Opinie o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowak-Mosty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowak-Mosty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak-Mosty Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

druid

różne opinie można znaleźć, ale co człowiek to opinia. najlepiej się nie sugerować, tylko zobaczyć na własne oczy i wtedy wyrobić opinie. dla mnie jest w porządku, nie narzekam jakoś szczególnie. kasa na czas, to dla mnie najważniejsze. ja od siebie akurat polecam, robota jak robota.

Drow
@pausta

U mnie też był rok :)

aaa

Witajcie, czy praca na dziale, gdzie zatrudnia się specjalista ds. zamówień jest może jakaś rozchwytywana? Zauważyłam, ofertę 3 dni temu dodana na pewien portal i pokazuje mi, że już 4 osoby się zgłosiły. Czy trudno będzie się dostać? jak płacą na tym dziale teraz?

@benefity

I co właśnie na te posiłki może się składać? Jest w ogóle jakiś wybór czy jednak każdy ma to samo danie? Zastanawiam się czy są opcje dla osób „bezmięsnych” i czy dużo tego jedzenia jest?

Majko

Gdzie robicie? Jakie lokalizacje ogarniacie?

Trajak

To bez roznicy gdzie sie zglosi na to wychodzi?

druid

arker
@druid

jaka umowe mozna dostac na start?

baca
@arker

umowa o pracę ewentualnie b2b

Kort
@arker

Można uopa dostać i to jest według mnie najważniejsze

og
@Kort

no jednak daje stabilność a chyba każdemu na tym głównie zależy

@og

Na ile dostaje sie pierwsza umowe?

pausta

tez na rok miales pierwsza umowe czy nie jest to w tej firmie zadna regula?

Drow Nowy wpis
@pausta

U mnie też był rok :)

Roman

Pracuje w firmie Nowak-Mosty od niedawna jak narazie atmosfera na budowie w m. Trzebów bardzo na tak jak będzie dalej czy zostanę po okresie próbnym zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych współpracowników

@Roman

Spoko że atmosfera na plus to jedna z ważniejszych rzeczy w miejscu pracy, jakich godzinach się tutaj pracuje?

szczescie
@Trąbalski

a o jakim stanowisku myslisz?

@szczescie

Widziałem ogłoszenie na operatora koparki i to by mnie w sumie najbardziej interesowało

kap

na ich stronie są oferty pracy

olimp

sprawdź sobie też na tych portalach typu pracuj.pl, bo z tego co wiem to tam też się mnóstwo ofert pojawia

Kiss

Może nie ma dostępnego tego konkretnego ogłoszenia o które by się chciał starać

bul

i co, odezwali się już do ciebie ? po jakim czasie w ogóle się odzywają zazwyczaj?

Zyto
@olimp

Jest jakas roznica wg cb przez jaki portal sie zaaplikuje?

jolo Nowy wpis
@Zyto

nie no co ty, nie ma zadnej roznicy

Neami Nowy wpis
@Zyto

Bylebyś do tej firmy co trzeba się zgłosić, reszta jakoś dotrze ;-)

Alutka Nowy wpis

Hejka. ;) widzę ze z parę miesięcy temu rozpatrywaliście ofertę dla specjalisty ds. zamówień. ja właśnie jestem tu z aktualna ofertą na to stanowisko. kiedyś wspomniano, że doświadczenie jest wymagane ale teraz zostało oznaczone tylko jako mile widziane. to jak sprawdzają kogoś na rozmowie?

ONA 666

Pracownicy fizyczni owej firmy mają więcej pojecia o pracy inżyniera niż sami wspomniani. Nie trudno skończyć studia, ale trzeba jeszcze wiedzieć co się robi. Bardzo nie ładnie, gdy operator koparki podpowiada inżynierom, kierownikom jak coś powinno PRAWIDŁO wyglądać. Ale jak to mówią: ,, Poza wyższym wykształceniem trzeba mieć jakieś średnie pojęcie i podstawowe wychowanie.''

