Opinie o Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euromontaż Bramy Teleskopowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią

Wiktor

Witam, byłem klientem Pana Artura. Firma spełniła moje oczekiwania, realizacja zamówienia została wykonana na czas, pracownicy dbają o estetykę pracy. Brama prezentuję się bardzo dobrze. Wszystko działa sprawnie i całość była w okazyjnej cenie. Polecam

Aga

Uwaga na tego (usunięte przez administratora) ponieważ naprawiał u nas w warsztacie swój samochód i do tej pory nie zapłacił za wykonaną usługę, wiem to że jak nie zapłacił jedynemu to wtedy jedzie do drugiego warsztatu, widać po opiniach że ten pan nie jest słowny co do wykonywania swoich usług ????????

Tomasz
@Aga

To czemu wydałaś samochód bez zapłaty za naprawę? Ja tam bym poczekał na kasę. Zresztą ta sprawa nie ma związku z jego działalnością chyba?

Xyz

Brak zapłaty nie upoważnia do nie wydania, w tym przypadku, auta. Proponuje zapoznać się z obowiązującymi przepisami.

@Xyz

A jak to dokładnie jest w nich ujęte w takim razie? I czy jakieś przepisy nadadzą się jeszcze na tę całą sprawę tutaj pokazaną?

Artur
@Aga

Proszę podać nazwe warsztatu i wpisać się z imienia i nazwiska. Podobnie jak w przypadku kogoś, kto podaję się jako Mariusz, dysponuje numerami IP, z których wszystkie prefabrykowane opinie znajdą odzwierciedlenie w sądzie. Pozdrawiam.

Mariusz

Artur Górecki nie płaci pensji pracownikom, mi do dzisiaj jest winien pieniądze, a co NAJGORSZE NIE REALIZUJE ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW, kazał nam robic wszystko na tzw sztukę, kazał nam używać najgorszych materiałów i to wszystko sprawia, że Klienci ciągle nażekali na wszystko a część nawet nie chciała płacić za tką jakość produktów i wykonania. Artur zawsze śmiał się z Klientów, że jak klient wpłaci zaliczkę to potem niech się martwi. Przestrzegam przed tym człowiekiem, straszny człowiek.

@Mariusz

To on z takim podejściem ma jeszcze jakichkolwiek klientów? A myślisz, że uda Ci się te pieniądze jeszcze kiedykolwiek odzyskać? Bo jeśli nie dobrowolnie to chyba tylko sąd wchodzi w grę? :/

Artur
@Mariusz

Może tak z imienia i nazwiska? Mam złą wiadomość dla Ciebie "Mariusz" Właśnie otrzymałem dane IP wszystkich wpisów, których dokonała osoba pod różnym nickiem i sprawa trafi do prokuratury. To są poważne zarzuty, które będą miały konsekwencje prawne. Tym czasem.oswiadczam: każdy mój pracownik rozliczony jest co do złotówki. Zarówno obecny jaki i byly. Materiały, które stosuje.y nie mogą być najgorsze, ponieważ jest to stal i akcesoria montażowe. Stali nie da się kupić gorszej jakości, a akcesoria montowane są na miejscu montażu. Tyle z mojej strony, do zobaczenia w sądzie

Iza

Polecam firmę, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Zamontowana brama dobrze spełnia swoją funkcję, ładnie się prezentuje i zajmuje naprawdę mało miejsca. Pracownicy znają się na swojej pracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Roksana

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z firmą Pana Artura Góreckiego, którą zawiązałam już ponad rok temu. Muszę nadmienić, że do wykonania bram zostały wykorzystane materiały dobrej jakości. Po ponad roku praktycznie są niewidoczne ślady użytkowania. Dodatkowo zamówienie jest bardzo efektywnie wizualnie. Przykuwa uwagę i jest praktyczne. Polecam skorzystanie z oferty!

Zbyszek

Dziękuję za indywidualne podejście do klienta, szczerze polecam firmę EuroMontaż za pełen profesjonalizm, terminowość, wiedzę oraz doświadczenie. Szczególnie chciałam podziękować Panu Arturowi, który dzielnie odpowiadał na wszystkie pytania, a nie było ich mało ;)

Konrad

Witam, zachęcam do skorzystania z usług firmy EuroMontaż. Byłem klientem tej firmy i jestem zdania, że pracownicy znają się na swojej pracy. Montaż bramy odbył się w ustalonym terminie. Nie miałem żadnych problemów z kontaktowaniem się z właścicielem. Otrzymałem bardzo fachowe doradztwo przy wyborze produktu. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania :)

Stanowczo polecam każdemu kto planuje montaż nowej bramy i potrzebuje fachowego doradztwa. Każdy szczegół został rozważony, a każda sugestia cierpliwie omówiona. Przede wszystkim uważam, że firma bardzo angażuję się w wykonanie zleceń. Cena jest bardzo atrakcyjna do oferowanych usług montażowych. Warto skorzystać!

Ola

Jestem zadowolona z pracy zleconej firmie Pana Artura. Mogę bez wątpienia stwierdzić, że panowie znają się na swojej pracy. Montaż bramy przebiegł szybko i sprawnie. Ustaliłam z właścicielem termin realizacji i nie mam zastrzeżeń, wszystko zostało wykonane w terminie. Polecam!

Witam, chciałabym serdecznie polecić współpracę z firmą Euromontaż Bramy Teleskopowe. Firma niezwłocznie zajęła się realizacją mojego zlecenia, ponadto do samego końca mogłam liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Pana Artura. Firma wyróżnia się przede wszystkim fachowo wykonaną pracą, profesjonalizmem i terminowością. Jeśli ktoś jest zainteresowany zamontowaniem na swojej posesji nowoczesnej bramy teleskopowej koniecznie powinien skorzystać z kompetentnych usług tej firmy!!!

Iza
@Monika

Ile im zajmuje taki montaż? Wyrobią się w kilka godzin?

@Iza

Moje zamówienie zostało bardzo szybko wykonane. Po rozmowie z właścicielem dostałam informację o przewidywanym czasie montażu. Wszystko zależy od projektu i jest ustalane indywidualnie z klientem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu :)

Współpraca, owocna i terminowa.

Aleksandra
@Marek

był pan klientem firmy ? co montowali dokładnie ?

Edyta

Nie polecam współpracy - kontrahent nie reguluje swoich zobowiązań , nie płaci za wykonane usługi, unika kontaktu.

Monik

Nie polecam brama nadaje się na złom nic nie działa...po wzięciu zaliczki kontakt urwany na 4 miesiące...montaz trwał kolejne 4...P Artur nie wywiązauje się z umowy..

Firma nie reguluje swoich zobowiązań.

Tomasz

Nie polecam, wpłata zadatku w marcu do dziś prace ledwo rozpoczęte (październik). Ciągle przesuwane terminy prac!!

Mariusz

(usunięte przez administratora) okrada ludzi nie płacąc za towar nawet za piec pelletowy do domu (usunięte przez administratora) nie zapłacił. Uważajcie na niego.

Trzymać się z daleka od tej pseudo firmy. Właściciel mógłby się wziąć za płacenie...

Dostawca

Stanowczo nie polecam! Firmy nie można uznać za stabilną - nie wypłaca należności dostawcom, należy uważać! W środowisku nie jest to jedyna taka opinia. Co gorsza, obietnice pozostają bez pokrycia, a po czasie kontakt zanika. To świadczy o poziomie zarządzania spółką oraz firmie jako pracodawcy bez dwóch zdań...

Zostaw merytoryczną opinię o Euromontaż Bramy Teleskopowe - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Euromontaż Bramy Teleskopowe?

Zobacz opinie na temat firmy Euromontaż Bramy Teleskopowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euromontaż Bramy Teleskopowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euromontaż Bramy Teleskopowe
4.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Fiołkowa 14
    87-125 Nakło nad Notecią