Opinie o Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa w Czechowice-Dziedzice

Nie widziałem ostatnio żadnych ofert w sieci. Będą jeszcze przyjmować w tym roku? Szukam pracy jako mechanik i chętnie dowiedziałbym się jakie warunki dają. Nadal tak cisną ludzi jak ktoś pisał? Jest presja na wyniki?

Paulina Nowy wpis

Hejo, czy ktoś tutaj jeszcze się wypowiada? :) Mój narzeczony szuka pracy jako mechanik, brał tą firmę pod uwagę ze względu na bliską lokalizacje od naszego zamieszkania, widzę też tutaj sporo opinii o niewypłacalności lub opóźnieniach w wypłatach, czy ktoś by mi mógł powiedzieć czy coś się unormowało w tej kwestii? Nie wiemy czy kontaktować się z właścicielem z zapytaniem czy kogoś może nie potrzebuje do serwisu....

M.F Nowy wpis

Ktojaki szukaj sobie pracy powoli albo raczej szybko :) i pisz więcej bo nakręcasz mi wyświetlanie strony im więcej wpisów tym więcej wyświetleń głównej strony na listę kierowców dodaje resztę twoich wyczynów matole tu możesz pisać jako Paulinka pawel i wiele innych twój nr IP jest już namiezony i szef będzie zadowolony ze piszesz z firmówki

. Nowy wpis
@Paulina

Myślę że w przypadku tej firmy się nic nie zmieni. Wypowiem się jako były pracownik Ciśnięcie na ludzi brak poszanowania to tylko kilka niepochlebnych słów które można powiedzieć o tym miejscu

Jaka umowa obowiązuje w Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa podczas okresu próbnego?

Rety

Mi zwlekał z kasą

Łukasz
@Rety

Mi też

Gabriela
@Łukasz

Jak długo zwlekał z tymi pieniędzmi? Jednorazowo się tak zdarzyło, czy więcej razy miała taka sytuacja miejsce?

Mati
@Gabriela

Cześć. Ja odszedłem od niego to jeszcze 3 miesiące czekałem na przelewy

@Łukasz

Nie musicie się gorączkować tam niema narazie przyjęć i niebedzie dla kierowców

@Mati

A z tego co mi wiadomo to nie że "nie placił płacił" tylko opóźniał wypłaty (usunięte przez administratora) tak by się sami pozwalniali reszta miała wypłaty na czas

@Mati

Jeśli jesteś kombinatorem leniem nierobem lubisz siedzieć i narzekać nie szukaj pracy w tej firmie bo będziesz narzekać jak tych paru wyrzutków społecznych

Filip

Kombinujesz to ty Mareczku

@Filip

Kto pracował to zarabiał a (usunięte przez administratora) się tu rozpisują i żalą bo się pracować niechcialo i same pretensje co z następnych prac wylatujecie z hukiem i tylko w internecie potraficie wszystkich opisywać zamiast uczciwie pracować

M.F

Każdy jest traktowany tak jak na to sobie sam zapracował (usunięte przez administratora)

M.F

Pracy na rynku jest dosyć jak coś niepasowalo szerokiej drogi nikt nikogo na siłę nie trzymał poco tyle się męczyli jak taki zły byłem dlatego, e zwiedzili już wszystkie firmy w rejonie 100 km i wszyscy na nich się poznali ją też taka lesz prawda

@M.F

Umowa to umowa a ty zwlekasz z kasa

...
@M.F

Typowe tłumaczenie typowego dziada Ściema z kasą nigdy nie w terminie Dajesz pan śmieszni pensje tragiczne wozy a zadasz zaangażowania jakby wszyscy za diamenty robili Dziwi mnie że ten (usunięte przez administratora) tyle czasu funkcjonuje Jak traktujesz ludzi tak masz

@...

Dziadów to miałem 4 kierowców chętni napisałbym z imienia i nazwiska tylko mi niewolno bo ochrona danych "dziadów " teraz próbują hejtu pod różnymi nick i myślą że to pisze tyle osób to są cały czas te same osoby Michałku, Dagmarku ,Krzysiu nikt normalny nie przegląda tych głupot tu o 5 rano lub 23

@...

