Opinie o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Pireus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Pireus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Kancelaria Pireus Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wojtek Nowy wpis
Inne

Przez ich niekompetencję przegrałem sprawę.Bardzo nie polecam.Utrudniony kontakt, Ciągle nowi ludzie. Narazili mnie na duże koszty i straty.Radzę poszukać innej kancelarii.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

Sylwia Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Laptop, tel. służbowy i praca zdalna..????

///
Inne

Obsługa fatalna, kontakt utrudniony . Mimo prosby o kontakt przed sprawą nikt nie zadzwonil. Nie polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Pireus Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Łomianki
SANDEX.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ja
Inne

Nie ufajcie im to (usunięte przez administratora)

Ja
Inne

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie ufajcie im

Znowu ja
Inne

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ila
Inne

Moja sprawę prowadzili w 2019 ale "zapomnieli" wpłacić mi pieniądze na konto, bo covid ???? tak tak przewidzieli pandemie już w październiku 2019r. W tym momencie maja jakiś śmieszny układ restrukturyzacyjny i dalej oszukują ludzi:/ w mojej sprawie niestety póki co nic nie da się zrobić ale chętnie poświadcze w każdym sądzie ze są złodziejami i oszustami...

Kasia
Inne

Nie dość ze oszuści i złodzieje to jeszcze kasują niewygodne komentarze:) No pełen profesjonalizm:D serdecznie nie polecam chyba ze ktoś chce i ma czas latami czekać na spłatę zobowiazan:)

Jerzy
Inne

(usunięte przez administratora)nie ufajcie im nie oddają pieniędzy ludzie walczą z nimi latami

Anna K
Inne

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ! Nie ufajcie im nie wywiązują się z płatności od 3 lat !!!!!

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Oszukana

Bo jeszcze Ci pieniędzy nie ukradli jak mi:/

Iwona Tka
Inne

W kancelarii pracują bardzo kompetentni ludzie wiedzacy co robic i jak doradzić. Pireus to na pewno kancelaria godna uwagi. Sama moge tak stwierdzić po wygranej sprawie o odszkodowanie

Teresa
Inne

Potwierdzam negatywną opinię o kancelarii Pireus. Prowadziła ona moją sprawę o zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. O ile na etapie prowadzenia sprawy sądowej nie mam do Pireusa zastrzeżeń(usunięte przez administratora)

2
Kot w butach
Inne
 Pytanie
@Teresa

A ile pani zapłaciła prawnikowi za wszystkie pisma i stawiennictwo w sądzie? Pani bierze wynagrodzenie w pracy?

Pytanie
 Pytanie

Czy Kancelaria Pireus Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Wik
Pracownik
@Pytanie

Tak. Ale tylko kluczowym pracownikom..

Krzysztof
Inne

Może ktoś wie co się dzieje teraz z tą restrukturyzacją

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Oszukana
Były pracownik
 Pytanie

Pluć? A jak nazwać ich? Przywłaszczyli sobie należne mi pieniądze z odszkodowania po wypadku gdy nikt nawet jeszcze nie słyszał o Covidzie! A teraz wysyłają informacje o restrukturyzacji:/ ale w sumie dobrze bo skoro są jakieś pozytywne opinie na i h temat to znaczy ze dalej działają a komornik odzyska to co mi ukradli. Na i j postępowanie powinno się złożyć pozew zbiorowy do prokuratury! Nie ma innego określenia na nich jak (usunięte przez administratora) i to przez duże „Z”!

1
Dionata
Inne

Sprawę oddałam do prokuratury w grudniu 2020 w imieniu pięciu osób (usunięte przez administratora). Do dzisiaj nie mam odpowiedzi w sprawie. (usunięte przez administratora) celowe, (usunięte przez administratora), Odszkodowanie otrzymali w marcu 2020 i tłumaczą się epidemią. Skandal. Z (usunięte przez administratora) kłamcami (obiecali płacić ratami od grudnia 2020.

Kruk
Inne
@Dionata

Bez sensu z tą prokuraturą. Przeciążeniem przyjmują swój dług. Wiem, że są w restrukturyzacji i mojej rodzinie wypłacili wszystko to i mnie wypłacą. Ludzie oni pobierają swoje wynagrodzenie po wygranej sprawie! A w naszym kraju sprawy trwają kilka lat! Poczekaj cierpliwie i też dostaniesz swoją kasę i to z odsetkami. Nie są złodziejami. Nie ładnie tak pisać!!!!

Krzysztof
Inne
@Dionata

Ja prokuraturę już przeżyłem, odpowiedź jest taka " brak cech przestępstwa" , zażalenie do sądu na niewykonanie bardzo wielu czynności procesowych co wytknąłem, prokuratura przetrzymała ok.30 dni (bo za ich pośrednictwem przesyłasz zażalenie do sądu) i odpowiedź z sądu " przytaknęli prokuraturze" i od tego niema odwołania, taka to sprawiedliwość w naszym kraju.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

Bolo
Inne
@Pytanie

U mnie 15% wzięli, a poleciła mnie ciotka, która u nich ma sprawę frankową za 19%

Anw
Inne

Kiedyś jeszcze jakoś działali, aktualnie są bardzo wybredni i biorą tylko takie zlecenia, na których są w stanie wydoić klienta przy minimalnym wysiłku. Wszelkie odszkodowania komunikacyjne odrzucają, bo to dla nich żaden pieniądz.

Bolo
Inne
@Anw

To nie jest prawda. Moją sprawą wypadkową zajęli się za 15 brutto i była niewielka! To nie ładnie tak generalizawać.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Marek
Inne

Pyta Pani na jakiej podstawie tak twierdzę. Proszę się dokładnie wgłębić w ich propozycję układu, prawie 6 lat to jakieś kpiny, te 300zł to mi wyszło z rat miesięcznych co daje 900zł na kwartał. Jak Pani rozmawiała z restrukturyzatorem to proszę mnie oświecić i czy da Pani cokolwiek na piśmie czy tylko sobie żeście telefonicznie porozmawiali. (usunięte przez administratora)

Ola
Inne
@Marek

Panie Marku te wypłaty są uzależnione od dochodu Pireusa. Na webinarium zaprezentowano symulacje - dwa przykłady, więc nie wie Pan jakiej wysokości będą dochody kancelarii i ile faktycznie dostaniemy. Dowiedziałam się również, że jeśli nie restrukturyzacja to upadłość, a z upadłości nie dostaniemy nic. Dlatego jestem za restrukturyzacją i już wysłałam swoją kartę.

Marek
Inne
@Ola

Na webinarium nie mogłem być obecny z przyczyn technicznych. Może jest więcej osób które mogłyby się wypowiedzieć czy są za czy przeciw za restrukturyzacją i ich argumentacje.

Ola
Inne
 Pytanie

To bardzo, bardzo źle robicie Państwo! Rozumiem działania sądowe i prokuraturę - to może zrobić każdy. Ale głosując przeciw układowi nie dostaniemy nic, ponieważ firma będzie postawiona w upadłość. Wielkość rat tak jak to tłumaczył ich syndyk jest uzależniona wysokości zysków w kwartale, więc nie mam pojęcia jak można wyliczyć 300 zł?? Poza tym syndyk będzie czuwał nad wypłatami i mnie to uspokaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pireus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Pireus Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Józefa Wybickiego 4
  05-100 Mińsk Mazowiecki
 • NIP: 7422227965 REGON: 280545060 KRS: 0000366579
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Kancelaria Pireus Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii