"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski

Kielce

Opinie o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski

Pytajnik

Wciąż pojawiają się oferty pracy dla asystentki prezesa i fakturzysty, czy nikt nie może sprostać ich wymaganiom, a może coś jest NIE TAK, że nie pracują tam dłużej na tych stanowiskach????

Eva

Polecam pracę w tej firmie, produkty wysokiej jakości, jest na prawdę w porządku wszystko ):)

Joanna

@hary proszę, aby pozostawiać informacje dotyczące pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski. Przepraszam za pomyłkę.Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą tutaj? Jeśli tak to chętnie się dowiemy jakie.

hary

Moderator coś ci się pomyliło

Joanna

@tak realnie to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski. Powiesz co najbardziej podoba Ci się w pracy? Czy jest możliwość awansu w firmie? Każda opinia jest ważna dla osób nowo zatrudniających się.

Joanna

@do pseudo znawcy czytaj ,, osoby,, rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat SEVEN. Może w takim razie mógłbyś przybliżyć mocne strony firmy jako pracodawcy? Co sprawia, że warto w niej pracować?

tak realnie
@Joanna 12.07.2017 15:06

Firma normalna z fajną atmosferą pracy, wiadomo że nikt za darmo kasy nie daje trzeba robić swoje na każdym stanowisku. Nigdy nikt bez powodu stąd nie wyleciał a chętnych którzy sami odchodzą od paru lat jakoś nie ma. Ktoś tu na forum wypisuje bzdury nie mając pojęcia o firmie i widać że w niej nigdy nie pracował. Firma ma bardzo dobrze rozwinięty marketing i narzędzia sprzedaży, do tego uczestniczy w wielu akcjach promocyjnych takich jak targi. Produkty bronią się same dobrą jakością nie ma praktycznie na nie reklamacji. Wszystko odbywa się na bardzo normalnych ludzkich zasadach, jesteś w porządku to firma wobec Ciebie też jest, a jeśli ktoś jest niezadowolony to znaczy że firma z niego też nie była i już go tam nie ma

do pseudo znawcy czytaj ,, osoby,,

osoba czytaj ,,AZ,, nie mogli byście się zająć sobą myślę że w bosmanie macie jeszcze nad czym popracować aby dorównać do Seven poświęćcie na to czas zamiast tu robić kłamliwe wpisy. cały czas wpisujecie to samo to już nudne wymyślcie coś nowego ale na to brakuje chyba elokwencji. Jakoś nikt sam nie odchodzi od nas a gdyby było tak źle to handlowcy nie robili by obrotów po 300tysięcy miesięcznie. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby non stop tak hejtować firmę kiedy dużo się ma u siebie w Łodzi jeszcze do zrobienia

zaciekawiony

Witam, ktoś może udzielić info jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku magazynier/kierowca? i jak jest z wynagrodzeniem i godzinami pracy?

Joanna

Pracujesz w SEVEN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

Dżentelmen

Powiem jedno nazwa firmy jest mi kompletnie nieznana tak jak i produkty sprzedawane w tej hurtowni widzę , że jest tu jakiś problem z płaceniem i domaganiem się od pracowników jakiś niestworzonych rzeczy zanim wyślę swoje cv chciałbym wiedzieć coś bliższego na temat pracy dla tej firmy bo słyszałem , że w tej materii to wolna amerykanka znałem jednego przedstawiciela , który mówił mi na jakich warunkach pracuje to mi się włos na klacie zjeżył. Ale potem z uśmiechem stwierdził , że swoje wyrywa bo firma daje dużo na łapówki i on ich już dalej nie daje tylko sobie chowa , Napiszcie jak jest na prawdę bo już sam nie wiem czy warto z góry dziękuję.

@ Wiedzacy jak juz piszesz to radzę zajrzyj do słownika ortograficznego. I przestań hejtowac firmę Seven a w szczególności hej właściciela. Ciężko jest pogodzić się z porażka.Prawda? Miłego dnia Karolina.

iryda
@1234 01.03.2017 08:26

ach ta konkurencja niedobra i placi pod stolem . a u nas to same tylko luxury .nam sie pod stolem nie placi tylko kaze brac lapowy po cichu bo jesli do tysia nie damy to sobie bierzemy i druga podstawa 1500 bedzie !same rarytasy i jeszcze wszyscy pracuja i nikt pracy nie zmienia czy nie szuka , dobre hi a pewnie tez szanujecie pracownikow , tak bardzi pewnie ich szanujecie ciagajac po sadach prcy o lojalki czy kazeczie niektorym klamac a o nagrywaniu pracownikow nie wspomne . my nie idioci i info mamy co sie ostatnio w sadzie dzialo . .co komu djecie to wam zycie odda .

