Opinie o Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej w Aleksandrów Łódzki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej?

Jak szefostwo w Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej? Spoko traktują ludzi?

Magda Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pracę w Modenie jest super,miła atmosfera przyjaźni współpracownicy A co najważniejsze wynagrodzenie przyzwoite i można ustalić z szefostwemelastyczny grafik pracy,polecam.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej?

Magda Nowy wpis

Angielski biznesowy.....polecam porządną firma,uczciwa.

Bzik

Czy można zrobić stacjonarnie pojedyncze zakupy, nie hurt osoba prywatna??

Praktykant

Nie warto.

Nie polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kasjer Sprzedawca w Piekarni
Aleksandrów Łódzki
Wall Jobs Polska Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
Maria Jaworska

Towar otrzymałam zgodny z zamówieniem, jestem bardzo zadowolona z obsługi Polecam

Arek

Gdzie ten sklep się znajduje ? Ktoś wie ?

Super ciuszki jakościowo mega polecam firmę także do zakupów hurtowych ceny do negocjacji korzystne

Ola

@Modena a jak dokładnie wyglądają te dyżury międzyświąteczne?

Czy dyżury międzyświąteczne w Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej obstawiają najmłodszymi stażem?

Modena

Oczywiście młody duch, młoda wiara tylko na Nich można liczyć !!! pozdrawiam

MAAaaaAAAa

Piszecie sobie sami te pozytywne komentarze i jeszcze celowo oczerniacie inne firmy z Aleksandrowa wypisując fałszywe komentarze na ich temat!!! i jeszcze każecie pracownikom to robic, czy to nie jest chore??? To jest ŻA ŁO SNE! A z reszta, pracownik do was przyjdzie skuszony kokosami i swietną atmosferą i szybko sam sie przekona kto ma racje. Wiem co sie tam u was dzieje i to od dwoch zaufanych osob, trzecia jest z dalszych znajomych ale tez jej wierzę. Wiecznie tylko stazysci albo praktykanci, czyli najtanszym kosztem lansujecie ta swoja firemke a w necie kreujecie sztuczny wizerunek potęgi na skale co najmniej calej gminy. A inne firmy z Aleksandrowa i okolic oczerniacie.

Daga Lutomiersk

Fajna babka do obsługi tej hurtowni i można liczyć na duże zniżki a towar naprawdę dobrej jakości,Polecam.

Świetny sklep ..niewiarygodnie miła obsługa,zakupy przy gorącej kawie tego nie spotkałam.Towar dobrej jakości,bardzo duży wybór odzieży Włoskiej i nie tylko! Zaopatruje się tam od 1,5roku zawsze jestem zadowolona co ważne niskie ceny a towar z wyższej półki..polecam gorąco! Moje sugestie dla Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej: Bardzo sympatyczna szefowa! Lubię atmosferę w Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej za: Jakość towaru,niskie ceny,niesamowity wybór.

Daga Lutomiersk
@Anna

Tak to prawda ceny są rewelacyjne i co ważne zakup jest możliwy przy małej negocjacji z czego jestem bardzo zadowolona polecam..

Magdalena Konstantynów łodzki

Wiarygodne reklamy tak i wiarygodne ciuchy! jakość pierwszej klasy! a różnorodność towaru do przeglądu bodajże cała dobę!super obsługa Moje sugestie dla Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej: właścicielka hurtowni i niesamowicie uśmiechnięta,przesympatyczna babka!potrafi dobrać stylistykę dla każdego klienta! Lubię atmosferę w Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej za: różnorodność towaru i przesympatyczna właścicielka!

Marlena

Sklep, hurtowania pierwsza klasa, bardzo duży wybór towaru w fajnych cenach , duża różnorodność polecam tą hurtowanie!!! Marlena

Natalia Łódz

Witam Jak na razie jestem bardzo zadowolona z zakupu. Odzież bardzo fajna z porządnych materiałów ,ceny przystępne , atmosfera i obsługa na duży + Polecam ten sklep w 100%!

moonya

Czy ktos cos wie o tej firmie? Chetnie sie dowiem czy warto aplikowac!

Wiesława z Wroclawia
@moonya

Firma ta jest na rynku od 2011 roku znalazłam Ja w Internecie "wizytówkę firmy" zaopatruje się już sporo czasu w tej hurtowni jestem bardzo zadowolona prowadzę dwa butiki...towar kupiony w MODENIE jest bardzo dobry jakościowo i ceny są rewelacyjne.Ostatnio wprowadzili linię odzieży Włoskiej są rewelacyjne...polecam!

Wiesława z Wroclawia

Zaopatruje się w tej hurtowni od trzech lat prowadzę dwa butiki jestem mega zadowolona !miła obsługa...zawsze gorącą kawa z czymś słodkim...jezeli brak jest odpowiedniego towaru lub rozmiarowki dosłownie dwa dni i kurier przywozi pod butik towar a co najważniejsze ceny!! można być naprawdę konkurencyjnym na rynku zakupujac W MODENIE u Pani Marzeny (przemiła osoba) każdy klient czy detaliczny czy hurtowy obsługiwany jest z dużym szacunkiem...polecam. Moje sugestie dla Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej: Polecam hurtownię Modena niesamowita obsługa..przemile Panie..ceny konkurencyjne,Sklep godny polecenia nawet dla najbardziej kaprysnych klientek... Lubię atmosferę w Modena Marzena Piątkowska - Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej za: Jezeli chodzi o atmosfere jest wspaniała najpierw dobra kawka..bez pośpiechu.. dobór przez szefową Panią Marzenę nietuzinkowej odzieży dla klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej?

Zobacz opinie na temat firmy Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej?

Kandydaci do pracy w Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Modena Marzena Piątkowska Sklep i Hurtownia Markowej Odzieży Outletowej