Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard w Kielce

CzłowiekNaPoziomiePodłogi

Polecam tę firmę ! Wystarczy tylko być odpornym na codzienne wyzwiska, krzyki, nieuzasadnione pretensje. Szef firmy to człowiek na poziomie - Mobbingiem potrafi rozwiązać każdy problem. Styl prowadzenia działalności rodem z początków lat 90 - wilczy kapitalizm nastawiony na maksymalną eksploatację. Tutaj możesz poczuć się jak bohater filmu "Szeregowiec Ryan" - odłamki metalu latają w każdym kierunku. A teraz na serio. Podręcznikowy przykład jakich firm należy unikać - cechy charakterystyczne takich miejsc: - brud i bałagan (Niebezpieczne warunki) - same dziadki (Nikt normalny nie chce tam pracować) - żadnego numeryka - Bieda (Zapomnij o przyrządach, narzędziach, akcesoriach, wyposażeniu) Ja tam byłem, żebyś Ty nie musiał.

GallAnonim Nowy wpis
@CzłowiekNaPoziomiePodłogi

a tam, dramatyzujesz, wystarczy się dostosować, i pracować, że bród to powiedz gdzie nie jest brudno? boisz się krzyków? na mnie jak się drze ja na niego też i zaraz wszystko wraca do normy a nawet żartujemy, to jest człowiek z krwi i kości, facet chce dociapać do emerytury i dać zarobić ludziom, rozmawiałem z nim i zorientowałem się że gość jest w porządku, jak coś trzeba to nawet nie mrugnie, pomocny i ludzki gość, wadą jego jest nadpobudliwość ale to ludzie go nauczyli. Ja mu powiedziałęm wprost że za bardzo się denerwuje i jakoś ze mną normalnie gada, poza tym widzę że się drze na tych co ściemniaja albo (usunięte przez administratora) umieją, ja też bym sięna nich darł...

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma mentalnie zatrzymała się w czasach prlu. To co wyżej,od siebie dodam jeszcze tyle: stawka dla spawaczy 15 zł na ręke z tymi dziadkami to nie żart, są tam nawet emeryci tam nikt po sobie nie sprząta bo nie ma czasu więc (usunięte przez administratora) jest straszny,gorzej niż w shl-ce bieda że nie wiem,o podstawowe rzeczy trzeba się dopraszać w tej firmie najważniejsza jest ilość a nie jakość,czego efekt jest taki że zostały ze dwie firmy które chcą z nimi współpracować o szefie to nawet szkoda gadać drze się o byle pierdołe bo po prostu musi.Dla niego dzień bez darcia to dzień stracony, żadnego szacunku dla pracowników Ogólnie najgorsza firma w jakiej pracowałem, omjiać szerokim łukiem

GallAnonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ja tam pracuję i żadnych zjebów nie dostaję jedynie to o to że zamiast spawać złapałem się za szlifierkę, jak się normalnie pracuje to wszystko dostajesz co trzeba, drze się na tych lewych i tych co ściemniają, nie jest tam tak źle, dużo lepiej niż w SHL ce zdecydowanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard - Kielce

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Techniczne Drog-Met Szostak Ryszard