WIEDZĄCY

KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO NIE WIEM KTO POZA KONKURENCJĄ MA W TYM INTERES ABY TU TE BZDURY WYPISYWAĆ, NIE MA ŻADNEJ ROTACJI KTO ODSZEDŁ JEŚLI MASZ WIEDZĘ NAPISZ NAZWISKO BO JA TU PRACUJE I WIEM ŻE NIKT SAM NIE ODSZEDŁ Z PRZEDSTAWICIELI

dobra rada
@WIEDZĄCY 28.02.2017 18:53

Dobra rada . odpiepsz się człowieku od tej konkurencji ! Przestań nią sobie tyłek wycierać Jak ktoś daje zyć tobie to daj też innym !! Miłego dnia Marcin

2016 lub 2017

krotko tu pracuje ale ta firma to masakra , wszyscy sie boją sa zastraszeni ,nikt nic nie wie , ukrywane jest kto nam produkuje . panuje atmosfera strach a i kasa przy tym smieszna . NIE polecam . rotacja bardzo duza .

emil

haj . czyli nic sie nie zmienilo w sevenia . czytajac widze ze wzystko jest tak samo jak za mojej kadencji tam , dziwie sie marcinowi iz ma chlop odwage dalej te cyrki z pracownikami robic i ich pozywac po sadach . kazdy ma prawo chyba zmienic pracodawce . nie kazdy chce lojalek i kar czy innych rarytasow wyplacanych pod stolem na zeszyt czy sluchania o super jakosci pianek

walet

krotko pracuje ale nie polecam, wiekszosc zlych opini to duza prawda . pozdrowionka

myslacy ph

Nie wiem kto napisał ten ostatni wpis . ale to są pomówienia z firmy Seven i na miejscu firmy OD A DO Z i jej zarządu - szybko bym skierował sprawe do sądu w zwiazku z pomówieniem . Ktoś ma obsesję w firmie Seven na punkcie Bosmana . Taka forma oczerniania ludzi budzi wstręt do firmy SEVEN i ludzi to piszacych a nie wspomnę o pracujacych tu

hurt
@myslacy ph 01.02.2017 16:54

ja to nie wiesz? .pewnie sam wlasciciel seven marcin putowski lub jego dyro tomek. Marcin znam was i bosman kupuje od jednego i drugiego z tym ze ciebie znam i tomka tez . jego z bosmana nie znam osobiscie . . Marcin uwazam ze przegioles piszac o wlascicielach firm i ich oskarzajac . a jak mozna wasze produkty porownac ?obie marki sa ok z tym ze boramax to to samo co rytm el - bo on ci robi te piany - wystarczy poczytac dokumentacje - zreszta piany rytm el kupuje taniej od posrednika niz twoje . wiec cenowo zadne porownanie . a jakosc jest taka sama bosmana i boramaxa . klienci kupuja jedne i drugie . Tyle w temacie

ja tu nadal pracuje

czytam te bzdury i nóż się w kieszeni otwiera wiedzą to wszyscy Ci którzy pracują w Seven, nikt stąd sam nie odszedł od 3 lat albo od 4 . Jest nabór nowych PH na nowe rynki lub zwiększenie PH na już obsługiwanym terenie. Nikt też nie pracuje na najniższej krajowej to logiczne że gdyby tak było nikt by tu nie pracował po 8, 10 i 15 lat. Czy jeśli handlowcy mają takie starze w firmie to jest im tam źle ? Nie sądzę. Cała sprawa oczerniania na tym portalu została już wyjaśniona okazało się że to firma ,,od a do z,, czyli bosman robi złą opinię Sevenowi . Robert Kazimierczak który ma obsesje na punkcie Seven właściciel bosmana był w tej sprawie przesłuchiwany przez policje bo okazało się że negatywne wpisy pochodzą z adresu i komputerów z ich biura w Łodzi, no cóż jaka firma takie sposoby konkurowania po nich wszystkiego można się spodziewać jak nie podrabiają to robią czarny pr. a jak ktoś chce zweryfikować jakość produktów to wystarczy kupić sztukę czegoś i porównać lub popatrzeć na wyniki testów jak reszta zostaje w tyle za Boramaxem. A tu cały czas na polecenie szefostwa z bosmana podszywa ktoś z bosmana i udaje pracowników firmy Seven

dobra rada

. dodam iz wymuszanie w sposób przebiegły podpisania lojalki jest niedozwolona praktyka , a nie jest dozwolonym aby zmuszac pracownika jak wczesniej odejdzie aby płacił za szkolenie oraz podsuwanie do podpisu oswiadczen iz nie bedzie na forach internetowych pisał o firmie . wieć jezeli tak postepuje pracodawca to łamie przepisy . ale teraz runek jest pracownika wiec wybierać nalezy mądrze

WOLNA

Współczuję tylko ludziom pracującym w tej firmie, jeśli tu są zastraszani, to co musi się dziać teraz wewnątrz?, powyższy post jest formą zastraszenia aby nie opisywać prawdy, ja na szczęście zwolniłam sie i nie musze sie już bać :) , na pewno nie polecam pracy u tego pracodawcy, większość powyższych negatywnych opini jest prawdziwa, a forum jest po to by polecać lub nie , i nikt nikomu nie może nic za to zrobić, żyjemy w wolnym kraju

werkend

tak racja . tomeczku odpuść sobie jest weekend. od poniedziałku zacznij wybielac i szukać autora wpisów

obiektywny

Becia tak szczerze napisze .......moze ty czytasz nieodpowiednie ksiazki ..... Zatrudnienie jest na umowę o prace oczywiście najnizsza krajów , jest umowa lojalnosciowa gdzie możecie przez kilka miesięcy dostać 500 brutto – ¼ najniższej krajowej – ale nie zawsze bo jest tak sprytnie skonstruowana ze to wy musicie udawadniać ze w zadnej konkurencji nie pracujecie . kilka spraw już wytoczyli tym co odeszli ale z roznym skutkiem, wytaczja bo boją się ze wszyscy odejda . dają do podpisu tez dokument który w przypadku waszej rezygnacji nakłada na was obowiązek zapłaty im za jakieś szkolenie. Prowizja od sprzedaży ....dobry temat . jest coś takiego ale wypłacane pod ... . ale spoko bo masz bodget na łapówki od każdego 1 tys -100 pln możesz dac w łapę . wieć możesz i nie musisz . wszyscy już wiedzą o tych łapówkach . szczerze bez nich marka Boramax jest niesprzedawalna . a klienci już z nas się smieja ! Nasze produkty zlecamy do produkcji roznym firmą np. pianki i silikony robi nam RYTM EL , impregnaty DEKSPOL czy inni lokalni producenci . oczywiście na stroniw www wyczytasz iż jesteśmy producentami dóbr wszelakich ... SMIECHU WARTE . generalnie ta strona mowi ze jesteśmy gigantami i sprzedajemy w całej Europie – zwykla sciema to jest . działamy na terenie polski południowo wschodniej i to wszystko ! mala lokalna firma choć wlasciciel ma ambicje duże . jest na ten moment chyba 12 ph i bardzo duza rotacja wśród nas . oczywiście jest kilku starych od lat – pozdrawiam nasza rozową damę i proszę ją aby zaraz nie pisała laurki na temat seven . OT cała prawda .jak ktoś chce coś więcej wiedzieć to piscie . nie boje sie straszenia z ich strony i bajek naszego dyrektora czy tego iz beda szukac tego co to napisał po IP komputera pozdrawiam

Znamy się dobrze ;)
@obiektywny 27.01.2017 06:51

Niezła wiedza, Ale teraz niestety nie wiesz jak jest, nie przypominam sobie zeby tu straszył ktoś kogoś jakimiś ip komputera, pomyliłeś fora :)- wejdź na swoje, to tam prawde przeczytasz ha ha a ,, WSZELAKĄ"

też obiektywny
@Znamy się dobrze ;) 27.01.2017 11:29

Tomek.... daj spokój z wybielaniem weekend idzie ! niech ludzie odpocznij od indoktrynaccji !

beciowy

Becia - piszesz takie bzdury ..... ! zostało nas paru stałych PH a reszta to rotacja i brak chętnych do pracy A gdyby nie tej lojalki to tez byś pewnie Becia odeszła pozdrawiam

Szaszłyk

Becia
@Szaszłyk 22.01.2017 22:17
Nawet Wikipedia nie zna słowa "dotrudnienie" - masz na załączonym obrazku jaki tam panuje poziom inteligencji....

Czytanie książek wiele uczy... Ale nie każdy trzymał coś takiego w ręku

Szaszłyk
@Becia 23.01.2017 12:58
Czytanie książek wiele uczy... Ale nie każdy trzymał coś takiego w ręku

Nie zaniżaj swojego i tak już bardzo niskiego poziomu inteligencji. Lorek nadal robi w firmie dobre wrażenie? czy Pan P już przejrzał na oczy???

Becia

Nowe zatrudnienia nie zawsze oznaczają zmiane kadry, mogą oznaczać dotrudnienie ze względu na lepszą penetracje rynku w celu jeszcze większej sprzedaży i wykoszenie konkurencji :) Tak działają rozwijające się firmy

Nowe ogłoszenia w serwisie pracuj zmiana kadry ? Hahhaha

kj

Marek. z opini i perspektywy naszego czasu Nie !

MAREK

Chciałbym aplikować do firmy bo szukam pracy . Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają wypłaty chodzi mi o podstawę oraz premię , jak jest z używaniem samochodu etc czy się za niego płaci np.Na co zwrócić uwagę na rozmowach itp

Belmondo
@MAREK 19.12.2016 21:40

Nie wiem jak jest teraz ale za moich czasów była najniższa krajowa podstawy na papierze do tego premia poza papierem i to co z "łapek" zostało to też było twoje. Samochód jak samochód, ja korzystałem... jest oczywiście w nim GPS. Firma dawała chyba 20 km dziennie w celach prywatnych ale pewny nie jestem - nie pamiętam. Czy warto aplikować też nie wiem. Z perspektywy czasu uważam ze na pierwszą w życiu prace OK. Dla wyjadaczy w handlu - średnio. Plany mało realne do wykonania a był na nie nacisk.

x

Komu grozi Seven sądem ? Bo czytajac wpisy mozna odnieść takie wrazenie .

ona

I w sadzie był tez sam Marcin i słuchał co zeznaje tomek . a tomek wachał sie z odpowiedzia na pytanie czy seven jest producentem i gdzie produkuje . ......

Lola
@ona 15.12.2016 11:03

Uważaj żebyś Ty do sądu nie trafiła, a raczej trafił - za twoje machloje, jak się niektòrzy zdecydują na to, a wtedy byś popłynął i to porządnie R

llll

wczesniej zeznawał PH seven waw....... , a wczoraj Tomek i ktos od Karolina

?

czy można składać fałszywe zeznania w sądzie pracy ?? DOBRE PYTANIE TO JEST !

Zainteresowana
@? 14.12.2016 15:51
czy można składać fałszywe zeznania w sądzie pracy ?? DOBRE PYTANIE TO JEST !

No ja słyszałam ze ktoś z konkurencji ma zeznawać kto tam pracował razem z Karolina i wie wszystko

sarna

Jaka firma taki poziom pracowników - tylko to można stwierdzić czytając te wpisy

Obecna

Pani K....lokal na pracownica najpierw u nas maila i odnosiła teraz z tego co wiem odeszła do konkurencji i tam donosi na kolegów i koleżanki podla jakich mało Co tym osiągnie Myślę ze zapłaci za lokal je tu A potem za drugą u konkurencji bo tylko w tej branży ma szansę bytu

Alex
@Obecna 13.12.2016 05:31

Co Ty wypisujesz za bzdury i to w dodatku nie stylistycznie i z błedami.Jak sie bierzesz za pisanie to na trzeżwo! i nie nad ranem!Takie oceny świadczą jedynie o słabości Firmy i ich niektóych pracowników... Żenada....W swojej karierze zawodowej ( już 25 letniej) wiele widziałem i słyszałem szkoląc jak i pracowników pionu handlowego tak i działów pokrewnych i z taką "patologią" ze strony ludzi w firmach w takim spektrum jeszcze nie widziałem.... Całę szczęście,że nie dotyczy to wszystkich i są jeszcze ludzie którzy zasługują na szacunek bez względu na to czy w pewnej perspektywie zawodowej podejmą pracę w tej czy innej firmie pozostawiając za soba dobre wspomnienia...a jeśli nawet były negatywne ,to nie wywlekające je na szerokie fora zwłaszcza takie jak te..... Pozdrawiam i wiele sukcesów .....

sarna

Prawda z wiedzy - to praca dla swieżaka- gdyby nie te umowy lojalnosciowe czy oplaty za szkolenia itp to by wszyscy zwiali szybko - a tak odchodza wolniej. duza rotacja ludzi jest .

aro

Uwazac trzeba na umowy lojalnosciowe co daja do podpisu i pozniej pozywaja do sadu . produkty zlecaja do produkcji innym firma np piany robi im rytm el , silikony tez - wyczytasz to z dokumentacji produktu , impregnaty dekspol . cenowo nie poszalejesz . reklamacje sa takie same tam jak wszedzie . a co do zarobkow to roznie jest , z tego co wiem to na umowe daja 2 tys brutto .... a reszta oczywiscie jak sprzedasz masz -to idze pod............ firma dla swiezaka ale i oni z tamtad odchodzą .

Bolek

Co to za firma Azec ?

Radek

A tak szczerze to ile tak naprawdę można zarobić w tej firmie chodzi mi o podstawę i to co poza podstawą . Jak wygląda umowa w tej firmie czy są jakieś okresy próbne ? Dziekuję za rzeczową odpowiedź bo zastanawiam się czy do nich nie aplikować

handlowiec
@Radek 19.11.2016 16:50

jeśli masz doświadczenie i umiesz sprzedawać towary to aplikuj na pewno zarobisz adekwatnie do tego co osiągniesz za darmo kasy nigdzie nie dają tu jest podobnie o tyle dobrze że towary bronią się same i nie ma problemy z jakością jak u konkurencji

@handlowiec 22.11.2016 14:36

A jakieś konkrety bo nie napisałeś zadnych

KTOŚ MADRY

Dawno tego nie czytałem ale z tego co czytam to wesoło jest w firmie Seven bo jak sam własciciel niejaki pan Marcin Putowski ( dane są ogolnodostępne ) szuka autorów wpisów po " IP dostępu do internetu" na temat jego firmy to odnoszę wrażenie że wszyscy pracownicy podpisali dokument iż nie będą pisać na temat firmy na goworku a i tym samym zastanawiam się co chce ukryć Pan Marcin . Z drugiej strony czy zamykanie ust obecnym czy byłym pracownikom czy innym użytkownikom sieci -jest droga do sukcesu?? chyba nie . Sadze iż lepiej jest nie reagować Pozdrawiam Pana Marcina poniekąd inteligentnego człowieka .

do karolinki

Karolina niedługo skończy się twoje robienie czarnego PR firmie i wypisywanie tych kłamstw, pracuj soboe w tym azecie tam masz pracodawce 10- lecia. Z tego co wiem w historii 16 lat firmy a pracuje tu już 12 lat była wytoczona jedna sprawa z tytułu lojalki przeciw Beacie i płaciła odszkodowanie firmie tylko dla tego że odchodząc oszukała wszystkich ...

Jolka
@do karolinki 09.11.2016 09:16

A w Azecie nie robią spraw w sądzie o lojalke?bo tak mi się obiło coś o uszy, że jak ktoś odchodzi sam to lubią go pogrążyć Jeśli tak jest to przestroga dla innych

kawa

Pije kawę ,czyta i stwierdzam ze nic się nie zmieniło w firmie Seven. jest tak samo jak kilka lat temu - straszenie sądami, wytaczanie spraw w sadzie jak ktoś odejdzie , dawanie dziwnych lojalek do podpisu, dawanie łapów, czy wypłata pod stołem . jakosc i dostawcy marki boramax pewnie tez są ci sami -rytm el czy dekspol . ciesze sie tylko iz po krotkim epizodzie odszedłem z tej firmy . Pozdrowienia dla Toudiego - pierwszego zaufanego. Tomek a co bedzie jak bedziesz chciał odejsc ? tez biedaku masz przeciez lojalkę . skomczysz tez w sadzie ....... a teraz zeznajesz przeciwko swoim kolegom ...... człowiek dwulicowy ! Odwago garstko PH , jest wiele normalnych firm !

Miś
@kawa 08.11.2016 06:33

Taaak, a szczególnie ta twoja jest normalna :) I megakasa nie pod stołem u Was, he he

KOALA

BIURWA NAWET NASZ NACZELNY MARCIN - POSZEDL DO SADU PRZECIWKO KAROLINA ZEZNAWAC - ALE Z TEGO CO WIEM TO NAJLEPIEJ NIE WYPADŁ .... SĄD NIE DAŁ MU WIARY . W GRUDNIU JEST KOLEJNA SPRAWA I TOUDI MA ZEZNAWAC .

były

przegrał juz nie jedna sprawę w sadzie z byłymi pracownikami wiec nie bójcie sie sadów . odszedłem do normalnej firmy i nic mi nie zrobił - tylko straszył on i nasz Toudi. maja wiele za uszami i jak bysmy sie wszyscy skrzykneli to Pan M. by kilka spraw miał .... wieć spoko bez obaw . karolinie tez nic w sadzie nie zrobia mimo ze sam Toudi ma zeznawac iitp. oni sie panicznie boja ze wszyscy polozycie papiery i odejdziecie

piko

kolo masz racje . podpisałem im lojalkę i teraz myslę jaka głupote zrobiłem . wiem ze teraz poszedł marcin do sądu z nasza była kolezanka , ona twierdzi ze to wygra , nie zgodziła się na ugodę 7 tys. wiec czekam i odchodze do normalnej firmy. to dawanie łap jest czyms ochydnym

kolo

a i jeszcze wyplata w kopercie pod ...... . a o podstawie na umowie o prace czy umowie lojalce nie wspomne już ! umowa to 2 tys brutto a lojalka co ci wyplaca to 500 brutto - smieszna firma

kolo

Bez łapki nic sie nie sprzeda .Boramax bez łapki jest niesprzedawalny . wic z czeo tu sie cieszyc ..... szukam juz pracy . wiec swiat łapek mnie juz przestał intersowac . towar przecietny i kiepski a ceny chore . a do tego wszyscy wiedza kto nam to produkuje

wiem więcej

ktoś tu idiotycznie podszywa się pod handlowców że niby wszyscy chcemy odejść a to totalna bzdura jest. Nie znam przedstawiciela który aktualnie miał by takie zamiary

Dress
@wiem więcej 02.11.2016 15:56

No wiesz Lorek co prawda to prawda... Łapki które zamiast do klienta idą do kieszeni wiele rekompensują. ja w porywach 2,5k przytulałem łapek wiec to taka druga wpłata była i czy kiedyś słyszałeś żebym narzekał? PH uważajcie na szpiega z krainy deszczowców niejakiego Ksysia. Jest lepszy od tych gps ów co macie w tych czeskich hyundaiach zamontowane. Cokolwiek byście przy nim powiedzieli z prędkością błyskawicy dotrze pana P...

kara

Też radku podpisałes umowe ? jesli tak to tez pewnie w pokoju zwierzen - czerwonym ! A czy Toudi też podpisał ? moze ktos wie ?

Radek

Każdy wie co podpisuje, umowa to umowa. A jeśli ktoś się z umowy nie wywiązuje to są konsekwencje. Nie nauczyliście się jeszcze debile ? Analfabeci jesteście ?

doris

Tez juz złozyłem aplikacje do kilku firm . sądze że lojalke odpuści sobie wobec mnie ...... pozdrawiam i odwagi . nie mozna zmuszac nas do pracy i straszyć lojalkami podpisywanymi pod naciskiem w czerwonym pokoju . Marcin boi sie iz odejdziemy wszyscy ale wytaczanie spraw sadach pracownikam to juz przesada

ego

Widze ze wrescie handlowcy seven sie budzą z letargu . tej sprawy z lojalki nie wygra ba jak odmuwiła ugode na 7 tys to jest pewna ze wygra . miedzu bogiem a prawda to mu wcale niezaszkodzila . odeszla bo u konkurencji ma lepiej . proste . miala tez dosc bajek Toudiego i narad do rana . nie dziwie sie . Wiec odwagi handlowcy .

Zostaw opinię o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski