Opinie o RS Auto Łukasz Adamcewicz w Dębice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RS Auto Łukasz Adamcewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w RS Auto Łukasz Adamcewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RS Auto Łukasz Adamcewicz w Dębice

Andrzej Mierzyn Nowy wpis

Witam, chciałbym zaznaczyć że moja przygoda z tym warsztatem zaczęła się około 2 lata temu przypadkowo gdzie trafiłem do p. Łukasza na warsztat i trafiłem wkoncu na mechanika takiego któremu się chce robic nawet najmniejsza (usunięte przez administratora) Jestem klientem marudnym z tego względu że najdrobniejsze pierdoly mnie irytują gdzie w innych warsztatach mnie odsyłali bo im się nie chciało. Polecam ten warsztat z czystym sumieniem, mają wiedzę i nie żałują w sprzęty. Jest to człowiek rzetelny któremu powierzam zawsze swoje auta i polecam innym z czystym sumieniem. Jeżdżę specjalnie aż z Mierzyna chociażby na (usunięte przez administratora) wymianę oleju :). Uważam że dobrych fachowców trzeba polecać i chwalić a przede wszystkim uczciwych. Większość moich znajomych właśnie jeździ tam i również oni polecają swoim znajomym. Niestety nikt nie jest alfa ani Omega by zadowolić wszystkich, znajdą się klienci również nie zadowoleni którzy piszą tutaj oczywiście klienci zadowoleni nie mają czasu lub chęci wystawić swoją opinię tylko są tacy którzy potrafia obsmarować. Ja jak i reszta moich znajomych jesteśmy zadowoleni z usług. Póki co będę polecał warsztat.

Radek Nowy wpis

Skrajny Hejt tu czytam Realnie spoglądając zauważyć trzeba wiedzę Ambicje pracowitość i zaangażowanie P Łukasza,it Wypadki i wtopy chodzą „po ludziach” Czyż nie? Stało się i tyle. Winy nikt nikomu nie udowodni. Takie sa fakty Skąd taka złośliwość, żeby tak opluwać goscia, któremu wcześniej ufales powierzając auto? Panie Łukaszu. Niech Pan odpuści sobie czytanie tych bzdur. Naprawdę sa lepsze propozycje spędzania czasu. Niech Pan nie reaguje i robi swoje, w mysl zasady -rusz (usunięte przez administratora) to śmierdzi”- przepraszam za słowa ale rusza mnie to.

Damian Nowy wpis
@Radek

Radku, Twój wpis jest dla mnie niezrozumiały. Piszę do Ciebie jako osoba, która nie ma kompletnie żadnych doświadczeń związanych z pracą w firmie RS Auto Łukasz Adamcewicz, dlatego zastanawiam się o czym Ty tak naprawdę w swoim poście wspominasz? Mógłbyś mi to tak racjonalnie przedstawić? Będę Ci bardzo wdzięczny, ponieważ może właśnie dzięki Twojego sprecyzowaniu zrozumiem co miałeś na myśli.

Jeszcze raz poproszę zniszczyć

Specjalista od VoLVo... taki pracowity że się V40T spaliło się w jego rękach... (wymieniam olej, nie turbinę, test jazdy 220kmh... (Auto spłonęło , (przy ponad 200kmh) (mechanik/kierowca, no mistrz kierownicy...!) może ktoś wie gdzie ten autoryzowany warsztat ma swój TOR...??? Jeśli 'Mamunia" " Córunia" "tatuś" czy inny wam podobny zakwestionuje tą opinię to jest to dla was pora gdzie weźmiecie odpowiedzialność za swoje wioskowe oszustwa! Każde jedno Każde z osobna odpowie Mama, Tata, Synek, czy wnuki ! dopilnuję by nikt więcej nie został przez was (usunięte przez administratora) ????

Mariusz Ford Nowy wpis
@Jeszcze raz poproszę zniszczyć

Witam, widze że Jesteś o volvo v40t nie doinformowany ponieważ pożar tego auta wydarzył sie 14 lat temu. I znajac okolicznosci wiem ze Pan Lukasz nie otworzyl w nim nawet maski a auto bylo naprawiane przez mechanika z olchowa (bez nazwisk) wlasciciel auta przepychanki z mechanikiem z olchowa zakonczyl w sadzie i wpis twoj jest nie prawda. Pozdrawiam i polecam warsztat Rs auto.

Robert

Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szerzej pojąć mechanikę samochodowa. Bez wątpienia ma duży zasób wiedzy, ale trochę brakuje.

Jeszcze raz poproszę zniszczyć
@Robert

Tragedia! (motor, serce auta czyli silnik!) Graj Buda (tzn mega fachowy warsztat Pana Łukasza albo raczej jego mamy.. żony.. taty.. kłuwA! tam nie ma osoby odpowiedzialnej za cokolwiek! Jak się nie podoba to Ci auto wystawią przed bramę a klucze od stacyjki!! "Leżą na przednim kole..." To jest Cyrk nie warsztat samochodowy jak się wzniośle nazywają,,, Polecam! Wstawiasz to bierz umowę wszystko nagrywaj (na kamerę!!!????)(mamusia z synkiem dbają by nic z ich podłych uczynków nie ujrzało światła dziennego!) w staropolszczyźnie nazywało się ich mianem 'Dorobinki' i 'Dorobkiewicza' a to wciąż pomimo lat jest nie moralne! to jest nie uczciwe! Jeśli ktoś z tymi

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie RS Auto Łukasz Adamcewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.