Autoklinika

Poznań

Opinie o Autoklinika

Alicja

Czy dzieje się coś w firmie? Taka cisza na forum, że aż zastanawiające. Tak dobrze jest w firmie?

Hanna

Wiecie, że Autoklinika organizuje również szkolenia? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://autoklinikapoznan.pl/szkolenia/ Czy ktoś z Was ma już jakieś doświadczenia z powyższą firmą?

Kamil

@Mirek a na jakim stanowisku u nich pracowałeś? Bo ja bym się zatrudnił jako mechanik, ale no oczywiście nie ma ofert pracy. Wiem jednak, że aby przyjęli to trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia, co wcale nie jest jakoś dużo. Jeśli coś wiesz o przyjęciach to mów!

Zostaw opinię o Autoklinika - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoklinika