Opinie o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Pireus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Pireus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Wojtek

Przez ich niekompetencję przegrałem sprawę.Bardzo nie polecam.Utrudniony kontakt, Ciągle nowi ludzie. Narazili mnie na duże koszty i straty.Radzę poszukać innej kancelarii.

Wojtek Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

Sylwia Nowy wpis

Laptop, tel. służbowy i praca zdalna..????

/// Nowy wpis

Obsługa fatalna, kontakt utrudniony . Mimo prosby o kontakt przed sprawą nikt nie zadzwonil. Nie polecam.

Nie ufajcie im to (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Pireus Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie ufajcie im

Znowu ja

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy

Ila

Moja sprawę prowadzili w 2019 ale "zapomnieli" wpłacić mi pieniądze na konto, bo covid ???? tak tak przewidzieli pandemie już w październiku 2019r. W tym momencie maja jakiś śmieszny układ restrukturyzacyjny i dalej oszukują ludzi:/ w mojej sprawie niestety póki co nic nie da się zrobić ale chętnie poświadcze w każdym sądzie ze są złodziejami i oszustami...

Nie dość ze oszuści i złodzieje to jeszcze kasują niewygodne komentarze:) No pełen profesjonalizm:D serdecznie nie polecam chyba ze ktoś chce i ma czas latami czekać na spłatę zobowiazan:)

Jerzy

(usunięte przez administratora)nie ufajcie im nie oddają pieniędzy ludzie walczą z nimi latami

Anna K

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ! Nie ufajcie im nie wywiązują się z płatności od 3 lat !!!!!

Oszukana

Bo jeszcze Ci pieniędzy nie ukradli jak mi:/

Iwona Tka

W kancelarii pracują bardzo kompetentni ludzie wiedzacy co robic i jak doradzić. Pireus to na pewno kancelaria godna uwagi. Sama moge tak stwierdzić po wygranej sprawie o odszkodowanie

Teresa

Potwierdzam negatywną opinię o kancelarii Pireus. Prowadziła ona moją sprawę o zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. O ile na etapie prowadzenia sprawy sądowej nie mam do Pireusa zastrzeżeń(usunięte przez administratora)

Kot w butach
@Teresa

A ile pani zapłaciła prawnikowi za wszystkie pisma i stawiennictwo w sądzie? Pani bierze wynagrodzenie w pracy?

Czy Kancelaria Pireus Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Wik

Tak. Ale tylko kluczowym pracownikom..

Krzysztof

Może ktoś wie co się dzieje teraz z tą restrukturyzacją

Oszukana

Pluć? A jak nazwać ich? Przywłaszczyli sobie należne mi pieniądze z odszkodowania po wypadku gdy nikt nawet jeszcze nie słyszał o Covidzie! A teraz wysyłają informacje o restrukturyzacji:/ ale w sumie dobrze bo skoro są jakieś pozytywne opinie na i h temat to znaczy ze dalej działają a komornik odzyska to co mi ukradli. Na i j postępowanie powinno się złożyć pozew zbiorowy do prokuratury! Nie ma innego określenia na nich jak (usunięte przez administratora) i to przez duże „Z”!

Dionata

Sprawę oddałam do prokuratury w grudniu 2020 w imieniu pięciu osób (usunięte przez administratora). Do dzisiaj nie mam odpowiedzi w sprawie. (usunięte przez administratora) celowe, (usunięte przez administratora), Odszkodowanie otrzymali w marcu 2020 i tłumaczą się epidemią. Skandal. Z (usunięte przez administratora) kłamcami (obiecali płacić ratami od grudnia 2020.

Kruk
@Dionata

Bez sensu z tą prokuraturą. Przeciążeniem przyjmują swój dług. Wiem, że są w restrukturyzacji i mojej rodzinie wypłacili wszystko to i mnie wypłacą. Ludzie oni pobierają swoje wynagrodzenie po wygranej sprawie! A w naszym kraju sprawy trwają kilka lat! Poczekaj cierpliwie i też dostaniesz swoją kasę i to z odsetkami. Nie są złodziejami. Nie ładnie tak pisać!!!!

Krzysztof
@Dionata

Ja prokuraturę już przeżyłem, odpowiedź jest taka " brak cech przestępstwa" , zażalenie do sądu na niewykonanie bardzo wielu czynności procesowych co wytknąłem, prokuratura przetrzymała ok.30 dni (bo za ich pośrednictwem przesyłasz zażalenie do sądu) i odpowiedź z sądu " przytaknęli prokuraturze" i od tego niema odwołania, taka to sprawiedliwość w naszym kraju.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

Bolo

U mnie 15% wzięli, a poleciła mnie ciotka, która u nich ma sprawę frankową za 19%

Anw

Kiedyś jeszcze jakoś działali, aktualnie są bardzo wybredni i biorą tylko takie zlecenia, na których są w stanie wydoić klienta przy minimalnym wysiłku. Wszelkie odszkodowania komunikacyjne odrzucają, bo to dla nich żaden pieniądz.

Bolo
@Anw

To nie jest prawda. Moją sprawą wypadkową zajęli się za 15 brutto i była niewielka! To nie ładnie tak generalizawać.

Pyta Pani na jakiej podstawie tak twierdzę. Proszę się dokładnie wgłębić w ich propozycję układu, prawie 6 lat to jakieś kpiny, te 300zł to mi wyszło z rat miesięcznych co daje 900zł na kwartał. Jak Pani rozmawiała z restrukturyzatorem to proszę mnie oświecić i czy da Pani cokolwiek na piśmie czy tylko sobie żeście telefonicznie porozmawiali. (usunięte przez administratora)

Ola
@Marek

Panie Marku te wypłaty są uzależnione od dochodu Pireusa. Na webinarium zaprezentowano symulacje - dwa przykłady, więc nie wie Pan jakiej wysokości będą dochody kancelarii i ile faktycznie dostaniemy. Dowiedziałam się również, że jeśli nie restrukturyzacja to upadłość, a z upadłości nie dostaniemy nic. Dlatego jestem za restrukturyzacją i już wysłałam swoją kartę.

@Ola

Na webinarium nie mogłem być obecny z przyczyn technicznych. Może jest więcej osób które mogłyby się wypowiedzieć czy są za czy przeciw za restrukturyzacją i ich argumentacje.

Ola

To bardzo, bardzo źle robicie Państwo! Rozumiem działania sądowe i prokuraturę - to może zrobić każdy. Ale głosując przeciw układowi nie dostaniemy nic, ponieważ firma będzie postawiona w upadłość. Wielkość rat tak jak to tłumaczył ich syndyk jest uzależniona wysokości zysków w kwartale, więc nie mam pojęcia jak można wyliczyć 300 zł?? Poza tym syndyk będzie czuwał nad wypłatami i mnie to uspokaja.

Lucjan

Czy ktoś z Was dostał od Pireus propozycję zmiany ich wynagrodzenia pod groźbą rozwiązania umowy ? jakie są Wasze decyzje ?

Kazik
@Lucjan

Proszę o podanie kontaktu na priv.

Co piszecie to jest prawda firma to typowi (usunięte przez administratora). Z mojej wygranej sprawy pieniądze wpłynęły na ich konto i minęło już 1,5 roku i co a no nic, przecież jest Covid takie to jest ich wyjaśnienie, a teraz proponują plan restrukturyzacji który w/g mnie to jedna wielka fikcja, pieniądze mają być wypłacane raz na kwartał a czas zakończenia płacenia to koniec 2026 roku, jakiej wysokości będą te raty to tylko Pan od restrukturyzacji chyba wie. Ja przewiduję, że będzie to po jakieś 300zł. Po ugodzie wszystkie sprawcy komornicze które miały być wykonane będą umorzone. Piszecie aby zgłaszać przestępstwo przywłaszczenia do Prokuratury i co wynik jest taki, że zostało umorzone postępowanie z braku cech przestępstwa no bo jest przecież Covid. Chory kraj, chora firma większe prawa mają osoby robią takie przekręty.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pireus Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Kancelaria Pireus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pireus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Pireus Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Józefa Wybickiego 4
    05-100 Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Pireus Sp. z o.o.