Opinie o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel w Gliwice

Jak jest z pakietem medycznym w Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel? Można dołączyć rodzinę?

Pokrzywdzona

Ta cała sprawa to jakiś totalny absurd !!!! Niestety nawet po uregulowaniu należności sprawa się nie kończy!!!! Moja mama otrzymała wezwanie na kwotę 61 zł, której nie zapłaciła. Otrzymała więc nakaz zapłaty wydany przez sąd. Uregulowała swoja zobowiązanie wraz z dodatkowymi kosztami postepowania sadowego, na co posiada dowody wpłaty a syndyk i tak skierował sprawę (pomimo zapłaty) do windykacji komorniczej!!!!!!!!!! Ta kancelaria to jakaś kpina, żerują na starszych osobach, które nie potrafią się obronić z kwoty 61 zł z kosztami sadowymi i komorniczymi zrobiło sie ponad 700 zł!!!! To rozbój w biały dzień!

Adam Nowy wpis
@Pokrzywdzona

Komentarz typowego Janusza. Taki mądry na forum a nie pomógł mamusi. Skoro sąd zasądził to chyba kancelaria miała rację że wystąpiła do sądu. A skoro mimo wyroku mamusia dalej nie płaciła to czy jest coś dziwnego w tym że komornik ściąga pieniądze.

Kontroler techniczny Nowy wpis

Miałam niestety okazję pracować z tym człowiekiem. Co ciekawe kiedyś był dyrektorem inspektoratu PZU w Katowicach. Ja jego podwładną. I powiem tylko ,że bardzo niekompetenty był, nie rozwiazywal a zwalał problemy na pracowników. Ludzie w firmie mieli o nim mierne opinie.

Inny Pracownik Nowy wpis
@Kontroler techniczny

Z tego co wiem to Pan Mecenas nie pracuje już w PZU od 14 lat. Co do opinii to miał jak najlepsze. Był bardzo wyrozumiał, chociaż wymagający. Z tego co kojarzę to dostawał wiele nagród i wyróżnień za wyniki w pracy.

Kamila

Czytam opinie i trochę mnie przerażają. Nadal są sytuacje typu, że ktoś ma do zapłacenia 60 zl, a nagle z jakiegoś powodu robi się 700?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Luk.

Witam. Również dostałem pismo z którego wynika iż mam zapłacić 157 zł plus 30 zł kosztów sądowych. Dostałem jakieś odpisy i ksero deklaracji członkowskiej. Dostałem również dokument z sądu abym się do tego odniósł. Dzwoniłem do kancelarii ale nikt nie odbiera. Dodzwoniłem się do sądu i Pani poinformowała mnie że muszę wysłać im pismo że swoim stanowiskiem w tej sprawie i najlepiej udać się do radcy prawnego. Widzę że jest trochę osób w podobnej sytuacji. Co z tym zrobiliście ??

Witam dostałam pismo wraz z podpisaną deklaracją. Jestem osoba wiekową i zapłaciłam żeby dali mi wszyscy święty spokój. Proszę mi odpisać jak wypowiedzieć deklaracje członkowską.

Elżbieta

Jak się pracuje w tej kancelarii doradztwa prawnego? Chciałabym wiedzieć, czy jest dużo pracy i w jakich godzinach dokładnie się ona odbywa. Powiedzcie proszę, czy dużo pracujecie w tej firmie i czy jest czas na odpoczynek. Zależy mi na każdej opinii, pozdrawiam.

Klienttt

Dostałam też takie wezwanie, nie mogłam się dodzwonić na infolinię, po kilku próbach się udało, jakaś Pani powiedziała mi, o co chodzi, wysłałam im maila, że chce zobaczyć swoją deklaracje na podstawie, której jestem członkiem skoku, odesłali mi. Sprawa wyjaśniona... Już wszyscy widzimy na jakiej zasadzie działały skoki, w których każdy mógł dostać kredyt..

@Klienttt

Przysłali pani ten dokument? Mnie próbowali wysłać Word z hasłem który miałbyc czterema cyframi PESEL. I tu mamy problem. Wpisując te cyfry dowiaduje się że hasło jest błędne. A co jak co to akurat tych cyfr jestem pewien. I odnoszę wrażenie że ktoś wykorzystał moje dane w drodze przestepstwa

Klient

Drodzy państwo także dostałem pismo tego typu proszę się tym nie przejmować to zwykła lichwa byłem z tym na policji pokazałem nawet te forum i powiedzieli wprost to (usunięte przez administratora) bo już znają ta sprawę teraz pewien pan próbuje wyciągnąć zyski na ludziach którzy kiedyś zaciągali pożyczkę w skokach i podpisali coś o jednym procencie akcji po pierwsze na stronie oficjalnej skoku które upadły jest oficjalne pismo o tym panu które te pisma przysyła sprawa po pierwsze jest przedawniona także nie ma prawa upominać si o jakie kolwiek pieniądze od klientów i dlaczego to niby klienci mieli ponosić koszta upadłości to się kupy nie trzyma a i pseudo infolinia to tel do pseudo kancelarii tego pana żadna infolinia podstawiony pracownik który nawet nie chce się przedstawić gdy usłyszał ze sprawa została zgłoszona na policję absolutnie proszę tego nie płacić to lichwa proste zastraszanie licząc ze na widok paragrafu ktoś się przestraszy śmiechu warte a 157 zł to nie dużo wiec zapłaci żeby mieć święty spokój ???? a pan się obłowi po moim dochodzeniu wysłali 50 tys takich pism wiec prosty rachunek 50 tys x 157 =7850000 niezła sumka prawda choć niech zapłaci połowa z tego (usunięte przez administratora)

Baba
@Klient

Witam czemu nie ma podany rachunek na który kredyt był spłacany

@Klient

Szanowny Panie Kliencie Policja ze zgłoszeń takich osób jak Pan zwracała się do nas o wyjaśnienie i w efekcie tego odmówiła wszczęcia postępowania bowiem działanie w imieniu i na rzecz Syndyka TSKOK w komentowanym zakresie jest całkowicie zgodne z prawem.

@Kancelaria

Szanowna Kancelarii. Wiecie kim są panstwo Maciej Ruczynski i pani Joanna Medrzecka? No chyba macie bardzo mało wiedzy na temat co wam wolno q czego nie. Dlaczego mam np.placic za coś czego nie byłem udziałowcem? Tak jakoś racjonalnie moglibyście odpowiedzieli?

Kancelaria

Szanowni Państwo, poniższe wpisy są formułowane przez osoby, które otrzymały wezwania do zapłaty z TWOJA SKOK w związku z nieopłaceniem udziałów. Pisma kierowane do tych osób zawierają podstawy prawne i faktyczne żądania. W pismach wskazuje się 3 kanały kontaktu z Kancelarią (telefoniczny, mailowy i tradycyjny pocztowy) osoby upoważnione udzielają wyczerpujących informacji. Rozpisywanie się na forum dłużnika w żaden sposób nie wpływa na istnienie bądź nie istnienie zobowiązania. Z poważaniem Kancelaria

Baba
@Kancelaria

Witam szukacie jeleni i tyle pisma wysyłać po 12 latach masakra za jakiś udział chore

@Kancelaria

Droga kancelario. Skoro rozsyłanie korespondencji z zadaniem zapłaty do konkretnych osób jest właściwe to macie obowiązek dołączyć do niej dokumenty potwierdzające związek z TSKOK. Bez tego to jesteście firma próbująca WYŁUDZIĆ pieniądze. A jeśli okaże się że TSKOK chcąc wirtualnie podwyższyć sobie kapitał wpisując dane zdobyte z drodze przestępstwa 5o chyba jako ich "beneficjenci" też łamiecie rodo ???? a za to zapłacicie o wiele więcej

Zła

Dostałam od nich pismo i za cholerę nie wiem o co chodzi -nigdy tam nibyłam i niczego nie brałam--a dodzwonić się od dwóch godzin nie mogę,bo tylko poczta z muzyczką się włącza-chyba na policję zadzwonię ,szybciej dojdą o co to chodzi niż ja-normalnie (usunięte przez administratora) już łapie

elao
@Zła

Też mam to samo. Przeraża skąd mają dane.

Grażyna
@Zła

Moja mama też dostała to pismo. Sprawa zgłoszona na policję.

Antypeło
@Zła

Ktoś robi na złość firmie. Mi takie pismo nie przyszło. Co do czytania że ktoś dostal pismo z niedokładna pieczątka daje od razu do myślenia a nie stawiania tez oszustwa.

@Zła

Szanowna Pani, proszę o przeczytanie pisma ze zrozumieniem, gdyż wyraźnie wskazuje ono podstawy prawne i faktyczne żądania wynikające z bycia członkiem TWOJA SKOK i nieopłaceniem przez Panią udziału. W piśmie na, które Pani się powołuje podane są również 3 kanały kontaktu z Kancelarią (telefoniczny, mailowy i tradycyjny pocztowy) osoby upoważnione udzielają wyczerpujących informacji. Rozpisywanie się na forum dłużnika (Pani) w żaden sposób nie wpływa na istnienie bądź nie istnienie zobowiązania. Z poważaniem Kancelaria

@Niunio

Ja sie dodzwonilem na podany numer . Się zapytałem co to za udziały w jakimś TSKOKU a paniusia mi mówi że tego i tego dnia i roku byłem w banku za rozpatrzenie sprawy muszę uiścić ta kwotę i tyle , nawijala jak nakręcona jedno i to samo . A co najlepsze ta datę co mi powiedziała to byłem za granicą. Zapytałem się jej co mam wpisać w tytule przelewu ,powiedziała że opłata wystarczy . To ja jej powiedziałem że za ich (usunięte przez administratora)lichwe nie będę płacił i się przyłączyła sama .

@Niunio
@@Niunio

Ja wczoraj byłem na policji i zgłosiłem ta sprawę. Policja przyjęła to zgłoszenie jako przestępstwo gospodarcze i próbę wyłudzenia pieniędzy. Policjant mi powiedział że to jest próbą wyłudzenia pieniędzy i żeby tego nie płacić.

@@Niunio

Witam kredyt był wzięty

Kiko

Czy ktoś będzie płacił????

Kiko

Witam też przyszło pismo na kwotę 157zl, w tym 96 zl wpłacone i 61 zł do zapłaty nie przypominam Sobie ze coś wpłacałem chore ????????????

Zbigniew

Też dostałem takie pismo a ponieważ znam co nieco zasady działania takich ,,wyłudzaczy" to po prostu. Nigdzie tego nie zgłaszam, nigdzie nie dzwonię,nie odpowiadam też w innej formie . Ich pismo było super jako rozpałka w piecu CO bo akurat w tym dniu było zimno .Tak więc czekam na kolejne pisma ... Droga KANCELARIO hej... szybciej tam z tymi pismami bo nie mam czym rozpalać w piecu

Emilia

Dostałam pismo z wezwaniem do zapłaty 157 zł, nie miałam z tym bankiem nic wspólnego, więc skąd taka kwota? Zgłaszam na policję

mariusz

Moja mama też dostała. Jest z woj. łódzkiego. Do zapłaty 157 zł. Nie wiemy o co chodzi i nikt nie odpowiada na meile. Telefonowałem ponad 120 razy i nic. Nie wiem co zrobić ?

Przemek

Czy policja powiedziała coś konkretnego oprócz "przyjąłem/przyjęłam zgłoszenie"? Ps. Ja na razie nie zgłosiłem ,czekam na rozwój wypadków dlatego się dopytuję. Pozdrawiam serdecznie i życzę korzystnego rozstrzygnięcia .

Sylwia

Dostałam pismo i zbaranialam...mam do zapłaty 157zl ale za co ??? Czas się wybrać na komisariat

Mmmiaa

Moi rodzice też dostali to pismo. Jakby ktoś się dodzwonił dajcie proszę znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel - Gliwice

• Jak się pracuje w Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel?

Zobacz opinie na temat firmy Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krężel Sławomir Kancelaria Doradztwa Prawnego Sławomir Krężel
  • Panufnika 7