TV SAT Satfans Centrum Cyfra+

Ostrów wielkopolski

Opinie o TV SAT Satfans Centrum Cyfra+

ZNIESMACZONA

TRAGEDIA! NIE MOŻNA SIĘ DOPROSIĆ SERWISU. PANOWIE OBIECUJĄ GRUSZKI NA WIERZBIE. MAJĄ 48 GODZ NA PRZYJAZD, A BYŁAM BEZ TELEWIZJI PRZEZ PONAD TYDZIEŃ, DOPÓKI NIE ZAMÓWIŁAM INNYCH FACHOWCÓW. MOŻE I DOBRZE BO PO CO DAWAĆ ZAROBIĆ TAKIM KRĘTACZOM. PANOWIE JEDNAK NIE WIEDZĄ, ŻE SAMI STRZELAJĄ SOBIE W KOLANA, BO NAJLEPSZĄ REKLAMĄ JEST POCZTA PANTOFLOWA, A Z TEGO CO WIDZĘ ZA DOBRZE SIĘ O NICH NIE MÓWI. NIE MOŻNA DOPROSIĆ SIĘ TEL DO KIEROWNIKA. PAN KTÓRY OBSŁUGUJE BARDZO SIĘ MĄDRZY I WYŚMIEWA TO CO PROPONUJĄ W INNYCH PUNKTACH, PO CZYM PRZYZNAJE ŻE "JEDNAK TAKA PROMOCJA ISTNIEJE". TRAFILIŚMY TAM, DLATEGO ŻE CHCIELIŚMY RAZEM Z NARZECZONYM WYBRAĆ PAKIET, A TYLKO TAM TAK DŁUGO JEST OTWARTE. TERAZ BARDZO ŻAŁUJEMY BO TRZEBA BYŁO PODPISAĆ UMOWĘ W KOMPUTRONIKU. I NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO ŻE PAN NIE ZAZNACZYŁ NAM PAKIETU KTÓRY CHCIELIŚMY I TERAZ TO MY PŁACIMY ZA JEGO BŁĘDY - ROZMOWA NIE BYŁA NAGRYWANA WIĘC NIKT NIE JEST JEJ W STANIE ZWERYFIKOWAĆ .... :/ PORAŻKA

klient

w tej chwili firma przeniosła się do galeria ostrovia na ulicę kaliska 120 w Ostrowie wielkopolskim, a pracownicy nadal zmieniają się jak w kalejdoskopie. Potwierdzam większość opinii wypisanych powyżej..

Niezadowolona

Zack - 2012-02-19 01:21:44 CO tu dużo mówić.Naciągacze... jeżdżą po domach i wciskają umowy jak takie sępy. Najlepszym z nich wszystkich jest taki mały grubawy gremlin. Wszystko pięknie ładnie do momentu podpisania umowy. Potem wymiana wadliwego kabla euro to mordęga. Pierdykłem ten kabel na ladę i kupiłem nowy. BeznadziejaByłam tam kiedyś porozmawiać o swojej umowie. Jeśli tak samo obsługuje klientów jak krzyczy przy mnie na pracowników to dziękuję za taką obsługę. Po tym incydencie nie chciałam nawet z nim rozmawiać. Trochę kultury. A na infolinii też można wiele załatwić więc po co się z chamstwem męczyć?

gremlin

jeśli pracujesz jak piszesz to ja nie dałbym Tobie nawet 100 zł

Tajemniczy Klient

JAkie DObre ZArobki? JEśli odPOWIADA cI PRaca ZA 800zł to Tak, ale nA WiĘcej NieLICZ - CaŁA ReszTa tO FikcJA

Zack

Zostaw opinię o TV SAT Satfans Centrum Cyfra+ - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TV SAT Satfans Centrum Cyfra+