Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Paula

Trudno o firmę w naszym mieście, która zatrudni osobę bez doświadczenia, znajomości, super umiejętności. Dobrze, że jest VC tu mogę zarobić na swoje potrzeby, jestem ubezpieczona i nie muszę się martwić o rachunki ani lodówkę. Nikt mnie nie zmuszał do podjęcia tu pracy, tu mnie chcieli i za to jestem wdzięczna.

chyża
@Paula

Mam tak samo jak Ty, nikt inny mnie nie chciał a tu mam pracę i płacę.

OKVC

Bez motywacji nie myśl, że będą wyniki. W 90% wynik i wysokość pensji zależy tylko od Ciebie. Tak jest w telemarketingu wszędzie. Tu jest o tyle łatwiej, że niczego nie musisz wciskać przez telefon. OK VC.

bzzzz

Ok telemarketing prosty i bez sprzedaży

Moooniaaa

Ile wypracujesz za tyle masz zapłacone. Tak jest uczciwie i na czas.

Ida

Lepiej pracować niż narzekać... Tu mnie chcieli i tu mi płacą.

Agatka

Praca na słuchawce nie jest taka straszna, gorsze bezczynne siedzenie w domku.

miss

Wiadomo...zawsze można by więcej i więcej ale jak na taką pracę to nie jest tu źle. Tylko pancerne gardło trzeba mieć hahaha

Nikita

Ile wygadam tyle zarabiam, uczciwie i bez łażenia za swoim. Mnie to pasuje.

Justynka

Ja się cieszę, że nareszcie zarabiam i nie muszę się martwić. Miłe towarzystwo i szefostwo.

Nike

Dostałam pracę!!! Brawo Verona Consulting! Dają szansę młodym. Ważna jest motywacja i ochota a nie metryka. Kto niedoświadczony tego przeszkolą tak jak mnie i tak sobie szacuję, że zarobię dwa razy to co ma koleżanka na stażu.

Anka
@Nike

Też tak mam. Nie szukają wymówki jakby tu się Ciebie pozbyć tylko mówią o co chodzi ile za ile itp, zatrudniają naprawdę.

Natalka

Mnie tu dobrze. Praca lekka, tylko nie wolno się przejmować zjebami po drugiej stronie telefonu :)

KL1993

To moje drugie call center i nareszcie nikt nie rąbie mnie na kasie i nie muszę o nią błagać. VC jak najbardziej OK!

Nokia

Bycie konsultantką to nie jest najlepsza praca ale na pewno nie najgorsza! Dla mnie ok a nawet OK.

Delficka wyrocznia

Szybko, sprawnie, miło i na temat. Mam pracę.

melody

Super jest taka firma. Nareszcie zarabiam.

Gitara

Trzeba dużo mówić, na tym polega ta praca:) jednak przerwy są płatne i często. Wolę rozmawiać niż dźwigać lub użerać się twarzą w twarz z ludźmi w jakimś markecie.

Mimi

Fajni ludzie, spoko praca, niezła praca.

gaga

Lepiej tu pracować niż nie pracować wcale. Nie jest tak źle i pieniądze nie takie małe a klimat w biurze rewelacyjny.

kociara

Verona dała mi pracę, ubezpieczenie, stabilizacje, zarobki jak na Zamość w porządku. Atmosfera ok, jak kogoś nie lubię to się z nim nie zadaje i już po problemie.

Tu i teraz

Chcesz pracować a nikt Ci nie chce dać pracy? Byłam w podobnej sytuacji. Koniecznie spróbuj w Veronie. Nikt tu Ciebie nie skrzywdzi i nie oszuka. Można zarabiać w zacnym gronie.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.