DYSKONT ODZIEŻOWY TANIA ODZIEŻ

Rzeszów

DYSKONT ODZIEŻOWY TANIA ODZIEŻ

Opinie o DYSKONT ODZIEŻOWY TANIA ODZIEŻ

Natalia

Ja słyszałam o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą!!!

szukampracy

witam- mam pytanie - JAK WYGLĄDA NA DZIEJSZY MAJOWY dzień praca w tania odzież rzeszów ? jaka jest stawka godzinowa ?

qra

jeszcze tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u nie zamknęli?

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PANEM(usunięte przez moderaotra) L, WŁAŚCICIELEM DYSKONTÓW ODZIEŻOWYCH TANIA ODZIEŻ. LUDZIE PRACUJĄ W NIEGODZIWYCH WARUNKACH ZA MARNE PIENIĄDZE, UMOWY SĄ OBIECYWANE- JENAK SPORA WIĘKSZOŚĆ PRACUJE NA CZARNO. DZIEWCZYNY MUSZA ZOSTAWAĆ PO GODZINACH- OCZYWIŚCIE ZA DARMO. WG TEGO PANA WSZYSCY TO ZŁODZIEJE I CHCĄ GO OSZUKAĆ. PODOBNIE ZRESZTĄ PANI(usunięte przez moderaotra) MATACZ, PONIŻA I UPOKARZA DZIEWCZYNY PRACUJĄCE W SKLEPACH. DZIEWCZYNY SĄ ZMUSZANE DO WYBIJANIA A RACZEJ NIE WYBIJANIA PARAGONÓW.... CIEKWAWE KIEDY SIĘ KTOŚ ZA TE DYSKONTY WEŹMIE... BO NIESTETY OD KUCHNI TA FIRMA JUŻ TAK LEGALNIE NIE WYGLĄDA...

Zostaw opinię o DYSKONT ODZIEŻOWY TANIA ODZIEŻ - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYSKONT ODZIEŻOWY TANIA ODZIEŻ