Opinie o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel w Gliwice

Przemek

Szkoda ,że nie można wkleić tu tego dokumentu. Moja mama też dostała takie pismo ,w którym jest żądanie do zapłaty 157 zł chociaż nie miała żadnych udziałów. Po rozmowie telefonicznej ze Skokiem z Kędzierzyna ( bo dodzwonić się na podaną w piśmie infolinię nie da się ) poradzono jej aby napisała maila z prośbą o skan dokumentu tego zobowiązania.

Karol
@Przemek

Zle mam jest traktowana ???

Janusz

Dzisiaj dostałem pismo że mam zapłacić za jakieś udziału w TSKOK. (Jakiaś kserówka pez pieczęci).Wyrok sądu znalazłem na stronie TSOK lecz nie wszystko się zgadza. Nie można się dodzwonić do kancelarii podanej w piśmie. Sprawę kieruje na policję.

D

Mój zmarły tata również otrzymał takie pismo, z racji tego, że pracuje w sądzie wiem, że to (usunięte przez administratora) Infolinia nie działa, znalazłam jeszcze numer to Pana "radcy" taki 691 951, ale też cisza. Zamierzam zgłosić sprawę na policje

Jola
@D

trzeba to zgłosić na policję . Ja też dostałam / mieszkam na płd Polski / ze muszę załacić 157 zł za jakies udziały których nigdy nigdzie nie miałam

Mario

Dostałem od tego pana pismo, że mam zapłacić 157,00 złotych za jakieś nie wpłacone udziały w jakimś skoku, nie mam pojęcia o co chodzi, też nie mogę się tam dodzwonić, to pismo wydaje się jakieś lipne bez pieczątek, nie wiem czy to są jacyś naciągacze. Chyba zgłoszę to na policję.

Jola
@Mario

Trzeba to zgłosic na policję . Ja też dostałam wczoraj takie pismo że musze wpłacić 157 zł za jakieś udziały, nigdy nie miałam żadnych udziałów nigdzie . To jest oszustwo ! Nie wiem tylko skad mają dane osobowe , to jest karalne / RODO/ Ja to zgłosze na policję

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Budda

Witam.Moja mama też otrzymała pismo od tego Pana Sławomira.K z nakazem wpłaty za udziały w skoku 61zł. Sprawdziła i kiedyś faktycznie brała kredycik w skoku ale kupę lat temu i wszystko spłaciła, a w dokumentach które do dziś ma, nie mam nić o jakiś udziałach .Pieczątki niby są na piśmie ale widać że to kopia i widać ......że nic nie widać. Myślę ja tu wszyscy, że to jakaś lipa i (usunięte przez administratora) My nic nie zapłacimy , A jak przyjdzie jakieś jeszcze pismo od tego Pana K, to pójdziemy na policję i oczywiście poinformuję tu wszystkich.

Daniel P

Dostałem dziwny dokument bez pieczątek z żądaniem zapłaty 150 zł. Trzeba to zgłosić na policję.

Henryk

Wczoraj dostałem od nich pismo nie wiem o co chodzi próbuję się dodzwonić i z 20 mion siedzę na infolinii nikt nie odbiera telefonu. Z resztą strona wydaje się lipna.

Koleś

Kilka dni temu dostałem pismo od tego pana. Mam do zapłaty za jakieś udziały, chociaż nie wiem o co chodzi. Dzwonię i dzwonię i nikt nie odbiera, ciągle wszyscy konsultanci są zajęci. Czy ktoś wie o co tu chodzi???

JAN

taż taką dostałem zapłacić 61 zł telefonów nikt nie odbiera policja by nie zaszkodziła może wie ktoś coś więcej

Dorota

Moja mama też dostała takie pismo, nie ma co się przejmować, bo takich spraw jest tysiące. Wysyłają pisma do ludzi napisane prawniczym językiem, do zapłaty jest zawsze niewielka kwota, bo jak "klient " dostanie takie pismo i się wystraszy od razu chce zapłacić by mieć spokój, jakby była większa suma to zwyczajnie ludzie by nie płacili bo ich nie stać. Najlepiej wyrzucić do kosza pismo i spać spokojnie

Zła

do cholery może by by ktoś w końcu odebrał odebrał telefon

Zostaw merytoryczną opinię o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel - Gliwice

• Jak się pracuje w Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel?

Zobacz opinie na temat firmy Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel
  • Panufnika 7