Opinie o Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euromontaż Bramy Teleskopowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromontaż Bramy Teleskopowe w Nakło nad Notecią

Grzegorz

Niestety zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Artura. Sprawdzałem opinie w Internecie ale nic w kwietniu 2021 złego nie znalazłem dlatego teraz moim hobby będzie ostrzeganie ludzi w Internecie przed tym panem i firmą. Niestety pan Artur to kłamca nie można wierzyć w żadne słowo które mówi. Wpłaciłem zaliczkę na szczęści niższą niż nalegał po wpłacie czekałem na termin realizacji. Po terminie ani pana Artura ani pieniędzy. NIE KUPOWAĆ NIE ZAMAWIAĆ NIE KONTAKTOWAĆ SIĘ NIE MIEĆ NADZIEII.

Józia

Dużo tu negatywnych opinii a mąż się chciał starać o pracę tutaj. Zatrudniają tutaj w ogóle pracowników? Czy pracownicy mają jakiś problem z terminowym wpływaniem wynagrodzeń? Ktoś coś wie?

Klient

Nie polecam firmy, nie wywiązała się z umowy, wielokrotnie przekładała termin realizacji inwestycji, brak kontaktu, nie zwrócono zaliczki. Nieuczciwy właściciel.

M&W ŚRUBY
@Klient

Witam, chcieliśmy poinformować, że firma Bramy Teleskopowe Polska Sp. z o.o., ul. Marii Konopnickiej 11/1 w Toruniu, której właścicielami są Artur Górecki i Oskar Górecki – zakupili u nas towar – 5 faktur na łączną kwotę 4291,67 zł, których do tej pory nie uregulowali. Próby kontaktu i rozmowy kończą się na obiecywaniu tego samego, a Pan Artur niestety jest człowiekiem bardzo niesłownym. Warto się zastanowić z kim Państwo chcą podjąć współpracę. W/w notatkę proszę traktować jako informację. W razie konieczności jesteśmy w stanie przedstawić odpowiednie dokumenty. Pozdrawiam, Katarzyna i Waldemar Matejczuk M&W ŚRUBY

Kamil

Szanowni Państwo, zostałem oszukany przez firmę Panów G. .Wszystko wskazuje na to, że (usunięte przez administratora) ode mnie 15 000 zł. Podpisałem umowę w kwietniu z realizacją na koniec sierpnia. Niestety po podpisaniu umowy czar prysną, do sierpnia brak kontaktu z inicjatywy firmy, zaniepokojony próbowałem skontaktować się z właścicielem, udało się ale taj jak w kwietniu zabiegał o kontrakt tak teraz kompletnie nie wiedział o co chodzi. Zaproponowałem przełożenie terminu na październik i znowu firma rozpłynęła się. Kilka tygodni temu wypowiedziałem umowę, niestety nie dostałem środków z zaliczki. Wysłałem wezwanie do zapłaty i również żadnej reakcji kompletna olewka. W tym tygodniu zwracam się do Sądu o wystawienie tytułu egzekucyjnego oraz tak jak to w przypadku (usunięte przez administratora)zgłoszę zawiadomienie o próbie wyłudzenia środków. Zapewne pan Artur i pan Oskar nowym klientom taką opinie klienta przedstawią jako działania konkurencji lub byłego pracownika (mi przynajmniej tak powiedział pan Artur jak się odniosłem do niepochlebnych komentarzy w internecie) więc jeśli ktoś będzie chciał nawiązać kontakt proszę o komentarz prześle adres e-mail lub nr telefon.

Strumyk
@Kamil

U mnie to samo, zaliczka wpłacona w lipcu 2023 r termin wg umowy do 11.2023r i nic, do dnia dzisiejszego brak montażu. Proszę o informację czy po tytule egzekucji sadowej udało się dostać zaliczkę ?? Email kolorowereczniki@gmail.com

Bartosz Nowy wpis
@Kamil

Tylko chyba pomylił Pan sytuację i nawet nie wie do kogo zwracać się z pretensjami. Inwestycja w zakup bramy i umówienie się z terminem, który jest przesuwany przez Wykonawcę przez opóźnienia na inwestycjach to nie wyłudzanie środków. Firma Euromontaz tak wgl nie funkcjonuje od dawna a wpis z października 2023. Jeszcze rzucas nazwiskąmi Trzeba traktować tego typu opinie ze sporą dozą dystansu.

Sabrina Nowy wpis

Ja tu weszłam w poszukiwaniu pracy jako księgowa, ale czytam tylko jakieś spory słowne i nie bardzo wiem co sądzić o pracy w tym miejscu. Macie już te etaty obsadzone czy przyda się jakaś nowa osoba? Dajcie znać czy w księgowości można częściowo pracować z domu, bo to byłoby dla mnie wygodniejsze.

Rekin

Odsyskaliście zaliczkę?

Euromontaz
@Klient

Może tak proszę podać imię i nazwisko zamiast robić anonimowe wpisy, których tutaj pełno. Jak ustalił prawnik na podstawie uzyskanych danych większość wpisów, również tych, które odpowiadają na wcześniejsze są również wysłane z jednego numeru IP. Jak wyżej napisał prawnik, bezpodstawne szkalowanie firmy w internecie zagrożone jest karą do 1ho roku pozbawienia wolności.

Euromontaz
@Euromontaz

Witam Panie Arturze Górecki szkoda że nie mogę wkleić zdiecia z zamontowanej bramy ale jeżeli jest jeszcze ktoś pokrzywdzony przez pana artura goreckiego zapraszam do kontaktu właśnie będziemy skladac pozew przeciwko niemu posiadam srodki żeby zapłacić każdej osobie ktora jest pokrzywdzona przez tego pana za prawnika oraz koszty sadowe

wsklos
@Euromontaz

Dzień dobry, Pan Oskar i Pan Artur (usunięte przez administratora) ode mnie 15 tyś zł. Czy możemy się jakoś skontaktować?

@wsklos

Witam, tak się zastanawiam, że we wpisach przewijają się głównie te dwa imiona. Czy nikt więcej tam nie pracuje? Niby właściciele powołują się na byłych pracowników, ale czy ktoś ich widział? Ewentualnie czy oni sami mogą opisać, jak doszło do zakończenia przez nich współpracy?

M&W ŚRUBY Nowy wpis
@Klient

Widzę, że mocują się tu na opinie klienci z firmą. A co na to pracownicy? Właśnie w lutym zarzucono im nieumiejętność projektowania ogrodzeń. Jakich w takim razie umiejętności się tu wymaga przed podjęciem współpracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euromontaż Bramy Teleskopowe? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Tu wypowiadają się sami klienci, a to forum na temat firm i pracodawców. W poprzednim miejscu zamieszkania pracowałem jako montażysta bram, czy aktualnie jest tutaj taki etat? Jak wtedy wygląda pensja, dla osób z doświadczeniem? Czy montaż jest zawsze w godzinach pracy czy zdarza się, że trzeba zostawać po godzinach?

Niezadowolony klient

Odradzam wszystkim usługi tej firmy. Po zapłaceniu zaliczki brak kontaktu, wyznaczanie kolejnych terminów realizacji (chyba że 20 ich było) realizacji po uporczywych telefonach z naszej strony. Z ich strony brak żadnego info. Udało się w końcu po ponad 4msc zmagań. Do tego nie znają się na projektowaniu ogrodzeń bo u nas zrealizowali furtkę ogromna na 150cm szerokości zamiast standardowych 100cm bo uwaga chodnik miał tyle, tragikomedia. Omijać szerokim łukiem.

Roxi

Widzę, że klienci nie do końca są zadowoleni z usług tej firmy. A co z pracownikami? Przyjmują tutaj w ogóle kogoś? Może brakuje pracowników, którzy by to wszystko , co dzieje się w firmie wyprostowali. :) Mogą oni liczyć na godne wynagrodzenie za pracę? Czy jest ono terminowe? Można spodziewać się stabilnego zatrudnienia? Narzeczony poszukuje pracy, dajcie znać...

Czy w Euromontaż Bramy Teleskopowe zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Xxx

Dużo osób tu pisze o różnych problemach, m.in czytałem o niewywiązywaniu się z umowy i zastanawia mnie, czy to się jakoś ma do sytuacji w pracy w firmie. Wszystko w porządku z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników etc.? Bo tak myślałem, czy nie zapytać o pracę tam.

Grzegorz

SZYMON
@Grzegorz

Czy udało się odzyskać pieniądze? Niestety jestem w tej samej sytuacji. Zaliczka wpłacona a zero odzewu?

M. Lewandowski - Radca Prawny

Największym, nieodwracalnym skutkiem możliwości tylko potencjalnie bezkarnego wpisywania anonimowo w internecie kłamstw i oszczerstw jest utrata zaufania potencjalnych klientów. Z danych uzyskanych w drodze postępowania z (art. 212 § 2 k.k.). zostaną wyciągnięte Panie R. Sars surowe konsekwencje. Podając się za niezliczoną ilość rzekomo.poszkodowanych osób, odpowiadając sobie samemu na wcześniej zamieszone wpisy grozi Panu wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności do 1go roku o co na wniosek mojego klienta będziemy wnosić. Jednocześnie informuję, iż pomimo kilku potknięć wszystkie realizacje podjęte przez firmę Euromontaz zostały zrealizowane. Nie ma żadnej umowy, która nie została przez tą firmę wykonana. Zostałem również upowazniony, przez osobę wymienioną w wpisie z dnia 03.07 2023 przez anonim: Marek o niezwłoczne podjęcie kroków prawnych mających na celu wyciągnięcie konsekwencji za wiązanie osoby P. O.G. z jakąkolwiek działalnością firmy Euromontaż.

Józia

Czy w Euromontaż Bramy Teleskopowe zatrudniani są obcokrajowcy?

Mr Mime

Serdecznie pozdrawiam i czekam na zwrot kosztów sądowych oraz dwukrotności zadatku :)

Inwestor

Kontakt do firmy z polecenia, niestety mało profesjonalna. Jeżeli standard to nie odbieranie telefonów i nie dotrzymywanie terminów. Przestrzegam przed wpłatą zaliczki, można już później jej nie zobaczyć, tak samo jak realizacji inwestycji.

Klientka
@Inwestor

Dokladnie zgadzam sie w 100% Totalne (usunięte przez administratora)...firma to jakas pomyłka Zero pojęcia o pracy..Sam Pan Artur moze minimalnie orientuje sie w temacie ale reszta totalna porazka Wspòłpraca tragedia kontakt tragedia wykonalnie jeszcze gorzej. Najgorsza firma z jaka sie spotkałam!!!

Klient

Brama nie została wykonana z winy wykonowcy. Czekasz na "fachowców" w umowionym terminie, kontakt do właściciela zapewnienia, ze zaraz będą, nikt nie przyjezdza.Właściciel unika kontaktu. Zaliczki nie zwrócił. Pozstal tylko sąd.

Szymon
@Klient

Witam. Czy udało się odzyskać pieniądze? Jestem w podobnej sytuacji z tą firmą?

Jędrek
@Szymon

Jak wygląda u was sytuacja ze zwrotem zaliczki? Jestem w takiej samej sytuacji.

Klient Wspólnota Mieszkaniowa
@Szymon

Nie otrzymasz zwrotu zaliczki od tej firmy, kontakt się urywa, to jest bardzo nieuczciwy wykonawca.

Ja tu by dowiedzieć się jakie są warunki pracy? Kogo przyjmuje na montażystę i czy docenia, również finansowo, wykonywaną robotę? Choć nie wiem też co sądzić o tych opiniach od klientów negatywnych. Ma to jakieś przełożenie na sytuację pracowników?

Witek

Podczas montażu panowie spisali się jak trzeba. Na czas bez niepotrzebnych opóźnień. Praca na dobrym poziomie!

Cam
@Witek

Podbijam. Tutaj trzeba przyznać rację, Euromontaż trzyma się terminów. Co jest u nich ogromnym plusem. Jeśli zależy wam na czasie to warto zaznaczyć to podczas umawiania terminów zawsze w jakimś stopniu biorą to pod uwagę ;)

Monia111
@Witek

Zgadzam się. Bardzo dobra firma i ma całkiem fajne ceny. Trzymają się terminów i robią wszystko bardzo dokładnie.