@ONA 666

Mam pytanie czy w tej firmie można rozmawiać z osobą kompetentną o współpracy,mam wrażenie że ucinają na cenach ,gdzie wszystko kosztuje dużo więcej niż chcą zapłacić czy to taka taktyka na dorobek tej firmy czy ja nie rozumiem może nr telefonu do samego prezesa i z nim porozmawiać o tym

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kacha

Dzień dobry, widziałam ofertę dla operatora koparki. Proszę o uściślenie warunków, bo może partnerowi firmę polecę. Jak oceniacie ogólny stan maszyn, dobrze się na nich pracuje? Widziałam w opisie też posiłki regeneracyjne oraz odzież ochronną. Co tak konkretnie się na nie teraz składa?

Majko

Gdzie robicie? Jakie lokalizacje ogarniacie?

Deys

To jakie inne lokalizacje jeszcze są?

@Majko

Działamy głównie w południowej i zachodniej części kraju. Aktualnie jesteśmy w Małopolsce, na Śląsku ale również i na Dolnym Śląsku i w Lubuskim. Mamy również budowę w Białej Podlaskiej. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV na e-mail rekrutacja@nowak-mosty.pl

@Pracodawca

Witam, czy warunki różnią się jakkolwiek w zależności od wspomnianej lokalizacji? Mam na myśli głownie finanse. Projekty są stałe?

Popiel
@Pracodawca

Czyli cv wysłane na podany adres nawet bez aktywnej oferty może być brane pod uwagę? Pozdrawiam

oplot
@Popiel

Szczerze ci powiem że nie mam pojęcia, bo kto wie czy nie używają innych maili do rekrutacji niż ten podany do kontaktu? Obawiam się że będziesz musiał sprawdzić to samoidzielnie

Fajny

Interesuje mnie operator mini koparki gąsienicowej, oferta ważna do dziś więc muszę się sprężać? czy praca ogólnie ciężka czy w porządku? wspominają coś o delegacjach ktoś się orientuje jak często takie delegacje się zdarzają?

Kiss
@Fajny

Serio myślisz że akurat dzisiaj wejdzie tutaj ktoś kto pracuje/pracował na koparce gąsienicowej? najlepiej sobie zaaplikuj jak cię interesuje i na rozmowie się wszystkiego dowiesz

kusy
@Popiel

myśle, że nawet taka spontaniczna rekrutacja zawsze ma sens - warto próbować po prostu

kusy
@oplot

jest kilka ogłoszeń na pracuj.pl jakby ktoś był zainteresowany

bul
@kusy

a pamiętasz może przez jaką strone ty wysyłałeś swoje cv?

bruno
@bul

ja tez z tego co pamiętam przez olx wysyłałem swoje

Trajak

To bez roznicy gdzie sie zglosi na to wychodzi?

Hejka, widzę tu w zakładce ze widnieje oferta dla asystentki inżyniera budowy. Chyba nie widzę w ostatnich komentarzach byście odnosili się do pracy na tym stanowisku. raczej złoże dokumenty, ale czy możecie opisać jak praca teraz wygląda? chodzi mi głównie o początki, wdrożenie na stanowisko, przyjęcie do zespołu.

Deer

Ogólnie jak zaczynałem (nie jako asystent inżyniera) ale w innym obszarze to wszyscy mnie przyjęli bardzo przyjaźnie, raczej atmosfera ogólnie w firmie jest spokojna więc bez obaw bym powiedział

arker
@Deer

to ile tutaj juz pracujesz? ogolnie dobrze ci sie tu pracuje poza dobra atmosfera?

Czy kierowca posiadający prawo jazdy kat B C C+E może liczyć na zatrudnienie w Waszej firmie?Mam doświadczenie w pracy na soluwce MAN.Ale kat.c+e też posiadam.Czy można u Was liczyć na umowę o pracę na pełny etat.Czy posiadając takie uprawnienia można u Was zarobić godziwe pieniądze Proszę o konkretną odpowiedź.

Inga
@Marek

Jest teraz jakiś sygnał o naborach? Widziałam, że ktoś o ilość kierowców pytał. Lecz pozostało to bez odpowiedzi, dlaczego? ogłoszeń w internecie nie widziałam, jest utrzymywana stała ich liczba? Masz informacje ze przyjęcia będą planowane? Mój partner może by tez się przyjął o ile jest zapotrzebowanie i warunki są ok

Fany
@Marek

Tak, większość osób zatrudnionych jest na umowie o pracę reszta na B2B, więc śmieciówek nie dostaniesz :) czy da się godziwe pieniądze zarobić? Pewnie zależy od tego co uważasz za takowe i jakie masz wymagania, ja np. nie narzekam na życie starcza, daje radę też coś odkładać, ale zaznaczę że rodziny nie mam.

@Fany

O widzisz, ten ostatni punkt jak widać także jest istotny. A powiedz jeszcze tylko ile w sumie czasu poswiecasz na sama prace? mam na myśli również droge do niej, ile czasu pozostaje dla siebie i na prawdziwy odpoczynek?

Krokus

A macie tutaj jakieś busy pracownicze czy coś?

Ulett

Taki bus gdzies po prostu podjezdza po pracownikow i jest darmowy?

aaa

@aaa

no sluchaj jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz czy trudno czy latwo sie dostac

@aaa

a jesli chodzi o kase to masz w ofercie a jak juz to najlpeiej kontaktuj sie bezposrednio z pracodawcami, bo mysle ze na grupie nie wyciagniesz za duzo rzetelnych info

schweppes
@linkinpark

Ty już jesteś po rekrutacji skoro tu pracujesz to może coś o niej powiesz?

schweppes
@schweppes

Czy długo wszystko trwało w twoim przypadku?

szklane oko
@linkinpark

widzę, że udało ci się zatrudnić, mógłbyś powiedzieć ile czekałeś na wyniki rekrutacji?

szklane oko
@linkinpark

jeszcze zapytam tak dodatkowo jeśli to nie problem, jak Ci się pracuje? stabilne zatrudnienie? wypłaty są na czas?

@schweppes

za duzo nie mam do powiedzenia tak szczerze, calosc trwala z 3 tygodnie, rozmowa krótka i na temat ale wszystkiego sie dowiedzialem co mi bylo potrzeba

@szklane oko

a na twoje pytanie chyba jeszcze nie umiem odpowiedziec, poki co wyplaty na czas ale za krotko tu jestem zeby sie wypowiadac :) nie slysze zeby sie ktos skarzyl wiec chyba wszystko w porządku

cambi
@linkinpark

jakieś benefity ci przysługują od początku zatrudneina?

cambi
@linkinpark

o i w sumie to jeszcze tak zapytam o ludzi, czy spoko cie przyjeli jako nowego pracownika czy średnio do tego podchodzą?

maślak
@szklane oko

ogólnie ze swojej strony ci powiem, że praca jest stabilna ja jestem np przypadkiem, który się zatrzymał na dłużej i nie żałuje :) a wypłaty jak najbardziej terminowo

maślak
@cambi

nie przypominam sobie żeby ktoś tutaj kogoś gorzej traktował z powodu bycia nowym pracownikiem :P raczej się takiemu stara pomóc żeby się zadomowił

@maślak

dobrze wiedzieć, a jak przebiega takie wdrożenie u was?

Albania
@maślak

powiesz cos o benefitach i warunkach pracy?

Albania
@maślak

i ogolnie sie zastanawiam czy bys prace polecił czy tak srednio

Amor zwycięski
@Albania

Najfajniej dla mnie jest z tym, że jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które pokrywa pracodawca.

Amor zwycięski
@Albania

Pewnie że tak, najważniejsze to czuć że się ma stabilną prace i tu tak właśnie jest. Nikt z dnia na dzień cie nie zwolni, pracujesz na uopie więc jesteś pewny swojej posady.

oko duszy
@Amor zwycięski

wiesz może jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się zatrudnić?

Roiys
@oko duszy

zalezy o jakie dokladnie stanowisko pytasz, wszystko powinienes miec opisane w ofertach

Roiys
@oko duszy

no ale z tego co wiem to wlasnie na tego specjaliste ds. zamówień o którego pytali to trzeba mieć doświadczenie, nie napisali w ogłoszeniu ile lat, ale trzeba

wolt

no niestety :/ sam się o tym przekonałem, macie tutaj jakieś aktualne przyjęcia?

budda
@wolt

widzialem kilka ofert na praca.pl

Szerszy niż dłuższy

oo to tego akurat nie wiedziałem, tam mi się nie udało póki co zawędrować, normalnie na stronie firmy?

Gio

Wiecie może czy rozmowa jest online czy stacjonarnie??

bom
@Gio

nie no raczej stacjonarnie, przynajmniej tak bylo jak ja sie zatrudnialem

Pik
@Gio

Mnie normalnie zaprosiil na rozmowe stacjonarnie, z tego co kojarze to glownie na miejscu wlasnie te rekrutacje sa przeprowadzane.

ufo

to wszystko zalezy od stanowiska, o jakie pytasz?

ufo
@Szerszy niż dłuższy

jest zakladka 'praca' na ich stronie

Grzanek
@ufo

Tam o tyle fajnie to zrobili że jak klikasz to przerzuca albo na ich strone albo na olx. Spoko opcja bo szukać tyle nie trzeba jak jesteś na nich zdecydowany.

@Albania

Podbijam pytanie głównie te benefity i ewentualne dodatki pracownicze mnie interesują

benefity
@Trąbalski

dowożenie pracowników, stołówka, automaty z żywnością itp. nielimitowane napoje, busy pracownicze, zakwaterowanie w delegacjach, karty przedpłacone na posiłki dla pracowników budowy w okresie zimowym - ale to tez zalezy od stanowiska, wiem ze kadra dyrektorska, kierownicza, inzynierska ma jeszcze sluzbowy sprzęt typu telefon, laptop i nawet samochod

Alien
@benefity

Te pierwsze benefity które wymieniasz przysługują pracownikom na wszystkich stanowiskach czy tylko na jakichś konkretnych?

Loka

Stawki tragiczne może Pan prezes niech zrezygnuje z sponsoringów i wypychania portfela a da ludziom zarobic bo dzieki nim zarabia

@Loka

Szanowny Panie stawki zależą od wielu czynników : umiejętności, zaangażowania, stażu pracy oraz postawy wobec kolegów. Firma jest , sponsorem i darczyńca sportu, fundacji , stowarzyszeń, domów dziecka, szpitali oraz innych instytucji publicznych. Reagujemy i rozumiemy potrzeby w/w instytucji i dlatego spółka udziela różnego rodzaju wsparcia. Uczestnictwo firmy jest czynnikiem społecznym zmierzającym do utrwalenia ,spotęgowania renomy firmy , do podwyższenia stopnia jego popularności w odnośnym środowisku społecznym oraz do zwiększenia jego rozpoznawalności. Nowak-Mosty

Możesz dokładniej powiedzieć o co ci chodzi ? (usunięte przez administratora) prawie wyplenili...... Zostało paru podobnych tobie

@Mecalac 12mxt
@Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Witam uprawnienia: Koparki 1kl. Ładowarki 1kl. Wjo1,podesty ruchome przejezdne, żurawie samojezdne(bez ograniczeń),C+E, wózki widłowe. Posiadam również własną koparkę Mecalac 12mxt, 15lat doświadczenia na maszynach budowlanych. Może jaki kontrakt B2B. Obsługuje budowy. Zapraszm do kontaktu lis.gb75@gmail.com

Bogdan

Dzień dobry. Czy są przyjęcia do pracy w Waszej firmie? Zbrojarz z długoletnim stażem

@Bogdan

Dzień dobry, Panie Bogdanie zapraszamy do wysłania CV z numerem kontaktowym na e-mail rekrutacja@nowak-mosty.pl

Grzanek
@Bogdan

Ogłoszenia widziałem na ich stronie internetowej, tam też może być wygodniej wysłać cv niż przez maila. Tylko proponuje.

@Pracodawca

Dzień dobry czyli jest szansa na zatrudnienie bez żadnego otwartego ogłoszenia o pracę?

@Trąbalski

Tak, jesteśmy otwarci. Zachęcamy do przesłania CV na e-mail rekrutacja@nowak-mosty.pl

Hejst

Jestem zainteresowany pracą inżyniera w regionie małopolskim ale widzę że dopisek do profilu jest Dąbrowa Górnicza, czy są jakieś inne strony dotyczące innego regionu? Mógłby mi je ktoś ewentualnie podesłać>

@Hejst

Dzień dobry, Zdecydowana większość naszych budów aktualnie zlokalizowana jest w Małopolsce, więc wszystko jest do ustalenia na rozmowie o pracę. Zapraszamy do przesłania CV na e-mail rekrutacja@nowak-mosty.pl

Teraz niedawno przez FB została udostępniona oferta dla kierownika budowy. W opisie wskazano, że 3letnie doświadczenie po uzyskaniu uprawnień jest traktowane jako dodatkowy atut. Jak należy to rozumieć? Pomoże to tylko podczas rekrutacji czy również zapewni wyższa stawkę?

Slon

Dobrze by było ale w sumie kto wie. Na pewno daje ci to jakąś możliwość negocjacji.

Ale co chcecie tu negocjować, bo nie rozumiem? Czyli tu tak jest, że nawet jeśli jest się a tym samym stanowisku i wykonuje te sama prace to można zarabiać inaczej? do tego to zmierza?

Pik

Jak robisz w czyms wiecej czasu niz wymagaja w ofercie to czemu by nie sprobowac negocjacji? I tak masz wieksze szanse na zatrudnienie to nic dziwnego, ze sie cenisz.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca w firmie Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Czy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 10 maja na GoWork.pl.

Firma aktualnie rekrutuje na stanowisko kosztorysanta, czy można uzyskać informacje jakie są widełki płacowe na to stanowisko? Pracuje w tym zawodzie i tylko ewentualne wyższe wynagrodzenie skłoniłoby mnie do aplikowania.

Magda

Solidna firma! W siedzibie panuje przyjazna atmosfera, która budowana jest poprzez liczne możliwości spotkań poza pracą np. na koncertach, meczach czy wyjazdach integracyjnych. Pracownicy podlegają ubezpieczeniu grupowemu, dzięki któremu mogą korzystać z konsultacji lekarskich szybko i w dogodnych dla siebie placówkach. Wypłata zawsze na czas. Z kierownikami działów można się bez problemu dogadać. Jeśli chcesz czuć się w pracy jako część zespołu, a nie trybik w maszynie to miejsce dla Ciebie.

@Magda

Dziękujemy Pani Magdo Zespół Nowak-Mosty

Pracuje w tej firmie od 2 lat i mogę powiedzieć, że atmosfera którą tworzą pracownicy jest bardzo fajna. Warunki zatrudnienia są dobre, a budowy na których pracowałem dały praktyczne doświadczenie.

Znający

Trudno uwierzyć w twoje słowa. Może pochwał się jaki dział reprezentujesz, może żuci to nieco światła na to co piszesz.

Anonimowych opinii, negatywnych , jak i pozytywnych nie ujmujemy w statystykach Zespół Nowak - Mosty

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej, mam 200 km do firmy,czy mogę podjechać na budowę gdzie mają zapotrzebowanie na operatora ładowarki teleskopowej i pogadać o warunkach? Z góry dziękuję.

@Piotr

Niestety ale preferujemy spotkanie w siedzibie firmy

Magdalena
@Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Witam. Można poznać przyczynę? Czy na rozmowie coś dodatkowo jest już weryfikowane w siedzibie? Jak obecnie może ona przebiegać?

@Magdalena

Tak zostało przyjęte przez dyrekcje i zarząd. Jeśli Panu to nie odpowiada nie musi pan przyjeżdżać . Takie zasady obowiązują wszystkich aplikujących. pozdrawiam zespoł Nowak-Mosty

Maciek

Firma spoko. Poszukujemy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze. To jest tak: obiecanki cacanki (na początku werbowania do pracy) a potem głupiemu radość. Tzw. Listonosze (donosiciele) na starcie dostają stawki 20% - 30% więcej. Pozdrawiam.

Magdalena
@Maciek

Na jakiej konkretnie zasadzie miałoby to działać z tymi wspomnianymi listonoszami? mam na myśli raczej to o jakie informacje miałoby chodzić jeśli padła wzmianka o jakimś “donoszeniu”. Jakieś przykładowe sytuacje?

Maciek
@Magdalena

Konkretnie - "szczere" spowiedzi u prezesa co kto i jak robi gdzie sam nie ma o tym pojęcia taki naprzykład Karolek.

Znający
@Maciek

Arturek to ty?

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak-Mosty Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowak-Mosty Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowak-Mosty Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 67 ocen.

Nowak-Mosty Sp. z o.o.