Funkcjonuje tyle "23" lat bo oprócz tych 4 dziadów pracowało i pracuje jeszcze parę fajnych i wartościowych ludzi dzięki nim mam jeszcze wiarę w normalnych pracowników

...
@M.F

I o 22 lata za długo Biedni ci którzy zapierniczaja od poniedziałku do soboty (usunięte przez administratora)

@...

Nieznam takich my pracujemy od poniedziałku do piątku i jedna sobota w miesiącu niezawsze taka jest prawda a lebry chciały pracować od poniedziałku do czwartku

@...

Nikt wam niezabrania otworzyć firmę i zamiast pracować to leżeć i pachnieć otwórz i pokaz że dasz radę przez 20 lat

@...

A z tego co mi wiadomo to Michałek miał tylko parę lat i dług na 2000000 złotych nie pomyliłem się w zerach 2miliony złotych to pokazał naco go stac i upadłość konsumencka prawdziwy bohater

@Borys

Czy w umowie był zapis że możecie uszkadzać dachy w samchodach uszkadzać zderzaki okradać wyposażenie, paliwo a ja mam wa zato płacić ??? Wypłata była zawsze i jest po zrobilnej dobrze pracy a nie przed ?

@M.F

Owszem ale do 10 dnia miesiąca wypłata ma być nawet jeśli mi potracasz za tzw zniszczony dach lub paliwo. A ty mi kasę dawałeś w ratach i to z opoznieniem. Zrobiłem szkodę? Nie ma problemu. Potracasz 500 ale resztę płaci się w terminie a nie po 3 tygodnie czekać bo ci zleceniodawca wisi

@M.F

Poza tym nawet jak trasę zrobiłem dobrze to kasy nie dostałem na czas. A nie jedną trasę robiłem z Tobą w podwójnej i co też źle robota zrobiona?

@Borys

Dagmar nigdy nieczekales 3 tygodnie a zaliczki na trasy i wcześniejsze wypłaty to co tydzień brałeś więc nieklam i miej odwagę napisać jak było może raz się zdążyło że było opóźnienie 1000 zł o 2 tygodnie ale ty odebrałeś to sobie z naddatkiem a za Hyundaia którego niby odkupiłeś nadal jest w całości nierozliczony i niezapominaj ze to ja cię zwolniłem bo miałem dosyć twoich wybryków a ty w zemscie naslales mi kuzyna ITD Kajetanka ta sprawa jeszcze znajdzie rozwiązanie

@M.F

Nie jestem Dagmar, zwolniłem się sam

@Borys

Ty się nie zwolniłeś tylko rzuciłeś kluczykami w biurze i nawet niemiałem odwagi przyjechać poswiadectwo pracy i resztę pieniędzy dumny Pan Tomek Przemek

@M.F

Świadectwo pracy to twój obowiązek mi dostarczyć

Ty nawet nie wiesz z kim piszesz. Ja pracowałem u ciebie 6-7 lat temu

@Borys

Wiem z kim pisze bo 7 lat temu miałem normalnych kierowców był tylko jeden nalogowy alkoholik i hazardzista jak się okazało później ale on to na dziś nawet telefonu niema bo wszystko sprzedał więc niepowołuj Sie na normalnych ludzi i ich nie obrażaj

@M.F

2014 / 2015 to były początki transportu w firmie było ciężko jak na początku ale pracownicy nawet jak czegoś niepotrafili zrobić to chociaż się starali i nie marudzili to byli i są wartościowi ludzie myślę że się niezmienili a ty ich poprostu obrażasz ktoś kto wtedy pracował dobrze wie jak wszystko wyglądało z płatnościami i robota więc nie obrażaj ich bo wtedy było dwóch pracowników i ja więc relacje wyglądały inaczej

@M.F

Tak czyli jestem jednym z tych pracowników

Jestem najlepszy. Dziękuję

@Mati

Hej, ale ostatecznie ze wszystkiego się rozliczyliście i nie było już więcej problemów? Chociaż widzę, że ktoś tu narzekał na Twój sposób pracy. Nie czujesz się odrobinę odpowiedzialny za to odejście?

Wanda
@M

A skąd to takie wiadomości? Mąż od miesiąca gada że będzie szedł z papierem do Was, a Ty takie coś piszesz? O co chodzi z tym brakiem przyjęć kierowców?

Klienci

Żadnych możliwości

Grzegorz
@M

Nawet 3 miesiące czekania? Masakra to jest… jakie były tłumaczenia?

Cleo
@Grzegorz

Żadne ?

Vleo
@Grzegorz

Że czeka na przelew od gościa co mu nagrywa tą robotę że spedycji

@Vleo

Aha, no dobra czyli z płynnością problemy były. Dalej do dziś są? Ktoś korzystał nie dawno może?

Valeo
@Hanna

Wątpię by ktoś tam pracował

@Valeo

Dlaczego wątpisz w to? Firma już aktualnie nie funkcjonuje czy skąd te podejrzenia? Bo bez pracowników to faktycznie trudno żeby cokolwiek się ruszało

@Hanna

Jednak jesteś zryty i masz zryta glowe 4 lata i dalej piszesz te głupoty przez taki czas daj sobie już spokój bo stajesz się coraz bardziej żałosny

Krzysiek

Ludzie dajcie już spokój ale przykro się czyta ta cała hryje .nie ma super kierowców i super pracodawców. Sam swoje też namieszałem w tej firmie. Ale to co tutaj robicie to jest nie powazne Dajcie sobie już spokój. Panie Marku. Nick pytanie to tylko komputerowy algorytm dodający post dla podtrzymania wątku

Czy po rozmowie w Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak często w Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 17 lutego na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Brak przyjęć

M.F

Nieszukamy pracowników !!!!! i od roku niezamieszczamy ogłoszeń !!!!! Pozdrawiam podjudzaczy

Fred

Daj sobie spokój

Jaki jest wkład kierownictwa Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

M.F

Witam miarka się przebrała pan Krzysztof Sz. nick K wielki kierowca dwa miesiące pracy 2 samochody rozbite szkoda na 30000 zł i jedno uszkodzone w rękach partacza nowe auto 2021 rok produkcji staje się złomem chętnie dołączę foto wyczynów

M.F

Hannibal Dagmar S. Pierwszy tydzień pracy przyjezdza wyposażony w sprzęt do spuszczania paliwa po trasie prywatny samochód w bagażniku 100 l paliwa uszkodzony dach w hyundai i30 zapomnial opuścić pokład na zabudowie i poprostu pod most się niezmiescił ale to przecież żaden problem masz ubezpieczenie poprostu sama śmietanka w firmie ( zodiak:Hannibal:i ostatni Pan K.współczucia dla obecnych pracodawców

M.F

Fajnie kogoś szkalować niepodajac swoich danych ani szczegółów swoich wyczynow Hannibal: Dagmar H . Zodiak Michał W. K: Krzysztof Sz. Opiszcie wszystko i poddajcie opini co wyprawialiście nie bądźcie anonimowi pokażcie ze stać was na szczerość

Wojciech
@M.F

A kim Pan jest bo też danych nie podajesz Pan?

@Wojciech

Właścicielem firmy dane są w nazwie proszę pana i te wyczyny wszystkie odbiły się na mojej skurze i kosztowało mnie to wszystko za te 3 osoby 100000 zł nie odzyskałem ani złotówki pozdrawiam

K

Ja też trzy miechy po trzech (usunięte przez administratora)szybciej niż to było możliwe Dziwnie się jak tam pozostali dwaj kierowcy potrafią tyle pracować Określić go jako (usunięte przez administratora) to mało

Zodiak

Mi liczył 30gr za kilometr. (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa?

Zodiak

Najmocniejsze to z tego co pamiętam to sciemnianie z wypłatą dla kierowcy. Nie wiem jak teraz.

Hannibal

Kierowców nie szanuje. Pod względem zwlekania z wypłatą o tydzień później dwa itd.

NIE RZETELNA FIRMA NIE PŁACI SWOICH NALEŻNOŚCI ZA ZAKUPIONE TOWARY. NIE ODBIERA TELEFONÓW,OSZUKUJE ZE NALEŻNOŚCI ZOSTAŁY UREGULOWANE.

Zostaw merytoryczną opinię o Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa?

Zobacz opinie na temat firmy Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Fuzoń Marek Max Service Mechanika Pojazdowa
  • Chłopska 37