Opinie o Anna Małecka TV Sat Satfans w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Małecka TV Sat Satfans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anna Małecka TV Sat Satfans o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Małecka TV Sat Satfans w Ostrów Wielkopolski

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

12.04.2023 04:04

Były pracownikikona wywiad

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, chciałabym opowiedzieć o moim doświadczeniu i ostrzec innych.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Były pracownikikona wywiad

Pracowałam na stanowisku doradcy klienta. Do moich obowiązków należało: obsługa nowych klientów, zajmowanie się zwrotami i serwisowaniem dekoderów, podpisywanie umów, przygotowywanie raportów, obsługa klientów po sprzedażowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były pracownikikona wywiad

Nie miałam możliwości pracy zdalnej, wynikało to z braku zgody szefa.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Były pracownikikona wywiad

Atmosfera wywoływana przez szefa, który dopuszczał się krzyków, poniżania, narzekał na moją pracę, mimo że wypełniałam należycie wszystkie obowiązki. Podobne zachowania były też w stosunku do innych pracowników, co nie podobało mi się. Dodatkowym powodem był fakt, że rozliczenia po zakończonym stosunku pracy trwają do kilku miesięcy .

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Były pracownikikona wywiad

Podstawa + premia od wyrobionych planów. Premia była wypłacana przez Canal+. W innym wypadku moglibyśmy się pożegnać z pieniędzmi.

Były pracownikikona wywiad

Jeśli ktoś nie chce skończyć u psychiatry, to z całego serca odradzam pracę w tej firmie. Nie ma też jasności i informacji wcześniejszej, dlaczego następują potrącenia z wypłaty. Cały czas jest wszystko na bieżąco sprawdzane przez szefostwo w kwestiach finansowych i dokumentach, a na koniec i tak są braki.

Były pracownikikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju, według szefa moja praca była zawsze nie dość dobra. Nawet, jeśli były wyrabiane plany sprzedażowe, to według szefa wyniki były złe. Nigdy nie otrzymałam pochwały, tak samo mój zespół.

Były pracownikikona wywiad

Szkolenia były organizowane przez operatora Canal+. Odbywały się średnio co dwa miesiące. Dotyczyły ofert, jakości obsługi klienta, sprzedaży.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Były pracownikikona wywiad

Atmosfera jest nie do wytrzymania z powodu zachowania "szefa". W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników.

Były pracownikikona wywiad

Na początku jest "szopka" - odegranie dobrego pracodawcy, później już jest tylko gorzej.

Były pracownikikona wywiad

Człowiek, który nazywa się "szefem"(choć prawnie nie pełni takiej funkcji, jest partnerem szefowej) nie powinien zarządzać ludźmi. Brak kompetencji ,kultury osobistej ,chamstwo ,przeświadczenie, że jest najlepszy, a inni są nikim. Brak też ingerencji szefowej w tę sytuację. Szefowa uważa, że jest to normalne zachowanie, wszyscy wiemy jaki jest szef, szybko denerwuje się i to nic takiego, pracownicy powinni to akceptować.

Kuka Nowy wpis

Widac ze to prawda o tej firmie. Bo w koło dawane przez nich ogłoszenia o prace na olx o czymś świadczą.

Były kandydat Nowy wpis
@Kuka

To prawda .Dopóki ludzie nie będą mieli odwagi przeciwstawić się temu co się tam dzieje ,nikt nic z tym nie zrobi .Tylko słabi ludzie mówią za plecami ,a w rzeczywistości kiwają głową, że jest ok.

AntyGremlin

Wszystkie negatywne opinie są niestety prawda, wcześniej wspomniany gruby gremlin cwaniakuje się na każdym kroku, krzyczy na pracowników przy tym używając wulgaryzmów. Jednym słowem (usunięte przez administratora)dostałby listwę to by się nauczył.

Alicja
@AntyGremlin

Skoro pojawiają się wulgaryzmy, to czemu nikt z pracowników nie zgłosi tego do pipu np?

AntyGremlin2
@Alicja

A skąd wiesz że nie nikt nie zgłasza? Owszem zgłasza ;)

Tomasz Nowy wpis
@AntyGremlin2

I co nic z tego nie wynika? Trochę czasu minęło, więc może jest jakaś poprawa w tej kwestii. No, chyba że dalej zgłaszacie, bo nic się nie zmienia?

Katarzyna

Mnie zastanawia szczerze tylko jedno - jak firmy z takimi opiniami ciągnących się już od lat o wyzysku na pracownikach itp., dalej sobie normalnie funkcjonują? Co to za czary, że z taką opinią na luzie można dalej działać i zarabiać? xd

@Katarzyna

Pytanie czy pracownicy piszą prawdę, skoro ktoś istnieje i zarabia to znaczy ,że to pracownik jest zły. W tych czasach ludzie chcą zarabiać, a nie pracować .

Katarzyna

Właściwie to masz rację, no to pytanie jak to zweryfikować, kto serio prawdę pisze? Tu na forum chyba nie jest to możliwe w 100%?

Shrek

Od ustalania prawdy są odpowiednie instytucje Państwowe. Podejrzewam, że 99% ludzi machnie ręką na niewypłacone wynagrodzenie poza 1% który doprowadzi sprawę do końca nawet na drodze sądowej.

@Shrek

Tylko, żeby jeszcze udało się ją pomyślnie doprowadzić do tego końca. Ale tak jak mówisz machają ręką i widocznie stąd ten cały efekt.

@Shrek

Hmm wiesz ,w takiej pracy podpisujesz ,że odpowiadasz za sprzęt i inne rzeczy które są w Twoim posiadaniu ,jeśli masz braki przy inwentaryzacji że swojej winy to dlaczego ktoś ma za Ciebie to płacić? Kij ma zawsze dwa końce.

@Katarzyna

No nie można. Podejrzewam ,że trolluja Ci którzy nie dostali pieniędzy zgodnie z podpisanymi regulaminami. To nie praca przy kwiatkach ....

@Katarzyna

Może przez niewypłacanie wynagrodzeń nadal funkcjonują, nie pomyślałaś? :)

JAN KOWALSKI

Zależy kto przeprowadza inwentaryzacje :)

JAN KOWALSKI

O kurczę, w regulaminie mają napisane niewypłacanie wynagrodzeń? To raczej nielegalne ;) Tak samo jak uważasz, że wynagrodzenie może wejść za jakieś koszty w związku z regulaminem. Najpierw wypłacić pracownikom zaległe wypłaty (nie mówię już o odsetkach), a potem wysłać koszty do pokrycia. Jedno nie wchodzi w drugie. To tak tylko czysto teoretycznie :)

@JAN KOWALSKI

Możliwe, ale to jest na tyle nie etyczne, że w głowie mi się nie mieści, przez to niestety nie umiem zaakceptować tego typu zagrywek. ;) Mam nadzieję, że Ty czegoś takiego nie pochwalasz? ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Anna Małecka TV Sat Satfans? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamila

Drodzy Państwo, którzy tutaj piszą takie rzeczy... Przykre jest to, że osoby, które uczciwie zarabiają i dają prace innym są tak zniesławiani. Pracuje od dwóch lat w tej firmie i nigdy nie było tak, że nie dostałam pensji na czas. Mało tego dostaje również benfity od szefostwa. Jeśli potrzebuje wolnego to dostaje. Uczciwie i sumiennie pracuje i jestem uczciwie traktowana. Każdy kto u Nas pracuje dostaje umowę, więc ma wypłacaną pensje. Proszę zauważyć, że w tej firmie pracuje się ze sprzętem za który jest odpowiedzialny pracownik (ma to w umowie, co za ile) oraz z dokumentami, które muszą być należycie wypełniane, jeśli nie to firma otrzymuje noty od CANAL+. To CANAL+ egzekwuje od agenta kwestie braku sprzętu, czy niedopełniania obowiązków w kwestii dokumentacji. Kto za to ma zapłacić? Może szefowa? Ja przez dwa lata swojej pracy dostałam tylko jedną notę na 120zł z mojej winy, ale trzeba umieć spojrzeć prawdzie w oczy. W kwestii braku kontaktu, proszę Państwa.... Chyba każdy ma czas wolny ? To, że się prowadzi działalność nie oznacza, że będzie się odbierać telefony cały dzień. Nigdy nie było tak, żeby ktoś nie dał mi jakiegoś feedbacku, chociaż czasami należy zaczekać na odpowiedź. Przychodzą do Nas do pracy różne osoby, które potrafią się zareklamować, a później ich wiedza i postawa pozostawia wiele do życzenia, ale to chyba już kwestia wychowania. Szkoda, że te osoby które to piszą nie mają cywilnej odwagi napisać chociaż swojego imienia, ale wiadomo jak się o takich osobach mówi :)

Obecny pracownik

Wszystko co zostało tutaj napisane to kompletna bzdura .Dam radę tym którzy piszą te głupoty. Znajdźcie taką pracę gdzie płacą za siedzenie i nie biorą odpowiedzialności za nic .Jak ktoś się do czegoś nie nadaje to z pustego nawet Salomon nie naleje. Wynagrodzenie jest na czas ,co do wyzysku ? Jeśli ktoś nazywa wyzyskiem normalne obowiązki w pracy to znaczy ,że jest z nim coś nie tak .

sekretarka ogra

Co tu dużo mówić. Wystarczy przeczytać poszczególne opinie poprzedników. Szkoda impulsów.

@sekretarka ogra

Ale wiesz, czasami warto dorzucić coś od siebie, bo na pewno masz jakieś doświadczenie lub pogląd, który nie jest zgodny z tym jak to jest u poprzedników. ;) Może się skusisz?

Wyzysk nic po za tym, wypłacanie nie pełnego wynagrodzenia, brak kontaktu z szefową, gruby gremlin brak kultury szkoda gadać na typa

Katarzyna

Gruby gremlin? To jest ksywka czy gość serio tak ma na nazwisko?xd

Mario

Byłem klientem ale pan bardzo wulgarny potrzebowałem tylko informacji ale pan stwierdził że tak się nie da nawet nie zobaczył zdięć i ani filmu jaki nagrałem że względu na komunikaty. Myśli że jest najlepszy i bez niego nie damy sobie rady ???????? Gościu a więć pojadę gdzie indziej a ty klep bieda i zbieraj negatywy Pozdrawiam

Brak

Najgorszy pracodawca w mojej karierze. Bardzo dziwne zachowania ze strony Pana Gremlina Który obrażał się na nas bez wyraźnej przyczyny, brak szkoleń, beznadziejna komunikacja z przełożonymi, brak jakiegokolwiek wsparcia. Na koniec zostałem potraktowany jak (usunięte przez administratora) nawet inwentaryzacja została przeprowadzona pod moją nieobecność.

Niestety wszystko ładnie było tylko na rozmowie. Obiecano wysoką wypłatę a później najniższa krajowa. Nie ma co wierzyć na słowo. Wszystko na ostatnią chwilę, nieterminowe wypłaty. Po zakończeniu współpracy brak rozliczenia, nie wypłacenia całego wynagrodzenia. Brak kontaktu z właścicielami. (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Iwo

Trudno jest znaleźć jakąś ofertę pracy w firmie. Czy w ogóle potrzebujecie kogoś do pracy?

ex pracownik

pracowalam dla nich przez chwile - MASAKRA !!!!!! tak oszukuja na kasie ze szok !!! NIGDY NIE UFAJCIE NA SLOWO , nie wspomne o tym ze firma zarzadzaja niekompetentni ludzie ....

ZNIESMACZONA

TRAGEDIA! NIE MOŻNA SIĘ DOPROSIĆ SERWISU. PANOWIE OBIECUJĄ GRUSZKI NA WIERZBIE. MAJĄ 48 GODZ NA PRZYJAZD, A BYŁAM BEZ TELEWIZJI PRZEZ PONAD TYDZIEŃ, DOPÓKI NIE ZAMÓWIŁAM INNYCH FACHOWCÓW. MOŻE I DOBRZE BO PO CO DAWAĆ ZAROBIĆ TAKIM KRĘTACZOM. PANOWIE JEDNAK NIE WIEDZĄ, ŻE SAMI STRZELAJĄ SOBIE W KOLANA, BO NAJLEPSZĄ REKLAMĄ JEST POCZTA PANTOFLOWA, A Z TEGO CO WIDZĘ ZA DOBRZE SIĘ O NICH NIE MÓWI. NIE MOŻNA DOPROSIĆ SIĘ TEL DO KIEROWNIKA. PAN KTÓRY OBSŁUGUJE BARDZO SIĘ MĄDRZY I WYŚMIEWA TO CO PROPONUJĄ W INNYCH PUNKTACH, PO CZYM PRZYZNAJE ŻE "JEDNAK TAKA PROMOCJA ISTNIEJE". TRAFILIŚMY TAM, DLATEGO ŻE CHCIELIŚMY RAZEM Z NARZECZONYM WYBRAĆ PAKIET, A TYLKO TAM TAK DŁUGO JEST OTWARTE. TERAZ BARDZO ŻAŁUJEMY BO TRZEBA BYŁO PODPISAĆ UMOWĘ W KOMPUTRONIKU. I NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO ŻE PAN NIE ZAZNACZYŁ NAM PAKIETU KTÓRY CHCIELIŚMY I TERAZ TO MY PŁACIMY ZA JEGO BŁĘDY - ROZMOWA NIE BYŁA NAGRYWANA WIĘC NIKT NIE JEST JEJ W STANIE ZWERYFIKOWAĆ .... :/ PORAŻKA

klient

w tej chwili firma przeniosła się do galeria ostrovia na ulicę kaliska 120 w Ostrowie wielkopolskim, a pracownicy nadal zmieniają się jak w kalejdoskopie. Potwierdzam większość opinii wypisanych powyżej..

Niezadowolona

Zack - 2012-02-19 01:21:44 CO tu dużo mówić.Naciągacze... jeżdżą po domach i wciskają umowy jak takie sępy. Najlepszym z nich wszystkich jest taki mały grubawy gremlin. Wszystko pięknie ładnie do momentu podpisania umowy. Potem wymiana wadliwego kabla euro to mordęga. Pierdykłem ten kabel na ladę i kupiłem nowy. BeznadziejaByłam tam kiedyś porozmawiać o swojej umowie. Jeśli tak samo obsługuje klientów jak krzyczy przy mnie na pracowników to dziękuję za taką obsługę. Po tym incydencie nie chciałam nawet z nim rozmawiać. Trochę kultury. A na infolinii też można wiele załatwić więc po co się z chamstwem męczyć?

gremlin

jeśli pracujesz jak piszesz to ja nie dałbym Tobie nawet 100 zł

Tajemniczy Klient

JAkie DObre ZArobki? JEśli odPOWIADA cI PRaca ZA 800zł to Tak, ale nA WiĘcej NieLICZ - CaŁA ReszTa tO FikcJA

Zack

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Małecka TV Sat Satfans - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Anna Małecka TV Sat Satfans?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Małecka TV Sat Satfans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Małecka TV Sat Satfans?

Anna Małecka TV Sat Satfans
  • Kaliska 120