Paweł_22

Zgłosiłem powstanie usterki w bramie teleskopowej. Firma zamontowała ją w maju. Do tej pory było wszystko okey, niestety dwa tygodnie temu zaczął się problem z mechanizmem bramy. Moje zgłoszenie nie pozostało bez odpowiedz. Za to bardzo polecam firmę euromontaż, jeśli jest problem to się nim zajmują. Nie zostawili mnie z tym tak jak zapewniali wcześniej. Także mimo wszystko jestem zadowolony. Teraz już wszystko jest w porządku.

ANDRZEJ

POLECAM PANA ARTURA, FACHOWO ZAJĄŁ SIĘ MOJĄ BRAMĄ. BARDZO SZYBKO JEGO PRACOWNICY UWINĘLI SIĘ Z ROBOTĄ.

Damian

Jeżeli komuś zależy na porządnie wykonanej i zamontowanej bramie to nikt inny tylko euromontaż. Ja dowiedziałem się o firmie z polecenia i to był dobry wybór. Nie wiem czy znają takie słowo jak opóźnienia, fachowcy wiadomo trafiają się różni....ale tutaj szczerze pełen profesjonalizm. Cieszę się i dziękuje Irkowi K. za takie trafne polecenie.

Emilia
@Damian

No to super, że tak chwalisz. A jakie mają ceny Twoim zdaniem? Są przystępne?

Damian
@Emilia

Przed dokonaniem wyboru dzwoniłem po różnych firmach również pytając o proponowaną cenę (swoją drogą niektórzy na prawdę mają wyobraźnie :) ) Cóż w euromontaż ceny wydawały się przystępne także umówiłem się na spotkanie. Teraz to co mogę powiedzieć....Jest to kawał na prawdę dobrej roboty i w tych pieniądzach zdecydowanie korzystnie. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń śmiało do Pana Artura, powinien ci pomóc w ewentualnych pytaniach.

@Emilia

Tak, na uważam, że cena jaką tutaj proponują jest uczciwa. Zachowana estetyka i dokładność pracy, dobre materiały oraz doświadczeni pracownicy. Zdecydowanie odpowiednio wyceniają swoje usługi.

Ocena
@Krystian

Czy był kontakt z firmą po wpłaceniu zaliczki? Zachowali się uczciwie?

@Ocena

Spokojnie Pan Artur to pewny fachowiec, mnie nie (usunięte przez administratora) zachował pełen profesjonalizm i doprowadził zlecenie do końca. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie na firmę Euromontaż

@Ocena

Po wpłaceniu w dalszym ciągu był kontakt z firmą, ekipa wywiązała się ze zlecenia

Żurawski

Moja nowa brama sprawuje się tak jak powinna. Firma do montażu użyła zdecydowanie materiałów wysokiej jakości, przy tym wykonana została z należytą precyzją. Mogą pochwalić się zdecydowanie profesjonalnymi pracownikami i gronem zadowolonych klientów.

Kuba
@Żurawski

Czy długo czekałeś na swój termin? Odwlekali telefony/spotkanie? Czy z właścicielem można się jakoś dogadać?

Żurawski
@Kuba

Nie czekałem zbyt długo. Oczywiście firma ma zaplanowane zlecenia w przód. Mimo wszystko nie ciągnęło się to nie wiadomo ile. Pan Artur to bardzo kompetentna osoba z dobrym podejściem do ludzi, nie ma problemu żeby się dogadać. Chętnie słucha oczekiwań klientów o stara się je spełniać.

Kuba
@Żurawski

Okey w takim razie dzięki za podpowiedz. Myśle, że się zdecyduje. Mają dobrą opinie w internecie.

Jakie efekty?
@Kuba

I jak tam? Kontaktowałeś się? Wykonali u ciebie montaż bramy?

Aneta
@Żurawski

Ja również dziękuje. Przekonał mnie Pan. Właśnie czekam na przyjazd panów do montażu bramy. Robią dobre pierwsze wrażenie

Zostaw merytoryczną opinię o Euromontaż Bramy Teleskopowe - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Euromontaż Bramy Teleskopowe?

Zobacz opinie na temat firmy Euromontaż Bramy Teleskopowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euromontaż Bramy Teleskopowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euromontaż Bramy Teleskopowe
4.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Fiołkowa 14
    87-125 Nakło nad Notecią