Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

hefajstos

Najważniejsze, że pieniądz się zgadza a z kadrą idzie się dogadać. Jest dobrze.

Good Witch

Nie będę się długo rozwodziła. Dla mnie praca w telemarketingu ma przyszłość. To czego się nauczę nikt mi nie zabierze. A nauczyć się i zarabiać jednocześnie mogę wiele. Śmiałości w kontaktach, umiejętności prowadzenia rozmowy, przekonywania do swych racji, punktualności, systematyczności, technik sprzedaży, i wielu innych. Tak czy inaczej na start wystarczy.

Abba

Dobrze, że jest tu Verona a ja w niej :)

brava

Dobra dla pracowników, nie leni, firma. Uprzejmość dla uprzejmych, jaka praca taka płaca. O to chodzi!

halinka

Dla Ferdków K., których jest pełno w naszym mieście, żadna praca nie jest dobra. Czy w Veronie, czy w biedronie, każda praca będzie zła i niezgodna z wykształceniem... Mnie jest dobrze. Pozytywne zmęczenie mam i lepiej śpię.

ja77
@halinka

Trafiony zatopiony! Podpisuje się obiema dłońmi.

Normalna

Może i nie jest to jakaś superextrarewelacja ale całkiem przyzwoite pieniądze. I o ubezpieczenie też już się nie martwię.

Muszka

Dzięki Veronie mogę mieć tylko lepiej, gorzej już było... Bez pracy.

energiczna czterdziestka

Nie ma co kręcić nosem trzeba brać pracę tam gdzie jest! Tak zrobiłam i nie pluję sobie w brodę.

Desdemona

Wszystko jest takie jak w innych callcenterach... Tylko ludzie bardziej sympatyczni a dziewczyny ładniejsze, firma wypłacalna, ubezpieczenie darmowe, zarobki zależne od poświęconego pracy czasu, stawka rośnie wraz z godzinami...

ty wiesz

Byłabym kłamczuchą gdybym twierdziła, że to firma moich marzeń... bo taka jeszcze nie istnieje... Veroncia ach mieszane uczucia... czasem płacz... czasem śmiech, pracuję jednak i nie jest źle... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... i nawet rymuje heheh

psychol

Ciesze się, że w końcu ktoś mi dał pracę... Zamierzam szukać dalej - pasjonuje mnie coś innego niż marketing, handel itp - ale nic złego nie mogę powiedzieć.

Sonia

Lepsza taka praca niż żadna. Znam gorsze.

elif19

Jako praca tymczasowa to bardzo dobra... nie wiem tylko ile wytrzymam. Nigdy nie myślałam, że mówienie może być męczące :)

Smerfetka 99

Zdobywam doświadczenie i zarabiam. Jak na początek nie jest źle. Ludzie pomocni.

Słonko

Kto ma rodzinę, tak jak ja, chwyci się każdej pracy a nie będzie czekał na cud. Zawsze lepiej jak jest takie "wyjście awaryjne".

leniuszek

Wolałabym nie pracować, w ogóle i mieć kasę :) ale jeśli tak się nie da niestety to już wolę pracować w Veronie i mieć niż nie pracować i nie mieć. Ludzie tu fajni.

evil girl

Żadnej ciekawszej fuchy nie znalazłam tylko tu więc nawijam i nawijać zamierzam. Nie jest to bycie modelką ale lepsze niż zostanie tir...ą.

bety

Bez przesady. Nastawiałam się na masakrę a jest znośnie. Popijam herbatkę i rozmawiam. Jasne, że wolałabym na plaży się smażyć ale nastawiałam się na coś znacznie gorszego. Fajni i zabawni współpracownicy.

ALL

No cóż, jak na mój apetyt, to za mało płacą. Lepsze to jednak niż nicnierobienie.

qrka

VC jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.