Opinie o Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot w Jawiszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot w Jawiszowice

A jakieś inne dodatki prócz tego sugerowanego multisporta z lodówką to macie? : ) i przede wszystkim kiedy ostatnio kogoś do siebie szukaliście? Chciałem znaleźć ofertę w internecie ale tu mnie przywiało. Czy w tym roku będą planowane nabory? jeśli tak to na które stanowiska?

Czy Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot zapewnia kartę multisportu?

Były pracownik Nowy wpis

Zadajecie idiotyczne pytania. Tam nie ma podstawowych świadczeń. Na każdym kroku są łamane prawa pracownika, (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym a Wy pytacie o kartę multisport?! Serio?!

Niby ktoś pisał o 40 latach prowadzonej działalności to może ktoś się spodziewał jakiegoś fajniejszego socjalu? Piszecie o łamaniu KP, co na to jakieś zgłoszenia? Były składane? Co z efektami?

Jaja Nowy wpis

Multisport to masz jak zapieprzasz po schodach na 4 piętro z lodówką

3,5 tys na rękę jeszcze w ubiegłym roku trudno było zarobić? jeśli tak to jak może to wyglądać w tym bieżącym? Dopiero co przyglądam się firmie, jestem z okolic i staż prowadzonej działalności wpadł mi w oko, bo jak widać z 40 lat już wynosi. Jak tak patrzę a opinie to czy do teraz występują rotacje?

Haha

3500 pod stołem i może w grudniu, szkoda czasu , szukaj czegoś normalnego. Opinie w 100% potwierdzają atmosferę i podejście pana pracodawcy do pracowników

"Skalmar"

Dziwi mnie fakt że taka firma jeszcze istnieje. (usunięte przez administratora)ze strony szefa jest tu na porządku dziennym. Choćby człowiek się starał na 120% i tak w ostateczności będzie nazwany idiotą, debilem, bezmózgim itp. Obiecuje premie z tytułu sprzedaży przedłużonych gwarancji a w ostateczności daje (usunięte przez administratora). Jak popełni błąd to winą obarcza pracownika. Wiecznie niezadowolony wszystko jest źle, klienci idioci, pracownicy (usunięte przez administratora) Ma ten człowiek coś z głową. Jeśli chcesz usłyszeć potem o sobie najgorsze rzeczy to jest to idealne miejsce.

Stefan
@"Skalmar"

Co się może stać, jak zwrócisz mu uwagę, by nie zwracał się do Ciebie w taki sposób? Ciekaw natomiast jestem, czy zasady premiowania są jasno opisane na umowie o pracę i ile wynosi podstawa w tej firmie?

Skalmar
@Stefan

Stefan tylko jest jeden problem ze przyjmując pracownika ma się za jego właściciela. Ogólnie każda próba zwrócenia mu uwagi kończy się sporem. W umowie to jest opisane że minimalna i tyle. Wiadomo, oszczędności. Potrafi zaniżyć twoją samoocenę do tego stopnia że sam zaczynasz się zastanawiać co jest z tobą nie tak. Skoro robisz klientom ofertę handlową i wychodzą zadowoleni a nawet przynoszą drobny upominek za miłą obsługę a od szefa słyszysz że oferta była zła i niechlujna, to co możesz wtedy o sobie pomyśleć? W ciągu 11 miesięcy z pracy zrezygnowało 8 pracowników i zostało 2 na tak malutkim sklepie. Czy tak naprawdę wszyscy byli tak beznadziejni?

@Skalmar

Niestety ale prawda jest taka że ci ludzie nigdy się nie nauczą szacunku do pracownika tak tam było i będzie pracownicy są nikim ważne są tylko zyski tego człowieka nazywającego się szefem. Z tego co tutaj czytam i pamiętam to rotacja tam jest przeogromna chyba więcej pracowników niż klientów. Fakt co byś nie robił i jak byś się nie starał nigdy nie został doceniany. Zawsze tylko wieczne pretensje i szukanie problemu i dziury w tam gdzie tego nigdy nie było. Kolejna sprawa zupełnie inne warunki na rozmowie, umowie a potem w rzeczywistości.. jest to tyle negatywnych opinii ale widzę że ten pracodawca dalej nie wyciąga wniosków a jego odpowiedzi na niektóre komentarze świadczą tylko o nim

Skalmar
@Były

To jest przerażające że tam jeszcze ktoś aplikuje Albo ludzie nie czytają opinie albo myślą że będą wyjątkiem i ich to nie spotka. A co do zarobków to bzdura 3500 na rękę to chyba jak pod stół wejdziesz ale też by pewnie (usunięte przez administratora) Tam wszyscy odchodzą nie z pracy tylko od pracodawcy bo nie mogą wytrzymać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

On

Żadne

Lidia
@On

Ale prawa z kodeksu są chociaż przestrzegane jeśli chodzi o kobiety w ciąży ? Już nie wymagamy jakiegoś wsparcia finansowego ...

On
@Lidia

Ta firma nie przestrzega (usunięte przez administratora), szkoda Twojego zdrowia i jak już jesteś w ciąży to przyszłego maluszka. Tam nie znajdziesz szacunku tylko (usunięte przez administratora)

Bożena
@On

Nie no aż trudno mi w to uwierzyć, przecież każdy ma w sobie choć odrobinę empatii a instynktownie raczej odczuwa się ją właśnie wobec kobiety w ciąży a zwłaszcza dla maluszka, który już jest w drodze. ;) Zastanawiam się czy ktoś inny ma odmienne zdanie w tej poruszanej kwestii czy jednak trzeba się pogodzić z tym, że to smutna prawda? :(

@Bożena

W Panu Ryszardzie nie ma odrobiny empatii, ani człowieczeństwa. Tylko kasa, kasa, kasa

Bożena

No ale poważnie? Nawet względem kobiety w ciąży? Bo głupio to zabrzmi, ale pracownika czy klienta jeszcze przełknę, ale są pewne granice. Nie przesadzacie jednak choć trochę?

@Bożena

Te kobiety, które pracują w pana Ryszarda już dawno przekwitły, więc o ciążę nie muszą się martwić (Gośka, Mariola).

Hmm

O ile mi wiadomo Gosia już nie pracuje od kilku lat, a Mariola nie mam pojęcia

opinia pracownika - byłego :)

Może po prostu wypunktuje + i - pracy u tego pracodawcy Prościej będzie zacząć od minusów : ------------------------------------------------------- - 2 społeczne DARMOWE soboty - Urlop pod dyktando "władzy" - (usunięte przez administratora) i poniżanie pracowników nawet w obecności klientów - Wulgarny słownik w rozmowie telefonicznej nawet jak TY nie zawiniłeś to się nasłuchasz - Różnica w płacy ustalonej przy podpisaniu umowy a w dniu wypłaty - Listy płac, urlopów itp jedynie tworzona na czas KONTROLI i też tylko by się zgadzało nie z tanem faktycznym - Oszustwa z urlopem pracowniczym - Oszustwa ze szkoleniami BHP itp oraz nie przestrzeganie zasad BHP - "Pani szefowa" co robi więcej hałasu w czasie wizyty na sklepie niż to warte (oczywiście kawa i papieros na sklepie) która nawet nie zwraca uwagi że pracownik z klientem sporządza wniosek ratalny - bo musi usiąść zjeść serek i jw fajeczka - Nigdy nie wiesz ile dostaniesz "premii" pod stołem - tylko boss umie to wyliczyć tak by cię oskubać - Wieczne pretensje o wszystko nawet jak byłeś na L4 czy urlopie to dostaniesz "zjebe" że nikt tematu nie dopilnował - Nie akceptują twojej INICJATYWY i POMYSŁU ich zdanie jest ... najważniejsze - kolejny WIELKI problem to rotacja pracowników - praktycznie już nikt nie został z jakimś doświadczeniem w tej firmie a teraz może coś o plusach pracy : ------------------------------------------------------ - może pierwsze "fałszywe" wrażenie przy rozmowie z pracodawca - do czasu jak jesteś podporządkowany i się słuchasz nie chcesz wolnego robisz ponad normę za darmo masz SPOKÓJ (choć nie wiem czy to do + można zaliczyć) - jeżeli uważasz się za złodzieja, debila itp to praca dla ciebie oraz jak lubisz słuchać takich określeń do własnej osoby ........ i chyba z plusów a raczej pseudo plusów było by na tyle Poza "władzą" w firmie jest jeszcze pan szanowny "kierowca" który wchodząc na sklep wydala gazy i rzuca epitetami do obsługi sklepu nie patrząc na to czy klienci są na sklepie to już tylko pokazuje i potwierdza wcześniejsze opinie byłych pracowników jak ta firma jest zarządzana ... Jeżeli ma to być twoja pierwsza praca nie polecam by nie zrazić się do kolejnego pracodawcy, jeżeli szukasz pracy na chwilę i jesteś odporny na mobbing pracuj i uciekaj a jak lubisz takie traktowanie to polecam i pozdrawiam... PS. wybaczcie że tak się rozpisałem ale wypunktowanie było szybsze niż opisywanie moich doświadczeń z pracy w tej firmie

@opinia pracownika - byłego :)

Te wszystkie punkty to święta prawda, pracownik nie ma w tej firmie żadnych praw. Pracodawca w upalne dni nie potrafi zapewnić nawet wody do picia a to jego obowiązek, premia tak liczona aby pracownik nie widział za co i ile zarobił, do tego na słuchasz się ile to kosztuje utrzymanie firmy ZUS, podatki itp, a co to obchodzi pracownika. BHP leży i kwiczy, wszytko tylko na papierze, listu obecności fikcja, na której masz wypisane wolne, dodajmy że tylko wolne na papierze. Chcesz urlop? jaki urlop, Napier stek pytań po co, czemu aż 14 dni kalendarzowych. A jak chcesz jakieś 1, 2 dni to się okazuje że już nie masz, czemu ? bo pracodawca wysyła przymusowo tłumacząc się spadkiem obrotów. W czasie wypiciu pandemii gdyby nie reakcja w siedzibie innych pracowników nie było by nawet płynu do dezynfekcji.. Potwierdzam każde zdanie mojego przedmówcy

@opinia pracownika - byłego :)

to po co tu wogóle tak długo byłes?jak mam źle to najpóźniej po miesiącu się zawijam i tyle.Ale problem jest chyba z tobą,jak nawet z w małżeństwie nie umiałeś sobie poradzić.(usunięte przez administratora)

była pracownica
@mo

Panie Ryszardzie choć miej Pan odwagę się podpisywać a nie udawać że to nie Pan. Już dawno nie zaglądałam tu co u Pana słychać ale widzę że bez zmian... jaki Pan był taki jest - ale co zrobić chciwości i (usunięte przez administratora) nie tak łatwo się pozbyć. Ruszył mnie trochę Pana ostatni wpis co ma kogoś życie prywatne (nie znając szczegółów - ale Pan tylko ocenia wg swojej oceny) co do pracy jak poza osobą do której Pan się doczepił jak znaczna większość jak nie wszyscy to potwierdzają. Może pora przeanalizować siebie i swoje zachowanie Pana podejście do pracowników i pracownic - zresztą ja jako kobieta też się nasłuchałam. Zresztą słysząc że u Pana ostatnio pracownica wytrzymała jeden dzień to już coś świadczy - ciekawe jak długo nowe osoby wytrzymają.

@mo

Oj ktoś tu popada w frustrację , Ryszardzie nie tędy droga, nie wchodzimy z butami w swoje życie prywatne. Pan Ryszardzie też nie jest święty, przypomnij sobie Pan. Weź spójrz w lustro i powiedz, że sam jesteś uczciwy wobec siebie, pracowników i żony.

@opinia pracownika - byłego :)

Chciałam się odnieść do opinii PANA PRACOWNIKA Ł. z dn. 13.11.2020. Opinia ta jest kłamstwem! Dla mnie też prościej zacząć od Twoich minusów: - za każdą sobotę dostałeś wolne w tygodniu ( w sb pracowałeś 5 godz. w tygodniu dostałeś 8 godz. wolnego) - urlopy brałeś kiedy chciałeś ( kwestia ustalenia z innymi pracownikami) - nie wiem kiedy poniżał cię szef skoro rzadko tam bywał ( chyba tylko wtedy gdy coś zawaliłeś albo czegoś nie dopilnowałeś) - jakie oszustwa z urlopem??? ( z tego co wiem to tak liczyłeś skrupulatnie go, że jeszcze pomyliłeś się o 1 dzień na swoją niekorzyść, a szef dał ci jeden dzień więcej) - Premii to dostałeś za dużo ( w pracy tylko narzekałeś lub załatwiałeś swoje problemy rodzinne z żoną lub mamą ) - o L4 nikt nie robił "zjeby" tylko beezszczelnie nie zgłaszałeś w odpowiednim czasie. - miałeś być dyspozycyjny ( a nie odbierałeś ani od szefa ani od kolezanki z pracy ktora pracuje 15 LAT!!!) - od Ciebie zawsze odbieraliśmy telefony - obecnie jeden z pracowników choruje 7 msc - a i "zjeby nie dostał" - a co do fajki, serka i kierowcy ( nigdy w robocie nie jadłeś i wydalałeś gazów???) - a co do kierowcy to chciałbyś mieć takie doświadczenie jak on ( naprawi wszystko od skuterów po telewizory) - i w pracy przeważnie myśli czego o tobie nie można powiedzieć Jeśli chodzi o firme to 38 LAT utrzymuje się na rynku ale na pewno nie przez takich pracowników jak TY!!!!!!! A jeśli chodzi o rotacje pracownikow to w kadej sie zmieniaja. Nie wszyscy sie nadaja do wszystkiego. NIE OBWINIAJ WSZYSTKICH ZA SWOJE PORAZKI ZYCIOWE ZACZNIJ OD SIEBIE STAN PRZED LUSTREM I POPATRZ GŁĘBOKO szef zły praca zła kierowca zły żona zła szefowa zła Pan od BHP zły I CO JESZCZE WYMYŚLISZ??? A pracowników takich z długim stażem i takich SUPER jest bardzo dużo ( spójrz na MOTORYZACJE) PRZESTAŃ PSUĆ KOMUŚ OPINIE SKORO TY SAM MASZ NIE NAJLEPSZĄ NAWET OD SWOICH BLISKCH

@Former

kłamstwa,oszczerstwa,popracuj nad ortografią

@GOCHA

Gosiu, Grzesiu macie tak wypaczone umysły, że nawet Wasz syn dał swojemu synowi na imię Rysio! A Panstwo Cetnarscy to kanalie i należy unikać pracy w tej pseudo firmie! Nie pozdrawiam Bez wyrazów szacunku

Czy w tej firmie dostaje się co miesiąc wydruk / kwit ZUS RMUA? Jak wyglądają sprawy socjalne ? Zapewnienie ochrony osobistej, ubrania z środki czystości. Jak sytuacja urlopowa

GOCHA

Chciałam się odnieść do opinii PANA PRACOWNIKA Ł. z dn. 13.11.2020. Opinia ta jest kłamstwem! Dla mnie też prościej zacząć od Twoich minusów: - za każdą sobotę dostałeś wolne w tygodniu ( w sb pracowałeś 5 godz. w tygodniu dostałeś 8 godz. wolnego) - urlopy brałeś kiedy chciałeś ( kwestia ustalenia z innymi pracownikami) - nie wiem kiedy poniżał cię szef skoro rzadko tam bywał ( chyba tylko wtedy gdy coś zawaliłeś albo czegoś nie dopilnowałeś) - jakie (usunięte przez administratora)z urlopem??? ( z tego co wiem to tak liczyłeś skrupulatnie go, że jeszcze pomyliłeś się o 1 dzień na swoją niekorzyść, a szef dał ci jeden dzień więcej) - Premii to dostałeś za dużo ( w pracy tylko narzekałeś lub załatwiałeś swoje problemy rodzinne z żoną lub mamą ) - o L4 nikt nie robił "zjeby" tylko beezszczelnie nie zgłaszałeś w odpowiednim czasie. - miałeś być dyspozycyjny ( a nie odbierałeś ani od szefa ani od kolezanki z pracy ktora pracuje 15 LAT!!!) - od Ciebie zawsze odbieraliśmy telefony - obecnie jeden z pracowników choruje 7 msc - a i "zjeby nie dostał" - a co do fajki, serka i kierowcy ( nigdy w robocie nie jadłeś i wydalałeś gazów???) - a co do kierowcy to chciałbyś mieć takie doświadczenie jak on ( naprawi wszystko od skuterów po telewizory) - i w pracy przeważnie myśli czego o tobie nie można powiedzieć Jeśli chodzi o firme to 38 LAT utrzymuje się na rynku ale na pewno nie przez takich pracowników jak TY!!!!!!! A jeśli chodzi o rotacje pracownikow to w kadej sie zmieniaja. Nie wszyscy sie nadaja do wszystkiego. NIE OBWINIAJ WSZYSTKICH ZA SWOJE PORAZKI ZYCIOWE ZACZNIJ OD SIEBIE STAN PRZED LUSTREM I POPATRZ GŁĘBOKO szef zły praca zła kierowca zły żona zła szefowa zła Pan od BHP zły I CO JESZCZE WYMYŚLISZ??? A pracowników takich z długim stażem i takich SUPER jest bardzo dużo ( spójrz na MOTORYZACJE) PRZESTAŃ PSUĆ KOMUŚ OPINIE SKORO TY SAM MASZ NIE NAJLEPSZĄ NAWET OD SWOICH BLISKCH

@GOCHA

Droga Pani zacznijmy od "STAN PRZED LUSTREM I POPATRZ GŁĘBOKO" czy jesteście z Panem szefem tacy uczciwi jak to Pani pisze. Kiedy dawaliście wolne za sobotę ? było wolne ale tylko na papierze, nie pamięta Pani jak przy dwóch kontrolach PIP na szybko były robione listy Pan szef i Pan od BHP szykowali dokumenty, a jak były zmieniane listy obecności po akcji z Andrzejem. I wy mówicie o uczciwości. Rotacja jest i to wielka z moich wiadomości wiem że dziwnym zbiegiem okoliczności szybko zmieniła się załoga w Jawiszowicach a ile zmian było w Czechowicach? nie jest to dziwne że ludzie odchodzą ?. Nie macie za grosz sumienia przyznać się do błędów. Nadal żyjecie i tkwicie w swoim świecie, otóż błąd. Jest tu ponad 60 opinii każda negatywa i co 60 osób się myli ? A może te 60 osób to ludzie co odeszli z tej firmy? Polecam zrobić naprawdę dobry rachunek sumienia

@Były

60 opini ,a 60osób to różnica,nie myl pojęć.

@Były

Drogi "BYŁY" mam w domu 2 duże lustra i często w nie patrze głęboko. Przynajmniej staram się być uczciwa bo chyba uczciwych na świecie nie ma. Natomiast mam odwagę w przeciwieństwie do innych pisać i wypowiadać się pod swoi imieniem, a nie jak "BYŁY" pod ukryciem, lub pseudonimem czyli anonimowo. Żyje trochę na tym świecie i też pracowałam w innych firmach, ale do głowy mi nie przyszło żeby anonimowo je krytykować i zsyłać na te firmy kontrole. Panie "BYŁY" jeśli chodzi o kontrole to trochę Pan źle szpiegował jeśli Pan twierdzi że szybko szykowaliśmy dokumenty. Musieliśmy szykować ponieważ jest to naszym obowiązkiem. a dokumenty leżą u księgowej i pana od BHP i trzeba je było przynieść do firmy na ową kontrolę. Jeśli chodzi o akcje z Andrzejem znów coś pan źle usłyszał o listach obecności bo nie mogliśmy zmienić list skoro pan Andrzej je fotografował. Ale dzięki pana wypowiedzią sam się pan przyznaje do swojej uczciwości?? Czy pana obowiązkiem w pracy było szpiegowanie szefa i szukanie "haka na niego"?Z mojej obserwacji wynika że strasznie chce pan szefowi i tej firmie "dowalić" skąd tyle u pana nienawiści i złości?? To że w Jawiszowicach tak szybko zmieniła się załoga to też Pana "BYŁEGO" zasługa. Chyba pan wie co to jest ZMOWA, a kłamstwo powtarzane sto krotnie staje się prawdą. Przez 38 lat 60 opinii a nie 60 osób to wcale nie wiele inne firmy mają więcej. Polecam w nowej pracy aby pan "BYŁY" zajął się solidnie i rzetelnie swoimi obowiązkami. Będzie panu dużo łatwiej w życiu jeśli odpuści pan szpiegowanie i intrygi wobec pracodawcy.

Refleksja
@GOCHA

Widzę kierownictwo w formie. Wypieranie się nieprawidłowości oraz oskarżanie i oczernianie byłych pracowników. Wiem, to pewnie bardzo boli gdy byli pracownicy mają możliwość opisać swoje doświadczenia z Panem C. oraz jego szanowną, zawsze wygadana małżonką. Zapewnienia o wolnym wybieranym w zamian za przepracowane soboty pozostawię z odpowiednią minką :-) Nie boje się założyć, że każdy z Państwa pracowników ma lepiej w nowej pracy. Czy komuś można polecić pracę u Państwa? W mojej opinii tylko desperatowi, a i taki szybko odejdzie.

Byly
@Refleksja

Niestety właściciele tej firmy nie widzę swoich błędów swojego zachowania widzą natomiast tylko to że każdy pracownik jest zły, że pracownicy odchodzą bo są w zmowie. Odchodzą bo kto chce pracować za pieniądze pod stołem bez wynagrodzenia za dni dodatkowe typu soboty, niedziele handlowe bądź też za brak wolnego za te dni. Nie wspominając co do uczciwości prowadzenia list obecności kart urlopowych.

były
@GOCHA

jak na taką "WILLE" to roche mało ma Pani luster by dostrzeć swoje i męża wady !!!

Karol

@mati a o co mieli pretensje ?

@Karol

O co ma pretensje, poczytaj komentarze, wyciągnij wnioski. A krótko mówiąc o wszystko co tylko się da

Mati

A ja pracowałem tu krótko. Nie wytrzymalem wiecznych pretensji pracodawcy. Ma duże wymagania i rzeczywiscie szacunek do pracownika tutaj nie istnieje. Zmieniłem pracę i jest o niebo lepiej.

@Mati

Troche wiecej odpornosci psychicznej i bedzie dobrze. Ciekawe czy wszedzie jest tak idealnie.

Tomasz529

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jeżeli ktoś nie ma potrzeby chodzić do tego serwisu z częściami to niech go omija długim łukiem bardzo fałszywy właściciel oraz jego sprzedawcy zakupiony u nich w sklepie motor po 35km przejechanych motor nie nadaję się do dalszej jazdy uszkodzony zbiornik paliwa owiewki okazały się popękane czujnik boczne nóżki mija się z nią plastiki topią się od rury wydechowej 2 żarówki ledowe już się spaliły więc oddaliśmy go na reklamację tam spędził około 1 miesiąca po czym w końcu wrócił okazało się że tylko został wymieniony zbiornik paliwa nie na taki sam kolor jak w orginale plastiki zostały posklejane i polakierowane nie umiejętnie lakiernik albo miał ze 2 promile albo 6lat czujnik w bocznej stópki nie został wymieniony ani naprawiony nadal da się moto odpalić na stojącej stópce wrócił porysowany obity cała rama zostało porysowana meli do wymiany plastiki zbiornik paliwa a licznik zwiększył się o 10km po co komu jazda próbna jak to nie był robiony silnik pojechał do serwisy był cały bak paliwa zalane około za 70zł wrócił na rezerwie może miał 1 litr również kupując u nich części trzeba się dobrze zastanowić bo sprzedają te części gorsze niż na allegro a serwis który prowadzą u siebie to jest epoka kamienia łupanego ta sprawa trawi do reportażu w telewizji oraz do sądu ponieważ nowy motor produkcji zipp xt 125ccm kosztował nas 8 tysięcy zł i to nie jest pierwsza akcja z tym o to serwisem sklep firmy telemot. pozdrawiam

@Tomasz529

Nie pisze Pan drogi Panie prawdy,a na dodatek stawia poważne zarzuty,które są bezpodstawne i obraźliwe. Nawet w sieci,która wydaje się Panu anonimowa nie wolno kłamać i obrażać innych. Treść Pana wpisu przekazuję do kancelarii adwokackiej.

@Ryszard

Drogi Panie (usunięte przez administratora). Byłem Pana pracownikiem i na moje szczęście zwolniłem sie już dawno temu. Do wypowiedzi poprzednika dodałbym jeszcze Pańską arogancję , bezczelność, poniżanie pracowników, okradanie ich z pieniędzy, wycieczek itp profitów, obrażanie ich, ogólnie traktowanie jak śmieci, nie mówię już o tym, że część wypłaty dawana jest pod stołem(mam nadzieję ze skarbówka się za Pana weźmie. Pozdrawiam uprzejmie z Czechowic

@były pracownik

Niestety nie pisze Pan prawdy "były pracowniku"(Andrzej).Proszę jeszcze napisać jak w czasie pracy latał Pan po tanie piwo,które rzucili w sąsiednim markecie,żeby Panu nie brakło.Nie zwolnił się Pan tylko skończyła się Panu umowa.Proszę również napisać ile pieniędzy(usunięte przez administratora)

Były z telemotu
@Ryszard

Byłem przed Andrzejem. I nie wyludzil tylko z tego co wiem to wygrał w sądzie:)

@Były z telemotu

Słaba wiedza,wyłudził.

SLAVO
@Były z telemotu

Czyli jak wygrał w sądzie są jakieś nielegalne / nie prawne działania w firmie ?

@SLAVO

Cała ta firma to nielegal, jest ogłoszenie zatrudnij się i sprawdź

@Marlys

To co powiedzić o tych,którzy w tej firmie pracują po klikanaście lat?Jacyś nienormalni,czy co?Ciekawe.

@Były

Nie wiem o jakich pracownikach mówisz co pracują kilkanaście lat, byłem tam na dniach i nie ma nikogo kogo bym znał, tam rotacja pracowników jest duża , a to świadczy o jednym.

Kolejne kłamstwo,można sprawdzić.

Pracujący u konkurencji
@Były

To proszę powiedzieć kto ZOSTAŁ z pracowników nie mówimy o nowych ....

Customer
@Pracujący u konkurencji

Nikt ! Same nowe twarze, Jestem ciekaw jak długo będą pracować, za najniższy ZUS, w soboty bez wolnego

@Customer

Prosze sobie dokladnie sprawdzic bo z tego ci widze 8 pracownik jest tych samych wiekszosc z nich od paru a nawet 10 lat

@Były

Wystarczy pracować i robić swoje

Czy można liczyć w Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot na prywatną opiekę medyczną?

Były

Jak takową opiekę zapłacisz sobie sam z własnych pieniędzy to będziesz miał prywatną.

Refleksja

Tak czytam te opinie i widzę, że od czasu mojej pracy tam nic się nie zmieniło. Darmowe soboty widzę dalej obowiązują? niewybredne słownictwo właściciela również? Nawet ten zabawny kierowca ze swoją wyjątkową kulturą osobistą się przewinął :-) Z czegoś ta rotacja załogi musi wynikać. Tutaj nie ma się co obrażać na byłych pracowników dzielących się doświadczeniem, ale może warto zmienić coś w sobie i podejściu do załogi? Zamiast grozić i poruszać osobiste sprawy ( zachowanie poniżej poziomu) trzeba sobie uświadomić, że pracodawca to nie jest dzisiaj pan i władca oraz poza prawami ma również obowiązki. Zastanawiam się w jaki sposób tego rodzaju firmy mogą funkcjonować w dzisiejszym świecie bez żadnych konsekwencji.

Rafał
@Refleksja

Jak dawno pracowałeś w firmie Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot? Uważasz, że od Twojego odejścia niewiele się zmieniło, dlatego też może napiszesz, jak praca wyglądała za czasów kiedy Ty tam pracowałeś? Będzie mi miło dowiedzieć się czegoś od Ciebie.

@Rafał

No niestety nic się nie zmieniło, nadal bezprawie. Nawet to co jest teraz standardem czyli wynagrodzenia na konto tu dostajesz do ręki tak łatwiej oszukać na kasie, brak kwitków, brak dni wolnych za dodatkowe dni pracy czyli soboty. Pan szef tłumaczy to sobie że sobota 5h czyli zrób dwie a jena masz wolną bo wyjdzie 8h jak zwykła dniówka. Nie wspominając już o sprawach socjalnych czy BHP

stary i na szczęście byly

Wszystko co piszą inni to święta prawda

Brak szacunku dla pracownika.Szef arogancki i mało przyjazny.Nabawiłem się nerwicy. Płaci najniższą krajową i reszta pod stołem Pracujesz dwie soboty za free za które nie ma wybicia w tygodniu.

Maciek

a kiedy pracowałeś w tej firmie może coś się zmieniło...?

Były z telem
@Maciek

Czyli się nic nie zmieniło na przestrzeni lat, pracował kilka lat temu. Pracujesz w soboty za darmo bez wolnego, kasa pod stołem .

Były

Z tego co wiem to kasę za te soboty brałeś. A może napisałbyś jak długo w tej firmie pracowałeś,co konkretnie robiłeś,na ile opanowałeś wiedzę o produktach,jakie miałeś wyniki sprzedażowe?

@Były

Myślisz się ten pracodawca nie płaci za soboty, nie daje dnia wolnego w zamian. Wyzysk i raz jeszcze wyzysk, do tego, arogancki, wyśmiewczy

Kupujący
@Były

Nie ważne jakie mail byś wyniki czy wiedzę dla tego pracodawcy i tak byłbyś nikim, każdego traktował poniżej krytyki i zasad

I znowu kłamstwo.

@Marlys

Szkoda czasu na wasze tutaj kłamstwa.Dużo pisać mało robić.

Byly

Prawda w oczy kole

zCzechowic
@Były

Nigdy w tej firmie nie miałem wolengo za sobotę, ani dodatku do wypłaty.Pan Pracodawca wprowadził swoje prawo 2 soboty pracujesz za darmo, dwie masz wolne. Gdzie tu kłamstwo Panie Pracodawco. Listy obecności to fikcja.

ŁOK
@Były

Ryszardzie mój były pracodawco nie wysilaj się bo to żałosne. Przecież widać że to pan się wdał w dyskusję. Prawda w oczy kole i tyle , Nigdy nie było płacone za soboty i nie było opcji wybicia za te dwie soboty, ..Już trochę nie pracuję w Telemocie ale mam informację że dalej się nic nie zmieniło i ciągnie się to już lata i cały czas bez zmian.

Dawny
@ŁOK

Czytałem wszystkie opinie i jako były pracownik z przed wielu lat potwierdzę te wszystkie komentarze, dodajmy do tego jeszcze brak kart urlopowych, brak planów urlopowych, brak podstaw. Social leży i kwiczy Widzę że od lat od długich lat nic się nie zmieniło. List obecności nadal widzę nie ma a jak już jest to podana tak tylko by zgadzał się bilans godzin nie mający nic wspólnego z realiami. Widać że prawda Pana boli Panie Ryszardzie. Lata mijają a tu nadal bezprawie

Kalinn
@Były

Ryszardzie przykro mi ale ludzi tu piszą samą prawdę. Na noc twoje komentarze

@ŁOK

A mnie doszły słuchy że chciałeś wracać jak ci kariera w me nie wyszła.

@mo

Ktoś tu jest w błędzie, radzi sobie bardzo dobrze w ME , tak jak inni radzą sobie w konkurencji, gdzie szacunek dla pracownika, prawo to rzecz święta

Former

Tak Ryszardzie Ty wiesz naj lepiej. Każdy kto odszedł twojej firmy, w nowej ma się dużo lepiej jak i finansowo tak i socjalnie

Wiecie czy w F.H.U.- TELEMOT szukają chętnych na staż?

LO

Ten pracodawca czeka na "wyzysk nowego" pracownika

PiTeR
@LO

w ogłoszeniu "niby" dobra wypłata a faktycznie najniższa krajowa oficjalnie do ręki nie płaci na konto a reszta do "ręki pod stołem" skarbówka powinna już dawno skontrolować tego pracodawcę - tym bardziej że to trwa LATA !!!!

@PiTeR

A możesz opisać prace jak wygląda atmosfera, kasa itp bo jest ogłoszenie i nie wiem czy składać

Rafał
@Marcin

Możesz napisać na jakie stanowisko to ogłoszenie, bo nie znalazłem żadnych rekrutacji w sieci. Jeśli byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej dodaj, czy warunki zatrudnienia są w rzeczywistości atrakcyjne i warto aplikować?

Michal
@Rafał

Stanowisko DORADCA ale ogłoszenie w innym mieście niż wystawiają ogłoszenie ... Niby ładnie ale realia inne niż w ogłoszeniu.

@PiTeR

A zapłaciłeś podatek od tego co wziąłeś "do ręki pod stołem"?Przecież to twój dochód ?

Dariisz
@Były

Panie R. a Pan płacił podatek od tych co płacił Pan (usunięte przez administratora)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot?

Dlugi

Awans? chyba raczej degradacja. Wyzysk i pogarda. Inaczej się umawia na kasę a inaczej jest w rzeczywistości.

@Dlugi

Kłamstwo.Panie Dlugi,to,że pracodawca wymaga,to wg Pana "wyzysk i pogarda".Jakim tchórzem trzeba być,żeby tak o kimś piasć??!!!

Dlugi
@Były

Jak byś słyszał jak ten człowiek zwraca się do pracowników, pracownicy zmienił byś zdanie. Jak pracodawca może kogoś wyzywac od (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora) innych wulgarnych epitetów. Twój komentarz mówi jedno Panie pracodawco prawda w oczy kole . W Czechowicach Nie wyzywał pracownicy, czy pracowników, nie poniżał, nie obrażał nazywając złodziejami, itp.

Zgadzam się w 100 procentach w opinii że tutaj pracownik nie ma poszanowania. Najgorszy zakład w jakim pracowałem. Soboty pracujesz za darmo Wypłata tylko ładnie wygląda w ogłoszeniu. Rzeczywistość jest inna dostajesz najniższą krajową i trochę dopłaca pod tzw stołem. Wymagania wielkie i choćbyś nie wiem jak się starał to i tak jesteś niedoceniony.

Czy F.H.U.- TELEMOT narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Były z telemotu

Oficjalnie oczywiście, że nie. Natomiast weź pod uwagę, że dwóch pracowników nie jest w stanie wziąć w tym samym terminie

Byky z telemotu

Narzuca, wysyła na urlop tłumacząc się spadkiem sprzedaży, tak było za moich czasów w Czechowicach

Czecho

Narzuca, dodatkowo nie masz wolnego za soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot - Jawiszowice

• Jak się pracuje w Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot?

Zobacz opinie na temat firmy Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot?

Cetnarski Ryszard Firma Handlowo Usługowa Telemot
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Osiedle Paderewskiego 18
    32-626 Jawiszowice
  • NIP: 6520006271 REGON: 270190451

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042