Opinie o Fhu Bogart Marcin Kaźmierski w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fhu Bogart Marcin Kaźmierski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fhu Bogart Marcin Kaźmierski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Bogart Marcin Kaźmierski w Łowicz

nick Nowy wpis

Potwierdzam. Bardo nieuczciwy człowiek. Pazerność jego nie zna granic. W Łowiczu go już znają i nie zatrudniają. Stanowczo odradzam

Jak się pracuje z ludźmi z Fhu Bogart Marcin Kaźmierski?

Jaka jest kultura pracy w Fhu Bogart Marcin Kaźmierski? Obowiązuje typowy dress code?

klient

W tej firmie podstawowa zasada brzmi : złapałeś klienta rozgrzebałeś robotę, to go duś. Ciśnij tak długo, aż puścisz go w skarpetkach. Z daleka od tej firmy.

Mariusz
@klient

Przypuszczam, że wypowiadasz się z poziomu niezadowolonego klienta, ponieważ takie odnoszę wrażenie czytając Twój komentarz. Masz złe doświadczenia z osobami reprezentującymi firmę Fhu Bogart? Co takiego konkretnie Ci się nie spodobało? Liczę, że mi to wyjaśnisz. Chciałbym dobrze zweryfikować Twój wpis.

@Mariusz

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą.Typowy cwaniak. Każdą umowę podważy, że rzekomo wykonywał dodatkowe prace za które to karze sobie płacić. Oszust i złodziej. Miał przepisane na jego firmę zapłacone faktury na zakup materiałów do realizacji zadania które wchodziły w wartość umowy, on maił wystawić na te faktury dokument zapłaty. Całość wrzucił sobie w koszty odliczył wszystkie podatki a ja za nie zapłaciłem. Oszukał - okradł nie wystawił dokumentu zapłaty w konsekwencji kazał sobie jeszcze raz zapłacić w fakturze końcowej za te same materiały. Poza tym do prac używa najtańszych materiałów jakie są na rynku natomiast ceny za usługę są tak wyliczone jakby robił to ze złota. Nie wykonuje prac w terminie. Korzysta z darmowej, wymuszonej reklamy swojej firmy nie ujętej w umowie, ale w tą stronę to już płacić nie chce. Mam nadzieją że ta informacja uchroni przed rozczarowaniem kolejne osoby by nie padły ofiarą tej firmy.

olga
@Mariusz

Facet podpisuje umowę bierze kasę i dopiero ma cię w (usunięte przez administratora) , ja czekam już 3 miesiące i go nie widać prawdopodobnie jest to kara bo go (usunięte przez administratora) że nic nie zrobił , po sądach z nim nie będę chodził są inne sposoby aby odzyskać kasę !.

Klient Nowy wpis
@olga

Uwaga na tego faceta mnie też (usunięte przez administratora) i co mu zrobisz. To super wyrafinowany (usunięte przez administratora) jakich mało. Nie wygrasz z nim lepiej się trzymać z daleka.

olga Nowy wpis
@olga

wystawia faktury nie zgodne ze stanem faktycznym co do zamontowanych części wpisanych do umowy !

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie Fhu Bogart Marcin Kaźmierski w mieście Łowicz. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Czekamy na Wasze opinie!

olga

Po prostu w łowiczu go już znają i nie zatrudniają .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fhu Bogart Marcin Kaźmierski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tomasz

Zdecydowanie NEGATYWNA OPINIA wykonawca nierzetelny wady w wykonaniu wymiany kotła Węglowego na Gazowy w domu jednorodzinnym (wady nie usunięte przez wykonawcę do tej pory). W ramach okresu gwarancyjnego żąda dodatkowych pieniędzy za naprawę. I najlepsze na koniec: SZKALUJE u mojego PRACODAWCY że nie otrzymał pieniędzy za naprawę (tylko zapomniał dodać że w okresie gwarancyjnym). Zawyża kwotę końcową w stosunku do tego co było w ofercie/umowie mimo mniejszego zakresu prac i gorszych materiałów zamiast miedzi rury plastikowe wychodzące od kotła, brak montażu jednego grzejnika w pokoju. Bardzo przepraszam, ale ze względu na ograniczenia strony oferteo tj. (ofertę od BOGART dostałem mailem a nie za pomocą oferteo) nie mogę zaznaczyć jednej gwiazdki tylko niestety 5 Jeśli decydujesz się na wybór tego Pana lepiej zastanów się dwa razy. Stosuje on niestety zasadę: Jak zapłacone za główna robotę to gwarancja do bramy później się nie znamy. Pozdrawiam wszystkich rzetelnych wykonawców

@Tomasz

Doskonale Pana rozumie i i popieram każde Pana słowo. Pan Kaźmierski w stosunku do mnie zachował się dosłownie tak samo. Bardo nieuczciwy człowiek. Pazerność jego nie zna granic. U minie każe mi płacić dwa razy za to samo. 46 tysięcy wziął za instalację butli gazowe 4 szt grzejników i pieca (2 pokoje, łazienka, korytarz, kotłownia) ale jeszcze mu mało każe sobie dopłacić 2 tysiące. Czy to uczciwa cena ?. Nie dotrzymuje warunków umowy. Totalna porażka. Naprawdę dziwie się jak taki klient tyle lat utrzymuje się na rynku. Robi krecią robotę innym uczciwym wykonawcą. Ci powinni go zlinczować.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Bogart Marcin Kaźmierski - Łowicz

Fhu Bogart Marcin Kaźmierski