Opinie o Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med w Kraków

Były Pracownik

Jako były już pracownik_ca mogę śmiało powiedzieć, że nie zdawałem_am sobie sprawy z tego, że w obecnych czasach mobbing ze strony Pracodawcy może być tak dalece posunięty. Niezrównoważona Psychicznie Pani Doktor, która publicznie przy pacjentach poniża pracowników, ubliża im, miesza z błotem, doprowadza do płaczu tak że Panie z Recepcji lądują w łazience z płaczem żeby odreagować - i to najlepiej tak żeby Ona nie zobaczyła bo wtedy na 100% dojedzie delikwentkę psychicznie. Zagrywki emocjonalne, wieczny konflikt rodzinny z pracującą w tym samym ośrodku Córką, powodują że czas i wyobrażenie o dobrze prosperującej firmie to tylko pozory. Pani Doktor oczekuje pełnego oddania godzinowego również w weekendy, sugestie że ma się życie rodzinne kwituje tym że ona też siedzi do późna w pracy, więc pracownicy chyba też mogą. Zachodzenie w ciążę traktuje jako cios wymierzony w Nią personalnie, więc kobiety w okresie reprodukcyjnym, raczej nie mają tam czego szukać. Mobbing przez duże M, terror emocjonalny przesunięty do granic niemożliwych i ciśnienie aby naciągać badania i wyniki tak aby tylko zarobić jak najwięcej-nieważne jakim kosztem pracowników lub pacjentów- wszystko na lewo i pod stołem. Dni w których Pani Doktor nie pojawia się w pracy to błogosławieństwo dla Pracowników, gdyż wiedzą, że nie zderzą się ze złym humorkiem Pani Doktor, która np właśnie tego dnia miała jedną z miliona sprzeczek ze swoją Córką. Stanowczo odradzam wszystkim, chyba że ktoś lubi mieć wrzody, nieprzespane noce, totalny brak prywatności - Pani Dr lubi wiedzieć wszystko o wszystkich / typ inwigilatora. Praca tam odbiega od jakichkolwiek standardów i nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. Zapewne nikt z byłych pracowników tego jeszcze nie zrobił, gdyż najnormalniej w świecie się boją, że znajomości Pani Doktor dosięgną ich wszędzie.

Tak było Nowy wpis
@Były Pracownik

Nic dodać nic ująć, byłam/em, widziałam/em, o ile jeszcze z tym ciśnieniem dało się sobie jakoś poradzić to "tworzenia" dokumentacji pacjenta już nie przeżyłam/em chyba jestem na to za uczciwa/y

Kazia M Nowy wpis
@Były Pracownik

Czy to jest All med z ul.sienkiewicza 23 w Krakowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med - Kraków

• Jak się pracuje w Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med?

Zobacz opinie na temat firmy Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grażyna Pulka Specjalistyczny Ośrodek All-Med
  • Św. Marka 31 lok. 1