Opinie o Marzena Piątkowska Modena w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marzena Piątkowska Modena. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marzena Piątkowska Modena o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Piątkowska Modena w Aleksandrów Łódzki

MonMonya

Żenada. Sami sobie wystawiacie pozytywne opinie i komentarze, a robicie to tak masowo na wielu stronach, że zapominacie już nawet o tym, że to strona poświęcona opiniom o pracodawcy, a nie o sprzedawcy. (usunięte przez administratora)Nawet średnie korporacje nie dostają tylu komentarzy w tak krótkim czasie, czy to nie zastanawia? Tego, który czyta te komentarze niech zastanowi czas ich dodawania, w bardzo krótkim czasie pojawiło się nagle mnóstwo pozytywnych komentarzy o małej, prywatnej, nic nie znaczącej firmie, która w gruncie rzeczy bazuje wyłącznie na stażystach.

Krystyna Aleksandrow ł

Jestem bardzo zadowolona z sukienki które kupiłam......Czuje się że zadowolenie klienta jest dla pracowników sklepu priorytetem .Bardzo miłe przyjęcie klienta .Różnorodność i świetna jakość towaru sprawia ze jeszcze nie raz skorzystam z tego sklepu i wszystkim szczerze polecam .Pozdrawiam serdecznie. Krystyna

Andzela Lodz
@Krystyna Aleksandrow ł

to prawda atmosfera jest tam niesamowita , odczuwa się szacunek dla klientów..co ważne ceny są elastyczne a towar dobrej jakości..polecam

@Krystyna Aleksandrow ł

Dlaczego oceniasz towar na stronie służącej do oceny pracodawcy? gdzie o zarobkach, o atmosferze pracy, o obowiązkach i o traktowaniu pracownikow?

Różana Pabianice

Świetna babka! właścicielka sklepu ! zakupy w miłej atmosferze zapewniam zakupy za udane i zadowolenie najbardziej kapryśnej kobiecie,polecam.

@Różana Pabianice

To naprawdę żałosne, że piszecie sobie sami pozytywne komentarze. Kto zna właścicielkę trochę bliżej ten wie jak źle potrafi traktować ludzi.

Bożena Zgierz

Super sklep dosłownie Galeria Łódzka duża przestrzeń pozwala na przejrzenie różnorodności towaru! Sympatyczna obsługa,konkurencyjne ceny, dostępne najnowsze trendy z wybiegu z Mediolanu...warto zajrzeć Polecam!

Praktykant

Nie warto.

Nie polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Weronika Łódz

polecam sklep w 100 % , duży wybór odzieży obsługa bardzo miła i pomocna . Zakupiłam tam bluzkę i jestem mega zadowolona .Naprawdę polecam

Magda Łódź

Bardzo duży wybór towaru o dobrej jakości ! miła obsługa...bardzo przyjemna atmosfera .Zakupiłam suknię Włoską z której jestem szczerze Zadowolona! atutem jest przede wszystkim duża przestrzeń o niesamowitej ilości towaru...POLECAM!

Anna Łódź

Zadowolona z zakupu i ż jakości towaru jestem Bardzo! Polecam!

Daga Lutomiersk

Super sklep ! zakupy przy gorącej kawie z przemiła obsługą!

Natalia Zgierz

Na prawdę super. Kurtka ciepła, dobrze wykonana, luźna. Sklep o dużej przestrzeni , jest z czego wybierać . Coś czuje, że będę częstszym klientem :)

Magdalena Konstantynów łodzki

Byłam,widziałam ,dotykałam jestem pod wrażeniem,że taki sklep jest w zasięgu ręki !Polecam!! napewno wrócę.

Elżbieta Rogalska

Świetny sklep!zakupiłam Włoską odzież dobra jakość, niesamowita różnorodność towaru! super obsługa POLECAM.

Roksana aleksandrów łódzki

jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów, oferowana odzież jest super jakości, posiadają pełną game rożnych rodzai odzieży , dobre ceny ,obsługa jest rzeczowa i konkretna, uprzejmie i grzecznie pomaga w doborze ubioru . Polecam zakupy bo to dobra inwestycja w zakup. Roksana

Iwona Dryk

Bardzo fajne ciuchy , duży wybór ,miła obsługa ,ceny negocjacyjne - przystępne :) Polecam Iwona Dryk

ARLETA PABIANICE

Cholernie duzy wybór odzieży o rozm. xs aż do xxxxl !! odzież bardzo pozytywnej jakosci! polecam!

Izabela

Profesjonalna obsługa ,jak najbardziej polecam zakupy w sklepie .Szybko, sprawnie,bez żadnych zastrzeżeń co do sklepu i towaru. Polecam zakupy

Izabela
@Izabela

zgadza się , sklep na wielki plus ... polecam serdecznie

Marlena

doskonały sklep na zakupy , zadowolona z zakupów .polecam

Patrycja

Super sklep-hurtownia bardzo duzy wybór dobra, jakosć odzieży Włoskiej i nie tylko! godny polecenia

Zainteresowana

Witam, czy ma kogoś nr kontaktowy do modena lub maila? Z góry dziękuje

@Zainteresowana

537555607 lub 600625401 email magena4@o2.pl

Anita Łódź

Bardzo podoba mi się szeroki wybór oraz kroje ubrań, Rzetelne podejście do klienta P*O*L*E*C*A*M. Zakupy udane

marysiaa8@o2.pl

Świetne ubrania. Poza tym dobry kontakt z obsługą, zero problemów.Ja jestem zadowolona i z ubrań i z obsługi. Najbardziej podobają mi się jednak to, że jest mnóstwo kolorów ubrań do wyboru. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Piątkowska Modena - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Marzena Piątkowska Modena?

Zobacz opinie na temat firmy Marzena Piątkowska Modena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marzena Piątkowska Modena?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marzena Piątkowska Modena?

Kandydaci do pracy w Marzena Piątkowska Modena napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marzena Piątkowska Modena