Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Marti

Zabierają wszystkie rzeczy jeżeli chociażby na jednej szmacie jest uszkodzona cena. Oskarżają o zamianę cen i odmawiają obsługi. W takiej sytuacji skoro kogoś oskarżają, że zmienił cenę to powinni chyba jakoś to udowodnić. Ubrania są przecież przerzucane przez tak dużą liczbę osób, że nie trudno o uszkodzenie ceny. Zero szacunku do klienta. Potrafią łazić za człowiekiem i bezczelnie patrzeć na ręce oraz dokładnie oglądać każdą rzecz, którą odłożył. Towar wyłożony na sklep i oznaczony ceną jest ofertą sprzedaży i nie mogą odmówić sprzedaży takiej rzeczy. Nawet gdyby przyszedł klient, który wcześniej został przyłapany na kradzieży to ich zakichanym OBOWIĄZKIEM jest obsłużenie go. Nieznajomość prawa i brak kultury.

@Estera

Przy kasie stała jakaś dziewczyna co dopiero chyba się uczyła bo nawet na kalkulatorze dobrze nie umiała liczyć, druga ją szkoliła, po skasowaniu większości rzeczy zadzwoniły dzwonkiem po jakaś z zaplecza nie wiem kto to był, jakaś blondyna, pokazały jej tą ferelną koszulkę, wzięła ją na zaplecze, po chwili wyszła zabrała reklamówkę z rzeczami powiedziała że ani koszulki ani reszty rzeczy nie kupimy, na pytanie dlaczego powiedziała bo nie... Spytałam dlaczego przecież wzięłam ją z wieszaka? Bo nie, ...pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, byłam w takim szoku a dzieci i mama chyba w jeszcze większym...teraz na spokojnie kalkulując to inaczej bym rozmawiala,, człowiek czuje się upokorzony,

Czy urlop w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież jest płatny 100%?

Lidka
@była pracownica

Za 8h dostaje się tylko 104 złote? Przecież to poniżej najniższej krajowej! No chyba, że pracuje się mniej? Serio nie można wziąć dnia wolnego? Nawet bezpłatnego? W jakich godzinach w ogóle się pracuje?

NickiJagger Nowy wpis

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe, jest to totalna Januszeria, strata czasu. Nie ma sensu nawet się tej firmie przyglądać jeśli chodzi o pracę dorywczą.

Oskar Nowy wpis
@NickiJagger

Jesteś w stanie podeprzeć swoją wypowiedź jakimiś argumentami? Trafiłem na FB na ich propozycję pracy na 1/2 etatu z grudnia. Zapewniali m.in. o miłej atmosferze, czy elastycznym grafiku.

Ale o czym dokładnie? Sam nie piszesz o co chodzi, ja tu dopiero weszłam i serce aż podskoczyło, bo miałam tam jechać z cv za kilka dni. Muszę wiedzieć, co się dzieje, żeby zdecydować, czy w końcu iść czy nie. Jak ludzi traktują zwłaszcza nowych?

A jak z kasą, poprawiły się stawki? Na początku roku widziałam pisano tu o płacy w okolicach najniższej krajowej. Co jaki czas przyznawane są podwyżki, funkcjonuje w ogóle coś takiego? Wspominasz o dźwiganiu, więc ciekawe jak z opieką medyczną, macie w ramach benefitu taki pakiet?

Były pracownik Nowy wpis

W sortowni ciuchów czyli jak pracujesz na magazynie dziennie podnosisz bardzo ciężkie wory z ciuchami, na moje około od 15 kg do nawet 25 kg. Nie ma mowy o żadnej opiece medycznej na miejscu. Stawki bez zmian, dostałam słowa takie: ostatnio była podwyżka z 3000 na 3200 tylko zapomnieli wspomnieć że jest to stawka z wliczonymi sobotami

Chciałabym zgłosić się do pracy jako pracownik dyskontu, na kasę albo sortowanie odzieży. Padły tu słowa, że ciężko było o dostanie umowy i że urlopy są naliczane w trybie 1 dzien/za przepracowany miesiąc. Czy to wszystko jest bardziej uporządkowane już? Umowę o pracę bym dostała składając teraz papiery? Nadgodzin dużo wam wypada w miesiącu? A może nie ma konieczności ich odbywania?

Były pracownik Nowy wpis

Nadgodziny są obowiazkowe, zależy w ile czasu się uwinie, od 1,5h-3h. Nie dostajesz za nie pieniędzy. Wypłata mniej niż najniższą krajową bo jeśli nie chodzisz też w soboty to ucinają ci z wypłaty. Nie wiem jak z umową bo większość nowych osób jej nie dostaje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak dużo osób pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Firma Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Z całego serca nie polecam pracy w żadnym z tego typu dyskontów. Nie będą mieli ludzi do pracy to może wtedy zrozumieją jakie nieludzkie warunki pracy oferują. Za kilka dni pracy wyszło mi 14 zł za godzinę na rękę...Nadgodziny, które są obowiazkowe nie są płatne, a nie zostanie po pracy wiąże się ze zwolnieniem. Miałam nadzieję że wszystkie negatywne opinie jakie są wystawiane o pracy tu są nieprawdziwe, ale niestety przekonałam się na własnej skórze, że jest tak jak piszą inni. W 2024 roku wypłata za 160 h w miesiącu wyniosła by około 2300 zł co jest kwota niedopomyślenia, gdy najniższą krajowa wynosi od stycznia 3200 zł. Ludzie szanujmy się.

Natalia

A jak jest z niedzielami handlowym? Są płatne? Ja w jednym ze sklepów, chodziłam w niedzielę za darmo,bylo mówione, że to np za 3 maja przychodzimy,a że było to święto to jest to niedziela darmowa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

ktos

pracowałam w jednym ze sklepów. szef przyjeżdża raz na poł roku żeby sprawdzić która ładniejsza dziewczyna nadaje się na kasę.. tyle pieniędzy a taki (usunięte przez administratora) ze masakra. krzyczy po kierowniczkach grozi szantażuje, dlatego one robią co się im każe nawet zabierają zakupy, sa takie dla pracowników bo boja się zwolnienia. Umowy są tylko jak okazujesz się przydatna i ładna ale to i tak tylko na pół etatu... na cały etat maja osoby które już po kilku latach pracy wyproszą normalna umowę albo (usunięte przez administratora)szefa.. najlepsze jest to ze kierowniczki które są normalne i starają się być mile, są tylko traktowane z pogarda... za to ci którzy kablują (od razu dzwonią i zgłaszają) każdy twój błąd potkniecie, dostają dużo więcej kasy, samochody służbowe. (usunięte przez administratora)na policji jak jest jakaś sprawa i ktoś cos zgłosi

Czy urlop w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież jest płatny 100%?

Nie ma urlopu. Za miesiąc pracy 1 dzień wolnego czyli na cały rok 12 dni

@Mateusz

To jaka umowę się podpisuje że taki wymiar urlopu jest? A warunki finansowe? Ile można tutaj zarobić? Pytam, bo mam w pobliżu, myślałam żeby zanieść CV

@Katarzyna

Umowa???? Nie ma żadnej umowy. Za 6 dni w tygodniu przy tej ilości godzin nie ma nawet najniższej

Emilia
@Mateusz

Jaką dokładnie ilość godzin masz na myśli? Ile obecnie pracuje się godzin dziennie? Czy z tymi umowami nie można się jakoś dogadać? Ktoś pracuje na umowie jakiejkolwiek?

@Emilia

Pracujesz codziennie po 8 godzin, w sobotę 5 godzin

@Mateusz

Soboty są jakoś lepiej płatne? Czy jak to wygląda? Zawsze trzeba w weekend być w pracy? W ogóle to o jakim stanowisku mowa dokładniej? Czy niezależnie od stanowiska soboty są pracujące?

@Katarzyna

Nie ważne jakie masz stanowisko, pracujesz każda sobotę . W sobotę masz płacone za 8 godzin a pracujesz 5 godzin

Katarzyna

To ile się tak naprawdę tutaj zarabia? Faktycznie na czarno pracujecie? Co z chorobowym w takim wypadku? Kto za taką nieobecność płaci?

była pracownica

104 zł dniówka. Brak umowy a o wolnym można pomarzyć

Lidka
@była pracownica

Sytuacja z dnia 11.09.2023 roku. Opinie dodaje do oddziału Tania odzież na Słowackiego. Moja mama podeszła do lumpeksu na Słowackiego tania odzież jak to miała w zwyczaju gdy jechała do Jarosławia. Choć ceny podskoczyły zawsze potrafiła coś wygrzebać w fajnej cenie. Z koszem ciuchów podeszła do kasy, dziewczyna zaczęła podliczać ciuchy i w pewnej chwili wyciągając atłasowe spodnie się zatrzymała i zawołała inna pracownicę. Spodnie były wycenione na 4,5 zł co zostało uznane przez sprzedająca za cenę która się "nie zgadza". Powiedziała mojej mamie że nie może jej tego sprzedać. Mama się nie kłóciła bo i po co. Po chwili powiedziała że nie może jej niczego sprzedać, czyli reszty rzeczy co ma w koszyku. Mama pytając dlaczego dostała odpowiedz że takie są wytyczne przełożonego. Brak słów Mama poczuła się urażona, ponieważ dano jej tym do zrozumienia że została uznana za oszustkę. Pytanie czy to jej wina że ktoś wycenił dana rzecz na tyle i tyle? Wychodzi na to że wystarczy że sprzedającej cena się nie spodoba i co w takim przypadku? Przecież to prowadzi do niesprawiedliwego traktowania. Pragnę zwrócić uwagę że jest to niezgodne z prawem i łamie prawa konsumenta. Nie można od tak nie sprzedać towaru zasłaniając się regulaminem sklepu. Nie udowodniono mamie (usunięte przez administratora) kamery w sklepie są, więc czemu ich po prostu nie sprawdzono? Sprawa oczywiście zostanie zgłoszona do odpowiedniej instytucji, a ludzi pragnę ostrzec przed kupowaniem w tym sklepie. Lepiej się zastanowić dwa razy przed wzięciem do koszyka danej rzeczy bo cena może zostać uznana przez sprzedająca za "niepoprawną".

Gosia

Absolutny brak szacunku do pracownika. Miałam pracować tam w miesiącu sierpień jako zastępstwo za pracowników wyjeżdżających na urlop. Po przepracowaniu tygodnia, obietnicach o umowie i zapewnianiu że już za chwilę dostane grafik na cały miesiąc zostałam poinformowana że mam już nie przychodzić do pracy ponieważ znaleźli bardziej odpowiedniego kandydata a mój "okres próbny" (o którym mnie nie poinformowano) właśnie dobiegł końca. Zostałam okłamana i wystawiona na lodzie. Podporządkowałam całe swoje wakacje pod pracę w sierpniu. Miałam jeszcze inną ofertę pracy z której zrezygnowałam aby u nich pracować. Teraz nagle okazuje się że nie mam ani tej ani żadnej innej pracy ponieważ zostałam okłamana i oszukana przez ten dyskont. Absolutny wstyd. Zapominają że pracownik to nie tania siła robocza ale żyjący człowiek który musi przeżyć

Iga
@Gosia

Zapłacili Ci za te kilka dni pracy? Swoją drogą na jaką stawkę się ugadaliście i jaką umowę miałaś dostać?

Były
@Gosia

Chciałas umowę to Cię zwolnili, specjalnie

Natalka
@Były

Przez umowę? Na zastępstwo jakie zatrudnienie jest oferowane w takim razie? Twoim zdaniem żadne? Wtedy pracownik jakoś więcej dostaje na h?

@Dramat

Nie polecam pracy na ul. Kolejowej 1 w Rzeszowie. Lecą w ciula z umową a wynagrodzenie to jakiś nieśmieszny żart. O wolnym można pomarzyć. Trzeba to miejsce zgłosić bo to jest wyzysk na ludziach. Na magazynie ciuchy mokre i spleśniałe a o smrodzie nie wspomnę. DRAMAT!!!!

Mieczysław
@@Dramat

Co jest nie tak z tą umową, czy to jest umowa o pracę, czy zlecenie? I jaka stawka za godzinę, na rękę?

Marti

Negatyw
@Marti

Zgadza się.

Zofia
@Negatyw

Jeżeli chodzi faktycznie o to patrzenie na ręce to was tak szkolą, żeby tak robić? Często do jakiś niewygodnych sytuacji dochodziło i to jest przyczyną?

Ola
@Marti

Zgadza się. Klienta traktują jak złodzieja. Wystarczy, że jakaś cena na szmacie jest uszkodzona to od razu oskarżają o zamianę i zabierają wszystkie pozostałe rzeczy. Oczywiście nie chcą pokazać monitoringu, bo twierdzą, że wystarczy ich podejrzenie. Przekazują dane tego klienta do innych swoich sklepów, łamiąc w ten sposób RODO. Są chamscy i bezczelni.

@Ola

Też tak dziś zostałam potraktowana, dokładnie to co Pani opisuje, wzięłam koszulkę z wieszaka, i powiedzieli że nie sprzedadzą ani tej koszulki ani reszty rzeczy...

Estera
@Agi

Kto tak powiedział? Ciekawa jestem, czy personel tam jest w ogóle przeszkolony poprawnie. Jak biorą nowych to jest szkolenie porządne?

@Estera

Czy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież zatrudnia studentów?

P.p.p

Widać że firma do (usunięte przez administratora) nikt tam pracować nie chce bo szef przebiera zwlaszcza jak są pracownikami kobiety jak (usunięte przez administratora) co dzien to inna. Pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora). Wypłata marna pracuje się na czarno bez umowy raz w tygodniu zostajesz 2-3 godz dłużej na tak zwana zrzutkę za którą (usunięte przez administratora) dostajesz. W dzien dzien sprawdzają Ci torebkę czy czasem jakiś (usunięte przez administratora) nie ukradłaś. Kupić też nic nie możesz. Smród i brud w magazynach. Co chwila latasz po sklepie i zamiatasz podłogi między klientami jednym zdaniem cyrk na kółkach.

Natalia
@P.p.p

Cała załoga pracuje na czarno bez umowy? Czy może mają umowy zlecenie? Zawsze to jakaś forma zatrudnienia. A co do kasy to wiesz ile wychodzi tak na początek licząc?

@Natalia

Umowę ma tylko kierowniczka i nikt więcej. Czasami kasjerka w razie inspekcji pracy.

P.p.p
@Natalia

O umowie to możesz kochana zapomnieć. Umaoe mają tylko Ci którzy mówiąc brzydko (usunięte przez administratora) szefowi daja.A wynagrodzenie to nisza z naszej krajowej

Agnieszka

Co to znaczy „czasami”? Jednego dnia by miała umowę a drugiego nie? :P Z całym szacunkiem, ale to chyba tak nie działa, wyjaśnij o co chodzi jak możesz, bo przysięgam, że nie rozumiem. I jaka ta umowa?

Były
@Agnieszka

Umowę kasjerka ma jak była inspekcja pracy. Umowę masz na pół etatu ale (usunięte przez administratora) na cały

XYZ
@Agnieszka

Umowę dostaje się jeżeli PIP przyłapie cię przy pracy. Umowa jest do końca miesiąca, a później jest problem żeby ją przedłużyć. Mimo podanej stawki na umowie 18,60 zł/h wypłacają swoją stawkę godzinową czyli 9,60 zł/h, więc nie dość że wyzyskują ludzi to jeszcze ich (usunięte przez administratora)

A może ktoś podać opinie o dyskont odziezowy tania odxiez nowy Targ? Ciągle tam szukają pracowników

Pracowałam w Częstochowie To było coś strasznego, zwolnili polowe pracowników z dnia na dzień, na koniec zmiany kazali podpisać papiery i nara Kierowniczka sklepu… tutaj szkoda cokolwiek pisać Czasami w tygodniu przychodziło się na 4 h żeby tylko wypłata nie była większa niż 2500 ???? Robienie grafiku tez było po złości grafik na cały tydzień dostawaliśmy w niedziele np. o 22

Co wchodzi w socjal Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Leszy

Nie istnieje coś takiego.

Zofia
@Leszy

Nawet czajnika do herbaty? A jak obecnie zaplecze jest tutaj zorganizowane? Chodzi mi o jakąś strefę socjalną, powinna taka być?

@Zofia

Czajnik jest ale stary śmierdzący

Antoni

To już coś. A ile płacili lub płacą, jeśli się orientujesz? I co można powiedzieć o ich podejściu do pracownika?

@Antoni

Pracujesz 6 dni w tygodniu a w miesiącu przysługuje Ci 1 dzień wolnego . Za wymianę towaru nie masz dodatkowych pieniędzy

Digi
@Antoni

Jak za taką robotę t płacą za mało. Jeśli chodzi o podejście do pracowników, cóż jesteś robakiem na łasce i niełasce swego Pana pracodawcy. Pracujesz 6 dni w tygodniu, zero umowy, ubezpieczenia, o chorowaniu możesz zapomnieć, urlop też tam nie istnieje. Wszystkich traktują jak leni i złodziei. Szefowa jaki i szef patrzą na ciebie z góry, dla nich jesteś jak gó..o.

Pracowałam w tym miejscu w innym mieście nie polecam. Zwolnilam się bardzo szybko wyzysk ludzi stawka marna praca ciężka

Olo
@Gość

A ludzie dalej się nabierają na tą " firmę" :)

Kamila
@Gość

mimo wszystko piszesz że pracowałaś w innym miejscu niż to, wiec nie masz pewności że w tym oddziale jest tak samo źle, prawda?

Digi
@Kamila

W każdym oddziale tej firmy jest tak samo. Ten sam właściciel te same zasady. Jedynie kierowniczka jest inna, więc jedynie to może wpłynąć na atmosferę w tych miejscach to jedynie to.

Kkk

Lubię atmosferę w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież za: Wynagrodzenie

Barbara
@Kkk

Czy poza dobrym wynagrodzeniem za pracę w Dyskontach Odzieżowych Tania Odzież możesz powiedzieć coś jeszcze o tej firmie? Na podstawie jakiej umowy zatrudniani są tam pracownicy?

Ja123
@Barbara

ale tam nie ma zadnego dobrego wynagrodzenia. ????

Barbara
@Ja123

Pracujesz w firmie Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież? Dlaczego uważasz, że wynagrodzenie za wykonywaną pracę jest tam złe? Inne osoby, które zabrały tu swój głos, sądzą inaczej, więc może Wasza różnica zdań jest jedynie efektem tego, iż każdy oczekuje czegoś innego? Różnica preferencji. Napiszecie więc, jakiej wysokości jest pensja przyznawana za pracę w Dyskontach swoim pracownikom?

Kili
@Ja123

Umowa dobre sobie

Stalova34
@Kkk

Może dorabiasz obciaganiem szefowi zapleczu

Nanan
@Barbara

(usunięte przez administratora) we wszystkich miastach ta siec nie daje zadnej umowy

agi
@Barbara

Niestety pracujesz bez umowy,a jak wpadnie jakaś kontrol to albo udajesz klienta,albo uciekasz przez okno,a możesz jeszcze udawać żeś głucha

Lola
@Barbara

Ponizej 7 zł/godzinę,6 dni w tygodniu po 8 godzin i za friko jeszcze 0,5 godziny na sprzątanie po zamknięciu.Umowa zlecenie jak jest jakaś kontrola albo któraś się odgraza że wezwie Inspekcję pracy a jak spokój to wogóle bez umowy .Masakra.A Ty myślałaś ,że taka rotacja w tych dyskontach bo wszystkie awansują na kierowniczki? Dziewczyny nie wytrzymują harówki i uciekają gdzie pieprz rośnie...

Nowa

Hahaha to ci wyszło

Ela
@Barbara

Może dlatego ze kwota do wykonywanej pracy to tragedia plus podejście kierowniczki to już całkiem masakra

D
@Kkk

Co ? Ja tez kiedyś pracowałam w tej sieci sklepu Tania Odzież i dziwie się tym ludziom jak tam się rozbijają za tymi szmatami. A ta praca to nic innego jak wykorzystanie młodych ludzi którzy potrzebują pracy na już. A jak dostaniesz mandat za nie wystawienie paragonu i sama sobie zapłacisz to zmienisz zdanie. Zarobki ma szef ludzie zostawiają tam tyś. A on ma tania siłę roboczą a nie odzież i na tym zarabia (usunięte przez administratora) !!!

Iza
@Barbara

Mniej niż najniższa krajowa, za pracę 6 dni w tygodniu, dodatkowa godzina na zatowarowanie sklepu po tzw. złotówkach, zostawienie po godzinach za darmo, czyli daje nam to ok. 180 nawet czasami 200 godzin. Bardzo dobre zarobki prawda? Urlopy praktycznie nie istnieją, a i tak większość pracuje bez umowy więc nic im się nie należy. Odbijają pieniądze za spóźnienie, za wolny dzień, bo czasami trzeba coś załatwić np w urzędzie. Dobre zarobki dobre i warunki też cud miód. Ogarnijcie się ludzie i przestańcie wypisywać takie brednie o dobrej pracy i zarobkach w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież