jako osobę która nigdy nie miała żadnego doświadczenia, zmieniali mi dni w które miałem pracować na umowie zlecenie gdzie wyraznie na umowie pisało że zleceniobiorca określa w jakich dniach i godzinach będzie wykonywał zlecenie. Zmiana dni i godzin może nastąpić tylko i wyłącznie za moją zgodą. Zgadzałem sie z 2 zmiany na nocke lecz nie potrzebnie ,chciałem wypaść dobrze w oczach Zleceniodawcy chciałem pomóc nawet nie dostając za to dodatków nocnych bo na umowie zlecenie takie coś nie obowiązuje. Wykonywałem swoją prace na swój sposób bardzo dobrze ale zdaniem biedronki nie, pewnego dnia zadzwonili do mnie że przepracowałem za dużo godzin i mam wolne do końca miesiąca, po czym znowu zadzwonili z informacją że z innego sklepu godziny były nie wykorzystane i przypisują mi je i mam iść na 2 nocki pod rząd bo nie ma kto pójść ,obiecywali mi umowę nową na kolejne miesiące zapewniali że na pewno będę u nich pracował. Dziś zadzwonili że już u nich nie pracuje i że mają już nową osobę . !!! Uważajcie na tę firmę i tych ludzi którzy wykorzystują was jak tylko mogą nie płacąc nic za was nie zaczynajcie jak ja szukając pracy w takiej firmie ,po miesiącu was wyrzucą i wykorzystają tyle ile sie da potem na nowo znajdą nową osobę do robienia za nich. Zmarnujecie swój czas tak jak i ja i zdrowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Rzeszów

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biedronka