Opinie o Pajo Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pajo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pajo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pajo Sp. z o.o. w Luboń

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pajo Sp. z o.o.?

cccc Nowy wpis

Co można napisać o pracy jako budowlaniec jak jesteś młody i energiczny idź gdzie indziej bo szkoda czasu nerwów trafisz do brygady Stacha wieśniaka to w alkoholizm wpadniesz aż dziw że jeszcze do tragedii nie doszło

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lidia Nowy wpis
Inne

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy firma Pajo planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Co słychać w temacie benefitów i płac? Zachęcam was do odświeżenia tego tematu, nowe komentarze będą bardzo pomocne w tym wątku!

2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lidia Nowy wpis
Inne

@TarzanWidzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Zapewne podczas rozmowy kwalifikacyjnej rekruter mógłby wyjaśnić zastanawiające Cię kwestie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacyjny do pajo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pajo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Łódź
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter centrali wentylacyjnych
Niederau
A-Climax-Klima Germany GmbH
Wyślij CV
logo firmy Majster robót drogowych
Pułtusk
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tarzan

A czy można tam trafić na osoby, które chętnie podzielą się wiedzą w zakresie projektowania? Czy raczej dostaje się zadanie i trzeba samemu projektować?...w sensie radź sobie sam, nawet jak nie masz doświadczenia...

piesek

jan tam mam jednak przekonanie że w sprzedaży nieruchomości nie liczy się wykształcenie ale umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

newA

Szef-krętacz zaraża swoim krętaczeniem, nikt nie pilnuje porządku, wszystko na głowie postawione, aż dziw, że to jeszcze się jakoś kula, pewnie jakieś układy mają i na tym ciągną, oby jak najkrócej, bo do tragedii może dojść... Firma-wydmuszka pełna cwaniaków.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bandit

Norman dokształć się ! Za organizację pracy na placu budowy odpowiada Kierownik Budowy ! Za BHP również !

bandit

Pracowałem na stanowisko Kierownika Budowy w Pajo 2 dni. Firma jest niesamowita - tzn jeszcze takiej w swojej karierze nie spotkałem. Np betonowanie stropu po 5 miesiącach od ułożenia zbrojenia lol. Wykonywanie elementów prefabrykowanym w tym ścian bez projektu. Budowanie bez Pozwolenia na Budowę oraz bez projektu. Brak jakiegokolwiek BHP na budowach - potwierdza to wypadek KB z maja 2015. PAJO to wielka tragedia - szkoda czasu.

xxx

Jak szef nie szanuje pracowników, to dobrzy pracownicy odchodzą a zostają tylko tacy, co chcą sie gdziekolwiek zaczepić. Tak jest w Pajo. Zostali sami krętacze, bo szef krętacz. Naprawdę szkoda energii i życia na pracę tam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
milano

Czyżby tam sami nieudacznicy pozostali? Duża firma deweloperska z własnym biurem projektowym i kilkunastoletnim stażem na rynku szuka architektów, konstruktorów i kierowników budów? Co się z nimi stało? Wszyscy odeszli czy może mieli coś do powiedzenia i zostali zwolnieni?

Mjano

Więc co takiego stało się z firmą najlepszą na rynku? Osiadli na laurach czy za tymi tytułami szlacheckimi nie poszło nic więcej oprócz otworzenia szampana... Może pracownicy podostawali lepsze oferty pracy, a teraz mają jakieś wybitne braki w zatrudnieniu? Zastanawiam się czy i na ile ma sens składanie tam aplikacji i uczestniczenie w rekrutacji.

ewa s

szef nieuchwytny, otoczył się murem bab, z których jedna straszniejsza od drugiej... kasy się nie idzie doprosić, atmosfera fatalna, pracowników w d.... mają. i ciągle kombinują jak by tu oszukać wszystkich naokoło.

Kamil

ilu ludzi, tyle opinii, mi pracowało się tam dobrze. Już nawet nie chodzi o atmosfere, ale ogólny komfort pracy i wypłata była na czas.

panienka

Nie radze tam sie zatrudniać nik sie tam nie przejmuje że ludzie na chleb nie mają za wypłatami trzeba się nieżle naprosić żeby wynagrodzenie otrzymac

kik

firma firmą, jaka płaca taka praca przynajmniej od kierowców ciężarówek można tanio napęd kupić normalnie kanistrów mi brakuje

effq

Nie radze tam pracowac - szybko sie zwiniecie, smieszna firma.

sarenka

chce wiedziec czy sa wyplacalni?jak sie tam pracuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
stary i naiwny

Firma kopertowa połowa w kopercie , połowa do ręki , co do kopert to niestety nie zawsze się ja dostaje po szef nie ma na paliwo do merca

anonim

Miła atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Pajo Sp. z o.o. - Luboń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Pajo Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sobieskiego 88
    62-032 Luboń
  • NIP: 7771014185 KRS: 0000042503
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Pajo Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii