Opinie o Marzena Piątkowska Modena w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marzena Piątkowska Modena. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marzena Piątkowska Modena o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Piątkowska Modena w Aleksandrów Łódzki

milena002_90@o2.pl

Towar bardzo dobrej jakości, dobre fasony, najważniejsze że także na size++ tylko tu kupie na tzw.oko i nie zawiodę się napewno. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do towaru, ani też do obsługi klienta. Jakość produktów nie podlega dyskusji - jestem zawsze zadowolona z produktów. Pozdrawiam

Michaska.458@o2.pl

Nie mam żadnych zastrzeżeń do sklepu, towar bardzo ładny. Napewno jeszcze skorzystam. To już moje kolejne zakupy w tym sklepie, zawsze udane:)))))

Natalia Łódz

Super sklep , odzież bardzo fajna , kupiłam tam koszule i jestem z niej zadowolona . Polecam super miejsce na zakupy

Andzela Lodz

Niesamowita obsługa przez 24h przemiła szefowa !! duży wybór towaru ostatnio wprowadzili linię Wloska w konkurencyjnych cenach Polecam!!

Praktykant

Nie warto.

Nie polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tymasik Elżbieta

Wszystko idealnie, spodnie pasują, dobre wymiary, wygodne, dobrze wyglądają. Bardzo profesjonalna obsługa klienta i godna polecenia postawa sklepu. Na pewno wrócę, bo z każdego zakupu jestem zadowolony. Ubrania, które kupiłem dla siebie, noszą się rewelacyjnie. Polecam znajomym. :-) Elżbieta

Ania Łask
@Tymasik Elżbieta

to prawda pełna gama odzieży ,rozmiarówka taka jaka w rzeczywistości powinna być..jakosc odzieży super ! sklep godny polecenia!

Maria Łódz

Bardzo dobrej jakości produkty. Jestem bardzo zadowolona z ceny i jakości. Maria Łódz Polecam zakupy

Arleta Aleksandrów ł

To moje 3 zakupy w tym sklepie, profesjonalna obsługa,świetny towar . Kurtka dobrej jakości rozmiar m ok , lekka i ciepła polecam Lubię atmosferę w Marzena Piątkowska Modena za: duża gama odzieży dobrej jakości

Mirosława Łódz

Lubię atmosferę w Marzena Piątkowska Modena za: jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie szybko sprawnie bez problemów towar pierwsza klasa polecam jak najbardziej wszystkim niezdecydowanym , odzież różnorodna i jakościowo bardzo dobra , obsługa świetna , Polecam Mirosława Łódź

Agnieszka

Bardzo fajny sklep , polecam zakupy . Jestem mega zadowolona z zakupów .Polecam

Nikola Aleksandrów ł

zakupy udane , zadowolona z obsługi .Polecam sklep Modena Lubię atmosferę w Marzena Piątkowska Modena za: miła obsługa

Jakie możesz wymienić zalety firmy Marzena Piątkowska Modena w mieście Aleksandrów Łódzki jako pracodawcy? Dodaj opinię i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

Asia

Pracowałam dwa lata Pani Marzena jako pracodawca jest rzetelna..mila atmosfera..warunki pracy do uzgodnienia..wyplata na czas..co najważniejsze to przychylna w każdej trudnej sytuacji dla pracownika...supet babka!potrafi szanować pracownika! polecam.

Magda Aleksandrów Łódzki

Polecam sklep Modena , miła obsługa , atrakcyjne ceny Jestem zadowolona z zakupów .Magda.

Joasia Łódź

niesamowita miła obsługa sama szefowa Pani Marzena hurtowni dobiera stylistykę ubioru dla każdej klientki indywidualnie .Polecam oby wiecej takich sklepów i tak przyjemnej obslugi oraz zadowolenia z zakupów. Lubię atmosferę w Marzena Piątkowska Modena za: bardzo mila obsluga ,ceny negocjacyjne kupić można w detalu za cenę w hurcie

Daria

Państwa sklep, został mi polecony przez znajomego, który jest Waszym stałym klientem. Potwierdzam, jego w pełni pozytywne opinie na Wasz temat ,jestem zadowolona z zakupów .Obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze odzieży .Polecam Daria

Alicja Łódz

Obsługę klienta bardzo dobra , ceny przystępne Sklep wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie Zakupiłam tam odzież w hurcie jestem zadowolona i napewno wrócę do tej hurtowni . Polecam

Dagmara Aryś

Rzetelna firma , pracodawca wyrozumiały , miła atmosfera

Mirosław Łabądziński

Bardzo wierzytelna firma ,miła obsługa ,dyspozycyjna 24 h ,ceny negocjacyjne Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Piątkowska Modena - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Marzena Piątkowska Modena?

Zobacz opinie na temat firmy Marzena Piątkowska Modena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marzena Piątkowska Modena?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marzena Piątkowska Modena?

Kandydaci do pracy w Marzena Piątkowska Modena napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marzena Piątkowska Modena