Opinie o Inter-Dial Sp. z o.o. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter-Dial Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter-Dial Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Dial Sp. z o.o. w Luboń

Mariusz Nowy wpis

To nie firma tylko (usunięte przez administratora) :( wykostywanie pracownika do granic możliwości liczy się tylko zysk szefostwa , 10 wypłat w roku (zamiast 12) , zabrane soka-bau (na rzecz firmy) , żenujące narzędzia pracy , większość ludzi zatrudnionych w firmie po wyrokach bądź alkoholicy można by było wymieniać bez końca , jak najdalej od tej firmy zaoszczędzicie sobie nerw i zdrowia , Nie Polecam !

Robson Nowy wpis
@Mariusz

Wszystko co ten Pan napisał zgadza się w 100 % jeżeli chcecie robić ponad siły po 13 h za żalosne pieniądze to śmiało ...

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie umowa śmieciowa za wszystko odciągają warunki mieszkaniowe żenada .Typowi Janusze biznesu 5 razy na dzień mierzenie kółkiem metrów Wypłaty jak na Niemczech bardzo niskie i ciągle szukają jeleni do pracy

Robert Nowy wpis

Wszystko się zgadza co Pan pisze , żenada to mało powiedziane , oszukane na wszystkim , wyzysk ludzi za grosze w Niemczech , nikt normalny tam nie pracuje dno

Jak narazie wszystko wporzadku. Biuro ladne, ludzie super, pieniadze jak narazie na czas

Szczery były pracownik
@Nowy

Kto to pisał z kierownictwa że w firmie tak pięknie i że wszyscy pracownicy tacy zadowoleni .Skoro jest tak super dobrze to czemu ciągle są ogłoszenia że szukaj do pracy . Na 1 wyjazd zawsze znajdą do roboty .Potem ładnie okrojona pensja na śmieciowej umowie .Na koniec okazuje się że po przeliczeniu pieniędzy na godziny przepracowane to są śmieszne pieniądze .nie wspominając o warunkach mieszkaniowych . Szczerze odradzam pracę w tej firmie

W.
@Szczery były pracownik

Zapewne autorem posta jest ten pracownik, ktory dwa tygodnie pod rzad w poniedzialek mial w wydychanym promile we krwi i zostal odeslany do domu….

Szczery były pracownik
@W.

Autorem posta nie jest ten pracownik Pracowałem w tej firmie 2 lata temu . Przed wyjazdem ubrania robocze obuwie markowe no bo porządna firma Przy wypłacie za wszystko odciągnięte Mieszkaliśmy w śmierdzącej piwnicy z kratami w oknach w zaszczanych łóżkach Umowa śmieciowa Zeczywiscie większość pracowników to alkoholicy albo po wyrokach bo takim bendzie pasowała taka praca Praca od świtu do zmroku .a wypłata przy około 280 godzinach 6 tysięcy zł Tak to wyglądało wtedy chyba nic się nie zmieniło skoro ciągle firma szuka pracowników na okrągło Proszę nie mierzyc wszystkich jedną miarą

Robert Nowy wpis
@Szczery były pracownik

Zgadza się wszystko co ten Pan napisał , a nawet dużo gorzej to pseudo firma nastawiona na wykorzystanie pracownika do max możliwości , jesteś (usunięte przez administratora) na wszystkim i zarabiasz grosze na tą ilość godzin , a kto tam pracuje lepiej nie mówić !!!

Bożena

Jeden z byłych pracowników podzielił się tutaj dość nieprzychylną opinią o firmie. Podobno oferowali tutaj umowy śmieciowe, a większość ludzi tu pracujących dużo piła. Wypłata po zrobieniu 280 h wynosiła natomiast 6 tys. Czy do dziś firma oferuje takie właśnie warunki pracy? Wiadomo na jaką sumę można teraz zapracować w te 280 godzin czy wciąż niezmiennie?

Bartosz
@Bożena

Praca nigdy nie trwala 280 godzin i nikt tez nigdy nie otrzymywal 6 tys zl. Prosze sie dowiedziec u zrodla jakie sa warunki. Pozdrawiam

Sflustrowany
@Bożena

Dobre pierwsze wrażenie potrafią zrobić. Ciuchy do pracy za które odciagaja pieniadze mimo ze syn miał swoje . Pan Bartek zapomnial ze to te osoby zarabiają mu na chleb i szacunek sie należy a nie mając problemy wyżywić się i wyzywać chłopaków pracujących w pocie czoła.

Robert
@Bożena

To wszystko się zgadza i jest dużo gorzej czyli 10 wypłat w roku zamiast 12 , sika -bau ( płatny urlop niemiecki ) zabrany na rzecz firmy , kto tam jest zatrudniony do lepiej nie wspominać , szkoda nerw i zdrowia na tą pseudo firmę nie polecam

Firma Inter-Dial Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Operator urządzeń wiertniczych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olo

Jedna rzecz mnie zastanawia. Inter dial zajmuje budynek na Pułaskiego w Luboniu kolo blokow.na Jana Pawla. A w danych firmy jest Wojska Polskiego. Czy to ta sama firma, czy dane nieaktualne?

Wujabuja

Wedlug mnie ok. Kasa jak w zegarec zku.

Bożena
@Wujabuja

To fajowo! A dobrą tą kasę zarabiasz? Jak to oceniasz?

Sebastian

Ok.

Ibk

Praca ok ok pk

Byly

Wszystko okej. Praca jak praca

Pieniadze zawsze w dzien zjazdu co jest duzym plusem w niemczech. Trzeba swoje zrobic, jak w kazdej firmie. Generalnie ok

Byly pracownik

Atomsfera ok kasa zawsze na czas.

Unknow

Atmosfera w firmie mila i nawet praca jest przyjemna ale malo platna (7tys netto) jak na te czasy w Niemczech Pracodawca bardzo ciezki czlowiek Uslyszalem tekst typu od pracodawcy ( jak chcesz zarobic to musisz zapierd*lac) wielu pracownikow ma juz dosc Dosyc ze pracowalimsy od 7;00 do 20;00-22;00 to jeszcze pracodawca narzekal ze malo i chcial nas wyslac w sobote do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Dial Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Inter-Dial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Dial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Dial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter-Dial Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Niezłomnych 31 lok. 47
    62-030 Luboń