Opinie o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież w Rzeszów

Frankk

Witam czy ktoś powie czy opłaca się kupić towar hurtowo czy jest on już wyceniony na matkowinicy ?;) pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Kp
@Frankk

Podbijam pytanie

Asia

Kierowniczka to oszustka - to przestępcza grupa wykorzystująca dziewczyny.

szukampracy

witam- mam pytanie - JAK WYGLĄDA NA DZIEJSZY MAJOWY dzień praca w tania odzież rzeszów ? jaka jest stawka godzinowa ?

@szukampracy

6 zł za godzinę.

Isa

Pracowałam w stalowej dziewczyny fajne ale praca w takiej mordowni za 6zł na godzinę to ponad moje siły podziwiam je i życzę podwyżki albo lepszej pracy

stalovakotka31
@Isa

Isa. Byłam tam w pracy. Wcale nie takie fajne te dziewczyny. Miałaś umowę, bo ja na czarno. Nie mogłam się doprosić o legalną umowę. Zgłosiłam ich do PIP (inspekcja pracy) i prokuratury. Czas przerwać ten wyzysk

@stalovakotka31

Gdzie pracowałaś? Jakie efekty że zgłoszenia. Też tam pracowałam i też chętnie bym ich zgłosiła.

Firma Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Iza

Praca niewolnicza - 6 zł za godzinę. Non stop na nogach i dźwiganie ciężkich worów z ciuchami. Na magazynie kurz, brud i smród...

Frank

A powiedzcie jaki tak jest towar opłaca się kupić hurtowo ???moze ktoś doradzi kto tam pracował

Iga

Jak jest tak bardzo źle to przecież można szukać innej pracy. Po co to narzekanie??

Ja123
@Iga

Gdybyś nie zauważyła znajdujesz sie na stronie do opiniowania pracodawców i miejsc pracy,wiec to "narzekanie" to nic jak wyrażanie swojej opini. Z reszta smialo zgodzę sie z przedmówcami w tych dyskontach nie mozna na nic wiecej liczyc jak na poniżanie i robienie z ludzi złodzieji. Jedyne czego mozna sie dorobiç to garba i utraty zdrowia, raz że przez warunki pracy a dwa przez atmosfere tam panującą.

aga

Pracowalam w dyskoncie w stalowej przez pewien okres czasu, praca jak kazda inna, nie ma zadnego cisnienia, kazdy ma swoja norme tak jak w kazdej innej pracy. dziewczyny za moich czasow byly w porzadku, kasjerka bardzo pomocna, troche dziwia mnie te komentarze, podstawowe zarobki nie sa wysokie ale to ustala sobie szef sieci wiec raczej nie powinno sie miec problemu do kierowniczki, ja nie slyszalam zeby kogokolwiek gnoila czy ponizala, dziewczyna raczej traktuje sie na rowni reszta

Odradzam pracę w dyskoncie. Dostaje się grosze, za bardzo ciężką pracę i jakieś chore normy. Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) sprawdzanie torebek i w ogóle. Brak jakiej kolwiek umowy i na dodatek jak by inspekcja złapała to trzeba mówić że się jest pierwszy dzień, albo uciekać ze sklepu.

Joloaj

Dokładnie tak to wygląda! Zapomniałaś dodać że niekiedy siedzi się za darmo jak nie wyrobisz się z robotą. Taka motywacja żeby szybciej pracować. Żenada.

mloda

Odradzam pracy ,dostajesz marne grosze a itak jesteś ponizana i mówią że nic nie robisz chodź (usunięte przez administratora) , noszenie ciężkich rzeczy ,przebieranie smierdzacych ubrań w dodatku nie zapewnia rękawiczek ,zdecydowanie jestem na nie !!

Anim

Nie polecam. Śmieciowa umowa - na początku zlecenie, gdzie nie ma zapewnionego ubezpieczenia, aż ktoś się nie zorientuje, rachunki wystawiane na 100-200 zł, praca po 9 godzin, 20min przerwy, marne zarobki. Nikt z szefostwa nie szanuje i nie liczy się z pracownikiem, traktują wszystkich jak złodziei, na dodatek pracownicy nie mogą nic kupić. Myślą - "na Twoje miejsce jest 100 osób do pracy", a tak na prawdę nikt dłużej nie chce u nich pracować. Dźwigasz ciężkie wory z ciuchami i latasz za klientami, pilnujesz - za mało pracujesz, poprawiasz szmaty - za mało pilnujesz, rozmawiasz z kimś - rozejść się - nie wolno. Wszystko co byś robiła i tak jest źle. Towarowanie - pot już leci po tyłku, ale za wolno robisz.

Xyz

Odradzam prace w tej firmie wszystkim. Wypłata zdecydowanie niaadekwatna do wykonywanych rzeczy. Marne grosze za zasuwanie jaki maszyna w zimnie i smrodzie. Machlojki na kasie to codzienność... kierownicza to chyba każda taka sama, naburmuszona, co to nie ona, poniza te biedne dziewczyny. Żal patrzeć na to. I to traktowanie każdego pracownika jak (usunięte przez administratora), jakby ktoś akurat chciał kraść te stare szmaty. totalna porażka.

asia

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV w Rzeszowie. Może ktoś napisać jak obecnie wyglądają zarobki?

Ciekawyyyy

A jak z pracą jaki ochroniarz zarobki i wgl

Czy ktoś wie jak wygląda praca i zarobki w dyskontach w Rzeszowie na dzień dzisiejszy ?:)

@Kasia

Mogę jedynie napisać że praca w dyskoncie tania odzież jest spoko. Pieniądze jakie tam się zarabiało były dobre. Ja pracowałam w dyskoncie w Krośnie i kierowniczka tam była spoko i dziewczyny. Warto spróbować pracy w dyskoncie i nie rezygnować po pierwszym dniu bo nie jest wcale ciężko jak niektórzy mówią.

Polecam pracę w dyskoncie tania odzież w Krośnie na kletowkach. Fajne dziewczyny i ogólnie robota jest spoko. Pozdrawiam dziewczyny które tam pracują i kierowniczke Wiole :)

rubi1234

Czy mógłby mi ktos powiedziec jak jest w dyskoncie odzieżowym tania odzież w Dębicy na ulicy rzeszowskiej w budynku nowej renomy? Jaka atmosfera? Ile placa na miesiąc? i czy oplaca sie ta praca przy sortowaniu odziezy ? jaka jest kierowniczka?

drezd

Taki sprzedawca oprócz dobrej podstawy zarobków ma szansę na jakieś premie, bo przecież takie dwuskładnikowe zarobki są najważniejsze dla pracownikow. A atmosfera jaka teraz panuje? Chętnie bym się załapał, bo zależy im na zadowoleniu pracowników. Dzięki

Do wszystkich osób które mają zamiar pracować w dyskontach odzieżowych.Odradzam tą pracę totalny wyzysk ludzki i to za jakie pieniądze. Przynajmniej wynagrodzenie powinno być adekwatne do pracy którą się wykonuje.Dramat. Tym bardziej bez żadnej umowy o pracę. Jeśli chodzi o kierowniczki powinny być bardziej wyrozumiałe w stosunku do swoich pracowników i powinny cieszyć się że w ogóle jakichkolwiek mają w swoich dyskontach. Jak pracowałam to czasem było tak ze trzeba było robić za dwie a to juz nie było fair no i do tego te wprowadzone normy coś strasznego. Jednym słowem nie polecam!!!

Patrycja to tępa idiotka. Okrada swoja przyjacioleczke olke. Udaje nie wiadomo kogo a sloma wystaje jej z butow. W dodatku jest łysa .

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież - Rzeszów

• Jak się pracuje w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyskonty Odzieżowe Tania Odzież