Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Zamość

Vika

Nic lepszego w Zamościu nie znajdę. Studiów nie mam, dzieci odchowane, mąż w rozjazdach. Na swoje wydatki mam i jeszcze sporo zostaje. Może to dziwne ale odżyłam na tej słuchawce. Nowe koleżanki poznałam i jest fajniej niż było.

Mieczysław

@Doświadczony, czy posiadasz informacje o nowych rekrutacjach w firmie Verona Consulting? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami nowymi wieściami w tym wątku. @głodek, tego typu opinie nie będą tu zbytnio pomocne dla innych, stąd zapraszam Cię do podzielenia się z nami bardziej merytorycznym komentarzem, najnowsze informacje związane z rozwojem firmy Verona Consulting będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum.

szary_pracownikt
@Mieczysław

Rozmowa kwalifikacyjna jest banalnie prosta. Jeżeli chcesz pracować to pracę dostaniesz. Jak nie z dnia na dzień, to raczej na pewno, z tygodnia na tydzień. Umowa zlecenie z bezpłatnym ubezpieczeniem (również dla żony i dzieci). Nikt tu Ciebie nie oszuka a pieniądze w terminie. Ludzie różni. Młodzi i jesienni. Jak w życiu nie wszystko może się podobać. Idealna praca to nie jest ale z pewnością godna polecenia. Jak chcesz uzyskać więcej informacji to zadzwoń i umów się na rozmowę. Pozdrawiam.

trzynasty
@szary_pracownikt

Szanowni Państwo, czy mógłbym otrzymać adres zamojskiej placówki tejże firmy? Pozdrawiam.

mao
@trzynasty

Proszę Pana. Wiem, że na olx znajdzie Pan ogłoszenie, w którym są namiary i można aplikować. Powodzenia.

Magic
@trzynasty

Proponuje kontakt z centralą. Wszystko jest w internecie. No prawie wszystko :)

Dzaga

Siedzę sobie w biurze przy komputerku, w słuchawkach na uszach i dzwonie zapraszając na różne spotkania:) Dla mnie praca fajna i ludzie uczynni.

Ile godzin przepracuję tyle kasy zainkasuje. Uczciwie.

Ambitna

Mój plan jest prosty :) Chcę być NAJLEPSZA.

Beatles

Dramatem było jak nie miałem pracy teraz jest bajka. Doceniam to co mam.

Ciekawska

Lepiej spróbować niż opiniami się kierować. Tak zrobiłam i nie żałuję.

Kwiat Paproci

Wiadomo nie jest to praca na całe życie ale dopóki nie zdobędę wykształcenia i doświadczenia zamierzam pracować a nie myśleć o gruszkach na wierzbie. Niech się wstydzą ci co nic nie robią.

głodek

Na kawior i trufle wciąż mnie nie stać ale na schaboszczaka już tak :D

Sikorka

Szału nie ma... ale o niebo lepiej niż gdy nie pracowałam.

Doświadczony

Życie to nie koncert życzeń. Dla mnie w Veronie gra gitara.

Von

Zamość nie jest jakimś zagłębiem pełnym pracy. Bez przesady mogę powiedzieć, że Werona uratowała mnie przed dziadowaniem.

dojrzała

Przeczytałam, że wiek i doświadczenie nie ma znaczenia... i się zatrudniłam.

jeje

Jestem po rozmowie. Zapowiada się dobrze. Z tego co widzę wszyscy dostają szanse.

mieszkaniec

Dobrze, że istnieje w Zamościu taka firma.

Bąbelek

Na początku nie mogłam się przyzwyczaić. Jak dla mnie to dobra praca, choć nagadać się muszę, no ale w której pracy nie trzeba czegoś robić? Kadra spoko a grafik taki jak chcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Zamość

• Jak się pracuje w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.