Opinie o Propox Tomasz Ireneusz Nasiński w Karczemki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Propox Tomasz Ireneusz Nasiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Propox Tomasz Ireneusz Nasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propox Tomasz Ireneusz Nasiński w Karczemki

EEfelcia Nowy wpis

Jeszcze jak firma była w Gdyni - Tomasz z żoną organizowali imprezy/obiady integracyjne. Wspomnienia z tą firmą mam dobre, szkoda że tak się potoczyło. Kasę zawsze miałem na czas natomiast były to inne czasy i przede wszystkim inne wynagrodzenia :)

Elasautomatyka Nowy wpis

Bardzo proszę o kontakt tel. ewentualnie email Ryszard Kurtiak tel. 605 219 822 e-mail elasautomatyka@wp.pl Pozdrawiam, Ryszard Kurtiak

Skubi Nowy wpis

Warunki pracy fatalne, brud, plesn i grzyb w środku. W zimę bywało w środku 14 stopni :( marzły ręce i stopy, bo nie chciało sie palić w piecu. Drzwi w łazience również nie było. Dodatkowo pracodawca spóźniał się notorycznie z wypłatami.

Gustaw

@Aaaa Nie przesadzaj z narzekaniem bo idealnie to nigdzie nie jest. Firma ok tylko trzeba pracować.

Alex
@Gustaw

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie dość że atmosfera jest katastrofalna, brak szacunku ze strony szefostwa, obiecują co innego na początku a potem wychodzi coś zupełnie innego. Szefostwo działa tak: obiecuje fajne warunki zatrudnienia czyli zarzuca wędkę, jak ofiara połknie haczyk i przyjdzie tam pracować to okazuje się, że warunki pracy są zupełnie inne. I teraz szefostwo liczy na to, że upolowana ofiara zostanie i będzie pracować oszukana i upokorzona. Takim oto sposobem dziś firma jest na skraju upaści bo nie mają pracowników ani nowych chętnych do pracy bo zła sława o nich rozeszła się wszem i wobec. Zresztą z tego co słyszałem to zamówień u nich jest jak na lekarstwo, że nawet jedna osoba która tam jeszcze pracuje na pół etatu zapewne nie ma zbyt wiele pracy.

Mirosław Nowy wpis
@Alex

Brak szacunku ze strony szefostwa to dosyć poważne oskarżenie. Skoro nie czułeś się tam najlepiej to może przedstawisz jakieś konkretne przykłady, które potwierdzą, że do takich sytuacji rzeczywiście mogło dochodzić? Chciałbym również dowiedzieć się, co Twoim zdaniem na plus oceniłbyś pracując w tym miejscu. Napiszesz?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Propox Tomasz Ireneusz Nasiński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Aaaa

Wszystko co napisane jest poniżej to niestety prawda, sama miałam okazję się przekonać. Dodam tylko, że jest tam bardzo niestabilnie, szefostwo się kłóci o władzę, szybka decyzja o zamknięciu działalności i tracisz pracę z dnia na dzień. Dziwni ludzie. Nawet jak było na zewnątrz ciepło to w środku było strasznie zimno bo firma jest w piwnicy dworku a w magazynie rosną sobie grzybki i skaczą żabki, czuć stęchliznę......I jeszcze brak drzwi w łazience, nawet załatwienie potrzeby fizjologicznej to wielki stres, modlisz się tylko żeby nikt nie wszedł jak siusiasz. Straszne miejsce do pracy pod każdym względem.

antosia

Wszystko co napisane wyżej jest zupełną prawdą. Wszędzie straszne oszczędności. Pracownik nie jest szanowany ani doceniany. Nie ma tam nadziei na lepsze pieniądze ani na żaden rozwój. Wszędzie jest brudno zimno. Nie polecam. Pracuje się w piwnicy bez drzwi w "łazience"

Miśka

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Atmosfera w pracy jest tam straszna, szefostwo ciągle się kłóci, kupa krzyku, nie wiadomo kto tam rządzi, jedno mówi szef co innego szefowa, niby ona rządzi ale tak na prawdę to rządzi on i cały czas karze zmienić jej decyzje. Szef jest niesłowny, na wstępie obiecuje inną kasę, ale co do wypłaty to niestety mówi , że nic nie obiecywał i robi z pracownika idiotę. Najlepiej żeby pracowali za darmo. Pracuje się tam w dużym stresie i pod ciągłą presją, dużo wymagają, jest bardzo dużo pracy ( paczki , telefony, maile) a za mało pracowników bo trzeba przecież oszczędzać. Pracownicy cały czas się zmieniają bo nie wytrzymują tego hamstwa i presji. Przyszło Państwo z Gdańska ( bo tam mieli firmę) na wieś i uważają, że wieśniaki będą leżeć im u stóp. Jest tam strasznie zimno, oszczędzają na ogrzewaniu. I jeszce jedno, szef nie dba o higienę osobistą, ciągle czuć od niego potem jakby w ogóle się nie mył :(

Hokonto
@Miśka

Niestety wszystko się zgadza

Wiesia
@Hokonto

Warunki faktycznie sa fatalne. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na początku obiecują inna kasę potem jest cisza.. Dostajesz tylko najniższa krajowa bez możliwości większej kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Propox Tomasz Ireneusz Nasiński - Karczemki

• Jak się pracuje w Propox Tomasz Ireneusz Nasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Propox Tomasz Ireneusz Nasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Propox Tomasz Ireneusz Nasiński?

Propox Tomasz Ireneusz Nasiński
  • Cytrynowa 4