mag

Nie polecam, w trakcie wycieczki szkolnej - 3 dniowej, autokar zepsuł się dwukrotnie, dwa razy był podstawiany nowy. Jechaliśmy z uczniami szkoły podstawowej. Jest to nieodpowiedzialne!

arturkwiatkowski

Firma godna polecenia, korzystaliśmy z autokaru podczas wyjazdu służbowego. Wszystko na czas, bardzo porządny kierowca Pan Janek.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Kordian

Szkoda, że jedynie klienci zostawili tu opinie. Jakieś informacje o pracy i zarobkach mógłby zamieścić tu ktoś z pracowników?

@Kordian

Odpuść sobie. Jeden stres.

Hej, czy w firmie Ali-Woj-Trans Przewozy Autokarowe Wojciech Gwóźdź płacą za nadgodziny?

Nie

Czy w Ali-Woj-Trans Przewozy Autokarowe Wojciech Gwóźdź zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak długo trwa proces awansu w Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k.?

driver
@Pytanie

Wystarczy czyścić kolana i donosic na kolegow

mag

Kierowca
@mag

Tej MAGic nie pisz bzdur. Jestes tanim bohaterem

arturkwiatkowski

Obiektywna
@arturkwiatkowski

Pełna zgoda co do oceny. Super firma a kierowcy fajne chlopaki

Anna

Nie polecam, autokar spóźniony, bo zamówiony został zabrudzony wymiocinami w nocy przed wyjazdem. Podstawiony autobus brudny, stary i śmierdzący. Ponoć wozi pracowników, a nam taki podstawiono na przewóz. To jest nie poważne

Rafał
@Anna

Anno, czy nie pomyliły się Tobie firmy. Czy rozmawialaś z właścicielem, czy masz zdjecia, czy masz protokół? Doradzam, nie ryzykuj spotkania z ich prawnikiem. Pomowienia duzo kosztują

Michał

Czy liczy się średnia wieku kierowcy przy rozmowie o prace?

Maćko

Polecam, miałem okazję współpracować wielokrotnie POLECAM !!!

Klient z Poznania
@Maćko

Fajny przewożnik - zgadzamy się

Wojciech Sz.
Klient

Nie raz korzystalismy z usług firmy ALIWOtrans a jesteśmy wielkim koncernem. Być może powyższe żale jednego z klientów są w połowie prawdą ale zawsze się może zdarzyć że klient wymusza podstawienie autobusu i zgadza sie na usługę z marszu. Mało prawdopodobne by autobus był tak nieczysty jak to opisuje klient. My jako klienci od 10 lat korzystamy z przewozów tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Coś nam się wydaje że ten niezadowolony klient nie widział nawet tego autobusu i zdał się na relacje swojego pracownika ktory sam nabrudził. Oj nie ładnie tak sprzedawać nieprawdę i swoje frustracje. Polecamy uslugi firmy ALIWOJtrans i budowanie z nimi relacji tak jak my z PHILIPSa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k. - Suchy Las

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chabrowa 26
    62-002 Suchy Las
  • NIP: 9721274494 REGON: 367280073 KRS: 0000677656
Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k.