Opinie o Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce w Warszawa

Byly

Rozpoczynając od kontaktu z HR na miejscu pracy kończąc- wszystko wola o pomstę do nieba. Szkoda tracić czasu na rozmowę kwalifikacyjna. Obiecują złote góry a potem siedź i się nie wychylaj bo jeszcze wyjdzie, ze jesteś lepszy niż twój przełożony! Proponuje przede wszystkim przeszkolić dziewczyny z kadr- maniery i wiedza metrytoryczna kuleja a to przecież pierwsze zderzenie kandydata z dana firma.

Anonim :(

Nie dementuje "przedmiotowe traktowanie kobiet" - na odcinku zachodnim u głównego koordynatora kobiety mają bardzo dobrze. Typ człowieka kobieciarz-gawędziarz, trzeba umieć to wykorzystać, a wiele można załatwić. Poza tym praca ciekawa, ludzie w porządku, pensja przyzwoita.

Wiemchybacos
Klient

Nie mogę zgodzić się z tym co tutaj piszecie. Praca wiadomo - ciężka jest. Nie jestem pracownikiem a bliską osobą pracownika tej że 'złej' firmy. Wiadomo stres stresem jak chyba prawie w każdej robocie. Na wynagrodzenia i dodatki co 4 miesiące nikt raczej nie narzeka - odpowiednie wynagrodzenie dla odpowiedniego pracownika z danym stanowiskiem. Ludzie właśnie chcą się tam przyjmować, i odkąd on tam pracuje żadnych zwolnień nie było. Pracują w tych samych składach. Wiadomo okres próbny jest 3 miesięczny. A żeby się dostać to nie jest tak odrazu hop siup. Przychodzisz na rozmowę i już pracujesz. Tak jak w większości prac, kontaktują się z wybranymi kandydatami. A że ktoś się nie dostał i psuje reputację firmy to już co innego. Sprawdzisz się to Cię zostawią, będą mieli jakieś zastrzezenia będą o tym mówić. Z tego co słyszałam koordynatorzy, sztygarzy, i inne wyższe stanowiska są tacy ???????? Wiadomo starasz się - lepiej dla Ciebie. Nie musisz robić nie wiadomo czego. Pracują osoby które przyszły odrazu po szkole - to znaczy uczą się a nie ze ich poziom jest przy podłodze. Zatrudniła się żeby się czegoś nauczyć, nie każdy jest alfą i omegą. Dalsi znajomi z tej firmy pracują tutaj już po kilka lat i nie słyszałam żeby narzekali na złe kierownictwo czy płace. Z czasem dostają wyższe wynagrodzenia i z chęcią przychodzą do pracy. Wracając do kobiet. Bo my kobiety jesteśmy gorsze i nie możemy zajmować się danymi stanowiskami? Wszystko mamy zawdzięczać Wam Panom i prosić łaskawie' na kolanach ' o podwyżki? Wiadomo. Każdy jest inny na swój sposób. Kobiety lubią być kokietowane i dobrze jest jak wejdzie się z nami w gadkę. Szybciej da się kogoś wtedy polubić. A no tak, co tutaj się rozpisywać. Przecież kobiety nie mają nic do gadania bo przecież nie mają swoich praw. I tak jak ktoś kogoś oczerni tak to idzie dalej. Z tego co wiem nie ocenia się książki po okładce, więc Ci co się nie dostali do tak bardzo złej firmy, to niech się nie wypowiadają bo ta była taka a tamta owaka. Tyle w temacie.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat

Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na stanowisku inżynier budowy?

Osoba Nowy wpis
Kandydat

Pani od rekrutacji miła. I tyle. Brak rozmowy stricte z HR. Od razu rozmowa z Panią E. Oraz dwoma Panami z którymi miałam współpracować bezpośrednio. Panowie zadawali pytania typu - a na ile się zna excel itd. Kiedy mogli zwyczajnie wysłać test. Mniejsza o to- powiedzieli ze dadzą znać. Drugi etap już z ważnym dyrektorem. Pan nawet nie patrzył na rozmówcę. Pytania typu - proszę opowiedzieć swój życiorys- CV miał.. brak konstruktywnych pytań, ponownie pytania a na ile się zna to i tamto. Później Pan rozpoczął pytania egzaminacyjne- bez żadnych danych, bez raportów, pytania od tak- a od czego to by się zaczęło analizę spółki.. pomijam to, że nikt do tych rozmow nie był przygotowany- Pani od HR siedziała podczas rozmowy ze spuszczoną głowa i notowała jakby się bała ze zaraz dostanie opierdziel ze nic nie robi, brak jej udziału merytorycznego w rozmowie- nie wiem po co tam była. Mniejsza o to- powiedzieli ze jaka decyzja by nie była- zadzwonią w ciągu 2 tygodni z odpowiedzią. Rozmowa była przełom mają i czerwca, dziś jest sierpień. Mam już inna prace ale pozostal niesmak- nigdy nie miałam do czynienia z tak nieprofesjonalna firma. Chyba poszukują osoby o takim profilu- nie będziemy Cie szanować, damy Ci 4 brutto, masz mieć wiedzę seniora, cieszyć się ze masz szansę pracować w firmie która ma cie za nic i siedzieć cicho żeby nie wejść w drogę ego dyrektora. A to widać na 100 metrów, proszę mi wierzyć- po 2 rozmowach i tak oferty od nich bym nie przyjęła, ale takie dzialy jak HR powinny dbać o wizerunek nawet tak kiepskiej firmy. Wstyd Pani E. Wstyd.

Lili Nowy wpis
Kandydat

Na jakie orientacyjne zarobki można liczyć na stanowisku księgowej?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kelnerka/ Kelner w firmie Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oo

Czy potrzebują operatorów koparki

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Pracuję tu od ponad 3 lat i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Mili ludzie, dobre zarobki. Jest naprawdę ok!

Johny
Kandydat

Jakie zarobki na stanowisku Młodszy Analityk Finansowy?

anna
@Johny

3000/3500 netto . wyzysk. uciekac

A
Kandydat

Czy ktoś wie ile można spodziewać się na stanowisku inżyniera budowy?

były pracownik

firmy nie polecam. Bardzo zła atmosfera pracy, kiepska współpraca z oddziałem. Jak nie pijesz z kierownikami, to niewiele jesteś wart. Kolesiostwo na każdym kroku. Odradzam każdemu,(usunięte przez administratora)

Byly

@Byly

Co do przeszkolenia HR w Warszawie to całkowicie się z tym zgadzam, bo mają poziom podłogi.

Kar
@Byly

A ja wlasnie zastanawiam sie nad stanowiskiem HR Manager, szukają właśnie... czy ktoś wie, dlaczego? Przynajmniej zmianiłby się HR na bardziej "ludzką" osobę ;-)

lulek
@Kar

HR Manager?!?!?! A co się stało z królową??? Przecież ona władzy nie odda, nawet jak jest nadal niewyedukowana w polskich przepisach prawa pracy!

Co wchodzi w socjal Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce?

@Pytanie

Dwa razy w tygodniu masz owoce ????

Wiemchybacos
Klient

trochęprawdy
 Problem
@Wiemchybacos

Nie ma żadnych dodatków co 4 miesiące, o ktorych piszesz. Co do pracy - robisz to co Ci każą, często absurdy. Nie daj Boże jak okaże się, że wiesz coś więcej..wtedy jesteś zagrożeniem dla Turka. Zarobki - na równorzędnych stanowiskach - Polacy we własnym kraju dostają mniej niż Turcy.

anonimowo
@trochęprawdy

Co 4 miesiące są wyrównania za nadgodziny. taki system - to te słynne dodatki :P

interesujace
@anonimowo

Gdzie są te wyrównania za nadgodziny?

@Wiemchybacos

Jeśli tu nie prarcujesz, to odpuść sobie komentarze. Do pensji nie ma żadnych dodatków, więc nie wiem, o czym piszesz. Podwyżek też nie dają wcale chętnie. Dostaje je tylko wybrana garstka pracowników i to niekoniecznie według zasług. Nie wypowiadaj się za wszystkie kobiety, bo nie każda lubi być kokietowania. Ja przynajmniej takie znam. Faceci w tej firmie zarabiają więcej niż kobiety i różnica bywa spora na tych samych stanowiskach. Premie też dzielone są po kolesiowsku. Albo ja sobie wypuszczasz u szefa, albo włazisz mu w tyłek. Brak zasad, procedur. Atmosfera donosicielstwa ma się za to dobrze. Nawet się z pracownikami nie rozmawia w sytuacji spornej, tylko od razu dzwoni się do "Centrali" aby pisali wypowiedzenie.

Gabriela

Witajcie, napiszcie swoje aktualne opinie odnośnie pracy w Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce. Chętnie poczytam o tym jakie obecnie oferowane jest wynagrodzenie w firmie oraz jak wyglądają relacje między pracownikami. Czy jesteście zadowoleni? Dajcie znać.

wystraszona :)
@Gabriela

Jeśli chodzi o budowę metra to kontrakt jest biedny więc ciężko o konkurencyjne wynagrodzenie, oszczędza się na wszystkim. Relacje i współpraca wewnętrzna jest kiepska - wyrywanie sobie ludzi, podwykonawców i sprzętu, chaos organizacyjny, słabi kierownicy bez autorytetu u podwykonawców, jeden obgaduje drugiego - wszystko to powoduje nerwowość i brak pewności co przyniesie dzień. Dobrze już było.

@Gabriela

Socjal jest bardzo kiepski, atmosfera pracy raczej niefajna, więc jak masz inne możliwości to chwytaj, a Gula nie bierz ;)

Gluś

Bardzo przedmiotowe traktowanie kobiet. Na projekcie w Poznaniu na stanowiskach inżynieryjnych są głównie dziewczyny i kierownik chyba nie do końca może się z tym pogodzić. Przesuwa ludzi jak mu się podoba, bez względu czy ktoś się nadaje czy też nie. PM uważa się za nieomylnego i nie można z nim się nie zgodzić, a jak się z nim nie zdradzasz, to wylatujesz. Kultura kierownika budowy i jego zastępcy pozostawia bardzo dużo do życzenia. Stanowczo odradzam podjęcia tam pracy. Firma zarządzana przez małych ludzi z wielkim ego.

Czy w obrębie jednego działu w Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Asss

Ja pracowałem w tunelu ... Ogłoszenie olx ... Zero umowy ... Ubezpieczenia ... Nic nikogo nie interesowało oprócz papieru że przeszedłem szkolenie ... Zjeść ? Jak ktoś lubi jeść w błocie ok ... Siku ? Jak Ci się uda to zrobisz ... Przerwa ? Zapomnij ... (usunięte przez administratora)siedzi przez 8 godzin i pali , pije herbatę a ty pracujesz

Czy pracownicy w Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce dogadują się między sobą?

zdzichu
@Pytanie

Tak, a nawet mówią sobie dzień dobry i do widzenia.

Komunikacja leży. Szczególnie między Warszawą a prohektami

Anonim :(

Łucja
@Anonim :(

Możesz szerzej napisać na ten temat? Na jakie warunki pracy mogą liczyć kobiety?

kartoflana pyra herbu grula
@Anonim :(

Praca na budowie jest specyficzna - głownie z racji dużej ilości mężczyzn. Co do traktowania przedmiotowego to tak jest w firmach z zagranicznym kapitałem, ze często miejscowych traktują gorzej. Ale i tak jest lepiej niż z Włochami. Turcy mimo wszystko nie czują się tak pewnie w europie. Ale należy pamiętać, że mimo wszystko w tej firmie to 98% to POLACY i to oni robia taką a nie inna atmosferę i warunki pracy. Jacy są Polacy to każdy wie i jak patrzą na kogoś lepszego/gorszego. Co do koordynatora i jego wątpliwej jakości amorów - to czy coś jest w tym fajnego? Jak lubisz robić za podnóżek - to rób. Może lubisz ścierać sobie kolana. Ale robota sama się nie zrobi i o ile chwilę tak pojedziesz to w końcu ktoś cię (bo akurat koordynator to mniej niż więcej może) wywali albo zespół spacyfikuje - nikt nie będzie robił za Ciebie.

@Anonim :(

Czyli można (usunięte przez administratora) coś załatwić, a nie wiedzą i kompetencjami. Umiejętności pracowników są mniej cenione niż to czy się podobasz koordynatorowi.

Niepolecam!

Mobbing, stres, zastraszanie pracowników przez kierownictwo. Kolesiostwo, układziki, ludzie z plecami poustawiani na stanowiskach. Co miesiąc zwolnienia pod byle pretesktem. Nie polecam pracy w Gulermak.

Olga

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i dlatego tak sporadycznie zaglądacie na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut Anonim Sirketi S.A. Oddział w Polsce
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grzybowska 80/82