pizzeria verona

Zamość

Opinie o pizzeria verona

anatol

podobno pizzeria radzi sobie całkiem nieźle, oni mają oddziały w kilku miastach i całkiem ok radzą sobie z konkurencją z zakresu właśnie gastronomii i pizzy właśnie

zamoscianin

Pizza taka sobie, zamówiłem pizze kebab ale nic nie pisało że będzie pikatna. Nie dało się zjeść bo tak paliło.

z panem R. nie chce miec nic wspolnego ! szkoda gadać! nie polecam !

mała

Pizza bardzo dobra, ale dania okropne. Wczoraj byliśmy z mężem i zamówiłam sharme, tego nie dało się zjeść, mięso suche i same przyprawy.

Słowa kojarzące się z pizzeria verona (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna, rozwojowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i nastawieni do życia z uśmiechem. Najbardziej podobało mi się w pizzeria verona: klimat

Zostaw opinię o pizzeria verona - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pizzeria verona